Keresés

Részletes keresés

Libertine Creative Commons License 2010.09.06 0 0 484

Az utolsó mondatod téged minősít, a többiről találsz info-t az lmp honlapján.

Előzmény: Törölt nick (481)
Libertine Creative Commons License 2010.09.06 0 0 483
Pont nem a zsinagógára, hanem a kerület erősen balos voltára. Itt még Tarlós is bukott egyéniben, amikor polgi mellett képviselő is akart lenni. Persze most mindenhol nyer a szektapárt, de az mszp leírta magát; ellenben erősödik az lmp.
Előzmény: Törölt nick (480)
Libertine Creative Commons License 2010.09.06 0 0 482

Senkitől sem veszek, mint ahogy a párt sem. Egyébként max szimpatizáns vagyok, nem párttag. A jobbikos / maszopos hozzáállást jól példázza ez a beszámoló:

"....

Természetesen nem maradhattak el a menetrendszerű, óránként jelentkező SZDSZ utódpárt, SZDSZ csökevény, "ti már tönkretettétek az országot, mit akartok még" illetve "büdös zsidók" jellegű becézgetések sem. Az elismerő szavaknak tettekben történő manifesztálódásának minden örömét Sepsi Tibi élvezhette ki, aki csütörtök délután egy méretes köpetet törölgethetett a füléről, amivel a Jobbik standtól elsétáló, magyarságában sértett fiatal örvendeztette meg. Ezt a tettét megfejelte egy becsületes karlendítéssel is, nyilván ezzel is kifejezendő az LMP elvei melletti elkötelezettségét. A Jobbik standnál ülő kollégák csak sajnálkoztak, hogy nincsenek ilyen elhivatott szavazóik. Természetesen voltak olyan járókelők is, akik őszinte érdeklődéssel fordultak felénk azt tudakolva, hogy honnan van nekünk ilyen rengeteg pénzünk, amiből megengedhetjük magunknak a "számtalan" óriásplakátot és a fényűző kitelepülőszettet. Ilyenkor - főleg a szakadó esőben - mindig sajnálkozó részvét-pillantásokat vetettünk a Jobbikos konténer felé, mert tudtuk, hogy ők is szívesebben áznának a szabadban ahelyett, hogy bent kávézzanak a finom melegben. Továbbá többször is hajléktalannak néztek, ami nem is csoda: kerekesszékben újságot osztogatni végülis csak hajléktalanok és elempések szoktak. Egy bácsit úgy kellett lebeszélnem arról, hogy a markomba erőltessen kétszáz forintot.

 

Egzotikusnak is nevezhető jóslatok és kívánalmak is megfogalmazásra kerültek: sokan vizionálták Gyurcsány Ferenc feltámadását is LMP-s színekben, illetve voltak akik a Jobbikkal (FIDESZ-szel, MSZP-vel, esetleg mindhárommal egyszerre) történő összefogásra buzdítottak, hiszen mindannyiunknak ugyanaz az érdekünk (ennek tartalma azonban sosem derült ki sajnos).

 

Néha még a provokáció sanda gyanúja is felmerült bennünk - nyilvánvalóan paranoid hozzáállásunk miatt - pédául, amikor egy középkorú úr meg sem állva a pult előtt kitöltetlen (!) ajánlószelvényét tukmálta, miszerint "biztosan tudtok vele mit kezdeni". Természetesen következetesen elutasítottuk az ilyen próbálkozásokat.

 

De igazságtalan lenne, ha a kitelepülés hangulatát a fenti tapasztalatokra hegyezném ki. 

 

Volt egy 10 éves forma fiú, aki az iskolakezdés napján nyakkendőben - miután szórólapot kért - komoly formában tette fel a kérdést: "Arról tudnátok mondani valamit, hogy milyen elképzelései vannak ennek a Gajárszki Áronnak?"

 

Volt olyan lány, aki miután elhozta a saját és tágabb családjának az ajánlószelvényeit, segítségét is felajánlotta és két nappal később már jött is kopogtatni (innen is nagy-nagy köszönet neki).

 

Feltétlenül meg kell említenünk Gábort, aki munkahelyeként tekint a Körtérre és amikor teheti odajött hozzánk beszélgetni és erkölcsi támogatásáról biztosítani bennünket. Ha minden igaz mostanában születnek az ikrei, és sok boldogságot kívánunk nekik.

