Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.11 0 0 5
Kayser Sose-t még soha nem látta senki, de mindenki retteg tőle. Állítólag magyarokkal bizniszel...
Előzmény: 3x (3)
kábelbúvár Creative Commons License 2010.05.11 0 0 4
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
3x Creative Commons License 2010.05.11 0 0 3
Akkor én Kayser Szöze vagyok, mert állandóan ezt a kombót hordom (nyáron)
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.11 0 0 2
Egyetértek és kiegészíteném azzal, hogy zongorába sem szabad szarni.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
kölcsönzői jelmez Creative Commons License 2010.05.11 0 0 1
sunáznám
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Óvakodj a törpétől! Creative Commons License 2010.05.11 0 0 0
0rbán ezt h0rd?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2010.05.11 0 0 topiknyitó
A leendő kormánynak minden áron a tisztességesen dolgozó, becsületes embereket kell szolgálnia. Mindent meg kell tenniük a dolgozó emberek nyugalmáért. Javaslat: Egyszeri zsokni-szandál hordás esetén pénzbüntetés, "visszaesőknél" felfüggesztett vagy kirívó esetekben letöltendő börtön. Egyetértesz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!