Keresés

Részletes keresés

heroica Creative Commons License 2015.02.09 0 0 2011

Dehogynem.

Nézz csak utána a szólásnak.

Előzmény: Törölt nick (2010)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.09 0 0 2010

Teher alatt természetesen nem nő semmilyen pálma.

Előzmény: Törölt nick (2009)
krt19 Creative Commons License 2015.02.08 0 0 2008

Nem a szintek alapján sorsolnak össze bennünket. ( állítólag) Vannak olyan mérőszámok amiket nem mutatnak nekünk és az alapján dönt a gép.

Vannak olyan játékosok bőven akiknek az XP-je 40 és nagyon jó játékosok vannak 100-on felüliek akik meg gyengék...A 100 felüliek az előző Honfoglalóból hozták magukkal a magasabb XP-jüket. 

Azt ajánlom játssz sokat! Ne használj még segítéget csak gyűjtögess! Majd ha erős leszel vagy annak érzed magad akkor már a segítségek sgítségével meglepődsz hogy milyen jól fogsz szerepelni!!

Előzmény: Török Bandi (2007)
Török Bandi Creative Commons License 2015.02.08 0 0 2007

Sziasztok!

Egy javaslatom lenne. Nem lenne-e jobb ha a sorsolásnál valamivel egyenlőbb szintű ellenfelek kerülnének össze? Szerintem nem túl igazságos ha egy 11-es szintű játékos egy 74-es szitűvel kerül egy játékba. De lehet nincs igazam. 

Gorgonzola007 Creative Commons License 2015.02.08 0 0 2006

Hellosztok !

Azt szeretném megkérdezni, hogy másnak is problémát okoz, hogy a Klán menün belül a Történetet nem lehet megnyitni? Ezt írja ki nekem: "Egy plug-in (Shock Wave Flash) nem válaszol." Ha másnál is előfordul ez az eset, akkor mit lehet ilyenkor tenni?

Köszönöm a segítséget előre is.

heroica Creative Commons License 2015.02.05 0 1 2005

Tisztelem, becsülöm a naivitásod, de ideje, hogy megtudd a valóságot: igenis van olyan, aki minden kérdésre tudja a választ.

És ehhez még az se kell, hogy minden nap játsszon a honfin és segítségeket vegyen igénybe. Elég az, ha sokat olvas, tanul, jó a memóriája, és akkor egy kérdés se fog neki nehézséget okozni.

És ezzel nincs egyedül, nekem is többször előfordult, hogy minden (!) kérdésre tudtam a választ. Ez persze függ a kérdésektől és a szerencsétől is.

Jó kérdéssort kell kifogni, ennyi a titka.

 

Előzmény: zoleee09 (2000)
krt19 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2004

Szia 

Csak egyszer lehet megtekinteni a régiós helyezést amikor eltelik a heti kihívás. Sajna valószínűleg azért mert ezt kifelejtették a fejlesztésből.....Azért is problémás mert ahogy írtad is ehhez alakul a vár szintje ez szerintem is elég nagy hiba!!

de majd jönnek olvassák az üzemeltetők ...és csendben tovább lapoznak......

Előzmény: Tshabba (2003)
Tshabba Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2003

Visszavonom a kérdésemet ki és bejelentkezés után megkaptam a 10es várat, de az még mindig kérdés hogy lehet-e egyáltalán követni valahol az aktuális helyezést régión belül?

Tshabba Creative Commons License 2015.02.04 0 0 2002

Sziasztok!

Valaki el tudná magyarázni mit ért a honfoglaló a régiós ranglista helyezéseken? 

Amikor rákattintok a váram fejlesztésére kiírja, hogy X pozíciót kell elérnem a régiós ranglistán, igen ám de a régiós ranglistán való aktuális helyezésemet sehol nem találom, a súgó szerint pedig a játék végén látom.
Én a játék végén azt látom, hogy személyesben és a barátaim között hol tartok, no meg látom hanyadik a top listán a héten a régióm, de hol találom meg hogy hanyadik vagyok Én a régiómon belül?