 

Az utolsó előtti (csütörtök) nap hihetetlen volt. Szó szerint ömlöttek az üdvösséget jelentő zöld és fehér cetlik. Több mint ötszáz jött a főpolgármesterjelöltnek és négyszáz a XI. kerületi polgármesterjelöltünknek. Alig győztük a munkát, volt aki még este nyolckor is hozott szelvényt. Igazi dzsemborihangulat alakult ki, amikor Galambos Robi megjelent az "ordibátorral" és belecsapott a hangulatfokozásba.

 

Sok köszönettel tartozunk minden barátnak, ismerősnek, tagtársnak és szimpatizánsnak, aki társult hozzánk minden nap ideig óráig és tartotta bennünk a lelket viccelődéssel, jókívánságokkal és segítséggel. Külön jó pont volt, hogy a képviselő jelöltek is sokszor megjelentek a pultnál, így a személyes bemutatásukra is sor kerülhetett.

..."

Nyilván nagyon fáj a nejlonkáknak, hogy másnak is sikerült...a többihez "gratulálok"

Előzmény: Törölt nick (481)
Libertine Creative Commons License 2010.09.06 0 0 479
Sebaj, zsidózni akkor is tudtok.
Előzmény: Törölt nick (472)
Libertine Creative Commons License 2010.09.06 0 0 478

Tekintve, hogy a III. kerület LMP-s erősség, ebben semmi különös nincs.

Amúgy meg én meg azt hallottam, sőt még láttam is, hogy a körzetünkben egy 80 éves, Drakulára emlékeztető fütyiszes a "fiatal" demokraták jelöltje. Gondolom ez OK. :D

Előzmény: sesebese (470)
Libertine Creative Commons License 2010.09.06 0 0 477
A sok gyűlölködő LMP-ellenes hozzászólónak ajánlom a párt honlapját, visszaolvasni az ottani kommenteket, vagy ha ez meghaladja a szellemi képességeiteket, akkor csak szimplán annyi info nektek: valóban éjjel-nappal folyt a gyűjtés, jómagam is csak csütörtök este adtam le a család kopogtatóit, de nyugodtan konspiráljatok csak tovább. Jellemző, hogy rengeteg provokátor akart pénzért kpc-t eladni, ezek vagytok ti...
Előzmény: hidegkúti polgár (474)
hidegkúti polgár Creative Commons License 2010.09.04 0 0 474

Szerintem ez is beférhet ide....

 

1. http://www.masodikkerulet.hu//data/cms94071/89_2010_hatarozat.doc

 

"2010. szeptember 3-án a helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választása keretében 1875 db ajánlószelvény leadásával Kovács Mártont Budapest II. kerület választókerületében, a Lehet Más a Politika polgármester-jelöltjeként bejelentették.

 

Az ajánlások Ve. 54.§. (2) bekezdése szerinti ellenőrzését a Helyi Választási Bizottság a számítógépes jelöltajánlás-ellenőrző rendszer alkalmazásával és szemrevételezésével ellenőrizte.

A benyújtott ajánlószelvények közül 1766 db ajánlószelvényt érvényesnek nyilvánított,

109 db ajánlószelvényt érvénytelennek nyilvánított. "

 

2. http://www.masodikkerulet.hu/hirek/valasztasi_iroda_hird_ajanlas.html

 

Budapest Főváros II. kerület választópolgárainak száma: 72476 fő, polgármester jelöléséhez szükséges ajánlások száma: 1450. 

 

3. http://lmp.blog.hu/2010/09/02/budapesten_tovabb_ozonlenek_a_cedulak_az_lmp_s_kitelepulesekre

 

Hiányzik a II. kerületben Kovács Mártonnak 202 cédula – MOSZKVA

 

 

A mondandóm lényege:

1450-202=1248db vagyis csütörtökön ennyi volt az lmp polgármester-jelöltjének. 1 nappal késöbb viszont már 1875 db szelvényt adott le. Ez azt jelenti, hogy 24 óra alatt 627 db új szelvényt sikerült összeszedniük. Vagyis a szelvények 33,4 %-a érkezett be az utolsó nap.

 

BRAVÓ! FANTASZTIKUS MUNKA!

