Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.06.10 0 0 411
Törölt nick Creative Commons License 2020.06.08 0 0 410

Kapás Boglárka is szálka lett az ellenzék szemében :(

 

https://www.vadhajtasok.hu/2020/06/07/kapas-boglarka-is-szalka-lett-az-ellenzek-szemeben/

Törölt nick Creative Commons License 2020.06.04 0 0 409
Terépcsecsős bódé Creative Commons License 2020.06.02 0 0 408

Ez aranyos :)

Előzmény: Törölt nick (407)
Törölt nick Creative Commons License 2020.06.02 0 0 407

Úszás: Ki vezet jobban? Ki készülődik tovább? – Kapás Boglárka és Telegdy Ádám válaszolt!

 

http://www.nemzetisport.hu/uszas/uszas-ki-vezet-jobban-ki-keszulodik-tovabb-kapas-boglarka-es-telegdy-adam-valaszolt-2764893

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.24 0 2 406

Meglepetést okozott, Kapás Bogi újra versenyzett

 

https://ripost.hu/sport/meglepetest-okozott-kapas-bogi-ujra-versenyzett-2431940/

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.24 0 0 405

KAPÁS BOGI MOTIVÁCIÓJA 2021-RE! :)

 

Egyre közelebb kerülök ahhoz a jó fizikai állapothoz, amivel optimálisan edzeni lehet, kezdem behozni a kihagyott időt, ez mindennél fontosabb. A legfőbb tervem pedig továbbra is az Olimpia! Tokió, 2021, jövök!

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.23 0 0 404

Bogi+Ádám életképei

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.23 0 0 403

Ezt hallotta a vízilabdás körökben! :) A BVSC-sektől. 

 

Bogit sokan kedvelik, ezért nagy lehet a csábítás. Sok fiúnak ő az ideális nő. Nem tudom, hogy hasonló helyzetben én nem hódítgatnék-e? Mindenesetre akármi jön ki Bogiról, az nem változtat azon a tényen, hogy mennyire bírom őt! :)

Előzmény: Birdie999 (389)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.23 0 0 402

Ezt is embere válogatja. Az tény, hogy a sportolóknak vagy a híres embereknek több lehetőségük van ismerkedni. Valaki él ezzel, vagy sem, az ő dolga. Verrasztó Dávid még az egyik régi budapesti Európa-bajnokságon Mutina Ágnes fiúja volt. Beindult a szekér és meg is csalta a barátnőjét. Ki cselekedett helyesen vagy pedig kísértésbe esett akkoriban? Nehéz eldönteni. Mindenesetre a sztárságot nehéz feldolgoznia mindenkinek. Sok mindent kapsz a sport által, megnyílnak előtted a kapuk is. De például Rózsa Norbert helyzete is mutatja, még ha a legjobb is vagy a Földön, akkor is lehetnek nehézségeid az életben! :((

Előzmény: Diótörő (391)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.23 0 0 401

Volt már házépítő, családsegítő, úszó egy jó céléért tejiváskampány arca...stb. 

 

Ezért is csípem! ;)

Előzmény: Terépcsecsős bódé (393)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.23 0 0 400

Fotók: Lang Róbert/Somogyi Hírlap

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.23 0 1 399

Úszás: Sokkal jobbak leszünk! – ígéri Kapás Boglárka edzője

 

http://www.nemzetisport.hu/uszas/uszas-sokkal-jobbak-leszunk-igeri-kapas-boglarka-edzoje-2763229

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.23 0 2 398

Kapás Boglárka világbajnok válogatott úszó, valamint barátja Telegdy Ádám fog nemsokára pályára lépni Noszály Sándorral, és Temesvári AndreávalVegyes párosok:Kapás / NoszályTemesvári / TelegdyNe hagyd ki a jótékonysági tenisztorna mérkőzéseit az M4Sport -on vagy online felületein#budapestkupa #budapestkupa2020

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.23 0 0 397

Kapás Boglárka és Telegdy Ádám is megmérkőzött egymással a Budapest Kupán, a Temesvár Andreával és Noszály Sándorral alkotott vegyes párosaik csörtéje maratoni labdamenetben dőlt el.

