Keresés

Részletes keresés

kopi95 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 165

a HTC desire C-nek pedig mindenhol azt írja h van 4 gb-os belső memóriája:S

és ahol vettem ott is azt írtákhogy 4gb a beépített készülékmemória.

Előzmény: Alfika (164)
Alfika Creative Commons License 2012.08.01 0 0 164

Nincs 4gb saját belső memóriája :)))

 

A htc desire-nek 512mb a romja, ennek csak tört része ami számodra hozzáférhető...

 

Ha 1gb szabad helyet látsz, akkor meg pont a memóriakártyát nézed, ami benne van...

 

Beállítások->SD kártya és telefon tárhely

 

Itt le tudod ellenőrizni miből mennyi van, és abból mennyi a szabad...

Előzmény: kopi95 (163)
kopi95 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 163

Sziasztok!

Htc desire c telefonom van, és elvileg 4gb belső memóriája van, de hogy lehet az, h kevesebb mint egy gb -nyi szabad helyem van?!

sx525 Creative Commons License 2012.07.31 0 0 162

Sziasztok!

Vasárnap délután elmerítettem egy folyóba a telefont. Gyorsan akksi ki majd hagytam száradni. Este megpróbáltam bekapcsolni, majd többszöri próbálkozás után sikeresen be is bootolt, működött a telefon hangszóró wifi mikrofon minden. De a melegtől elkezdett párásodni a kijelző ezért kikapcsoltam estére. Reggelre eltűnt a pára viszont azóta nem tud bebootolni. Lefényképeztem a kijelzőjét, hogy meddig jut el, légyszi nézzétek már meg, hogy lehet-e még kezdeni valamit? a fel-le gombra és a power gombra nem reagál.

A képek: https://www.dropbox.com/s/0of8tm8nh1rrygu/Fot%C3%B3131.jpg
https://www.dropbox.com/s/jmpah3rjgecsnt5/Fot%C3%B3132.jpg

pajti81 Creative Commons License 2012.07.19 0 0 161

Hali , Desire Bravomat megprobáltam rootolni és kicsit meghasalt . Most ott van , hogy működik ,  de nem akar hívást kezdeményezni és ha belépek boot menűbe és recovery-t elindítom kijön a háromszöges ikon de nem csinál semmit .

 

Segítsen valakiiii :P

 

 

Fulika Creative Commons License 2012.07.16 0 0 160
Lehet, hogy megpurcant az akksid, de az is lehet, hogya töltőáramkör az alaplapon (bár ilyet még nem hallottam). Esetleg érdemes lenne resetelni az akku statisztikát, ha custom recovery és rom van rajta.
Ha ez nem segít, akkor utángyártott akksiért irány a dealextreme (www.dealextreme.com), fillérekért kapható, bár a gyári elvileg kisebb mah-val jóval jobb.
Előzmény: atlantiszi medvetor (159)
atlantiszi medvetor Creative Commons License 2012.07.16 0 0 159

Kb. másfél éves a telefon. 1-2 hónapja már észrevettem, hogy gyengül az akksi, aztán mostanában kiolvastam pár könyvet a telefonon (végig töltőre volt dugva), és azóta gyakorlatilag 20 perc zenehallgatás után lemerül. A töltési idő is gyanúsan rövid lett.

 

Néhány kérdés felmerült:

 

1. Létezik, hogy az akkumulátor ilyen gyorsan kipurcan?

 

2. Ha töltőre van dugva a telefon, akkor is az akkumulátort meríti?

 

3. Érdemes az utángyártott akksikat választani, vagy inkább maradjak az eredetinél?

 

Előre is köszi a segítséget!

celicatony Creative Commons License 2012.03.21 0 0 158

Üdv!

Akit érdekel jó árban gyári érintő > http://hardverapro.hu/apro/htc_desire_g7_gyari_erinto_2/hsz_1-50.html

Csilla007 Creative Commons License 2012.02.29 0 0 157

Sziasztok.

Tudtok e segiteni?

HTC Desire mobilom van. Eloltottam a mobilom és többet nem lehet bekapcsolni, annyi történik hogy kigyullad a kijelzö, kiirja hogy HTC de utánna elalszik majd ujra meggyullad és ez igy megy még ki nem veszem az akut. Mi baja lehet? Szoftver hiba vagy valami komolyabb? Talán meg tudnám javitani ithonrol?

