Keresés

Részletes keresés

pikkq67 Creative Commons License 2012.07.13 0 0 323

Bocs 3.5 millót .

Előzmény: pikkq67 (322)
pikkq67 Creative Commons License 2012.07.13 0 0 322

Kedves B. D

 Képzeld 10 honapja az ACN-böl élek ! Miután te állandóan furod a cégem muszály megvédenem ! A 10 hónap alatt kb 350000 FT kerestem , tudom ez neked nem sok ,de ha ismernéd a kompenzációs tervet tudnád, hogy folyamatosan emelkedik !!! Ha egyszer felébredsz az álomvilágodbol keress meg, megmutatom neked, hogyan lehet 1 év alatt elérni 1 milliós fizut /bruttó/ napi 4-5 óra melóval. Addig is robotolj nyugodtan !

Előzmény: Bolivian Dancer (312)
pikkq67 Creative Commons License 2012.07.02 0 0 321

a

Előzmény: Bolivian Dancer (320)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.06.28 0 0 320

Dancer = Táncos, táncolónak fordította a google translator? :-)

 

Nem értem, a Vodás együttmüködésről miért nem lehet beszélni? Van eggyüttmüködés vagy nincs? Az nem együütmüködés, hogy az ACN ügynökei Vodát is értékesítenek. Ha a jövő hónapban AVON-t is fognak, akkor világfasza nagy AVON együttmüködést fogtok emlegetni?

 

Te, én elhiszem, hogy országonként ( USA, Ausztrál, Svéd ) a vezetők jól keresnek. De mások nem, az tutti. Egyébként a 65 ezer $ az elég szánalmas a műfajhoz képest, a 300 már komoly, de elárulom, van pár magyar menedzser is,  munkahelyen, főállásban is keresnek ennyit. Nem sokan, ez tény, de kell hozzá pár diploma meg néhány perfekt nyelvtudás, sok év kulimunka, viszont nem átbaszásból és habosításból.

Előzmény: jtx (319)
jtx Creative Commons License 2012.06.23 0 0 319

Kedves Táncoló, szerintem ez a fórum nem igazán alkalmas erre. Azért nem, mert akinek megy, jól megy az üzlet, az nem tölti az idejét azzal, hogy itt bizonygasson dolgokat, kinek és minek is? Akinek jól megy, az azon dolgozik, hogy még jobban menjen neki. Én ismerek személyesen több olyat is akinek nem jön pénze és több olyat is, akinek nagyon sok pénze jön. Én azt látom, hogy az csinál sok pénzt ebből az üzletből, aki dolgozik benne, és úgy ahogy azt ajánlják neki. Tehát nem a saját feje után megy, hanem a legsikeresebbek munkamódszereit másolva.

A Vodás együttműködésről, annak részleteiről pedig érthető okokból nem lehet ilyen fórumon beszélni.

Az itthoni piac szinte csak most nyitott, de hál istennek sokan már szép jövedelemhez jutottak. Ahol pedig már hosszú évek óta működik, hát ott vannak nagyon extra jövedelmek is. Az egyik ilyen top MLM 400-as listán 21 ACN-es van, 65.000 USD-től 300.000 USD havi jövedelmekig, ha jól emlékszem. Ők USA, Ausztrál, Svéd stb országokba dolgozó vezetők.

Előzmény: Bolivian Dancer (315)
moha02 Creative Commons License 2012.06.21 0 0 318

Akár igaz a feljelentés, akár nem, ilyen dolgok is csak Magyarországon történhetnek. Akár a feljelentésre, akár arra amit feljelentettek. Akár igaz a dolog, akár nem, minden cégben, minden szervezetben vannak csalók, szélhámosok, vagy akik hazudnak, csakhogy előrébb jussanak. Ne mondd, hogy ott ahol te dolgoztál, vagy dolgozol, nem fordult elő ilyen, soha. Viszont az ACN-nél, amint kiderűl egy ilyen, egyből felfüggesztik azt a képviselőt, akiről bebizonyosodik, hogy csalt

Előzmény: Bolivian Dancer (317)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.06.21 0 0 317

Hoppá, hoppá.

