Keresés

Részletes keresés

Noki a nick Creative Commons License 2018.10.27 0 0 551

Le is írom mire gondoltam. 

 

Mivel feltételezen hogy ezt a klónozást egy csillagos megtudja csinálni, minden topikot vissza kell pakolni a régi helyére. Aztán meghagyni a kategóriákat, majd így betükrözni a topikokat a megfelelő kategóriákba. A kategóriáknak lehetne akár felelőse is, mondjuk régi fórumozók közül választva. (én nem szeretnék az lenni) Vagy helyi modikmól is lehetne ilyen felelős, aki ha új topik nyílik, és életképes, átrakakatná a megfelő kategóriába.

 

Aztán mivel a fórumcsoportok megnyitásánál is van leírás, pl a kertészetnél a sárguló muskátlis szöveg, oda be lehetne linkelni a z ömlesztet topik esetében a kategóriákat, a kategóriák esetében az ömlesztettet.

 

Nem tudom mennyire sikerült értelmezhetőre írnom...

Előzmény: Noki a nick (550)
Noki a nick Creative Commons License 2018.10.27 0 0 550

Hát... akkor lehet hogy nem elég hatékony az a csatorna. (ami egyébként nem túl jó dolog) Bár lehet hogy más is van a dologban, sokminden történi az i.-nél az elmúlt években.

 

Akkor marad a pajzos megoldása.

 

Ilyen topicklónozást gyanítom tud csinálni:

 

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=f&f=17

 

 

Előzmény: illetlenke (549)
illetlenke Creative Commons License 2018.10.27 0 0 549

Az erre illetékes, a hivatalos csatornáján. :))

Előzmény: Noki a nick (548)
Noki a nick Creative Commons License 2018.10.27 0 0 548

Azt meg tudnád mondani hogyan jelentettétek? Topikon, e-mailen keresztül? Én régebben zaklattam az indásokat e-mailben, és meglepő módon 1-2 órán belül kaptam választ, sőt, volt hogy megoldást is. A hozzáállásuk változott meg, vagy a csatornák dugultak el?

Előzmény: illetlenke (546)
Noki a nick Creative Commons License 2018.10.27 0 0 547

Köszi, csak azárt írtam oda mert kíváncsi voltam végig olvasod-e. Mondjuk fölösleges volt, mert nem értetted meg. :-(

 

Előzmény: fedőnevén Fasírt (545)
illetlenke Creative Commons License 2018.10.27 0 0 546

Ha megnézed, szinte bármelyik nick hozzászólásait, láthatod, hogy tökéletesen szar az egész.

Többször lejelentésre került, mégsem történik semmi.

Nem működik a topikkeresés.

Többször lejelentésre került, mégsem történik semmi.

Kitaláltuk Csinckával, hogy lehetne megoldani.

Nem működik.

Előzmény: Noki a nick (544)
fedőnevén Fasírt Creative Commons License 2018.10.27 0 0 545

Biztos hogy csak az eszemet játszom?

 

Ez egyre biztosabb.

Előzmény: Noki a nick (543)
Noki a nick Creative Commons License 2018.10.27 0 0 544

Szerintem jól sejted, igen én vagyok az.

Előzmény: illetlenke (542)
Noki a nick Creative Commons License 2018.10.27 0 0 543

Jó, nézzük akkoe hogy hogy is van ez.

 

Szóval én nem akarok segíteni, csak fényezni magam. Fényezni egy olyan nicket, amivel még soha sehol nem szóltam hozzá máshoz. Az eredeti nickemmel meg évek óta nem járok ide. Hmm...

 

Aztán én nem akarok segíteni, miközben azt állítom hogy de. Azt is állítom hogy azzal tudok segíteni nektek, hogy megmondom ti mit tehetnétek az ügyért, ha akarnátok. Tudsz mutatni nekem egyetlen olyan hozzászólást itt, amit egy moderátor írt és úgy hangzik:

 

Szívesen segítünk nektek, de nem tudunk mit tehetnénk értetek, mi az amire lehetőségünk lenne hogy segítsünk, de ha elmondjátok hogy szerintetek mivel járulhatunk hozzá, azt szívesen meghallgatjuk.

