Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.11.05 0 0 3031

Igen.

Előzmény: jazzcool1,2 (3030)
jazzcool1,2 Creative Commons License 2017.11.03 0 0 3030

erdemes az elso iPad Airt lecserelni iPad 2017-re? egyre lassúbb az Air :-(

Aszpirin Creative Commons License 2017.10.24 0 0 3029

Szia!

Ha a Solver-re gondolsz, annak telepítéséhez elvileg Office365 előfizetés kell.

Ha van, akkor előbb telepítsd a OneDrive-ot az AppStore-ból, majd az office.com-on lépj be, majd az oldal alján menj a Bővítmények-re. 

A keresőben írd be, hogy “Solver”

Felhozza az ingyenes Solver-t, arra katints rá, és várj...

Aztán lesz egy olyan, hogy “Open in Excel”, de az nekem nem ment... Kattints helyette az open in excel onlin-ra. Amikor ezt behozza, akkor katt a “Mentés a OneDrive-ra”

Közben még jópárszor kéri, hogy jelentkezz be.

Majd indítsd el az iPad-en az Excelt, lépj be, és az OneDrive-ról töltsd be a Solvert.

Ha szerencséd van, akkor ennyi. Nekem nem volt szerencsém, kiírta, hogy ez az eszköz nem támogatja ezt a bővítményt.

Szóval, ha nincs Office365 előfizetésed, akkor emiatt csak ne csinálj, mert úgy néz ki, ez iPad-en még nem működik.

Ha pedig valami egyéb analitikai bővítményre gondoltál, akkor próbálkozhatsz az office.com-on, ott kismillió analitikai bővítmény található még - feltéve, hogy van Office365 előfizetésed.

 

Bonyolultabban már nem is oldhatta volna meg a Microsoft. Sok sikert a próbálkozáshoz, nekem nem sikerült...

 

Előzmény: Zsófia Szennyai (3028)
Zsófia Szennyai Creative Commons License 2017.10.24 0 0 3028

Sziasztok! 

Ipad 2017-em van, és

az Excel adatelemzés moduljára lenne szükségem, de nem érem el az Excel bővítményeiben. 

Tud valaki segíteni ebben? 

Horyzeli01 Creative Commons License 2017.09.07 0 0 3026

Sziasztok!

 

Abban kérném a segítségeteket, az iPad-re az egyik családtag icloud-ja volt eddig hozzárendelve, és ezalatt készültek képek, projektek a Home Design 3D-ben. A beállításokban a képeket nem töltötte fel automatikusan, elvileg az iPad-en tárolta. 

Pár napja az én Apple ID-mat tettük rá, az a helyzet, hogy az előző Apple ID leszedésekor nem tudom, a mentést vagy a törlést nyomták-e meg, mindenesetre eltűntek a képek és a Home Design-os projektek is. Próbáltuk visszatenni a másik Apple ID-t, de nem segített. Ha akkor a törlést is nyomták meg, az iPad-ről törlődtek az adatok, de az icloudben látszania kellene valaminek, nem? Viszont abban a másik icloudban sem látszanak sem a képek, sem projektek, semmi, tehát oda nem szinkronizálódtak adatok a leszedéskor.

A Home Design-os projektekről már lemondtam hogy azok végleg elvesztek, de a képek esetében a Fotók tárhelyére az új Apple ID-s fiókkal most 617 MB-ot ír ki, tehát valami van az iPad-en valahol, de fogalmam sincs hogy lehet ezt megnézni.

Bekapcsoltam az új fotók automatikus szinkronizálását, de az én icloud-omba nem került bele az iPad régi fotókból, gondolom ez a mostantól készített fotókra vonatkozik.

Tudja valaki, hol lehet a belső tárhelyet megnézni, mik tárolódnak ott? A változtatás előtt készült automatikus biztonsági mentés az előző Apple ID-val, de az sem látszik sehol. Az hova mentődik, icloud-ba vagy az iPad-re? Természetesen a mostani beállításokkal nem látszik biztonsági mentés mert az az előző Apple ID fiókkal történt.

 

Már megbántam hogy kicseréltem a fiókokat, hagyni kellett volna úgy ahogy van, sejtettem hogy összekeveredik minden és tuti lesz valami adatvesztés és tuti nem fogom tudni kibogózni, mi hová mentődik, mentődik-e egyáltalán..

 

Köszi a tippeket, ötleteket

 

 

 

 

rogergerro Creative Commons License 2017.08.16 0 0 3025

:-)

Előzmény: setzer (3024)
setzer Creative Commons License 2017.08.15 0 0 3024

A csatornaváltás volt a megoldás.

 

Előzmény: rogergerro (3022)
setzer Creative Commons License 2017.08.15 0 0 3023

Kipróbálom más wifin, kösz a segítséget!

