Keresés

Részletes keresés

ABvmz Creative Commons License 2012.01.21 0 0 594

Oké Főnök!

Előzmény: Tősgyökeres szentesi (590)
ABvmz Creative Commons License 2012.01.21 0 0 593

Megjött a levél minden világos! Az indítékodat nem értem de Te tudod mit cselekszel!

 

Nem is fárasztom tovább a topikot maradok olvasóba ahogy eddig éveken át!

 

"Száz vasútat, ezeret!" Hajrá Szegvár!

Előzmény: kissspiricsizma (591)
kissspiricsizma Creative Commons License 2012.01.21 0 0 592

Elnézésedet kérem ,Tőled,mint "Fönök" és egyuttal a többiektől is ! 

Előzmény: Tősgyökeres szentesi (590)
kissspiricsizma Creative Commons License 2012.01.21 0 0 591

 Köszöntelek  !

 

Kérlek ! A Hatósági válasz csak egy ajánlás volt !  A törvényt már előbbmeghozták,mint közhírré tettem . Az ok a emailemben van ! 

Előzmény: ABvmz (589)
Tősgyökeres szentesi Creative Commons License 2012.01.21 0 0 590

Abba lehet hagyni a homokozást. Inkább nézzük meg, hogy dolgoznak Nagybörzsönyben. Pár dolgot érdemes lenne tőlük átvenni:

ABvmz Creative Commons License 2012.01.21 0 0 589

Mert szerettem volna építeni egy replika PVGt! De minek ha nem tudom használni MIATTAD! Mert jól megkavartad a kakit a hatósággal!

Előzmény: kissspiricsizma (587)
kissspiricsizma Creative Commons License 2012.01.21 0 0 588

Pályaszám ?

 

Előzmény: Sinbiciklis1 (586)
kissspiricsizma Creative Commons License 2012.01.21 0 0 587

Fogalmam sincs miért van ez a nagy nézeteltérés ! Egyszerűen nem értem,hogy miért kellett belszólnod egy vitába.. Többit emailben elmesélem..meghallgatsz ?

Előzmény: ABvmz (585)
Sinbiciklis1 Creative Commons License 2012.01.21 0 0 586

Pedig ideje lenne!

Előzmény: akóR (584)
ABvmz Creative Commons License 2012.01.21 0 0 585

Sokkal normálisabb embernek ismertelek meg még a tisztképzőn! Jó szakembernek hittelek de az internetes munkásságod alapján csalódtam benned! Sajnállak majdnemkolléga!

Előzmény: kissspiricsizma (583)
akóR Creative Commons License 2012.01.21 0 0 584

Azért, mert az első kettő hsz.-ed után nem lettél eltakarítva a netről, ne bízd el magad :-((((

Előzmény: kissspiricsizma (583)
kissspiricsizma Creative Commons License 2012.01.21 0 0 583

TUDOM KI VAGY !  Egyszerű a dolog " ! A nicjükneved hazugság és TE EGY LUZER VAgy ! 

Előzmény: ABvmz (578)
b.robert Creative Commons License 2012.01.15 0 0 582

Ó igen, távolról azért informálódom közben :-)

Tavasszal össze kellene hozni valamit !

Előzmény: Tősgyökeres szentesi (581)
Tősgyökeres szentesi Creative Commons License 2012.01.15 0 0 581

Remélem még el fogtok látogatni mihozzánk! Amikor utoljára voltatok nálunk, azóta sokat változott a helyzet. Hol jó értelemben, hol pedig rossz értelemben.

Előzmény: b.robert (579)
_nyunyuka Creative Commons License 2012.01.15 0 0 580

De ünneprontó vagy :-).... az utolsó két sorban sajna érintett vagyok.... :-(

 

Igaz, a szép emlékeket, fotókat, videókat, grillezéseket nem vehetik el utólag :-).

Előzmény: b.robert (579)
b.robert Creative Commons License 2012.01.15 0 0 579

Bár én eddig csak egyszer voltam nálatok, azért drukkolok nektek! Vigyázzatok, a helyzet nem egyszerű.... Most ott a gyárban még nincs semmi, de folyamatosan fejlődik. Az ott lévő "szeméttelep" nem kellett senkinek, mert csak gond van vele, költeni kell rá. Egyszer csak jött egy csapat, aki kivakarja a szarból, a vasút életre kel, jönnek az utasok, közlekedés van, lehet rá programot szervezni. A vasútbarátok költik rá a pénzüket, dolgoznak vele......Egyszer csak valaki azt gondolja, hogy ez így már értékes, lehet rajta akár keresni is.....

A folytatást ki-ki ,úgy ahogy......

Vigyázzatok, könnyen lehet olyan, mint.....majdnem leítram! :-) 

Akinek nem inge....

Előzmény: Tősgyökeres szentesi (577)
ABvmz Creative Commons License 2012.01.15 0 0 578

Üdvözlet Topikgazdi!

 

Nekem a keskeny nyomközű vasutak csak a játékvasút kategóriába tartoznak, de mégis drukkolok nektek éppúgy, mint a többi fáradságos munkával fenntartott kisvasútnak a túlélésért fejlődésért! Inkább csak olvasok de ahol tudok segítek! A hatóságnál is!