 


Nem tudsz ilyet mutatni, csak olyat hogy nem lehet, nem tudunk, meg egyébként is hülyeség. 

 

Egy csillagos pajzsos sok munkával, de meg tudná csinálni a kettős listát, neki is szívesen elmondanám hogy hogyan, ha érdekelné.

 

Aztán nézzük a fejlesztőket. Aki már látott adatbázist, meg lekérdezést, az tudja hogy a kettős lista egyáltalán nem nagy feladat, már csak azért sem, mert gyakorlatilag kész is van, csak egy kicsit kell igazítani rajta. Nagyából annyi a feladat hogy a keresési találatokat kell megfelelően rendezni. Példának okáért itt a teljes kertészet lekérdezése, amit itt sokan szeretnének:

 

Teljes lista

 

Ezzel annyi a teendő, hogy át kell írni a rendezés elvét hozzászólásik számáról hozzászólások idejére. Aztán kitenni a linket oda ahol most a sárguló muskátlis szöveg van. 

 

Biztos hogy csak az eszemet játszom?

Előzmény: fedőnevén Fasírt (540)
illetlenke Creative Commons License 2018.10.27 0 0 542

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=1561568

Hogy ki ő, arról van egy gondolatom, de csak sejtés.

Előzmény: taormina001 (519)
illetlenke Creative Commons License 2018.10.27 0 0 541

A moderátorok nem üzemeltetők, egyszerű fórumozók, nincs kapcsolatuk az üzemeltetővel.

Az, hogy egy topik senkit se érdekel, nem tisztünk eldönteni.

Ez esetben a topik elsüllyed és semmi vizet nem zavar.

Igen, bárki nyithat topikot, majdnem bárhol.

Ha valaki látja, hogy rossz helyen nyílt, szól a hobbimodisban és átrakjuk a megfelelő helyre.

Ezt ajánlotta fel Csincka, amit nem fogadott el senki, hanem azonnal ömlesztést követelt.

Moderátornak lenni szabadidős tevékenység, vannak egyéb elfoglaltságaink is.

Előzmény: Amita13 (514)
fedőnevén Fasírt Creative Commons License 2018.10.27 0 0 540

Aki pedig segíteni akar, mondjuk úgy hogy elmondaná mit tehettek...

 

Nos, egyvalamit szögezzünk le: te nem akarsz segíteni. Ha akarnál, már megtetted volna.

Szerintem valójában nem is tudnál - hacsak nem vagy a fejlesztők egyike. Akkor viszont nem itt játszanád nekünk az eszed, hanem megcsinálnád, oszt' jónapot.

 

Szóval a kollégák nyesztetése, meg a saját egód fényezése helyett szerintem akár ki is ballaghatsz a topikból.

 

Köszönjük, hogy elbeszélgettél itt velünk, bla-bla-bla.... szevasz!

Előzmény: Noki a nick (539)
Noki a nick Creative Commons License 2018.10.26 0 0 539

Látod, megint magasról beszél, miközben nem tudod a leírt szöveget értelmezni. Miért nincs lehetőséged (nem neked, hanem több moderátornak együtt) hidat képezni az üzemeltető és a felhasználó közt? Van lehetőségetek csak nem tudjátok hogy hogyan. Aki pedig segíteni akar, mondjuk úgy hogy elmondaná mit tehettek, csuklóból lekezelitek. Ezért mondom hogy te és az összes eddigi modi aki itt megszólalt, alkalmatlanok vagytok rá. 

