Gyakorlatilag beleszálltak a keresztény, és Isten hitű emberekbe. Ezt nem kell szépíteni. És mindezt a jobbikos Hümér tette. A Jobbikosok lesznek az elsők, akik a keresztények farkasaiként már majd nem ugatnak és őket a magyar föld kizárja.
Már Nostradamus is megmondta, hogy ezek el fognak menekülni, mert nem fogják tudni elviselni azt hogy itt a többség magyar akar lenni.