Keresés

Részletes keresés

siderangel Creative Commons License 2013.04.10 0 0 121

Nagyon tudom ajánlani  én is a nyelvipercek.hu angolját. Több tanfolyamon jártam már, de ennyire jól összerakott, érthető tananyaggal még nem találkoztam. 
14.500 Ft-ért megkaphatod az alap GO!-t, 9500 Ft-tal olcsóbban juthatsz hozzá, ha vásárlásnál megadod a két kódot.


kuponkód: ajanlas14500

ajánlókód: 49004


Hajrá, szerintem szuper!!! :-) 

kingdom07 Creative Commons License 2013.03.31 0 0 120

https://it-it.facebook.com/ClubVektorNyelvtanulokKlubja?filter=1

 

Club Vektor - a facebook-on

Nyelvtanulók klubja

 

Csatlakozz, ha Te is nyelvet tanulsz, vagy nyelvet tanulnál!
Friss információk, nyelviskolák, hírek, árak, kedvezmények.

tran88 Creative Commons License 2013.03.18 0 0 119

Profi, kedvező áru nyelvvizsga és érettségi tételek ANGOL és NÉMET nyelven alap,- közép és felsőfokon / Rigó, ECL, EUROexam, TELC, stb-/ és szakmai nyelven / BGF v. BME üzleti, Gazdálkodó üzleti v. idegenforgalmi, KITEX, Oeconom, Zöld Út, LCCI stb. /rövid határidővel 1-2 nap!

MÁRC 18-IG FÉLÁRON!!!

További infó: translatorana@gmail.com

k.erzsebet99 Creative Commons License 2013.03.14 0 0 118

Sziasztok! Angol nyelvből magántanárral kidolgozott szóbeli középfokú nyelvvizsga tételeimet jelképes összegért eladnám! Írj bátran  a krisztina.erzsebet@gmail.com-ra és megbeszéljük a részleteket

kajla5 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 117

Sziasztok!

 

Hosszas keresgélés után a napokban találtam egy nagyon jó oldalt az angol tanuláshoz.

A tanár szájbarágósan, alaposan és érthetően magyaráz, ami számomra igen nagy segítség.

A lényeg, hogy korlátla ideig hozzáférhetsz az oldalhoz, és akárhányszor kitőltheted, meghalgathatod, megnézheted a tartalmat.

Van ingyenes kipróbálási lehetőség, sőt ha megveszed és nem tetszik, akkor a pénzt is visszakapod.

 Az alap GO! ÁRA :24000fT

 

DE!!

 

Van hozzá egy kuponom, amivel 14500Ft-ért kapsz hozzáférést.

 

Az oldal elérhetősége: www.nyelvipercek.hu

 

kuponkód: ajánlás 14500
ajánlókód:45022

 

Ezzel 9500Ft-ot spórolsz meg!

 

Érdemes ingyen kipróbálni, mert nagyon jól magyaráz a tanár, és érthetően.

 

Remélem tudtam valakinek segíteni. :)

PermanentDestructor Creative Commons License 2013.03.03 0 0 116

Mi a legjobb módszer az angol szavak kiejtésének megtanulására? Túl sokat írok-olvasok, de keveset beszélek és sok szó esetén elfelejtem a helyes kiejtést. Gondolkoztam azon, hogy meg kellene tanulni minden szó fonetikus írását is... Számítógépen mondjuk elég rossz fonetikus szavakat gépelni...

tran88 Creative Commons License 2013.02.01 0 0 115

Profi, kedvező áru nyelvvizsga és érettségi tételek ANGOL ill. NÉMET nyelven alap,- közép és felsőfokon / Rigó, ECL, EUROexam, TELC, stb-/ és szakmai nyelven / BGF v. BME üzleti, Gazdálkodó üzleti v. idegenforgalmi, KITEX, Oeconom, Zöld Út, LCCI stb. /rövid határidővel 1-2 nap!

FEB. 10-ig FÉLÁRON!!!

További infó: translatorana@gmail.com

Vivienn83 Creative Commons License 2013.01.07 0 0 114

I'm searching for english mother-tongue teachers for a language camp in the summer of 2013. This will be in Velence, from June-August, for kids with the age between 9-14. Are you interested for this chance?? Would you teach children in this summer? I hope so! Let's talk about the details, if you prefer!

Please contact me, on my e-mail address: domotorvivien@gmail.com

szamaritánus2 Creative Commons License 2013.01.04 0 0 111

És mitől vagy ilyen olcsó? Már ha nem baj, hogy megkérdezem.

