Keresés

Részletes keresés

holian Creative Commons License 2018.04.03 0 0 958

Szia,

 

 Köszi a tippet (routeren van lehetőség média szerver telepítésre..így ez a része meg is oldódott..)

 

 Valami ötlet Iphone-n keresztüli vezérlésre? 

 

Köszi

 

Előzmény: merQree (957)
merQree Creative Commons License 2018.04.03 0 0 957

Nem, a TV-n megjelenik mint elérhető kiszolgáló.

Nekem HX720 van, azon a videó lejátszó részbe megyek be, és ott lépkedek a mappákban.

Előzmény: holian (956)
holian Creative Commons License 2018.04.03 0 0 956

Szia,

 

 És akkor a TV -n egy böngészőt indítasz és oda az IP címet írod be?

 

Köszi

Előzmény: merQree (955)
merQree Creative Commons License 2018.04.03 0 0 955

A laptopon fut egy Serviio nevű média szerver, és így tudok a TVken videot nézni, zenét hallgatni.

De egy jobb router is képes média szerverként üzemelni.

A gépelésre/egerezésre nincs tapasztalatom, ötletem.

Előzmény: holian (954)
holian Creative Commons License 2018.04.03 0 0 954

Sziasztok,

 

 Vásároltunk egy Sony kdl 43we750 baep típusú TV-t. 

 Segítségeteket kérném két dologban (nem nagyon értünk hozzá, és az már kiderült, hogy az "okos" funkciója igen korlátozott)

 

 1. Meg lehet valahogy oldani, hogy hálózati tárolón levő média fájlokat játszak le a TV-n? Nem találok alkalmazás telepítés funkciót...

 2. Nagyon körülményes a távirányító használatával lebetűzni egy - egy oldal/youtube kereséshez a szavakat

          - próbáltam alkalmazásokat keresni de mind (pl. a Sonymote) megtalálja a készüléket, viszont valamilyen szerver hibát ad és nem lehet használni

          - ha szerintetek nincs működő IOS app ezekhez a készülékekhez, akkor esetleg számítógéphez is használható egérrel működnie kellene? (kipróbáltam egy kis rádiós Logitech-el, de azon kívül h. észleli hogy az USB csatlakozóba bedugtam a receiver-t nem jutok előrébb.)

 

Köszönöm a tanácsokat.

 

 

MAMI P20 Creative Commons License 2018.04.01 0 0 953

VLC lejátszóval zenei albumot tudtok lejátszani?

Hogyan?

#sajtoskifli Creative Commons License 2018.03.31 0 0 952

Sziasztok!

Egy Sony Bravia KDL-49WE7xx készülékkel rendelkezem.

YouTube videó indításakor feldob egy hibaüzenetet:

Hiba történt. Kérjük próbáld újra később.

Kérjük,jelentsd be ezt az azonosítót,ezzel segítve minket a probléma magoldásában:(itt az azonosító)

Innentől kezdve a videó nem indul,és nem tudom hogy hova kéne bejelenteni az azonosítót.

Ha oltári nagy hülyeséget kérdeztem volna elnézést... :)

A segítségeket előre köszönöm! 

NEWSTED1 Creative Commons License 2018.03.26 0 0 951

Sziasztok!

 

Van egy SONY XE80 típusú tévénk, ami "a tartalomlista alkalmazás állandóan leáll" hibaüzenetet írja ki. Ha az alkalmazás bezárására kattintok, ugyanúgy visszajön a hibaüznet. Mi lehet a gond? Tudna ebben segíteni valaki? Köszönöm!

bean Creative Commons License 2018.01.11 0 0 950

Tudnátok segíteni?

 

A tévém Sony Bravia kdl 42w705b

 

Pár napja a csatornál többségénél nem ír semmi információt csak annyit, hogy "no event information".

 

És a guide gomb megnyomásakor is ez szerepel a legtöbb csatornánál.

 

Mi lehet a gond?

 

Nincs set-top boxom.

gzp74 Creative Commons License 2018.01.05 0 0 949

Sziasztok,

 

Van a családban egy ilyen TV-nk. Egészen pontosan : Sony Bravia KDL-32RD430B

 

Szeretnék filmet megnézni rajta USB sticken keresztül. Régen már sikerült(2 éve, de akkor is nehezen), de egy ideig nem foglalkoztam vele, és most, hogy egy családtag megkért, hogy rakjak rá Neki egy sorozatot éppen nem akar összejönni.

