Keresés

Részletes keresés

Derek Creative Commons License 2011.05.06 0 0 66

"Szerinted Svájcban miért nem játszák ugyanezt a csigazabálók?"

 

Mert Svajcnak maganak is van qrva eros ipara es gazdasaga

Előzmény: Mindenki egyéni, én nem. (65)
Mindenki egyéni, én nem. Creative Commons License 2011.05.05 0 0 65

tetű, megalomán nép, inkább zárjanak be francia céget, mint ide telepedjenek

 

Inkább azokat kellene lesittelni, akik behozták őket és megteremtették nekik mindezt...

Akik multiparadicsomot csináltak az országból, a szerzódésekből "visszacsúszó" milliárdok miatt...

 

Szerinted Svájcban miért nem játszák ugyanezt a csigazabálók?

 

Azért kellene már az elszámoltatásokat felgyorsítani, hogy végre tudjuk, hogy kik adták el az országot... nemcsak a franciáknak, hanem a multiknak általában.

 

 

Előzmény: khoe (48)
dekomi Creative Commons License 2011.05.05 0 0 63

Dehogy,világhirű franszia csúcstechnika!Adott esetben alagútfurni is használható!Alleluja!

Előzmény: amorall (62)
amorall Creative Commons License 2011.05.05 0 0 62

Mondom, hogy fostalicska. Bezzeg az ötvenéves orosz modell még mindig világszínvonalú. Meg az Ikarusz.

Előzmény: dekomi (61)
dekomi Creative Commons License 2011.05.05 0 0 61

Az Alstom kocsiknak nincs áramtól független vészfékrendszerük,igy áramszünet esetén nem lehet megállitani!!!

Pl aki kocsitűzbe kerül az alagútban ,az választhat:megnyúvad a füstben,agyoncsapja a vezetősin vagy átrongyol rajta a szjuper franszia.

Geci csigazabálók.

Előzmény: Ficium (-)
amorall Creative Commons License 2011.05.05 0 0 60

Én meg amúgy se szeretem a franciabugyit!

Előzmény: Törölt nick (59)
jetinyugger Creative Commons License 2011.05.05 0 0 58

"Ugyan így "nyert""

 

Helyesen: Ugyanígy

Előzmény: Dzsibzon (53)
amorall Creative Commons License 2011.05.05 0 0 57

Párizs városa legmagasabb kitüntetését, a Grande médaille de Vermeilt (Vermeil-nagyérem) adományozta Kertész Imre írónak Bertrand Delanoe főpolgármester "a hála, a csodálat, a bizalom és a remény jeleként".

- hát még ez is :)

amorall Creative Commons License 2011.05.05 0 0 55

Most képzeljük el, ha az Alstom-ügyet magyar bíróság tárgyalná!

Esetleg elhangzanának szép kerek számok meg nevek, uramisten!

Előzmény: Dzsibzon (53)
dekomi Creative Commons License 2011.05.05 0 0 54

Hogyan is mondották az "elvtársak":miért fáj magának az a pár milliárd forint?..

 

Kinában sorba állitanák őket,hogy spóroljanak a golyóval.

Előzmény: Dzsibzon (53)
Dzsibzon Creative Commons License 2011.05.05 0 0 53

Az Alstom járgányokat egy lengyelországi gyárban gyártották. A lengyel Alstom a legutóbbi lengyel metrókocsi tenderen el sem indult. Itt is a Siemens-nek volt levajazva az egész kiírás.. de akkoriban jött az európai méretű Siemens vesztegetési ügy-sorozat.. de az óvtásaknak valahonnan csak kellett a zsé - így "nyert" az Alstom. Ugyan így "nyert" aztán a francia alagút építő cég, ugyan azoknak az óvtási közvetítőknek köszönhetően. A világ egyik legnagyobb metró alagút építő japán cég az Ausztriában nem fekete földben, hanem sziklás hegyekben alagutat fúró Swietelskyvel közös alagútfúró pályázata 5 milliárd forinttal volt olcsóbb - de nem nyerhettek semmiképpen.

Előzmény: amorall (40)
Viola12 Creative Commons License 2011.05.05 0 0 52

Eddig sem vettem.

Előzmény: Ficium (-)
Turbobácsi Creative Commons License 2011.05.05 0 0 51

oké, nemveszek soha többet francia metrókocsit!