Előzmény: rogergerro (3022)
rogergerro Creative Commons License 2017.08.15 0 0 3022

Szia!

Gondolom a PC-d vezetékkel kapcsolódik a routerhez?

A két eszköz pedig WiFi-n.

Kérdés,

más routerhez kapcsolódva is ilyen lassú az iPad/iPhone?

A routeredhez WiFi-n csatlakozó eszközök mindegyike (ilyen) lassú?

Látsz másik WiFi hálózatot, a saját routered közelében?

(Talán érdemes lenne csatornát váltani?!)

 

Lesz egyébként sebesség különbség a WiFi-s és vezetékes kapcsolat között, de nem zavaró.

 

Üdv,

Gerro

Előzmény: setzer (3021)
setzer Creative Commons License 2017.08.15 0 0 3021

Hellósztok,

kis segítség kéne...

Windowsos PC-n normál, 100 megás net-sebesség, iPaden és iPhone-on töredékét érem el, ugyanarról a routerről, mi lehet a gáz?

Köszi!

 

gaborpejko Creative Commons License 2017.07.23 0 0 3020
  • Sziasztok!

Van egy ipad 3, ami használat közben néha kiírja, hogy aktiválás szükséges, megadtam neki az icloudot aztán használom tovább. Miért csinálta ezt?

Aszpirin Creative Commons License 2017.06.17 0 0 3019

Nem lehet vele telefonálni.

Előzmény: szilasz1975 (3018)
szilasz1975 Creative Commons License 2017.06.17 0 0 3018

iPad 2017 cellular készülékkel lehet telefonálni vagy csak mobilnetezni (sim kártyával persze)?

K Nándor Creative Commons License 2017.06.15 0 0 3017

Mar nagyon reg benne van a magyar nyelv az ios-ben, teljesen mindegy honnan jott a keszulek ;-)

Előzmény: Törölt nick (3015)
Aszpirin Creative Commons License 2017.06.14 0 0 3016
Előzmény: Törölt nick (3015)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.14 0 0 3015

Ne vegyél Media Marktba, ott minden drága. Rendeld meg valamelyik boltból, mondjad nekik csak akkor veszed át ha bontatlan, dobozos és fóliázott a termék. Magyar nyelv van rajta. Az árgépes listán levő VIP Phone bolttól például már vásároltam és korrektek voltak.

De mi az az "ipad 2017", ilyen típus nincs.

Előzmény: Pit22 (3014)
Pit22 Creative Commons License 2017.06.14 0 0 3014

Jó napot kívánok!

Ipad 2017 32GB WiFi vásárlási szándékom van. A Media Marktban 134.999 Ft, de az egyes webshopokban lényegesen olcsóbban is (kb. 110.000ft) is láttam. Pl. West-tel, 24gsm, ... Igaz ez utóbbiak nem tartanak raktáron, sőt a szállítás is lassabb, nem olyan, hogy leveszem a polcról és fizetek, viszem.

Mégis a 20-25e Ft különbség jelentős, érdemes várni akár egy hetet is.

 

Kérdésem:

A webshopos termékek ugyanabból a forrásból származhatnak, mint a MM?

Nem kell tartani, hogy hamisítvány?

Ugyanúgy magyar nyelv és egyéb installációk találhatók rajta?

Garancia, szervíz kérdésben nem ér hátrány?

 

Köszönöm előre is!

 

http://www.argep.hu/product_2496782.html

István Gócza Creative Commons License 2017.05.14 0 0 3013

Sziasztok!

Segítséget, infot szeretnék kérni iPad Air 2 ,16 Gb fizikai hibával kapcsolatban.

Több mint ket eve vettem az iPad ot Vodafon előfizetessel. Par napja lecsereltem egy iPad Pro ra a keves 16 Gb memoria miat. Amikor ki szerettem volna venni az Air bol a SIM kartyat, nem tudtam, nem pattan ki a kartya tarto. Több mint ket eve en bele tettem a kartyat es azota nem volt mozgatva, piszkalva. Vissza mentem vele a Vodafonhoz, ok nem tudtak segiteni, tovabb kuldtek vele az Apple hez, de sajnos ott sem tudtak mit kezdeni a problemaval. Az lenne a kerdesem, keresem hogy ha az Apple Szervizben nem tudnak hozza szolni a problemahoz, akkor hova tudnek fordulni ezzel?

Tud esetleg valaki infoval segiteni?

Elore is koszonom a valaszokat segitsegeket.

Parti szél Creative Commons License 2017.05.11 -1 0 3012

Szevasztok ismét!

 

Nagyjából sikerült kiderítenem a probléma okát,

most azt kérdezném tőletek, hogy tudtok e olyan szervízt,

ahol hozott alkatrészt beszerelnek az iPad-be?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Parti szél Creative Commons License 2017.05.04 0 0 3011

Szevasztok!

