Keresés

Részletes keresés

feketefelhoo Creative Commons License 2018.05.27 0 1 10

Tulajdonképpen ezt a takonypóc riportergyereket miért nem veri már szájba valaki ?

díplómáss Creative Commons License 2018.05.27 -2 1 9

amúgy nem is a bulvárviktor az érdekes ezen a videón, mert ügye róla tudjuk hogy az ő emberei is okádják magukból a fake news-t (hamis híreket, lásd origo, 888 stb.), hanem a bulvárviktor körül lebzselő határozott, magabiztos nőkbálványa szolgalelkű tökösférfiak XD

díplómáss Creative Commons License 2018.05.27 -1 1 8

aki nem fideszes az nem magyar.

tehát orbán hazaáruló lett azzal hogy a 3/3-ot szolgálja!!!

 

XD

Előzmény: a jó a rossz és én (-)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2018.05.27 0 1 7

Akkor ő egyértelműen egy jó fideszes ... lenne, ugye?

Előzmény: King_of_Giants (6)
King_of_Giants Creative Commons License 2018.05.27 0 1 6
Előzmény: a jó a rossz és én (4)
dave_dömper Creative Commons License 2018.05.27 0 2 5

Nem is értem, hogy mi a francnak kell folyton - folyvást (no nem éppen Te emlegeted ilyen gyakran,

hanem mások) emlegetni ezt a Graz - ot. Volt már nagy előd (igaz, annak is már vagy 150 éve), aki

például Döbling - ben töltötte a szabadidejét (és Ő is nagyon nagy ember volt). Ő pedig Graz - ba jár.

Mi ebben a rossz, ha egyszer ott érzi jól magát ?

Előzmény: a jó a rossz és én (2)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2018.05.27 -1 1 4

Ja, már értem.

Eleve hiányzik a 3/3-ból pár millió.

Akkor hogyis van ez a bűvös 2/3?

Küzdesz érte ..., de miért nem kérded meg Bödőcsöt, hogy mekkora esélyed van arra, hogy szaporodjon a MAGYAR?

 

Az ilyen "kis okos" agitproppal mit szeretnél viktor?

 

https://index.hu/mindekozben/poszt/2018/05/25/ez_a_video_minden/

a jó a rossz és én Creative Commons License 2018.05.27 0 0 3

0lvasva a hsz.-eid sorát, ez tőled már-már kötelező volt. Pontosabban ELVÁRT!

A simit a buksidra hamarosan postázza barbihitleretek.

Előzmény: King_of_Giants (0)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2018.05.27 0 1 2

Akkor kezdem kapisgálni, h miért jár olyan sűrűn Grazba.

Ha már önmagát se érti meg.

Előzmény: mindigujnev (1)
mindigujnev Creative Commons License 2018.05.27 -1 3 1

Rosszul értelmezed.

A III/III elnöke lesz. Vagy hogí írjam le, hogy megértsd, nem a három harmad, hanem a három per három elnöke.

King_of_Giants Creative Commons License 2018.05.27 -1 1 0

Teszek egy 0-t , ne maradj árván

Előzmény: a jó a rossz és én (-)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2018.05.27 -3 3 topiknyitó

Amikor csak úgy hazudik a nagyvezír.

Megszokásból.

Zsigerből.

 

 

https://index.hu/video/2018/05/27/orban_viktor_index/

 

 

Most, akkora tényleg a 3/3, vagy csak a "győztes" 1/3 vezetőjének tekinti magácskát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!