Miért fontos?

Mert vágyok már egy szebb várra, a személyes ranglistán a héten 13. helyen voltam, előttem és utánam se volt egy felhasználó sem a megyémből, előző héten 38 ezer XP-vel és 3%-al 2-es szintre fejlődött a váram most ezzel az eredménnyel pedig semmit nem dobott. 

Mi lehet ennek az oka?

Remélem tudja valaki a választ :)

Segítségetek előre is köszönöm.

Üdv,

Tshabba

Zacc/KV Creative Commons License 2015.02.03 0 1 2001

Szia, egy játékon belül 4 kérdés segítség van, egy erődépítés egy tematikus támadás és egy ugrás van. Ez összesen 7 segítség. ennél többet nem használhat senki.

Viszont a játéknak van egy olyan hátulütője, hogy egy győztes lehet csak. Az, hogy etikusan nyer vagy nem, ez más elbírálás aalá esik, de tény, hogy ketten legyőzöttek lesznek.

Előzmény: zoleee09 (2000)
zoleee09 Creative Commons License 2015.02.03 0 0 2000

Sziasztok!
Sajnos nem tudok elmenni szó nélkül, amellett ami ma történt velem, esetleg már másokkal is  a Honfoglalón. Történt ugyanis hogy beléptem a minibajnokságra, semmi gond nem volt, végül bejutottam a döntőbe. A döntőben viszont azt vettem észre hogy az egyik játékos folyamatosan segítséget használ, így nyilván a másik játékost, majd engem is legyőzött. Nyilván olyan nem létezik hogy minden választ tud, illetve minden tippet pontosan, vagy ha igen, nem a Honfoglalón töltené idejét.   Na most nem kellemes élmény, amikor az ember negyed órán át szenved, majd egy ilyen "játékos" elcseszi a játszmát.  Gondolom az emberek többsége kikapcsolódni jár a honfoglalóra,  viszont egy ilyennel teljesen el lehet rontani az ember hangulatát. Sajnos ilyet máskor is tapasztaltam, és esetleg javasolnám az adminoknak hogy vegyék fontolóra hogy korlátozzák a segítségek használatát jobban, persze csak ha a többiek is egyet értenek.

Femacska Creative Commons License 2015.01.29 0 0 1999

Kis türelmet, válasz majd levélben megy ha kiderül valami.

Előzmény: L-Ili (1998)
L-Ili Creative Commons License 2015.01.29 0 0 1998

Köszi :) Válaszok is mentek :)

Előzmény: Femacska (1997)
Femacska Creative Commons License 2015.01.29 0 0 1997

Szia!

 

Levél ment.

Előzmény: L-Ili (1996)
L-Ili Creative Commons License 2015.01.29 0 0 1996

Sziasztok!

Egy nagyon bonyolult kérdéssel fordulok, főleg az adminokhoz. A Honfoglaló játék indulásakor regisztráltam. A regisztrációs nevemre emlékszem, de a jelszóra nem. Ha jelszó emlékeztetőt kérek, valószínűleg egy olyan mail címre megy, ami már régen nem létezik. Hogyan tudnám visszaszerezni a nikkem?

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.15 0 0 1995

B. Ú. É. K.

zsorsz Creative Commons License 2014.11.18 0 0 1994

Köszönöm szépen ,de ez nem az a mű amit én keresek.

A Honfoglaló játék alatt szól,amikor támadás van....

Még mindig keresem :)  Köszönöm szépen :)....Egy kedves topiktárs keresi ezt a zenét,tudna Valaki segíteni?

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.04 0 0 1985

Játékban kaptam egy kérdést az illatos tündérfáról, hogy mikor virágzik. Kiderült, hogy télen.

Olyan valószínűtlen volt, hogy felírtam magamnak, utánanéztem, és tényleg!

 

 

 

Addig kutattam, míg végre beszereztem egyet és már el is ültettem!

(A képen nem az van, de ilyen lesz!)