Anti Faraus Creative Commons License 2011.05.05 0 0 50

Engem senki nem vádolhat francia termékek iránti túlzott szimpátiával, de baromság egy francia cég gecizése miatt az egész országot bojkottal sújtani. Különben pedig Demszkyéket kellene elsősorban elővenni, lásd az 50%-os foglalót és a vis maior eset meghatározását. Hogy halad egyébként a budapesti elszámoltatás?

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.05 0 0 49

Hát még az milyen jó lesz, ha a korrupciós pénzeket vissza kell adni azoknak akik zsebretették.

Előzmény: linfury (13)
khoe Creative Commons License 2011.05.05 0 0 48

megérné

tudod,hogy szeretnek itt lenni a franciák a cégükben?

5 csillagos szálló, csillagászati fizetés itthon meg otthon,  ha van 3 gyereke, segélyt kap, nagycsaládosnak számít és megilleti minden kedvezmény, nem az sztkba jár, hanem magánklinikára ingyen, soroljam még? kva jól élnek itt és nem akarnak hazamenni a dzsuvába, és elveszik a eelől a munkahelyeket, sőt jókedvükben elbocsájtják őket

 

tetű, megalomán nép, inkább zárjanak be francia céget, mint ide telepedjenek

Előzmény: Hierro Nyh. (28)
Bu-Ta Creative Commons License 2011.05.05 0 0 47

Franciakulcsokat kidobni!

Ghanima Creative Commons License 2011.05.05 0 0 46

Jogi végzettségű tömegeink meg különösen nagyszerű, sokat dolgozott szakemberek...

Előzmény: amorall (34)
TheodoroBago Creative Commons License 2011.05.05 0 0 45

pénzért természetesen

Előzmény: TheodoroBago (44)
TheodoroBago Creative Commons License 2011.05.05 0 0 44

Tessek mondani, szopatni azert lehet?

amorall Creative Commons License 2011.05.05 0 0 43

Én pl. nem alszom franciaágyban!

Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.05 0 0 42

"Ne vegyél francia terméket!"

 

És tessékmondani,más izé.. hogyismondjam.... francia dologról is le kell mondani ezekután?

Előzmény: Ficium (-)
amorall Creative Commons License 2011.05.05 0 0 40

A francia metró mind fostalicska. Kész Csoda, hogy Párizsban nincs velük baj. Persze oda direkt jót gyártottak, nekünk meg rosszat.

Előzmény: Törölt nick (39)
BENTA Creative Commons License 2011.05.05 0 0 38

Na jó. Megdumáltatok. A haza minden előtt. Én mától nem veszek egyetlen francia metrókocsit sem. Pedig akartam, de majd inkább egy mercedes buszt. Bár az fele annyira nem néz ki jól.

sópipa Creative Commons License 2011.05.05 0 0 37

Én soha nem vettem nagyobb értékű francia terméket és soha nem is fogok. Legfőképpen Trianon miatt. De szeretnék gratulálni Morvai Krisztina Citroen C3 tipusú gépkocsijához...

amorall Creative Commons License 2011.05.05 0 0 34

Azt is aláírtuk, hogy vita esetén francia bíróság az illetékes? Nagyon dörzsöltek vagyunk...

Előzmény: rumcake (33)
rumcake Creative Commons License 2011.05.05 0 0 33

Ez butaság. Én nemzeti érzelmű magyar embernek tartom magamat, még sincs semmi bajom a franciákkal. A francia nép nem felelős a trianoni békediktátumért, az pedig a világ legtermészetesebb dolga, hogy egy vállalat – nevezetesen az Alstom – védi a saját érdekeit. Tarlós meg ne hisztizzen, hanem képviselje Budapest érdekeit, és hozza ki a megörökölt problémahalmazból a lehető legtöbbet.

Előzmény: Ficium (-)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2011.05.05 0 0 32

Akkor az asztalra kell csapni és érvényesíteni a követeléseket. Bármit is segít ezen, hogy magánemberek vesznek-e francia árut vagy sem?

Előzmény: Törölt nick (30)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2011.05.05 0 0 28

Egy francia tulajdonú multicéget annyira megrendítene, ha Magyarországon nem veszik a termékeit?

 

Max. annyi hatása lenne, hogy ha van magyarországi gyára, majd jól bezáratja azt, mert nem éri meg...

linfury Creative Commons License 2011.05.05 0 0 27

Nem erre gondoltam :), hanem azt, hogy a tárgyalásról hogyan vélekedik a másik fél ... az egyebeket családi érintettség okán ismerem.

Előzmény: Törölt nick (21)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!