 

Emlékszem, hogy mintha gond lenne eleve, hogy milyen max méretű lehet az USB stick kapacitása, jól emlékszem?

Mire kell formatálni a számitógépen, hogy aztán 1GB -nál nagyobb MKV kiterjesztésű fájlt tudjak felismertetni a TVvel és induljon is el? 

Egyáltalán lehet ezzel a tipussal AVI-n kivül MKV-t lejátszani?

 

2 db USB bemenet van a TV-n. Számit, hogy melyikbe kerül, az elvileg majd a tanácsaitok alapján már a megfelelően előkészített, USB stick?

 

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.

 

 

Wazul1 Creative Commons License 2017.12.20 0 0 948

Üdv!

Egy régebbi KDL-32W651A készüléket szeretnék 5GHz vezeték nélküli hálózathoz csatlakoztatni.

A elírásban szerepel egy un. UWA-BR100 USB vezeték nélküli LAN adapter amivel ez lehetséges lenne, csak sajnos ez nem beszerezhető.

Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudnék nélküle csatlakozni? Esetleg egyéb TP-Link-es usb adapter lehetne használni?

Feccobá Creative Commons License 2017.11.25 0 0 947

Szia,

köszönöm, én is erre gondoltam, hálistennek még garanciális a tv.

Előzmény: Bartley Moore (946)
Bartley Moore Creative Commons License 2017.11.25 0 0 946

Hi, nekem Samsung s6100 tv csinálta ezt. Hónapokig halasztottuk a javítást mert, ha megmarkolásztam a tv keretét helyrejött. Aztán már nem jött és a szerviz nem tudta helyreállítani 100%osan (sötét köd a kép jobb oldalán). 30e Ft. Javaslat: szervizbe hamar!

Előzmény: Feccobá (945)
Feccobá Creative Commons License 2017.11.24 0 0 945

Sziasztok!

Alig egy éves KDL-43W805CBAEP Tv ezt produkálja. (sötét sáv a képernyő tetején)Találkoztatok már hasonlóval? Van megoldás, vagy irány a szerviz? Előre is köszönöm, ha valaki válaszol.

halaloszto Creative Commons License 2017.11.21 0 0 944

az tudod, hogy ha felvenni akarsz rá, akkor másik portba kell dugni?

bocs, ha ez megvolt.

Előzmény: jutkamama (943)
jutkamama Creative Commons License 2017.11.21 0 0 943

Vettünk egy Sony KDL40WE660BAEP SMART LED Televízió -t és van egy Maxtor 500 Gb 2,5  usb vinyó, amit a UBP médiabox, a Philis tv is felismer, (műsorfelvételek mennek) A Sony viszont felvételre nem hajlandó regisztrálni A rámásolt médiafájlokat (bármit) olvas lejátszik. próbáltam minden elképzelhető fájlrendszerre formázni, de nem nyert. Ki szeretném szanálni a UC médiaboxot, de műsorfelvételt azért szeretnék megtartani.

Valami ötlet, tapasztalat? 

Firefighter Colonel Creative Commons License 2017.11.18 0 0 942

Sziasztok,

szeretném kérni a segítségeteket. Van egy sony Bravia-m KDL-50w755c. a típusa. Azt tapasztalom, hogy néha külső adathordózóról történő film lejátszásakor a VLC hiba üzetete küld és nem kommunikál az op rendszerrel. Próbáltam újra fríssíteni de nem oldja meg a próblémát. Mi lehet ennek az oka ?

 

Várom segítő válaszotokat, melyet előre is köszönök !

fordosgyula Creative Commons License 2017.10.19 0 0 941

Helló

 

A segítségeteket kérném!

Van egy Bravia KDL-48WD650 -es televízióm
PC-re kötöttem egy DVI-HDMI kábellel

A problémám az, hogy a képernyő tetején szinte folyamatosan látható a "HDMI banner"-vagy minek is nevezzem.
Van erre ötlet miképpen tüntethetném el?

Köszönöm előre is!

 

TomikaT Creative Commons License 2017.10.17 0 0 940

Sziasztok

 

Van itt valakinek androidos tvje?

 

Mik a tapasztalatok?