Csak néhány kérdőszó jut eszembe hirtelen.... hol? kitől? hogyan? miből? mennyiért?

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.04 0 0 473

"Akkor is leesnék a székről,valami gyanútól sújtva,ha hirtelen meglenne a főpolgármester állításhoz szükséges szelvénymennyiségük..."

 

Akkor már kezdhetsz is lefordulni, hacsak eddig meg nem tetted...:-/

 

LMP= Lóf***t Más a Politika

Előzmény: Törölt nick (469)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.03 0 0 472

Most olvasom, hogy Jávor Benedek sváb származású a saját állítása szerint.

 

http://index.hu/belfold/budapest/2010/09/03/javor_az_mszp-neik_es_a_jobbiknak_is_erdeke_az_lmp_jo_szereplese/

Előzmény: titkom (471)
titkom Creative Commons License 2010.09.02 0 0 471
..."egyre több a furcsaság az LMP körül.."

...sokan még mindig jobbnak tartják, mint a többit... én már kifelé lábalok ebből is...
Előzmény: Törölt nick (469)
sesebese Creative Commons License 2010.09.02 0 0 470

Bp. II. és III. kerületéről hallottam, hogy lepkehálóval (utcáról) fogták be a képviselő jelölteket. Állítólag mindnek megvannak a cédulái...

No comment.

Előzmény: Törölt nick (469)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.01 0 0 468

Igen. Azt is vegyük figyelembe, hogy az MSZP-nek és a Fidesznek is listája van arról, kik állnak nekik ugrásra készen az ajánlószelvényekkel. A kisujjukat sem kell mozgatni értük, legfeljebb talicskára kell tenni a tömböket :)

 

Apropó, talicska. Én szégyeltem volna olyan koszos, malteros talicskával beállítani a Belvárosba, melyik építkezésről csaklizták el? A Fidesznek nincs pénze két új talicskára? Ne má!

 

Előzmény: titkom (465)
pert2 Creative Commons License 2010.09.01 0 0 467
Illetve vidéki településeken van 5 polgármesterjelöltjük.
Előzmény: pert2 (466)
pert2 Creative Commons License 2010.09.01 0 0 466
Az OVB szerint eddig még egyetlen polgármesterjelöltjük sincs, és csak 151 egyéni jelöltjük van a 282 lehetségesből

http://www.valasztas.hu/hu/onkval2010/467/467_0_index.html
Előzmény: kinematika (464)
titkom Creative Commons License 2010.09.01 0 0 465
...hmm... ugye nem vagy olyan naív, hogy azt gondold, más pártoknak csupa önzetlen társadalmipártmunkás gyűjt?
Előzmény: Törölt nick (462)
kinematika Creative Commons License 2010.08.31 0 0 464
Hát igen. Valóban ciki ha az LMP nem tudja összegyűjteni 18 nap alatt a kopogtatót.
Napi 2000-et kéne összeszedni és akkor meglenne a biztonsági tartalék. 400 aktivistával, (annyi biztos van nekik BP-en) napi 5 darabot kell gyűjteniük fejenként. Kurva sokan meg be is viszik nekik. Sőt órabérben gyűjtik nekik alkalmazottak (vagy talán teljesítménybérben.) Ez a bázisuk. Egy blogon olvastam hogy 5 polgármesterjelöltjük van eddig, és még a Civil mozgalomnak is több van. Hiperégő.
Előzmény: Törölt nick (460)
Holdkooros Creative Commons License 2010.08.31 0 0 463
Nem minden párt képes arra hogy székházat LOPJON magának...
Előzmény: Törölt nick (462)
Holdkooros Creative Commons License 2010.08.31 0 0 459
Te beszélsz össze-vissza - ahelyett, hogy értelmeznéd pl. a sörömhírt: (http://lehetmas.hu/hirek/5247/al-lmp-sek-gyujtik-az-ajanloszelvenyeket-budapesten/)