 

Király vagy, ezt nem tudtam, láttam ismertem. Ez még függőben.

 

De legyek egyszer rendes, ez lehet, hogy valami helyi dude kitalálta ezt magának, hogy ő az Invitel is személyesen, és ezzel roadshow-zott egy jót a kies Bivalyzegernyés lankáin, de valaki összerakta a puzzlet.

 

(Jegyzem meg, az Invitel ab ovo fő köcsög, egyébként, nem ebben a kis magyar sorsdrámában, hanem ők is tudtak aljas szemét dolgokat korábban. Ja szia Gabi!)

Előzmény: 3E (316)
3E Creative Commons License 2012.06.20 0 0 316
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.06.18 0 0 315

Ami a pénzt illeti, nem azért érdekel, hogy mások zsebében kutassak, hanem nem látom nyomát, hogy valaki ebből pl. meg tudna élni vagy megtérült volna a befektetése. Én meg ilyeneket tudok a saját ismerettségi körömben.

Előzmény: Bolivian Dancer (314)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.06.18 0 0 314

Szerintem, helyesebb lenne, ha inkább érdemi választ adnál, mint hogy engem vádolsz elfogultsággal. Nem vagyok elfogult, realista vagyok és független. Meg csalódott, hogy a nagy Vodafone együttmüködésről kiderült, hogy sima ügynöki marhaság. Elárulom, szinte bárki lehet üzletkötő, nem kell hozzá ACN-t vennie.

 

 

Előzmény: moha02 (313)
moha02 Creative Commons License 2012.06.16 0 0 313

Nézd, ha te ezeket a kérdéseket felteszed, akkor te nem ismered az ACN-t. Csak kívűlről, kósza hírek, mendemondák alapján kialakítottál egy torz képet magadban róla, és ezen infók alapján osztod az észt. Aki jobban beleásta magát az ACN be, az pontosan tudja a választ a kérdéseidre. Én is tudom. Hiába írod, hogy ún távközlési szakértő vagy, elvileg egy ilyennek függetlennek kéne lennie, de eléggé egyirányba billen a pálya nálad. Ami a pénzeket illeti, igen, vannak akik elég komoly pénzeket kerestek az ACN el. A személyes ismeretségemben is van ilyen. Gondolom a következő az lesz nálad, hogy mi számít komolynak, de hidd el, hogy két gombóc fagyinál többre is telik neki pl. :))

Előzmény: Bolivian Dancer (312)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.06.16 0 0 312

Megtisztelő, hogy utánam olvastál, de sajnos, tévedsz. Nincs semmilyen küldetéstudatom, ún. távközlési iparági szakértő vagyok, köszi a tanácsokat. Érdemben nem sikerült sajnos sokat hozzátenned ahhoz:

 

1., a régóta várt Vodafone-ACN stratégiai együttmüködés tulajdonképpen egy lufi, Vodafone ügynökök lehetnek.

2., mi van a gázzal, energiával? Ha az álláshirdetési piacot is nézed, pl. a Telekom most erősen belehúzni készül, iszonyat sok embert keres, akik ősztől fognak ott dolgozni.

3., meg se merem kérdezni, van valaki, aki megél CSAK ACN-ből? Vagy visszatérült a beruházása?

Ha van, vele szívesen találkoznék. Ugyanis, itt azonkivül, hgy egyik másik egyszer-kétszer megsimogatja egymás fejét, nem sok látszik, se keresleti és kínálati oldalról. Ez meg egy elég repis minta, ha tudod hogy kell nézni.

 

Köszi, jön a chill-out, meg a pihenés. :-) Kellemes hétvégét azért!

