Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.31 0 0 935

Mint mindenki, aki magyarnak számít.

Nekem még meg kellett tanulni a Himnusz összes versszakát diákként.

Gondolom, neked is.

A mai kölkök talán 1 versszakot, ha tudnak belőle.

Előzmény: ásítósmacska (934)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.07.31 0 2 934

Közelebbi kapcsolatba kerültél vele?

Előzmény: Törölt nick (927)
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.31 0 0 933
Hess!
Előzmény: nemezis 2 (932)
nemezis 2 Creative Commons License 2019.07.31 0 0 932

Na most állj le  a rokonságom gyalázásával!

De nagyon gyorsan!

m54-b Creative Commons License 2019.07.31 0 1 931

Sőt, feltehetően még az sem igaz, csak ballib hiteles források torzítása.

"Magam sem állítok mást, mint hogy Kölcsey szerelmi vonzódásairól legfeljebb jól alátámasztott hipotéziseink lehetnek, hiszen direkt bizonyíték (pl. „tanúvallomás") nem áll rendelkezésünkre."

"de még ez, a szerkesztőség által adott cím sem állítja - ahogy cikkem sem - hogy a Himnusz szerzője homoszexuális lett volna. Mindössze annyit állítok, hogy Kölcsey Ferenc élete egy szakaszában szerelmet érezhetett Szemere Pál iránt" Nyáry Krisztián

"Margócsy azt a problémát vetette fel, amely az egész botrányt körüllengte: Nyáry hipotézist állított fel, és túlinterpretált, amely a médiában teljes egészében úgy jelent meg, mintha kijelentette volna, hogy Kölcsey homoszexuális volt. Azonban a szerző nem győzte eleget hangsúlyozni, hogy ő sosem állított ilyet, pusztán a költő levelezését és verseit vizsgálva arra a következtetésre jutott, hogy férfiaknak írt szerelmes verseket, leveleket. Margócsy a már említett retorikai problémát kifejtve azzal érvel, hogy „A férfibarátságban a kor szokásrendje pedig egy olyan fellengző retorikát is megengedett, ami ma már a legnagyobb szerelmi szenvedély hevében is túlzásnak tűnnék.” Természetesen azzal egyetlen irodalomtörténész és történész se vitatkozhat, hogy a 19. század magyar retorikája túlfűtött, szenvedélyes és magával ragadó volt. Olyan szójátékokat és kifejezéseket engedett meg a kor szokásrendje, amelyeket az utókor homoerotikus utalásokként is felfoghat. Elég csak arra gondolnunk, hogy Petőfi Arany Jánost „imádottként” szólította. Vajon helyes-e Nyáry feltételezése, ha ennek tükrében vizsgáljuk a kérdést?"

"Szendi szerint Nyáry csak feltételez, és amíg nincsenek bizonyítékok, addig feltételezések is maradnak. Azt is megjegyzi: benne is felmerült, hogy Kölcsey "talán valóban a férfiakhoz vonzódott". Ám emlékeztetett arra, hogy Berzsenyi Dániel is kapott csókot, de nem volt nem meleg. Az irodalomtörténész szerint az egy beavatás lehetett. "A csók tehát nagy lelkek összetalálkozását jelentette, mély barátságokat pecsételt meg" – írta."

Előzmény: Wic (930)
Wic Creative Commons License 2019.07.31 -6 1 930

Tehát az utóbbi.

Lapozzunk.

Előzmény: Törölt nick (929)
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.31 0 0 929

Wicces vagy.

Kölcsey korában még büntették a homoszexualitást és Pride sem volt.

Előzmény: Wic (928)
Wic Creative Commons License 2019.07.31 -6 2 928

És Kölcsey járt a Pride-ra, rózsaszín tangában, seggéből kilógó kereszttel, vagy szépen csendben otthon intézte ezt?

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.30 0 0 927

Te tudtad azt, hogy Kölcsey Ferenc homoszexuális volt?

Előzmény: ásítósmacska (925)
Wic Creative Commons License 2019.07.30 -6 1 926
ásítósmacska Creative Commons License 2019.07.29 0 1 925

Nem velük foglalkoznak, hanem azokkal, akik az evolúció selejtjeit normálisnak akarják láttatni. 