 

Honny Creative Commons License 2014.08.29 0 0 1974

Köszi ,tudom.de mégis..Sok embert kidobál..játékban is.Bocs ,hogy kérdeztem.

Előzmény: Femacska (1972)
Zacc/KV Creative Commons License 2014.08.29 0 0 1973
Femacska Creative Commons License 2014.08.29 0 0 1972

Az imént megpróbáltam, nálam működik. Ha elérted a 20. szintet, akkor nálad is működnie kell.

Előzmény: Honny (1970)
Honny Creative Commons License 2014.08.29 0 0 1970

Sziasztok!

 

Szeretném én megkérdezni,miért nem tudok belépni a chat oldalra ,rögtön kivág ,Kapcsolódjunk..Tarthatatlan ez így,sőt....

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 1960

Kérem szépen.

 

Mint ismeretes 2013. május 6.óta a Honfoglaló új verzióval működik. Ami addig volt, az az volt. Mindaz ami addig volt érvényét és hatályát vesztette.

Ami addig volt, az megszűnt. Nincs. Nem létezik. Csak volt.

Lehet nosztalgiázni, lehet emlegetni ezt és azt róla minden érvény és hatály nélkül, mert azok elvesztek.

Hencegetek Creative Commons License 2014.08.29 0 0 1959

"Ezt a bluest az Élet írta, nem én ... "

Előzmény: Törölt nick (1933)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 1958

Ugyan!  

 

Csak megcsillogtatta történelem tudását az ókoron kívüli időszakból is.  Kúp Ica érti ,a többiek nézik:DDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (1957)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1957

De szószátyár lettél Dodi 68 :)

 

Előzmény: Dodona_ (1956)
Dodona_ Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1956

A 2. változat kiegészítéseként, a legújabb génkutatások eredményeinek messzemenő és ugyanakkor természetesen higgadt aktuálpolitikai vonatkozásainak figyelembevételével, Belar elvtársnő javaslatára, autentikus előtanulmányok után, a koreai verzió merült fel próbaverzió gyanánt.

 

Az északi-déli start-up kérdés eldöntését az ideológiai és a gazdasági érvek végtelenül megfontolt elemzése és összevetése dönti majd el, magas szintű taekwondo, valamint ideológiailag is, sőt, kellően képzett - emellett természetesen a végső igazságig lemeztelenített - udvarhölgy néptánc előadásokat követően. A döntést - remélhetőleg - a pb szakavatott szakértők bevonása mellett, harcedzett szerb és kubai elvtársak részvételével folyó, nyílt, méltóságteljesen fegyveres, ugyanakkor - legalábbis egy ideig - békésen szivarozgató vitafórumon ejti meg.

 

Megboldogult, sőt, Jurij Dolgorukij elvtárs is így akarná!

 

Előzmény: Wöröscsillag (1954)
Dodona_ Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1955

Répacukor és aroma. Nagyjából, mintha egy kissé unott afganisztáni pastu háziasszony főzte volna. Több éve érlelt házi sligovicát kínálnék a csalódás elfeledéséhez.

Előzmény: Wöröscsillag (1953)
Wöröscsillag Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1954

Az előrejelzések alapján 2 verzió lehetséges:

1. Ha a magyar anyanyelvű népesség meghaladja a világ spanyol anyanyelvű népességet. Úgy gondoljuk, hogy ez nem belátható idő.

2. Ha Bihari Attila unalmában megvesz egy másik magyar honlapot, és nosztalgiából újrakezdi, majd Kína irányába fejleszti.

Utóbbi esetben garantáltan nyereséges vállalkozás lesz.

Ha az elvtársnak van 3. ötlete, kérjük, ossza meg velünk, hogy a szakértőink kidolgozzák a részleteket.

Előzmény: luxin (1947)
Wöröscsillag Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1953

publica@index.hu........csak kérem az elvtársat, hogy itt jelezze, ha írt, mert oda csak hetente nézek be

Előzmény: Törölt nick (1952)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!