PIPA! Creative Commons License 2012.02.25 0 0 156

Üdv!

Van a neten egy térkép, ami java-s alapú. Ezt hogy lehetne megnyitni a telón??Köszönöm!

kfb.b Creative Commons License 2012.02.22 0 0 155

Sziasztok!

Lehet ezen az oldalon Htc Desire S telefont eladásra meghírdetni?

bobby1 Creative Commons License 2012.01.17 0 0 154

mármint incredible S-et

Előzmény: bobby1 (153)
bobby1 Creative Commons License 2012.01.17 0 0 153

nézd meg a memória managment vagy mi , ott ki írja mennyid van . HA nincs elég -amit nem csodálok , emrt nagyon kevés belső memória van , rendszer meg felzabálja - akkor kezdj törölni , ha tudsz ha nem nincs mit tenni . Ahhoz nem igen tudsz hozzányulni , hacsak nem piszkálod meg az OS de az már kiscit mélyebb probléma .

 

Ez volt nekem is a fő bajom Desire-el , idegesítő . Sensation ilyen szempontból jobb , de akár incredible-t is tudom ajánlani . Nekem mindkettő bejött .

Előzmény: Leila:))) (149)
tomika9988 Creative Commons License 2012.01.13 0 0 152

sziasztok vettem egy sony ericsson x10 mini pro telefont android 2.1 

windows mobil themát keresek rá aki tud léccives irjon előreis THX

J Dagain Creative Commons License 2012.01.13 0 0 151

 

Üdv!

 

 Tud valaki segíteni? HTC Desire telefonom van. T-mobilos. Lejárt a garancia és s-off -olni akartam,hogy másik oprendszert tegyek fel. Semmi módszer nem megy. Amit biztosra mondtak a Revolutionary sem segített.

 

 

botiordog Creative Commons License 2011.11.30 0 0 150

helo, tudja valaki hogy a desire zt fel lehete tuningolni android 2.3ra?

Leila:))) Creative Commons License 2011.11.30 0 0 149

Sziasztok!

 

Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy HTC Desire esetén mi a teendő, ha azt írja ki, hogy nincs elég hely. 4GB sd kártya van benne, és legalább 2GB hely szabad. Hogy tudom beállítani, hogy eleve mindig mindent oda mentsen?

Amit engedett áthelyeztem!

De egy csomó mindent nem enged, és már nem tudok mit törölni róla...

 

A másik nagy problémám a telefon könyv, van, hogy nem talál meg számokat, amikor meg kinyomozom, írnám be kiderül, hogy benne van...

Milyen alkalmazást ajánlotok ennek kezelésére?

Illetve, hogyan tudnék használható csengőhangot rakni rá?

Bár hangot sem mindig sikerül.

Ha a kikapcs gombot nyomva tartom felajánlja, hogy Airplane mód, meg rezgő meg ilyesmi, de azt, hogy csörögjön a világért sem!

 

Bocsi a hülye kérdésekért, de előtte Nokiam volt és azzal sosem volt ilyen gond...

 

Előre is köszönöm!

pajti81 Creative Commons License 2011.09.24 0 0 148

Szevasztok !

 

Valakinek van tapasztalata Desire S -el kapcsolatban  ? Használat meg rootolás érdekel esetleg .

 

Illetve a háromból ki melyiket venné : Desire S , Sensation vagy Incredible S ?

 

köszönet!!

 

 

Pajti

amexi02 Creative Commons License 2011.09.19 0 0 147

Sziasztok,

szeretném a segitségeteket kérni.

 

Vettem egy Samsung Galaxy S II-t. és szeretném ha ugy müködne, ahogy (gondolom) kell.

Az elfordulás érzékelő nem müködik benne. ha bepipálom a menüben, akkor rögtön mindent elfordit. függetlenül attól milyen pozícióban van a készülék.

A másik gondom az lenne, szeretnék találni egy teljes értékű full verziós  live messengert androidra. olyat amiben lehet fájlt, küldeni és a video hivás is müködik.

Aki tud lécci segitsen. És írjon az amex02@citromail.hu-ra.

köszi.