 

https://www.facebook.com/392016870930528/videos/297011837990901

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.23 0 0 396

Ha Bogit megnyugtatja a tudat! Még Gyöngyöstarjánban pihentünk egyszer kiskoromban (9) és Apámmal teniszeztünk. Szerválni próbáltam és a teniszlabda a földobás után az arcomba esett... Nagyon nem ment ez a játék! :D Később Balatonlellén (14) egy kicsivel ügyesebb voltam, de nem én leszek a következő Pete Sampras! :D

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.23 0 0 395

Kapás Bogi nagyon összeillik Telegdy Ádámmal. Most láttam, hogy melegítenek egy teniszmeccsre éppen a Budapest Openen. A testbeszéd árulkodó és az látszik, hogy nagy az összhang köztük! :)

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.22 0 0 394

Mesélni én is tudnék sok mindenről! :) Most nem azt mondom, hogy Kapás Bogi hibátlan lenne, de az ilyen lejárató dolgokat nem szeretem hallani és olvasni! :( 

Előzmény: Terépcsecsős bódé (392)
Terépcsecsős bódé Creative Commons License 2020.05.20 0 0 393

Kapás Boglárka5lit ógoSponeisorhsed. · 

Közvetve és közvetlenül naponta mintegy 700 gyermek hal meg azért, mert nem jut ivóvízhez.💦 Értük indítottam kampányt, amelynek során a Balaton partjának 235 kilométeres távját fogom leúszni🏊‍♀️ egy versenymedencében. Célom, hogy 235 ezer forintot gyűjtsek az UNICEF Magyarország munkájának támogatására. A szervezet többek között azokat a gyerekeket és családjaikat segíti, akik tiszta víz nélkül kényszerülnek megbirkózni a járványveszéllyel és a mindennapokkal.
Velem tartasz?🙂 Támogassátok kampányomat ( a lenti linkre kattintva az "Adományozok" gombot kell keresni) vagy tűzzetek ki saját célokat, és gyűjtsetek adományt a világ legnehezebb sorsú gyerekei számára!
https://teistehetsz.unicef.hu/mindengyerekert/2-7009…
#csatlakozzteis #unicefhungary #tisztavizetmindengyereknek #korbeuszniabalatont
Fotó: Derencsényi István

 

 

 

Bogi jót tesz ismét, mint rendszeresen. 

Terépcsecsős bódé Creative Commons License 2020.05.18 0 0 392

Én se ítélem el érte, csinos, jó testű lány, miért ne élvezze ;) 

 

A vizilabdások tudnának mesélni :) 

 

Ettől még sportolokent is csodás, ez abszolút nem negatív. 

Előzmény: Törölt nick (390)
Diótörő Creative Commons License 2020.05.18 -1 1 391

A sportoló lányok sokkal belevalóbbak, mint az otthonülők.

Főleg ahol mindkét nem közel van egymáshoz. Nem véletlen, hogy pár éve kipattant egy-egy sztori a tapogatós edzőkről.

Szinte mind ilyen, mert a lányok is benne vannak.

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.18 0 0 390

Ez valami rosszindulatú pletyka lehet, hogy bemártsák a többi ember előtt! :o Nem feltételezek róla ilyet, de mindenki a saját életéért felelős. Úgy kell élnie egy embernek, ahogy neki tetszik. Ne szóljon bele senki és ne ítélje el őt senki...

Előzmény: Terépcsecsős bódé (384)
Birdie999 Creative Commons License 2020.05.18 0 0 389

Erről hol olvastál? Vagy csak valamiféle bulvároldal hozta volna le róla :/ 

Az tény, hogy nem igazán tudom elképzelni róla, de ki tudja... Sokat változunk.

 

/Amúgy kedvelem Bogit, de szerintem ki nem :) /

Előzmény: Terépcsecsős bódé (384)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.17 0 0 388

Egyébként nehogy azt hidd, hogy szélsőségesen szeretem őt! Egyszerűen csak nagyon tetszik, de ártani sohasem tudnék neki. Annak örülök, ha boldog! :)

Előzmény: Diótörő (385)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.17 0 0 387

Ez nem változtat semmin sem, hogy kedvelem Bogit! :)

Előzmény: Terépcsecsős bódé (384)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.17 0 0 386

Az a végén egy idézet! Balogh Boglárka írta! Én férfi vagyok! :)

Előzmény: Diótörő (385)
Diótörő Creative Commons License 2020.05.17 0 0 385

Bocs, de remélem ezt nem olvassa.

Amúgy Te leányzó vagy, vagy csak művésznevet adtál meg? ( B.B.)

Ámbár abban a gyülekezetben, amit megadtál, elég könnyen be lehet azonosítani.