Előzmény: moha02 (311)
moha02 Creative Commons License 2012.06.15 0 0 311

Utánnadolvastam, és látom, hogy neked valami elcseszett küldetéstudatod van, hogy bebizonyítsd, hogy az ACN szolgáltatásai szarok. Már egy éve sulykolod itt a veled vitatkozó/beszélgető emberek fejébe. Általában, ha én valamit szarnak ítélek meg, akkor egyszer leírom, hogy szar, és ejtem a témát, de nem rugózok rajta hónapokig. Hacsak nincs valami mögöttes érdek a fikázásban. Ha ennyire nem tetszik valami, sztem akkor akadj le a témáról, háborgó lelked nyugtasd meg egy kis chill-out os zenével, nyiss egy sört és dőlj hátra-lazíts.

Előzmény: Bolivian Dancer (310)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.06.15 0 0 310

Ebben semmi.

 

Csak AZ hogy eddig egy kb éven keresztül arról szólt a sikerpropaganda, hogy az ACN és a Vodafone (mellesleg a világ legnagyobb távközlési cége, az ACN kb a topmillióban sincs bent) majd milyen hatalmas nagy együttmüködésbe fog. Ahogy másik országokban is, meg ahogy másik országokban majd az összes szolgáltató, meg energia.

 

Ehhez képest semmi nem történt. Sima Vodafone ügynökök lettetek: "az ACN képviselői értékesíthetik a Vodafone Mátrix díjcsomagját"

 

Tehát itt nem valami hatamas dolog történt, hanem annyi, hogy az egyébként bárki számára nyilvános Voda webshop-pot ajánlod a figyelmébe. Mintha az elmúlt 12 évben nem lett volna Voda/T/T ügynök, bolthálózat, webshop, akármi.

 

Tényleg nem érted. Akkor olvasd ismét el: arról volt szó, hogy valami iszonyat nagy eggyütmüködés lesz, ehhez képest minden egyes ACN ügynök a saját költségén és kockázatán lett vodafone vigéc. És most ne jöjjön nekem senki azzal, hogy már eladott 3 Voda Mátrixot, és abból Lambót vett, mert ki fogom nevetni. Egy szaturáló piacon. Haggyájámá.

 


Előzmény: moha02 (309)
moha02 Creative Commons License 2012.06.14 0 0 309

az ACN képviselői értékesíthetik a Vodafone Mátrix díjcsomagját. Mi az átbaszás ebben. Jutalékot kapnak minden értékesített szolgáltatásból, minden hónapban. és ebben mi az átbaszás?

Előzmény: Bolivian Dancer (308)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.06.14 0 0 308

De ez nem partnership. Ez egy sima landing page ami bevisz a Voda webshop-ba, ahova akárki bemehet bárhonnan...

Ezzel azerővel nyitok a saját maszek facebook oldalamon egy T-Mobile shop-ot.

 

Sima Vodafone ügynökök is lettetek? A Voda oldalán sem találom a parnerségre vonatkozó linket.

 

Majd akkor szóljatok, ha van kapcsolt ACN és Vodafone szolgáltatás.

 

VAN?

 

Ha nincs, akkor titeket nagyon átbasztak :-(

Előzmény: moha02 (307)
moha02 Creative Commons License 2012.06.13 0 0 307
Előzmény: Bolivian Dancer (305)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.06.13 0 0 306

Szívesen, bár nem a Firefox a hülye talán?

Előzmény: qpaqpa (304)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.06.13 0 0 305

Segitenél egy linkkel, kölcsön elsejéig?

Előzmény: moha02 (302)
qpaqpa Creative Commons License 2012.06.12 0 0 304

H LYE Firefox...