Előzmény: Törölt nick (924)
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.29 0 0 924
Én elhiszem, hogy sok sérült identitástudatú ember él a Földön.
Ezek lényegében az evolúció selejtjei.
De azt már kevéssé értem, hogy magukat egészségesnek tartó emberek mi a faszért foglalkoznak velük.
Wic Creative Commons License 2019.07.29 -4 0 923

najahuha  45 perce    0 1 100477

Amikor a genderizmus már a debilitás szintjét verdesi:

https://femina.hu/terasz/ferfi-noi-szerepek/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

Wic Creative Commons License 2019.07.12 -1 1 922

az isteni Higgs bozon Creative Commons License 2019.07.04 0 0 921

Európa nyugati felén azt kutatják, hogy a hagyományosan megszokott kettőhöz képest, hány nem is létezik „igazából”. Már kilencven fölötti számnál tartanak. Mivel Magyarország deklaráltan nem vesz részt ebben, azzal vádolják, hogy szándékosan elbutítja polgárait, ezáltal az ország ostobábbá válik, a többi országnál. Egy zsákutcába kanyarodott civilizáció ("szifilizáció") végnapjait éljük, nem azt kellene kutatni, hogy a nemek szerepüket tekintve milyen torzulásokkal tudnak belesimulni a beteg társadalom beteg életvitelébe, hanem azt, hogy hogyan fordulhatnánk vissza az emberi lét szilár erkölcsi talapzatán álló valódi létezésbe. Két nem létezik, férfi és nő, teremtésüktől fogva egyenjogúak, de más a feladatuk. Aki ennél többet állít az nem normális. Az élővilágban mindennek meghatározott helye és szerepe van, ugyanakkor minden összefügg mindennel, ha egy elem működése torzul, az élő rendszer összeomlik. Magyarország akkor lesz ostobább hely, ha elfogadja kilencvenegynéhány társadalmi nem létezését, a genderizmust. A neolibe sapiens egy mesterségesen létrehozott "embertípus". Tagad minden értéket, nincs nemzeti identitása, a végletekig emancipált, igazi világpolgár. Nem kötik gúzsba a "régi elavult értékek", mint az értelem, a nemi identitás, az erkölcs, a hazaszeretet, az ősök tisztelete stb. Ugyanakkor rendkívül erős benne a megfelelni akarás vágya, így világpolgárként könnyen a globalizmus kiszolgálójává tehető, önként választja az alávetettséget, rabszolgaságot, könnyen genderidiótává tehető. Ilyenné akarják tenni Európa nemzeteit, ezt ez identitásvesztést, neolibe sapiens-szé válást segíti elő a népvándoroltatással előidézett faji, kulturális és vallási összekeverés. Ezt a bizonyos embertípust, aki majd szolgálni fogja a globális háttérhatalmat, évszázadokon át tartó hülyítéssel nevelték ki. Ehhez a háttérerők felhasználták az egyházakat, a kötelező közoktatást, a felsőoktatást és a minden szintű médiát, illetve a filmgyártást. Elterjesztették megosztó káros ideológiák tucatjait (liberalizmus, fasizmus, kommunizmus, genderizmus, stb.), mesterségesen kívánatossá tették a homoszexualitást, és minden egyéb devianciát az emberiség szilárd erkölcsi talapzatának szétzúzására. Végül felkívánják számolni a nemzetállamokat, ezért van a mesterséges népvándoroltatás is. Kevert fajú, természetes identitását (nemi, nemzeti, vallási, kulturális) vesztett társadalmak létrehozása a céljuk, ahol az említett embertípus a domináns, aki önként lesz a globalizmus rabszolgája, mint biorobot. Ezt a célt szolgálja az egyneműek házasodása, gyermekvállalása legális lehetőségének kikényszerítése is, ami elvezetett az anya és apa megjelölés helyett, a szülő1 és szülő 2 idiotizmusához. A leírtak nem elmélet, ez maga az összeesküvés.

nemezis 2 Creative Commons License 2019.06.30 0 1 920

https://velvet.hu/gumicukor/2019/06/29/fajt_alex/....

Hát igen.... az érett 14 éves..... jajj de nagyon akartam ismerz lenni.....

" Amikor comingoutoltam 14 évesen, mint leszbikus lány, akkor se tudtam azonosulni a leszbikussággal"

"Beszélgettem egy sráccal, elmeséltem neki az életem, és ő mondta nekem, hogy „szerintem te transznemű vagy”. Erre azt mondtam, hogy „én? na ne vicceljünk már, én nem vagyok transznemű!” Addig talán valahol el is ítéltem a transzneműséget. Volt a baráti körömben egy ismerős transzfiú, akit mindig azzal cikiztem az átalakulása miatt, hogy „hogyan dobhatod el magadtól a nőiességet?!” Akkor nagyon feminista voltam, utáltam a férfiakat – ez volt mögötte."

Hiába a feltűnési viszketegség gyógyíthatatlan.

A következő hírlapsztori akkor lesz amikor visszaoperáltatja magát.......

Naughtius Maximus Creative Commons License 2019.06.30 -1 0 919

nyíííí-hahaha

Előzmény: mesterlovász (918)
mesterlovász Creative Commons License 2019.06.29 0 0 918

- Apám, én szerelmes vagyok egy lóba !

- Nofene, legalább kanca ? ? ?

- Persze apám, hát mit gondol rólam hogy beteges hajlamaim vannak?

az isteni Higgs bozon Creative Commons License 2019.06.28 0 0 917

„Nincsenek sem lányok, sem fiúk”

Már az is kétségbeejtő, ha valaki nem tudja fiú-e, vagy lány, de még rosszabb, ha egyik sem lehet.

