Keresés

Részletes keresés

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.06.25 0 0 54

Úgy nagyon kilógna a lóláb:(((((

Előzmény: k.d.humeer (53)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.25 0 0 53

frappánsabb lenne: rócsild-maffia

Előzmény: nagyanyo5:0 (52)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.06.25 0 0 52

Van benne valami!!!! Divatos mostanában a pénzügyi háttérhatalommal illetni!!!!

Előzmény: k.d.humeer (51)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.25 0 0 51

sémi (hámi)

Előzmény: nagyanyo5:0 (50)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.06.25 0 0 50

A világot némi szervezet irányítja:((((

Előzmény: savhivatal (49)
savhivatal Creative Commons License 2015.06.25 0 0 49

A Világot a nemiszervek irányítják.

k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.25 0 0 48

 nincs új a nap alatt

k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.25 0 0 47

Ha valaki mégis arra gondolna, hogy átmászik rajta...

 

Preventíve lelövik.

Előzmény: Sehaj (45)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.25 0 0 46

Gondolod pozitív, hogy kizárólag az utolsó pont zavarja? 

Előzmény: nagyanyo5:0 (43)
Sehaj Creative Commons License 2015.06.24 0 0 45

Vajon ilyen vehemenciával támadják a ballik szagtársak a közelkeleti falt is ? Pedig azon is arabok jönnének át.

martinaxe7 Creative Commons License 2015.06.24 0 0 44

Minden határon felhúzza a kormány a kerítést, ha szükséges

Ha másfelől jönnek az illegális bevándorlók, nemcsak a szerb-magyar határon lehet kerítés, jelentette be Szijjártó Péter. Tovább »

forrás: Index.hu

 

A redőnyt meg le......

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.06.24 0 0 43

Áder fellép ellene:))))

Előzmény: Borsinka (42)
Borsinka Creative Commons License 2015.06.24 0 0 42

a mai politikát nem nevezném őrültségnek...

 

inkább:csalás,lopás, rablás,hazaárulás, a Föld bolygó módszeres tönkretétele

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 41

Ja, amikor még sofőr volt és Biszkut fuvarozta az NDKba:DDDD

Előzmény: martinaxe7 (40)
martinaxe7 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 40

PS elvtárs még konzultált a Stasi-val...

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 39

Vannak helyek, ahol nincs tűzparancs, mégis golyó ütötte zsebekben halnak meg számosan:((((

Előzmény: martinaxe7 (38)
martinaxe7 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 38
Borsinka Creative Commons License 2015.06.22 0 0 37

a picckospopulista oviG mindig azt mondja, amit a hallgatóság hallani szeret

Előzmény: mivvann (36)
mivvann Creative Commons License 2015.06.22 0 0 36

a háború a legjobb üzlet, ma sincs másképpen

 

Ki is követelte az erőszakot az Iraki háború előtt (amit persze kihagytál a képből) a Nyugat védelmében?

Ha nem vagyunk felkészültek arra, hogy erőt alkalmazzunk a nyugati civilizáció védelmében, fel kell készülnünk a barbarizmus elfogadására. 

A támadások véget vetettek annak az illúziónak is, hogy a gazdasági és katonai fölény birtokában többé nem lesz szükség nemzeti és személyes áldozatvállalásra.

 

"Díszdoktorrá avatása után a kormányfő Orban Viktor "Közép-európai perspektívák" címmel tartott előadást és fórumot a bostoni Tufts egyetem diákjai és professzorai előtt. 2002. február 11." 

 

Előzmény: k.d.humeer (22)
Borsinka Creative Commons License 2015.06.22 0 0 35

TÖPFE

 

...régiszépidők...

Előzmény: nagyanyo5:0 (34)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.06.21 0 0 34

A vegyi fegyverek is azok voltak!!!!! És lám, az elemek most mardossák a torkunkat:(((((

Borsinka Creative Commons License 2015.06.21 0 0 33

főleg az a kisember őrült, aki még politizál is  -(((((

Előzmény: k.d.humeer (32)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.18 0 0 32

 a legőrültebb az adófizető kisember... -((((

k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.18 0 0 31

csak ripacs, de nem őrült

 

nem küzdött hosszabb pórázért a bilderbergista gazdiknál, és megfelelően ugatott/kezetnyalt

 

nem csinált semmit (amikor halvány próbálkozásba kezdett volna, kirúgták)

Előzmény: Szabálytalan nicknév 4 (30)
Szabálytalan nicknév 4 Creative Commons License 2015.06.17 0 0 30

abszolút ON:

 

 

k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.17 0 0 29

 Kolcsak! -Kiadták a bolsevikoknak a picckos marslakók!!!

Borsinka Creative Commons License 2015.06.17 0 0 28

 szép falat a picckos marslakóknak

k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.15 0 0 27

Csókolj Holnap, csókolj szájon engem.
Mert egy Nesszusz-ing az életem: 
tűz a tegnap, tűz a ma, 
S véres csillagként áll fölöttem:

Barack Obama. 

(Bocsi Szabó Lőrinc!!)


 

k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.15 0 0 26

Nem is olyan őrült: oviG nem akar a 3000 öngyilkos devizahitelesről vitatkozni...

 

halálbüntetés

bevándorlás

...miyafaxxt fog még kitalálni az aljas választásicsaló??????!!!!!!!!!!!!!

k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.14 0 0 25

gyikok  -undorog-

Előzmény: A Torztestvér (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!