Az  iPad II monitorja egyre nagyobb területen válik érzéketlenné,

ma már nagyon nehéz forgatva is használni. Nem sokat használom,

de akkor nagyon fontos lenne, idegesítő. Szeretném javíttatni, ha

egyáltalán megéri még. Tudtok valami hozzávetőleges árakat és hogy

hol érdemes csináltatni?

Az infókat előre is köszönöm.

 

p.sz.

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.25 0 0 3010

Most is olyanról írok.

De a lenti kérdés air2 - pro-ra vonatkozott.

Ha ipad3-at veszel használtan készülj fel apróbb akadásokra,és az ios 10-et már nem lehet rá feltenni.

Előzmény: Városliget Fényőre (3009)
Városliget Fényőre Creative Commons License 2017.03.25 0 0 3009

Tehát ipad3 - 64 GB-t érdemes venni? (Csak használtan kétezik?)

Előzmény: Törölt nick (3007)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.25 0 0 3008

Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (3007)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.25 0 0 3007

Nincs óriási különbség, az utóbbi években már csak finomítgatnak a jól bevált recepten.

Előzmény: Törölt nick (3006)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.23 0 0 3006

Sziasztok!

 

Meg szeretném kérdezni, hogy milyen óriási különbség van (az áron kívül:) a 128 GB-os Apple iPad Air 2 és az Apple iPad Pro között?

 

Ha mailezésre, játszani, fotó/videó készítésre, skype-olásra használnám föleg, akkor van-e óriási elönye annak, ha a drágábbat választom?

 

Válaszaitokat elöre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2017.02.26 0 1 3005

Kevés a memória a régebbi eszközökben, azért lassabbak. A te air2-esednek viszont hibátlanul kéne futnia.

Használattól is függ, ki mennyire szemeteli tele. Én meg vagyok elégedve, ma is ipad-et vennék.

Iphone-t is csak azért nem, mert sajnálok 150ezret egy telefonra.

Előzmény: Betfair user (3004)
Betfair user Creative Commons License 2017.02.25 0 1 3004

Milyen más bizonyíték kell ha egyszer tényleg lassúak a régi eszközök? Ha nagyon akarnák, biztos meg tudnák csinálni hogy egy 5 éves készülék is tűrhető sebességgel fusson legalább amikor böngészni akar az ember, de hát hülyék lennének ha így tennének, mert akkor sokkal kevesebben vennék meg az új eszközöket, de így viszont sokmilliót értékesítenek az évente kiadott eszközökből, ki van ez találva részükről. Ez a legújabb dolog is amit írtam, hogy naponta tolják az ember pofájába azt hogy frissíts, még akkor is ha te nem akarsz, de nem baj, előbb-utóbb megunja és frissít, aztán rá lesz kényszerítve hogy megvegye a legújabb eszközt mert annyira lassú lett a régi a frissítés után. Lehet hogy valakit nem zavar ha egy régebbi eszköz döcögve fut, de én elvárom hogy semmi akadás se legyen, ezért se fogom tovább frissíteni az Air 2-esemet a 9.3.1-ről, amire én használom, arra úgysem kell a legújabb rendszer, jó lesz még pár évig, de aztán már nem biztos hogy apple cuccot vennék. iPhone 5-ösöm volt 3 évig, de tavaly inkább egy Galaxy S7-re váltottam, lehet hogy a következő tabletem sem apple lesz már.

Előzmény: Aszpirin (3002)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.25 0 0 3003

Nekem is ipad 3 van még mindig, és nincs problémám a 9.3.5-tel. Enyhén belassuk néha, dehát már a ios 7 -es óta ilyen. 

Előzmény: Törölt nick (2999)
Aszpirin Creative Commons License 2017.02.24 0 0 3002

Azért nekem ez egy kicsit gyanús, ennyire azért nem kellene lassú legyen szerintem. Nézzétek meg a használatot a beállításokbna, nincs-e valami app, ami a háttérben fut. Csak egy tipp. Illetve érdemes más hálózatban is kipróbálni, mert az sem elképzelhetetlen, hogy a routerrel van valami inkompatibilitása. Csak egy tipp.

Az, hogy az Apple lassítja szándékosan a régebbi eszközöket, egy közkeletű hiedelem, tudomásom szerint nincs rá bizonyíték, de tény, hogy a belassulás-érzés létezik, ezt én is tapasztaltam korábbi eszközeimen.

Előzmény: Törölt nick (2999)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.24 0 0 3001

Ez komoly.

En is megvettem az air 2-t mar tobb mint egy eve,az ipad 3 meg maradt a gyereknek de mindig panaszkodik,hogy hasznalhatatlan,hat ez tenyleg az.

ok.koszi,,igy,h kerik 40ezerert odaadom.

Előzmény: Betfair user (3000)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!