Mit jelent ez? Azt, hogy az LMP támogatóinak a cédulái nagyrészt más pártok tulajdonába kerültek - és így több helyen nem maradt elegendő cédula az IGAZI LMP-gyűjtők számára... A most uralomra jutott bolsevik jellegű párt által átbaszott választási trvény értelmében több cédulát kell kevesebb idő alatt összegyűjteni............
Előzmény: dvhr (458)
dvhr Creative Commons License 2010.08.31 0 0 458
Lehet. De inkabb az LMP beszel ossze-vissza.
Előzmény: pint (457)
pint Creative Commons License 2010.08.30 0 0 457
úgy érted, hogy a kurucon meg a magyar nemzetben más van, mint máshol? :)
Előzmény: Esbeta férje (456)
Esbeta férje Creative Commons License 2010.08.29 0 0 456
Mi van a kopogtatókért pénzt felajánló elempés jelölttel? Eléggé ellentmondásosak a sajtóinformációk.
Kagakusha Creative Commons License 2010.08.29 0 0 455

Ajaj.

Ez a "sarokba szorított alkimista effektus" ... :-)

Előzmény: titkom (442)
titkom Creative Commons License 2010.08.29 0 0 454
Előzmény: Callie (453)
Callie Creative Commons License 2010.08.29 0 0 453
Szerintem ha egy másik néven és mailcímről, mindenféle utalást és "leleplező szándékot" nélkülöző mondatokkal megkérdezed, hol lehet utánanézni részletesebben annak a CO2-bontásnak, akkor válaszol (hat).
Előzmény: titkom (451)
Callie Creative Commons License 2010.08.29 0 0 452

Annak idején kicsit belenéztem abba, mert felkértek, hogy mondjak róla véleményt. A vákuumenergia kinyerésére valamiféle "körfolyamatokat" tervezgetett, részletes vázlatokkal, ábrákkal, és általában a Casimir-effektusra építve. Nem volt világos, hogy hogyan kerülné el a II. főtétel akadályát ilyesmikkel, illetve, hogy ha a vákuumenergia szimmetrikus elrendeződését mi magunk bontanánk meg, akkor végül hogyan lehetne belőle pozitív energiamérleg. De azért annyira nem elemeztem (akkor se), hogy határozottan kimondhattam volna, hogy ezekben téves.

Ez a téma  Hraskó Péter ebben a topikban belinkelt cikkében jóval fantáziadúsabban van felvillantva - valamilyen fázisállapotváltozása a vákuumnak, amit találnánk vagy katalizálnánk, ígéretesebb módszernek tűnik.

Előzmény: Törölt nick (446)
titkom Creative Commons License 2010.08.29 0 0 451
OFF

"Ha írtál egy szándékoltan" - a bántó elől lemaradt a "talán"...

Nem sértegetés, megbántás volt a célom, s azzal a levéllel, s abban is leírtam:

"talán jogtalan jelzőt is használtam Önre,"

...de hozzátettem, hogy megkövetem, ha tiszta vizet önt a pohárba...
Előzmény: Callie (445)
Callie Creative Commons License 2010.08.29 0 0 450
Olvastam; de hát te írod, hogy "bántó". Vagy lehagytál egy nem szót?
Előzmény: titkom (448)
titkom Creative Commons License 2010.08.29 0 0 449
OFF

A Tértechnológia nem a CO2-ről szól, hiszen 12 éve jelent meg...
Előzmény: Törölt nick (446)
titkom Creative Commons License 2010.08.29 0 0 448
OFF

Olvastad, mit írtam neki?
Előzmény: Callie (445)
titkom Creative Commons License 2010.08.29 0 0 447
OFF - ha már az e vitaszálra indított topikomat törölte egy modera:-(((

Egely könyvei: nem adtam rá pénzt eddig, de ha megírja, hogy melyiknek milyen fejezetében írta le, megvenném...

Van most egy olyan érzésem E.Gy. e levele kapcsán, hogy ez a kipufogó-CO2-világmegváltó készülék - aminek NAGYON szurkolnék, hogy valós legyen -, ha el is készült, nem azt produkálja, amit mondott róla: s pont emiatt ismét csalódtam ebben a figurában... no de mit lehet várni egy olyan embertől, aki mérnök léttére örökmozgó készítésére buzdít :-(((

Idézet a cikkből:

"az LMP-t például érdekli. Pénzük sincsen, meg hatalmuk sincsen, de legalább ők felfogják ennek a jelentőségét."

Ez simlis mondat: kötve hiszem, hogy "az LMP"-t érdekelné: max. a helyi laikusokat...
Előzmény: dvhr (444)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!