Keresés

Részletes keresés

sludgeboy Creative Commons License 2011.07.17 0 0 14

Ezt ugye Te sem gondolod komolyan? :)

És nem strandon dolgozom ott nem zavarna...

Előzmény: twist (12)
HGV-20/7 Creative Commons License 2011.07.17 0 0 13

"emberből állatot"

 

győzike, meg alekosz.

Előzmény: I.C.A. (11)
twist Creative Commons License 2011.07.17 0 0 12

Válasszuk ketté.

Én az emberi részéhez szólnék.

 

Van ugye a fogyasztói társadalomban egy olyan nézet, ha pénzed van bármit megtehetsz.

 

Van, akinek csak annyi pénze van, hogy fürdőgatyában mehet a boltba, viszont fogyasztói jogait gyakorolni szeretné. A bolt, áruház éppen olyan hely, ahol a vevő a megrendelő.

Ezt ki kell élvezni, mert máshol nem tudja.

 

Kivétel, ha nyaralóhelyen dolgozol, mert ott más az oka.

Előzmény: sludgeboy (-)
I.C.A. Creative Commons License 2011.07.17 0 0 11

Meg a "kutyafürdőköpenyre"!

 

/Jelszó: Állatból embert, emberből állatot .../

Előzmény: HGV-20/7 (10)
HGV-20/7 Creative Commons License 2011.07.17 0 0 10

Erre van igény :(((

Előzmény: I.C.A. (9)
I.C.A. Creative Commons License 2011.07.17 0 0 9

Láttam a műsort!!!!

 

Lakkozzák a kutya körmét élő adásban. A kutya nyüszít, vonyít, de menthetetlenül lakkozzák.

A színekre terelődik a beszélgetés, neves müsorvezetőnk élénk érdeklődést mutat, majd megszólal:

 

"Azt hiszem a vöröses árnyalatok inkább a lánykutyáknak valók!"

Előzmény: sludgeboy (8)
sludgeboy Creative Commons License 2011.07.17 0 0 8

Nem ezzel van a gond, mert ezt otthon tegye úgy ahogy akarja az ő gondja.Bár láttam már aki a körmét is kilakkoztatta a kutyájának és olyan tartóban hordta, mint a kisbabát szokták.

El kellene ezeket az embereket kicsit küldeni Szibériába répát szedni...

Előzmény: I.C.A. (5)
Snakeins Creative Commons License 2011.07.17 0 0 7

Sajnos én is ezt tapasztalom... évről évre süllyed az ország ezen a téren is :(

Előzmény: sludgeboy (-)
sludgeboy Creative Commons License 2011.07.17 0 0 6

Elfelejtettem megkérdezni mielőtt Kínához csatolnak vagy csak utánna?

Ruhánk már van kínai lassan a szemünk is ferdül, a májunk meg majd csak besárgít amennyit iszunk...én azt mondom lesz*rom Londont irány Hong Kong

Előzmény: Törölt nick (2)
I.C.A. Creative Commons License 2011.07.17 0 0 5

Minap egy hölgyre lettem figyelmes, amint a kutyája ruhatáráról tart előadást valamelyik tv adón. A szobát betöltik a drága kutyaholmik.....

Ölben az eb, fejebúbján csinos rózsszín szalag, mit sem ért a nagy felhajtásból, mert zavarában nyelvével nagyot nyal gazdája  arcába..

Celebünk elégedett mosollyal nyugtázza a helyzetet és megszólal:

 

"Puszit ad anyucinak!"

sludgeboy Creative Commons License 2011.07.17 0 0 4

ja és szerinted lesz magyar narancs? kicsit savanyúbb...