 

Hozhatnék pár példát arra hogy hogyan tudott moderátor/admin olyan bugyrokba is beférkőzni amikre te most azt mondanád hogy lehetetlen, és egyébként én sem várom el. De ne piszkáljuk azt ami elmúlt. Persze ettől még vannak páran akik emlékeznek rá, mint ahogy arra is emlékezünk páran hogy miért lett egyáltalán kategorizálva a kertészet, miért lett +/- stb. 

 

Következetesen az egyszerűbb utat választjátok. Nem lehet, mi nem tudjuk, és egyént is így a jó. Mars haza mindenki. Ameddig ez így van, valóban semmi értelme beszélgetni róla, úgy sem fog történi semmi.

Előzmény: defensio (538)
defensio Creative Commons License 2018.10.26 0 0 538

... no ugye hogy neked van lovad!..

Jóccakát!

 

(azért holnapig kikereshetnéd az értelmező szótárból mi a különbség az alkalmatlan és a nincs-lehetősége között.. és ha meg is értenéd egyből előbbre volnánk!)

Előzmény: Noki a nick (537)
Noki a nick Creative Commons License 2018.10.26 0 0 537

Jó, én megyek inkább kártyázni a lovammal, annak több értelme van. Majd szóljatok ha lesz egy csillagos pajzsos aki meg akarja oldani és elmondom neki hogyan tudja. Azt visszavonom hogy ti tudnátok segíteni a kapcsolattartásban, mert a jelek szerint teljesen alkalmatlanok vagytok rá. (ez nem sértés, hanem tény) 

 

No pá!

Előzmény: defensio (534)
defensio Creative Commons License 2018.10.26 0 0 536

Miért hoztad ezt fel? nem törölt hozzászólásból idéztem, hanem pár sorral lejjebbről.. .. vagy mire gondoltál?

Előzmény: Noki a nick (531)
defensio Creative Commons License 2018.10.26 0 0 535

Persze.. és?

Előzmény: Noki a nick (531)
defensio Creative Commons License 2018.10.26 0 0 534

Csak hajtod ezt a lovas témát de megint elmondom türelmesen: Nincs igazad, nincs lekezelő stílusom, csak már most tudom, hogy falra hányt borsó és ha már fal akkor verhetem bele a fejem miért kezdtem el ezt a partalan vitát hiszen akkor sem engedsz rögeszmédből egy jottányit sem hogy mi vagyunk itt a megváltók és a bölcsek kövének birtokosai..és tudom, úgy fogsz tenni mintha le sem írtam volna, de már ezt is megszoktuk.

Lehet sértegetni minket de hát nektek igazatok van mindig.. bólogatunk, persze a mi hibánk, hogy nem ez a dolgunk és még lehetőségünk sincs, persze a mi hibánk, ha te mondod!

.. minél többet hajtogatod hogy a mi hibánk annál igazabb lesz!

.. és abban is igazad lehet hogy nem akarunk segíteni, mi csak vagyunk, szórakozásból törölgetünk, néha ha rosszabb a kedvünk kiosztunk egy-két büntit majd alig várjuk a következő napot hogy megint jöjjön egy ilyen kuncsaft mint te aki felnéz ránk mert lovon ülünk és lehordhat mindennek mert ..neki igaza van..

 

Minek ez a topik? jó a kérdés... ezt viszont eltakaríthatnánk ....végre...

Előzmény: Noki a nick (530)
CSIxy Creative Commons License 2018.10.26 0 0 533

Szerintem ez nem vers elemző topic.  Nagyon jól tudod , hogy a szavaimat ki lehet forgatni, de én egyszerűen csak két egymásnak ellentett attitűdöt írtam meg. Ennyi.

Előzmény: defensio (529)
fedőnevén Fasírt Creative Commons License 2018.10.26 0 0 532

Ülnek a kedvenc topicjaim, mert épp valahol másutt pattant ki egy szikra éppen , amiről sajnos fizikai okok miatt nem tudok tudomást szerezni.

 

Ezt nem értem.

Más topikokba nem tudsz bemenni, csak a kedvenceltekbe?

Vagy mi?