Előzmény: >átfogató tértalás< (916)
>átfogató tértalás< Creative Commons License 2019.06.28 0 0 916

Traumatizált egy kislányt egy genderideológiát „oktató” tanár

Egy kanadai család nemrég keresetet nyújtott be az Ontariói Emberjogi Bíróságnál, miután az iskola első osztályába járó kislányuk teljesen összezavarodott annak hatására, hogy a tanáruk azt sulykolta beléjük: „Nincsenek sem lányok, sem fiúk”.

A kereset szerint a gyerekekkel 2018 januárjában a tanár az alábbi, az LMTBQ-identitásokról szóló videót nézette meg:

https://youtu.be/worIRz2lQLA

az isteni Higgs bozon Creative Commons License 2019.06.26 -1 0 915

Charlize Theron a 6 éves kisfiával (! igen, jól látjátok!), szóval kisfiával sétál, akit pillangós női ruhákba öltöztet, ezzel is közvetítve azt az agendát, amit a gender-semleges globalo-liberális elit elültetni szeretne a világban. 

nemezis 2 Creative Commons License 2019.06.26 0 1 914

Eszerint daniel cohn bendit átvette az  UNESCO irányítását?

Előzmény: az isteni Higgs bozon (913)
az isteni Higgs bozon Creative Commons License 2019.06.26 0 2 913

Akkor mit szóljunk az UNESCO-hoz, és a WHO-hoz amelyek mást sem csinálnak, csak a pénzünkért kuncsorognak? A támogatásokat a gyerekek érdekében költik el – mondják ők. Az más kérdés, hogy mennyire szolgálja a gyerekek fejlődését, ha négy esztendősen megtanulnak maszturbálni.

Előzmény: nemezis 2 (912)
nemezis 2 Creative Commons License 2019.06.26 0 1 912

Ezek tényleg nem normálisak!

Nem fogom részletezni a labdajátékok hatását a vizuospaciális képességekre , a vizuális-téri figyelemre, és a frontális lebeny/ vezérlő funkciók működésére, de az biztos, hogy aki ilyent "kutatóként ír" az nem normális.

Előzmény: kein nickname (911)
kein nickname Creative Commons License 2019.06.26 0 1 911

Elnyomás. Elnyomás

Forscher kritisieren nun in einer neuen Studie, dass das Ballspiel immer noch im Sportunterricht praktiziert wird - denn es sei in „Mittel der Unterdrückung“. Das Spiel lehre Kinder, ihre Mitschüler zu „entmenschlichen„ und ihnen zu “schaden“, so das Fazit der Studie, die demnächst im Fachjournal „European Physical Education Review“ erscheinen wird

https://mobil.krone.at/1947900

az isteni Higgs bozon Creative Commons License 2019.06.22 0 0 910

A 3D NYUGAT: DEGENERÁLT, DEKADENS, DIKTATÓRIKUS

Íme, a „fejlett” Nyugat pőre valósága. Ehhez a Nyugathoz kellene felzárkóznunk. Ami engem illet, én inkább leszakadni szeretnék tőle.

Ha valami, akkor a genderizmus mint patológia és a vele kapcsolatos társadalmi magatartás önmagában is tökéletesen illusztrálja a Nyugat degeneráltsági fokát, végstádiumú dekadenciáját és diktatórikus elfajulását.

Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) ezentúl nem tekinti elmebetegségnek a transzneműséget, vagyis a születéskor megállapított társadalmi nemtől (gender) eltérő önazonosítást. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy azok, akik megcsonkítják önmagukat, hogy úgy nézzenek ki, mint az ellentétes nem paródiája, teljesen normálisnak tekintendők.

Az olyasféle tudományos kinyilatkoztatásokkal, mint „ha levágod a péniszed, nő lesz belőled”, mára a tudomány valahol cigányútra tévedt a nyugati világban. A transzneműek és transzvesztiták felszabadításért vívott forradalmi világháborúban hovatovább Kína maradt a retrográd és reakciós erők egyik utolsó bástyája, ahol változatlanul elmebajosoknak tartják a transzokat, a nemváltoztató műtétekhez pedig megkövetelik az érintett családok beleegyezését.

kein nickname Creative Commons License 2019.06.21 0 0 909

Ein 17-jähriger schottischer Schüler musste seine Klasse verlassen, nachdem er gesagt hatte, dass es nur "zwei Geschlechter" gibt – eine Aussage, die ihm einen Verweis des Lehrers einbrachte, dessen Reaktion er heimlich mit der Kamera festhielt.

https://deutsch.rt.com/kurzclips/89409-teenager-aus-klasse-geworfen-weil-behauptet-nur-zwei-geschlechter/

kein nickname Creative Commons License 2019.06.21 0 0 908
kein nickname Creative Commons License 2019.06.17 0 0 907
Előzmény: Wic (906)
Wic Creative Commons License 2019.06.17 0 0 906

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!