 

Tényleg nagyon bugos?

belassul?

 

Nougat frissítést tett már rá valaki?

 

Köszönöm a válaszokat

PiciPeti22 Creative Commons License 2017.10.03 0 0 939

meg volt rajta szavatossag 3 evbe belefert ...... alaplapjan durrantak szet dolgok ..... koszi a valaszt azert .... 30 lett volna ay alaplap plussz 8 ert szereltek ....

Előzmény: slartibartfas (937)
[fidelio] ntibor Creative Commons License 2017.10.02 0 0 938

Nekem pontosan ugyanez a problémám lett 2017 januárjában KDL-32W705C készülékkel. Ugye DIGI kábel TV-t használsz? Én elvittem a szervizbe a TV-t, ahol UPC-van és gond nélkül működött. Sajnos patt helyzet van...

Előzmény: levaijo (921)
slartibartfas Creative Commons License 2017.09.25 0 0 937

Üdv!

6 villogás háttérvilágítás problémára utal.

Előzmény: PiciPeti22 (936)
PiciPeti22 Creative Commons License 2017.09.15 0 0 936

Valaki szaki nem tudja véletlen, hogy a piros led 6 ot villan akkor az milyen hiba jelzés ? Sony bravia 80 cm es Led tv ..... Köszi :)

robertooo7 Creative Commons License 2017.09.10 0 0 935

szaisztok!

van egy gyűlölt sony braviam. kdl 42w705b.
hogy tudnám beállitani a digitális adások listáját, hogy a kódolt csatornákat elrejtse a tv mindörökre?
kb 400 tv és rádiócsatornát talál, de kb csak a 10%-uk ingyenes. én viszont nem akarom a kódolt csatornákat léptetni értelemszerűen.
a menüt már áttúrtam, de nem találtam erre vonatkozó beállitást. az ezer éves samsung tvm tudja ezt a featuret.

köszi, Robi

Laja73 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 934

Ha valaki hasonló gonddal küzd (ti. nem támogatott a youtube) ez az egy app eddig ami kifogástalanul műxik androidról

 

http://play.google.com/store/apps/details?id=com.aestoftware.tubio

 

Csak SD de ezer huf a pro verzió az viszi a HD-t.

MAMI P20 Creative Commons License 2017.08.13 0 0 933

Üdv!

A jutub frissítést hogyan lehet letiltani? Remekül működött az első frissítésig, majd ha törlöm a frissítést ismét jó, de kicsit uncsi naponta törölgetni.

A billentyűzet beállítása magyarra remekül megy, de azt is naponta kéri. Erre van valami megoldás?

szvl Creative Commons License 2017.08.11 0 0 932

Sziasztok!

 

Sony android-os tv vásárlásán gondolkozok, fontos lenne, hogy a Kodi médialejátszó frankón működjön. Két kérdésem van:

1) A Kodi a belső memóriában vagy tárolja a dolgait, vagy használható erre a célra USB-s pendrive? Gondolok arra, hogy a külső tárterületet végigpásztázza, ami filmeket talál azokhoz letölti a borítóképeket, leírást, szereposztást, stb... Jelenleg is használom a Kodi-t (Raspberry-n), a párszáz darabos filmgyűjteményemhez egy 2GB-os memóriakártya már nem lenne elegendő.

2) Tud a TV olyant, hogy készenléti módban futtatja a Kodi-t és annak a szolgáltatásait (ssh, ftp, merevlemez megosztás, torrent stb....)?

katamas Creative Commons License 2017.08.03 0 0 931

Sziasztok!

Sony 55xd7005-ös televízióhoz keresek service menü belépést de sehol nem találtam a neten.

Tudna ebben segíteni nekem valaki?

Nagyon szépen köszönök minden segítséget!

biota orient Creative Commons License 2017.08.01 0 0 930

Űdv mindenkinek! Segítségre lenne szükségem, Sony wd750-es tv-m az alábbit produkálja.Médiaklikk esetén az időjárást nem frissíti.Már kb. 2 hónapja ugyan azt a időjárásjelentést adja le. A többit pl. hírek simán a legújabbat mutatja.  Mi lehet a hiba? Köszönettel

nemethla Creative Commons License 2017.07.27 0 0 929

Il concreto, mi bajod volt vele?

 

Előzmény: zsaba1976 (927)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!