Keresés

Részletes keresés

ali kis Creative Commons License 2026.04.27 0 0 14786

Próbáljátok a negyedik akkut áthelyezni a másik oldalra.

Előzmény: ali kis (14785)
ali kis Creative Commons License 2026.04.27 0 0 14785

Látod- e telefonon mind a 4 akksit?

https://www.youtube.com/watch?v=AXp1h7HzN3A

Előzmény: kavicsos1964 (14784)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.04.27 0 0 14784

Nem tudja valaki a 100 ezres lidülös fűnyíró amikor üzemel csak két aksit használ vagy ha benne van mind a 4 aksi akkor mindet használja ? A szomszédoknak vettem egy ilyet de valamiért ha benne van a 4, 4 Ahaksi a kezelő felületen csak 3 aksi jelenik meg a 4 csak villog !

vaz05 Creative Commons License 2026.04.20 0 0 14783

Köszi :)

Előzmény: Mnagy (14781)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.04.19 0 0 14782

Jelenleg 11 van ! De hogy micsoda vadászok az egyik lány macskánk ma egy galambot elkapott de hogy honnan látta meg hogy a galamb leszállt nem tudom ,lehet a teraszon feküdt, egyből elkapta a nyakát és teljes erővel lenyomta ! Mire oda értem már a galamb lelke elszállt ! Olyan helyen harapta meg az összes vére kifolyt ! Nem láttam még ilyent sosem ! Van egy Fekete farok nevű igen nagy testű cicánk ,vagy 7-8 kilós lehet fiú . Feküdt a földön az oldalán és egy madárka arra repült csak épp alacsonyabban a kelleténél ,oldalfekvésből felugrott a levegőbe és elkapta ,egyből befalta pár toll hijján más nem maradt belőle ! Anya csak nézte mi történik ! Helyből 140cm feltudnak ugrani a levegőbe ! Van akrobata cicánk is de a testvére az még akrobatább volt minden háztetőt bejárt az egyik háztetőre a fáról ugrált fel-át ! Az ablakból simán felugrik az alacsonyabb tetőre ,pedig ereszcsatorna is van ! Volt hogy az emeleti abakban napozott és szunyókált az ablakpárkányon ! 

Előzmény: Mnagy (14781)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.19 0 1 14781

Ügyes vagy, de azt tudnod kell, kavicsos macskás.

Előzmény: vaz05 (14779)
vaz05 Creative Commons License 2026.04.19 0 0 14780

Alul azért lett fűbeton, mert az volt ingyen :)

vaz05 Creative Commons License 2026.04.19 0 0 14779

Köszi :)    (Csak akkor van bezárva ha venndég jön)

Előzmény: kavicsos1964 (14773)
vaz05 Creative Commons License 2026.04.19 0 0 14778

Így jött ki gazdaságosan, három tábla trapézlemez a tető. Jobboldalról egy zárt lemez kocsibeálló van, hátul a szomszéd tetőteres háza, elöl ami nemlátszik egy 20éves leylandi ciprus van, ami árnyékot ad, ( 2m magasságig fel van nyírva) Úgyhogy védve van, meg ott a háza is. 

Előzmény: triplaharom (14771)
vaz05 Creative Commons License 2026.04.19 0 0 14777

30x30-as zártszelvény a keret és térháló van bele hegesztve, a középső merevítő 20x20-as. (Két db térháló lett felhasználva.) A kutyaház kívül van, de van azon is zárható ajtó.

Előzmény: Mnagy (14769)
vaz05 Creative Commons License 2026.04.19 0 0 14776

Előzmény: vaz05 (14772)
triplaharom Creative Commons License 2026.04.10 0 0 14775

 

     (:-)))))))))))

 

Előzmény: kavicsos1964 (14774)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14774

Húzódjon be a házába mit szaladgál kint az esőben !

Előzmény: triplaharom (14771)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14773

Nagyon ügyes vagy !

Előzmény: vaz05 (14768)
vaz05 Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14772

Majd teszek fel fotót a jelenlegi állapotáról, és a helyéről.

triplaharom Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14771

Nem túl kicsi a tető rajta ? Aláverhet az eső.

Előzmény: vaz05 (14767)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14770

Közben beelőztél :-)

Kutyaház is került bele?

Előzmény: vaz05 (14767)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14769

Miből készült az a kenel?

Előzmény: vaz05 (14765)
vaz05 Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14768

Mobil, szétszerelhető.

Előzmény: vaz05 (14767)
vaz05 Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14767

Előzmény: vaz05 (14765)
vaz05 Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14766

Gratulálok.

Előzmény: idejétmúlt (14757)
vaz05 Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14765

Dolgozgatok itthon, melőhelyen, meg van egy kis fusi meló is. Télen csináltam egy kutya kennelt, (mindig készülök fotót feltenni....)

Venni nem vettem semmi komolyabb gépet, csak ilyen apróságokat.

Előzmény: Mnagy (14762)
idejétmúlt Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14764

majd kiprobálom már a beépitett kompresszoros plazmát tartályról is :D

Előzmény: Mnagy (14759)
triplaharom Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14763

Akkor nem tévedtem sokat ... 🤔😉

Előzmény: Mnagy (14761)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14762

Nálad miújság?

Előzmény: vaz05 (14756)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14761

Olyan régóta nézegettem míg ismét fel ment az ára, a szokásos "olcsó" helyemen 15ezerrel, de találtam egy helyet ahol egy ajándék plusz lánccal volt 119ezer a szett.

Előzmény: triplaharom (14755)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14760

Köszi srácok!
Van ereje a kicsinek, fél óra bróbálkozás után a töltöttség jelzőn négyből egy kocka fogyott le az aksiból.

Mnagy Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14759

Gratulálok!
Az az 50liter már nem kevés.

Előzmény: idejétmúlt (14757)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14758

Neked is gratulálunk ! 

Előzmény: idejétmúlt (14757)
idejétmúlt Creative Commons License 2026.04.09 0 1 14757

én egy ilyet vettem mert akciózták.

https://www.sgs-engineering.com/sgs-pro-super-silent-vertical-50l-air-compressor-1hp-45cfm

6 és fél perc alatt termeli fel az 50 literes tartály és csendes :D

Most már nem ugathatnak ha vasárnap fújom fel a kerekeket vagy reggel :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!