Előzmény: CSIxy (528)
Noki a nick Creative Commons License 2018.10.26 0 0 531

III.3. Hmm... Mond ez valamit egy moderátornak?

Előzmény: defensio (529)
Noki a nick Creative Commons License 2018.10.26 0 0 530

Elmondanád miért van ez a topik? 

 

Ha nem tudod miből él a fórum, honnan tudod hogy miből nem?

 

De, magas lovon ülsz! Olvasd el miket írsz és milyen lekezelő stílusban!

 

Én sosem mondtam hogy ti oldjátok meg a dolgot, pontosan tudom mihez van hozzáférésetek és mihez nincs. Én mindig azt mondtam, legyetek kapocs. Segítsetek a felhasználóknak hogy az óhajuk eljusson az üzemeltetőhöz, úgy ahogy az üzemeltetőnek segítetek hogy az óhaja eljusson a felhasználókhoz. És ezt meg tudjátok tenni, tudtok tenni érte. Ja, hogy nem tudjátok hogy hogyan... Nos, ez nem a mi hiányosságunk, de szerintem ez a topik arra lenne való hogy ezt megbeszéljül. 

 

Most pedig ujra mondom, egy admin joggal rendelkező, munkával ugyan, de  meg tudja oldani, programozás nélkül is hogy a jelenlegi osztott lista is meglegyen, és az ömlesztett is. Egy megfelelő hozzáféréssel rendelkező indás meg nagyjából percek alatt meg tudja oldani.  Hogy ti nem tudjátok hogy hogyan... Nos, ez szintén nem a mi hiányosságunk. Én tudom, és szívesen el is mondom. Vagyis csak mondanám, csak senkit nem érdekel. Ás itt zárult is a kör. Nem akartok segíteni, ennyi. Csak akkor tényleg nem tudom minek ez a topik...

Előzmény: defensio (527)
defensio Creative Commons License 2018.10.26 0 0 529

Ugye tudod hogy most a többi fórumozóra írtad: "..papucsállatkák büdösítik a punnyadó szénával keveredő létyót..."

.. meg arra a fórumra ami lehetőséget ad neked hogy most itt szidalmazd! No de mi ha nem ez a szabadság! :)

 

Amúgy (a stílusra válaszolva) a többi papucsállatka üdvözöl és köszönik de jól elvannak.. nélküled.. minden probléma mentesen.

 

Előzmény: CSIxy (528)
CSIxy Creative Commons License 2018.10.26 0 1 528

A régi - eredeti fórum olyan volt mit egy folyamatosan íródó újság. Imádtam ide járni ! Mindig legelöl voltak a friss csemegék. Olvastuk és írtuk. Haladós volt, jó volt. Egymást hergeltük , mindig volt valaki, aki az aktuális témához hozzá tudott tenni valami pluszt. Most csak akkor jövök ide, ha már minden egyéb lehetőséget kimerítettem és nincs jobb ötletem. De akkor is csak a kedvencekbe kiszedett tocsikokba nézek be és mit látok? SEMMIT!!Ülnek a kedvenc topicjaim, mert épp valahol másutt pattant ki egy szikra éppen , amiről sajnos fizikai okok miatt nem tudok tudomást szerezni. Szóval állóvizet csináltatok egy szép nagy folyóból és ebben a posványban csak a papucsállatkák büdösítik a punnyadó szénával keveredő létyót.

defensio Creative Commons License 2018.10.26 0 0 527

Egy takarítónő sajnos nem ül magas lovon.. tériszonyunk van!

 

Komolyan gondolod, hogy tudjuk mi mennyibe kerül, mennyia jövedelem és a kiadás? vagy miből gondold hogy ez egyáltalán érdekel bennünket?

A kiöntött kávé, ez eldobott cigicsikk, a kiborult papírgyűjtő.. van nekünk elég dolgunk, minthogy lovagoljunk! :)

valamit nagyon félrenézel, bár visszatérve az alapokhoz nektek mindig igazatok van!  