Fulika Creative Commons License 2011.09.11 0 0 146
Root + s-off
www.alpharev.nl

Custom romok:
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=628
Előzmény: bobby1 (145)
bobby1 Creative Commons License 2011.09.11 0 0 145

hoppá . Ez érdekes dolog . Kicsit kifejtenéd pontosabban hogy is működik ez a cseréljük le a gyári romot dolog ?

kösz

Előzmény: Fulika (144)
Fulika Creative Commons License 2011.09.09 0 0 144
Nem gyári rommal (CM7), normális kernellel nálam kvázi folyamatos használattal (net és telefonálás mondjuk 5-6 órán keresztül) nekem simán kibírja az egész napot. A gyári sense rommal jó, ha fele ennyit. Nem az akkuval van itt a fő probléma...
Előzmény: Mobilkor (143)
Mobilkor Creative Commons License 2011.09.05 0 0 143

Igen, a Desire gyenge pontja az akku. Ez már a tesztünkből is kiderül, (mobilkor.hu/teszt/htc-desire-hd-a-szelesvasznu.html) és szoftver frissítéssel sem oldódna meg. A használt akkut a jelentős áramfelvétel valószínűleg le is strapálta. Új, gyári akksival talán jobb lesz a helyzet, de előbb egy szervizessel nézesd meg.

Előzmény: tomi087 (142)
tomi087 Creative Commons License 2011.09.04 0 0 142

hali! nekem HTC Desire-m van és az a probléma h az akku töltési ideje igen hosszú, kb. 7-8 óra! Használtan vettem Németországban, 2 db akkumulátorral (1400 mAh eredeti és 1600 mAh-s utángyártott). A probléma mindkettőnél jelentkezik. Android 2.2 fut rajta, frissíteni nem tudom mert elvileg ez a legfrissebb ami elérhető (a telefon szerint). Vkinek vmi ötlete esetleg,?

Fulika Creative Commons License 2011.08.29 0 0 141

Általában iGO mappa az SD gyökérbe, majd install a program. Ennyi.

Előzmény: Tomaso1119 (139)
Fulika Creative Commons License 2011.08.29 0 0 140

Közben kiderült, a restartokat gyári hiba okozza!!!

Valszeg van egy sorozat, ami hűtési gondokkal küszködik, ha valami erőforrás intenzívebb programot futtat az ember (navigáció, flash lejátszás...) akkor előbb-utóbb (ahogy romlik a helyzet inkább egyre előbb) elpukkan a teló és újraindul. Nekem ez volt, beraktam a mélyhűtőbe 20 percre, és utánna simán lejátszott egy 20 perces flash-t az index oldalán. Előtte ettől mindig összeomlott pár perc után.

Azt hittem már nincs rá garancia, mert több mint 1 véves volt (gondoltam is, soha többé HTC!). Azért felhívtam az e-care-t (hivatalos magyar márkaszervíz), ahol elismerték, hogy a gyári hiba létezik, kiderült, hogy a telómra 2 év gari van. Most ott csücsül a szervízben, remélem jól megcsinálják.

Szóval kár tökölni, irány a szerviz, ha megmagyarázhatatlan restartok vannak. Nekem 1 évet elvett az életemből, folyamatosan csak idegesített a teló :(

Előzmény: Fulika (138)
Tomaso1119 Creative Commons License 2011.08.23 0 0 139

Helló. Szeretnék érdeklődni hogy a HTC Desire telóra hogy kell feltenni az Igo navigációs programot?
Hova kell bemásolni? Mert a gyökérkönyvtárba másoltam. De nem találom a telefonba a fájl kezelőt meg semmi hasonló dolgott amivel megtalálhatnám. Valaki segítsen. Válaszotok előre is köszi
Üdv: Tomaso1119 

Fulika Creative Commons License 2011.08.22 0 0 138
Próbáld ki esetleg újabb típusú sim-el. Lehet, hogy az okozza a restartokat.
Előzmény: m-a-x (135)
Róka69 Creative Commons License 2011.08.13 0 0 137

Ha a régi tulaj beállitotta rajta , akkor megtalálja, sőt, azt is megteheti letíltja a telefont, ha "szerencséd" van, nem állitotta be.

Előzmény: jolek35 (134)
Mirrmurr Creative Commons License 2011.08.11 0 0 136

Szerintem marha egyszerű, vidd vissza garanciába. Adjanak olyat, ami működik. Nekem még az első Desire-öm van, és imádom.

Előzmény: m-a-x (135)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!