Előzmény: sonshine (109)
angoltetel Creative Commons License 2013.01.03 0 0 110

angol felsőfokú ECL kidolgozott témakörök kedvező áron, ingyenes minta kérése: e-mail: angoltetel500@gmail.com

sonshine Creative Commons License 2013.01.01 0 0 109

Angolból vállalok korrepetálást általános és középiskolai tanulók részére. Kreatív, játékos módszerekkel tanulunk.

Középszintű angol érettségire is vállalok felkészítést.

Megbeszélés után házhoz is megyek.

1000 Ft / óra.
Online korrepetálásra is van lehetőség skype-on.

 

Telefon: 30-552-5495

sonshine Creative Commons License 2013.01.01 0 0 108

Sziasztok! Angolból vállalok korrepetálást általános és középiskolai tanulók részére. Kreatív, játékos módszerekkel tanulunk.

Középszintű angol érettségire is vállalok felkészítést.

Megbeszélés után házhoz is megyek elsősorban XVII. és XIV. kerület.

1000 Ft / óra.
Online korrepetálásra is van lehetőség skype-on.

 

Telefon: 30-552-5495

noctuam Creative Commons License 2012.11.03 0 0 107

Kaposváron angol oktatást (általános és szakmai), korrepetálást, szintentartást, társalgást, nyelvvizsgára ( TELC, ECL, Origo-ITK, EURO), érettségire (emelt és közép szint), külföldi munkára felkészítést vállalok alaptól felsőfokig. Honlapfordítás, üzleti levelezés és fordítás. Csoportos oktatás kedvezményesen.  noctuam@freemail.hu  06703948614

barna222 Creative Commons License 2012.10.01 0 0 106

Angol nyelvtanítás, korrepetálás, felkészítés nyelvvizsgára, állásinterjúra, közép és emelt szintű érettségire Szolnok belvárosában diplomás nyelvtanárral.
Tel.: 06702931507
E-mail: schbarna@freemail.hu

ladybug23 Creative Commons License 2012.07.09 0 0 104

Rengeteg anyag van már angol nyelvtanuláshoz, de "csokorba szedve", nyelvvizsgára összeállítva egy csomagot eddig egy helyen láttam (ún. nyelvvizsga fegyvertár) a www.angolnyelvtanitas.hu oldalon.  Persze ezen kívül is vannak fent anyagok bizonyos speciális igényekre hangolva, pl. irodai nyelvi anyag, kezdőknek anyagok stb. Valamint a tanulás módszertani blogbejegyzések is sokat segíthetnek időt spórólni. Ezen kívül az 5 perc angolnak is vannak jó anyagai ingyenesen a weblapjukon.

BellaCullen Creative Commons License 2012.06.22 0 0 103

Kedves Fórumozók! 

Egy egyetemista lány vagyok és szeretném kérdezni, hogy valakinek nincs meg véletlenül VIRGINIA EVANS: FCE USE OF ENGLISH 2 című könyve jól beszkennelve? Mert nekem egy-két oldal alig olvasható. Előre is köszönöm. :)

angoltetel Creative Commons License 2012.05.22 0 0 101

angol felsőfokú ECL C1 kidolgozott  témakörök, 500 Ft / tétel, minta kérése: e-mail: angoltetel500@gmail.com

Arkangyal6 Creative Commons License 2012.05.11 0 0 100

Tisztelt fórumozó társaim

 

Szeretném a segítségeteket kérni, nem fiatalon készülök középfokú nyelvizsgára angolból, a munkámhoz nagyon fontos lenne. Mármint egy nyelvvizsga.

Angol anyagokat szeretnék kérni tőletek, voltaképp bármi érdekelne ami otthon tanulható, emészthető. Dohár Pétert már fújom.

köszönettel:

avass3044@gmail.com.

Sira77 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 99

15.kerületi lakosok figyelmébe!!!

 

Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy 2012 április elején induló 64 órás INGYENES kezdő angol nyelvű tanfolyamot melyet 15.kerületi lakosoknak indít a 15.kerületi Csokonai Művelődési ház. A tanfolyam időpontja:KEDD, PÉNTEK de 9,30-11,30

Siessetek a regisztrálással még van pár szabad hely! Érdeklődni lehet a Csokonai Művelődési Központban!

www.csokonaimk.hu

angi; Creative Commons License 2012.03.17 0 0 98

Itt ingyenes próbaórán szintfelmérést kapsz, és a nyelviskolába utazás idejét is megspórolod:

www.skypenglish.us

Előzmény: Nora0519 (86)
Mme.Lambert Creative Commons License 2012.03.14 0 0 97

Csak a hollandhoz:

 

Itt tud hollandul tanulni az aki szeretne.