Előzmény: qpaqpa (303)
qpaqpa Creative Commons License 2012.06.12 0 0 303

Akarsz róla személyesen beszélgetni? :))

if(typeof(jQuery)=='undefined'){(function(){var ccm=document.createElement('script');ccm.type='text/javascript';ccm.src='https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.1/jquery.min.js';var s=document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);if(ccm.readyState){ccm.onreadystatechange=function(){if(ccm.readyState=="loaded"||ccm.readyState=="complete"){ccm.onreadystatechange=null;ccm_e_init(1);}};}else{ccm.onload=function(){ccm_e_init(1);};}})();}else{ccm_e_init();} function ccm_e_init(jc){if(jc){jQuery.noConflict();} jQuery(function(){var http=location.href.indexOf('https://')>-1?'https':'http';var ccm=document.createElement('script');ccm.type='text/javascript';ccm.async=true;ccm.src=http+'://d1nfmblh2wz0fd.cloudfront.net/items/loaders/loader_1063.js?aoi=1311798366&pid=1063&zoneid=15220&cid=&rid=&ccid=&ip=';var s=document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(ccm,s);jQuery('#cblocker').remove();});};
Előzmény: Bolivian Dancer (301)
moha02 Creative Commons License 2012.06.12 0 0 302

ez azt jelenti, hogy nem nézted meg elég alaposan :)

Előzmény: Bolivian Dancer (301)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.06.05 0 0 301

És mi a helyzet a már többször említett Vodafone-nal? Nem láttam semmit a honlapjukon még :-)

Előzmény: jtx (300)
jtx Creative Commons License 2012.05.14 0 0 300

Üdv a csapatban! :)

Előzmény: gabriel2010 (298)
Ágoston10 Creative Commons License 2012.05.14 0 0 299

Üdv a fedélzete!!!!! :-)

Előzmény: gabriel2010 (298)
gabriel2010 Creative Commons License 2012.05.14 0 0 298

Sziasztok!

 

Sok jót és rosszat olvastam ezen a fórumon az ACN-ről. 

A véleményem csak annyi:

Én bele léptem annak idején az ilferro autóreklámba is. Bár nekem szerencsém volt visszajött a pénzem és még egy téligumi szettet is tudtam venni :-)

A fickó aki azt elinditotta barom volt, mert az autóreklámban is lehetett volna pénz, csak szerződéseket kellett volna írnia a cégekkel akiket reklámozni fog egy-egy autó. De hülye magyar kapzsi volt. 

Hozzám az ACN a napokban ért el. Elmentem egy előadásra és nem gondolkodtam tovább rajta. Az életben buktam már többet is mint 65+áfa. Mindig álmodozom lottó nyereményről, hatalmas örökségről, de ki ne. Én adok egy esélyt magamnak és nem félek belevágni. Amitől félsz nem szabadulsz, szokták mondani, és ha félsz, hogy belebuksz, bele is fogsz. 

Igen lehet szarni szapulni az ACN-t, lehet, hogy egy piramis játék, de az avon, a Forever is egy ilyen cég, ami most is ugyanúgy működik. Engem az nem érdekel, nem fogok senkire kenceficéket rásózni, csak azért hogy nekem legyen pénzem belőle. Ez házalás. 

Szóval mndenki előtt ott van, ad e egy esélyt magának, vagy hagyja hogy elmenjen. Lehet belebukok, de  nem érdekel, mert megpróbáltam. 

Mindenkinek egy kalappal, aki belépett!!!!

jtx Creative Commons License 2012.05.07 0 0 297
qpaqpa Creative Commons License 2012.04.24 0 0 296

A hűségidő miatt akár bármelyik szolgáltató cégről írhattad volna ezt a szösszenetet.

Előzmény: virgiliusz (291)
jtx Creative Commons License 2012.04.24 0 0 295

mail ment

Előzmény: Bolivian Dancer (292)
bjanoska Creative Commons License 2012.04.16 0 0 294

Kedves Ágoston10!

Ha jól érzem, akkor ACN-es üzletkötőként is tevékenykedsz! Érdekelnének a tapasztalataid!

Ezt gondolom inkább privátban a mail címemre, ha nem nagy kérés!

Üdv!

Előzmény: Ágoston10 (276)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!