 

Ez az ipse szemétkedik veletek:

http://web.archive.org/web/20080624152547/http://www.volgyesikaroly.eoldal.hu/

https://www.xing.com/profile/Karoly_Voelgyesi

 

Mielőtt bárki a moderatúrához rohanna IRL adatok kiadása miatt, az úriember a nevét és adatait ebben a hozzászólásában  adta meg, a belinkelt oldalak meg nyilvános google kereső találatok!

Előzmény: Tősgyökeres szentesi (577)
Tősgyökeres szentesi Creative Commons License 2012.01.15 0 0 577

Lehet, hogy a "fikanickünk" felbukkanása nem is lesz olyan rossz hatással a Szegvári Kisvasútra. Talán sikerül elintézni pár olyan dolgot, amit eddig nem tudtunk. Amúgy sajnálom, hogy valaki vagy valami név szerint meg lett említve a topicban, de a hozzászólásban levő dörgedelmet érdemes elolvasni, mert az lesz a jövő. Ezért is hagyom benne.

 

A topicnak igaz én vagyok a főnöke, de nem az SZKV nevű "képződménynek". Nekem itt csak annyi jogom van, hogy az állandó vitát lezárva úgy döntsek, hogy indítványozni fogom a topic zárttá tételét. Olyannyira, hogy csak a meghívottak olvashassák, azok akik a terveink akadályozása esetleg szétzúzása ellen fáradoznak, azok a kapuk kivül maradnak. Amúgy nem tudom mit csinálna a hatóság, ha a pályán csak kézihajtányok mennének. Ez nem Balatonfenyves...

_nyunyuka Creative Commons License 2012.01.15 0 0 576

Sinbiciklis1 Creative Commons License 2012.01.11 0 0 574

A hajtányos topikban sincs semmi keresnivalója!

Előzmény: Tősgyökeres szentesi (567)
Sinbiciklis1 Creative Commons License 2012.01.11 0 0 573

A legjobb megoldás, hogy semmilyen formában nem kell rá reagálni. Illetve csak gyorsan töröltetni, de addig sem válaszolni. Hosszú idő után, de rá kell jönnie, hogy senkit nem érdekel.

Előzmény: Bakterpartner (572)
Bakterpartner Creative Commons License 2012.01.11 0 0 572

Persze-persze, igaz. De akkor is felhúz (bár kevés dolog képes erre), hogy egyeseknek nincs jobb dolguk, mint másokat aljas szándékkal fúrkálni. Nah, mind1 is... Inkább elvonulok modellezgetni, amíg a szőke tündér haza nem ér... q;-)

Előzmény: ABvmz (571)
ABvmz Creative Commons License 2012.01.10 0 0 571

Ne is lovagoljon ezen, kolléga, inkább foglalkozzon a szőke tündérrel!

 

A hatóság válasza valami ilyen lesz:

 

"Tisztelt Völgyesi Tirefond(*) úr!

 

Köszönjük hatóságunkhoz eljuttatott levelét. A konkrét ügyet kivizsgáltuk.

 

A területileg illetékes Önkormányzat a jelenleg létező, az egykori Kendergyár sajátcélú, belső szállításra szolgáló vasúti hálózatát mutatványos berendezésként kívánja üzemeltetni, így nem tartozik Hatóságunk illetékességi körébe.

 

A kiadmány hiteléül:

 

Plasserné Dr. Csilléry Theura(*) és dr. Pandrol Edilon(*)

 

Kiemelt Ügyek Osztálya.

 

(*) a nevek csak kitalált nevek, a valósággal való bármilyen egyezés a véletlen műve!

Előzmény: Bakterpartner (570)
Bakterpartner Creative Commons License 2012.01.10 0 0 570

Nah, ez most komoly??? Foglalkozz a saját dolgoddal! Nem értem az ilyen embereket. Miért fáj egyeseknek, ha páran értelmesen akarják eltölteni a szabadidejüket. Főleg, ha közben próbálnak megmenteni egy egyedülálló dolgot... Méghogy "kontármunkások"... Ez egy vicc.

Előzmény: Törölt nick (566)
Tősgyökeres szentesi Creative Commons License 2012.01.10 0 0 569

Íntézkedek az ügyben, egyenlőre csak törlést fogok kérni a moderációtól.

Előzmény: nebenstrecken (568)
nebenstrecken Creative Commons License 2012.01.10 0 0 568

Azt hiszem, itt az ideje, hogy klubosítsuk ezt a topikot. Mert ha így marad, a topiktalik és a hajtányozások, építőtáborok megszervezése elég nehéz lesz...

Tősgyökeres szentesi Creative Commons License 2012.01.10 0 0 567

A topic gazdájaként először és utoljára fogok itt hozzád szólni:

A hajtányos topicban talán volt/van keresnivalód, de itt semmi, de semmi keresnivalód nincs. Ne is próbálkozz az NKH-val, mert itt nem lesz értelme.

Sem én, sem a moderáció nem fogja megtűrni /itt sem/ az efféle megnyílvánulásokat.

Előzmény: Törölt nick (561)
akóR Creative Commons License 2012.01.10 0 0 565

Majd jön nyunyuka, s elintézi a száját ! :-))

Elektricska Creative Commons License 2012.01.10 0 0 564

Fikanick, nem csak az érdemjegye, a hozzászólásainak száma is 1.

Előzmény: Törölt nick (561)
Elektricska Creative Commons License 2012.01.10 0 0 563

Leülhetsz, 1-es!

Előzmény: Törölt nick (561)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!