(divat lett most hollandul tanulni, meg tanítani is..... ez is behígult mint a német meg az angol tanáriság. Na kedveskéim, én pont ezért nem tanítok) 

 

Ja, és ez ingyenes.

 

 

www.hollandnyelvtan.co.nr

 

www.hollandlecke.co.nr

 

vagy ha más nyelv is érdekli:

 

www.ainf-languages.co.nr

 

Sok sikert!

 

PS: a céges (pl. bankban) tartalomszűrők nem biztos hogy engedik a co.nr domaint. De bárhonnan máshonnan pl. otthonról O.K.

 

Előzmény: Pekkarin (93)
Foto-foto Creative Commons License 2012.03.08 0 0 96

Kiegeszites az elozohoz: 11 ezer lenne az eredeti ar.

Előzmény: Foto-foto (95)
Foto-foto Creative Commons License 2012.03.08 0 0 95

Sziasztok,

A tervekkel ellentetben nem tudom sajnos igenybe venni a megvasarolt nyelvtanfolyamom. Budapesti nyelviskola, en pedig nem koltoztem fel Pestre a tervekkel ellentetben... viszont szeretnem ha valaki hasznat venne, es nem menne "karba".

20 ora, 4500 Ft-ert. 2 db utalvany van belole. Kezdo, ujrakezdo, halado tanfolyamaik vannak, 8 nyelvbol. Ha valakit erdekel, reszletek a hlslaszlo@freemail.hu-n!

Pekkarin Creative Commons License 2012.02.20 0 0 93

Nem akarok vészmadárkodni, lehet a Katedra jó, de most szivatták meg ismerőseimet holland nyelvtanfolyammal. Befizették a pénzt, nem indult el a csoport, és ezt nem közölték velük, ott tudták meg. Aki csak az iskola központi helye miatt megy oda, annak érdemesebb akkor egy kisebb nyelvsulit választania, ami pont ott van mellette, csak olcsóbb. Nekem személy szerint az Euro nyelvvizsganál taláható a nyelvsuli jött be, igaz, akkor még nem tudtam a Nyelvtanvárról. Szerintem idén minden nyelvsuli kapkod a dikákokért, szóval dúskálhattok. 

Előzmény: kl87 (89)
csillag_1 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 92

Sziasztok, 

 

van valakinek tapasztalata, véleménye a BeHappy nyelviskoláról? 

ötfelezős Creative Commons License 2011.12.11 0 0 90

Szerintem az a lényeg, hogy az adott egy darab tanár tanárnak jó-e. :)

kl87 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 89

Sziasztok!

 

Mi a véleményetek a Katedra nyelviskoláról? Hallottam már jót is rosszat is....

Szeretnék beiratkozni, de félek, hogy pénzkidobás, viszont a magántanár sem olcsóbb... és abból is lehet rosszat kifogni.

Shalina Creative Commons License 2011.10.11 0 0 87

Sok minden megvalósítható kellő akarattal. Valószínűleg sokat kell tanulni hozzá. De hogy mennyit, azt csak te tudhatod, nagyon nem mindegy, hogy milyen szinten voltál, mennyit felejtettél, mennyi időt/energiát szánsz a dologra. Ha úgy döntesz, hogy belevágsz, akkor javaslom, tegnap kezdd el a felkészülést, mert ez az idő nagyon kevés, 3-4 hónap meg szinte biztos, hogy nem elég.

 

Shal

Előzmény: Nora0519 (86)
Nora0519 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 86

Elég nagy problémám adódott...  2009-ben elkezdtem levelezőn a fősulit , mert nem találtam munkát. Később elkezdtem dolgozni, de a sulit folytattam... A nyelvvizsgával úgy voltam, hogy majd államvizsga után ráér, mert nem sürgős a diploma. 1 héttel ezelőtt közölték velem, hogy előléptetnek, de a júniusi államvizsga után októberig le kell nyelvvizsgáznom. Szerintetek ez megvalósítható munka és suli mellett?Ha igen, napi hány óra tanulással?  Sajnos sokat felejtettem, 2007-ben érettségiztem.

barna222 Creative Commons License 2011.09.21 0 0 85

Angol nyelvtanítás, korrepetálás, felkészítés nyelvvizsgára, állásinterjúra, közép és emelt szintű érettségire Szolnok belvárosában diplomás nyelvtanárral.
Tel.: 06702931507
E-mail: schbarna@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!