A szóban forgó úszónő már megszokhatta a rajongást, de ez talán még neki is sok.

Előzmény: Törölt nick (383)
Terépcsecsős bódé Creative Commons License 2020.05.17 -2 0 384

Azt hallottam amúgy róla hogy tinikorában eléggé szerette a f..szt :D  De most már régóta van egy tökéletes kapcsolata :) 

Előzmény: Törölt nick (383)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.17 0 0 383

KAPÁS BOGLÁRKÁRÓL

 

Tehát 2008 óta tetszett a csaj. Még gondolkodtam is, hogy nagy úszó legyen és akkor semmi esélyem sem lesz nála, vagy csak átlagos úszó és akkor még a barátnőm is lehetne. Végül sztárúszó lett belőle, amit egyáltalán nem bánok. Miatta kezdtem el nézni nagyobb érdeklődéssel ezt a sportágat, egy jó ideig naprakész is voltam belőle. De az utóbbi években alábbhagyott a lelkesedésem.... Már nem tetszik annyira, mint régen és más lányok vették át a szerepét az életemben. De ez nem Bogi hibája, csak hát örökké nem szerethetem azt a csajt, akinél sohasem lesz esélyem. Pedig higgye el mindenki, ő volt a legnagyobb kedvencem az összes sportolónő közül. Együtt sírtam vele és együtt is nevettem. Mondjuk csak a képernyő előtt, de átéltem vele a boldog és a szomorú pillanatokat is. A 2017-es Úszó VB-n még élőben is láthattam, voltam a 2018-as Budapest Openen is, ott még közelebbről láthattam, majd a Szinkronúszó Világkupán ott ült mögöttem az egyik széken. Ugyan nem beszéltem vele sohasem, de mégis ez a lány aranyat ér. Szerencsés fickó a Telegdy Ádám, az nem is vitás. Persze a szimpátia megmarad, csak itt is tovább kell lépnem. Mint ahogy a munkahelyi (NFSZK) és a templomi (Gödöllői Evangélikus) szerelmeimet is el kell engednem, mert már abból sem lesz semmi sem... Mindenesetre ha én szeretek valakit, azt nagyon szeretem! Nincs ez másként Kapás Bogival sem. De már lassan 40 éves vagyok! Ugyan vágyok a barátnőre, de reálisan nézve most nem aktuális a súlyos depresszióm miatt. Annyi gond feszélyez, hogy nincs kedvem összejönni senkivel sem. Ezért sem udvaroltam már több, mint 10 éve... Nagyon hektikus az egész érzelemvilágom, sokszor rosszul érzem magam. Ugyan tetszett az elmúlt években több lány is, de mégse akartam semmit sem tőlük. Nem hiszem, hogy helyesen járok el, de őszintén szólva ehhez a vegetáláshoz nincs kedvem másokkal osztozni...Bogit tehát már 12 éve istenítem, de másra is vágyom már. Most nem haragszom rá, hogy nem akar járni velem, én megértek mindent és mindenkit. Ezen fogyatékom miatt nem én vagyok a legvonzóbb srác a Földön. Mégis remélem azért tudok egy kis színt, egy kis kedvességet avagy éppen szeretetet vinni ebben az amúgy is gondterhelt világba. Én inkább adni szerettem a legjobban, bár azt elismerem, hogy kapni is jó! De ez a Kapás csajszi annyi mindent adott nekem, hogy felsorolni sem tudnám. Öröké hálás leszek neki, hogy az úszás által lett egy ilyen szuper aranyos sportolónk! Maradjon még sokáig ilyen lány és akkor nem lesz baj vele. KAPÁS BOGI EGY IGAZ EMBER, AKI CSAK JÓT ÉRDEMEL A FÖLDÖN! Álljon itt egy szép idézet, ami rám is jellemző. Tehát akárhogy is változik egy nő, ha tetszik neked, akkor sokáig megmarad a vonzalom! Ez a szerelem, tudja? Amikor kitartunk egy örökösen változó ember mellett, egy örökösen változó kapcsolatban és egy örökösen változó világban, addig, amíg hazugság nélkül azt tudjuk mondani a másiknak: szeretlek.(Balogh Boglárka)

Terépcsecsős bódé Creative Commons License 2020.05.05 0 0 382

Legalább jó oldala, hogy 2 évvel tovább úszik (idei olimpiáig tervezett)

Előzmény: Törölt nick (377)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!