Előzmény: Törölt nick (2)
sludgeboy Creative Commons License 2011.07.17 0 0 3

Ebben is van igazad bár Bp nem minden kerületére igaz, de javarészt ez így van.A járművek valóban koszosak elhasználtak.Igénytelen a magyar ember?Azért ezt így ne általánosítsuk persze akad bőven idióta ebben egyetértek, és sok a hülyegyerek aki kihívást érez ha meglát egy frissen festet falat.Nyilván benne van az elmúlt jó pár 10év szocializmusa jó lesz ez így is meg majd megcsinálja valaki címszóval.De én itt most nem általánosságról szeretnék beszélni mivel abból van jópár topik és a megoldás sem itt fog megszületni.Pusztán választ kapni a kérdéseimre...és mielőtt még elkezdenénk ostromolni az eladókat, igen egynémelyiket nem kell félteni megérik a pénzüket.Nyilván mindkét oldalon vannak ilyen és olyan emberek.Én ezen az oldalon állok innen szemlélődöm és egyre jobban nem tetszik amit látok, pedig nem vagyok megkeseredett nyugdíjas.

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1

Tényleg ennyire!

És még ez a legkisebb baj, hogy félmeztelenül futkoznak a melegben.

 

A nagy baj, hogy a magyar emberek többsége igénytelen és koszos.

Elég csak végigmenni bármelyik nagyobb város utcáján, közterein. Terjeng a bűz, a húgy- és szarszag, omlik a vakolat, vagy koszosak a 30 éve festett falak, a lépcsőházban ragad a korlát, minden ellep a grafiti, szemetesek, gazosak az utcák, düledező, rozsdásodó keritések, a terek utcák tele kocsmatöltelékekkel és hajléktalanokkal.  Vagy pl szálljunk fel egy vonatra, buszra, koszosak, igénytelenek, szemetesek, az utasok jó része -és itt nem a csövesekről beszélek csak- büdös, nagyvárosokban fertőzést kapsz, ha leülsz a közlekedési eszközök üléseire, az ablakokon nem lehet kilátni a kosztól.

Ha nagyritkán sok pénzért takaritják a köztereket, vagy az utcákat, vagy társasházakban felújitják a lépcsőházat, lefestik a falakat, akkor azok heteken belül koszosak, agyon vannak firkálva. 

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.17 0 0 0

Sutty0 0rszág?

sludgeboy Creative Commons License 2011.07.17 0 0 topiknyitó

Kicsit bővebben:

Nyár van 38°C fok megértem dögmeleg az ember lábkörme is izzad.Nincs is ezzel baj de amikor félmeztelen rohangálnak egy közértben attól meg tudok bolondulni.Persze nem a női nemre gondolok, abban még nem volt részem.Szóval hölgyeim ha már egyenjogúság is van a világon :) Komolyan mi visz rá embereket, hogy félmeztelen egy fecskében induljon el vásárolni.Pólóban sincs 45°C nélküle pedig 22°C, ergo tök mindegy van e rajta póló vagy sem ugyan olyan meleg van.Nem tudom mit szólnának ha a pult mögül szőrös melkassal szeletelném a pick szalámit?Mert melegem van!Vagy mondjuk a bankban esetleg orvosnál miért nem látok egyetlen félemztelen embert sem?Baromi érdekes...

Másik a kutya kérdés:

Félre ne értsetek nem a plázalányokkal meg a kigyúrt fuxferikkel van gondom letojom ki mivel sz*rja el az életét.De amikor kutyával sétálgatnak a közértben ami szerintem evidens kellene, hogy legyen ugye NEM VISZEK BE ÁLLATOT de azért is, mert az én kis kutyumutyuputyulimmat majd vihetem pszichológushoz a trauma miatt ha nem viszem be vásárolni.De komolyan miért kell ez?Persze ha normálisan szól az ember akkor meg én érezzem kellemetlenül magam mert mekkora paraszt vagyok, hogy szegény kiskutyát kint hagynám a közért előtt.

Mielőtt még megkapnám mekkor egy besavanyodott p*cs vagyok akinek más dolga sincs mintsem b*szogatni szegény vásárlókat, közlöm abszolút nem élvezem.

De már lassan kezdek kételkedni abban, hogy nem az én "készülkemben" van e a hiba!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!