 

Ha eddig nem esett volna le neked: a Megoldást nem mi fogjuk véghezvinni! Nem vagyunk még a közelében sem a lehetőségeknek, de ezt már évekkel ezelőtt elmondtuk.. de nálatok van a felejtés bónuszgombja és mindig rendszeresen elő tudtok ezzel ugrani, mintha most beszéltük volna ki ezt először..

 

Szorgalmazzuk viszont hogy legyen világbéke, meg kevesebb nyílonzacskó.. de abban sem hallgat ránk senki..

 

Mivel nem a dolgunk amit te mindenképpen velünk próbálsz meg véghez-vitetni, ezért megkötöm kibomlott fejkendőmet, feljebb húzom harisnyagumimat és tolom a taligámat a következő sorra...

 

Előzmény: Noki a nick (526)
Noki a nick Creative Commons License 2018.10.26 0 0 526

Ne haragudj, de egy kicsit magas a paci amin ülsz. És pont ez a probláma. 

 

Szerinted a fórum milyen pánzből van üzemeltetve?

%... Olyan liberális gondolkodásmód ez. Aki nem szól, annak minden jó. Hány % mondta azt hogy jóbb így?

 

Az a legnagyobb baj hogy még véletlenül se a megoldást keresitek, hanem a meglévő rendszer torkonlenyomását szorgalmazzátok. Szerintem egy mezei admin is meg tudná ezt az egészet oldani, ha lenne rá jelentkező, azt is leírom hogyan. (minden programozás nélkül)

Előzmény: defensio (525)
defensio Creative Commons License 2018.10.26 0 0 525

Maradjunk annyiban..

..hogy az ember lejött a fáról, mert látott egy tetszetős botot..

..valami kötsög újító kitalálta a kőbaltát..a fadurungosnak persze nem tetszett mert .. mert jobbat nem tudott kitalálni..

..aztán jöttek a bronz.. majd a vas szerszámok..

..hol is tartunk most?

Ford papát lehordták mindennek mert kitalálta a futószalag gyártást.. abbahagyta pár szidalmazó véleményére hallgatva?.. nem, ezért bámuljuk most azt a képernyőt mindketten ami ilyen módszerrel készült..

 

"A fórum egy szolgáltatás... "

és mennyit fizetsz te vagy én ezért a "szolgáltatásért"? :) ezt gondold át újra!

 

A szolgáltatót tulajdonost érdekli a többségi vélemény mindenképpen! Hol is vagytok százalékban a több 10ezernyi fórumozóhoz képest akik vígan fórumozgatnak? :) ezen is lehetne picit elmélkedni

Előzmény: Noki a nick (520)
defensio Creative Commons License 2018.10.26 0 0 524

Valamit nagyon benéztél! :) Magam is takarítónő vagyok! :)

..és nem értek a számítógépekhez.. és miért nekem mondod az áruházak beosztásának nemtetszését?

A dolog végtelen egyszerű: ha a gazda nem lenne elégedett, most ez a beszélgetés nem történne meg.. :)

Előzmény: taormina001 (519)
defensio Creative Commons License 2018.10.26 0 0 523

A takarítónő is kedélyesen bólogat mert a kuncsaftnak mindig igaza van!

Előzmény: Ali-bá (518)
defensio Creative Commons License 2018.10.26 0 0 522

"...Naponta több 10-100 ezren (!!!)  járnak az áruházba évek óta. Bemennek vásárolnak, kimennek, és nincs gondjuk.

 

Igazad lehet mert én sem hallottam soha a pénztáraknál kifelé menet a vásárlóktól, hogy: dejó hogy mindent megtaláltam, dejó, hogy friss a hús, dejó hogy mindent lehet kapni... A teóriád szerint minden megjegyzés nélkül kilépő vásárló elégedetlen lehet az áruházak állapotaival... :)

Előzmény: taormina001 (517)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!