Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.13 0 0 75
A második problémát javítottam. Újrainstall.

Az első problémánál a böngészőtől is függ sajnos a megoldás, de még töprengek rajta.
Előzmény: -ethka- (71)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.12 0 0 74
Erre már én is gondoltam, meg fogom csinálni.
Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.12 0 0 73
Még egy dolgot érdemes lenne beletenni, az Adni funkciót. Az itteni userek tömege megszokta hogy nicknévvel lépjen be. Az Inda ezt másképpen gondolja. Belefér ebbe a szkriptbe a reverz inda?
Előzmény: Törölt nick (69)
Sredni Vashtar Creative Commons License 2009.04.12 0 0 72
Megoldom neked...
Előzmény: Törölt nick (67)
-ethka- Creative Commons License 2009.04.12 0 0 71
Nagyon-nagyon nagy királyság ez!

Két apróbb hibát találtam:
- nálam az "atalakítás elrejtése = igen" ellenére egy pillanatra megjelenik az eredeti kép.
- ha nickre kattintok, majd "hozzászólások időrendben", csak egy pillanatra látszik (az eredeti kép), aztán semmi
Előzmény: Törölt nick (52)
Kövezett Creative Commons License 2009.04.12 0 0 70
Rossz helyen jársz: hiába lenne topikletiltó szkript, a Greasemonkey egy kattintással kikapcsolható. Arra is van mód, hogy az egész forum.index.hu domain elérhetetlen legyen, de ha függő vagy, azt is vissza fogod állítani. Fordulj addiktológushoz, esetleg mondd le az internet-előfizetést, vagy add el a gépet.
Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.12 0 0 69
Volt egy hiba, amit senki sem jelzett: az elrejtő funkció végleg elrejtette a képek nagyméretű megjelenítését, ezt most javítottam.
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.12 0 0 68
Erre találtam ki a troll-szúrőt. Tény, hogy egy annyira pezsgő fórumon, mint a Polidili, ahol percenként változnak át a fikanickek, ez nem túl hatékony.

Meg lehet oldani, csak el szeretném kerülni, hogy egy nagy ötletbörze legyen a szkript, mert a végén olyan lassú lesz, hogy azért nem lesz érdemes használni.
Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.12 0 0 67
Én is gondolkodok erről, vívódom, töprengek. De nem elég a kitiltás: meg kéne technikailag akadályozni, hogy ne is olvashassam (agyvérzés, stroke-veszély) - erre kérdeztem rá, direkt választ nem kaptam, de úgy sejtem, a tudomány és technika jelenlegi állásában nincs rá lehetőség.
Előzmény: Sredni Vashtar (64)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.12 0 0 66
Rájöttem: azért csináljátok ilyen lelkesen, mert imádtok tiltani :)
Előzmény: Sredni Vashtar (64)
ZE Creative Commons License 2009.04.12 0 0 65
+1. A topicfüggést egyszerűen lehet gyógyítani, csak akarni kell: én is kedvenceltem már ki nem egy topicot, és utána eszembe nem jut visszanézni oda... Pláne, hogy igen-igen pörgős volt, és követni nem lehet, meg nem is nagyon érdemes az ilyen csevegős-csivitelős csetszobának használt helyeket...
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (63)
Sredni Vashtar Creative Commons License 2009.04.12 0 0 64
Egy szavadba kerül és kitiltalak a Diliből...
Előzmény: Törölt nick (62)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2009.04.11 0 0 63
Ha ezt úgy érted, hogy polidilifüggő vagy, akkor miért álommókustól várod a problémád megoldását? Nem hisezm, hogy az ő dolga volna, és azt sem, hogy ez tényleg segítene. Ha nem úgy érted, akkor nem értem a kérdésedet.
Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.11 0 0 62
Üdv. Úgy képzeled, hogy minden alkoholista szándékosan alkoholista?
Előzmény: Törölt nick (57)
Sredni Vashtar Creative Commons License 2009.04.11 0 0 61
nincs fogadókészség a részetekről

Nem érted... közünk nincs ahhoz a gárdához akik ezeket a döntéseket hozzák, sőt személyesen nem is ismerjük őket.

Tehát nincs értelme annak a kifejezésnek, hogy részetekről, ha ezt egy moderátornak írod ilyen kontextusban.
Előzmény: Törölt nick (51)
blogger Creative Commons License 2009.04.11 0 0 60
A topikmoderálás is hasznos lenne a usermoderálás mellett.

Ha az ember olvas egy fórumot, akkor több olyan topik is van, amiket a törzsgárda pröget, de engem nem érdekel. Jó lenne, ha ezeket is ki lehetne szűrni, hogy csak azokat lásssam, amik érdekelhetnek.
Előzmény: Törölt nick (57)
blogger Creative Commons License 2009.04.11 0 0 59
"Ne felejtse el senki, hogy újra installáláskor a szkript elején lévő változók beállításai alapállapotra állnak vissza, azokat újra meg kell adnunk"

Két részre kellene bontani a scriptet: egy preload, és egy tényleges részre.

A preload-ot installálná a user, ez tartalmazná a konfig változókat és a script tényleges részének betöltését.

Így a user-nek semmit sem kellene újrainstallálnia, mert a remote scriptet te módosítanád a közös helyen, azt pedig a böngésző behúzná automatikusan, ha észreveszi, hogy frissült.

A user konfig a preload részben független lenne a backend frissüléstől, nem törlődne. Legfeljebb ha hozzáadsz valami új konfig opciót, akkor a lehetne szólni a usereknek, hogy van egy új opció, és ha felül akarják írni a default értéket, akkor írják be a saját preload scriptjükbe a változót.
Előzmény: Törölt nick (52)
toloba Creative Commons License 2009.04.11 0 0 58
Köszönjük! :)
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.11 0 0 57
Nem értem, ez miért szükséges? Ha nem akarod, ne olvasd a polidilit...
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.11 0 0 56
A hosszú szövegek kezelése nem működött az előző módosítással, ez most javítva, az új változatot felraktam.
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.11 0 0 55
Mivel a kérdésemre nem tudom a választ és komolyan érdekel, ma megint megkérdezem.
Üdv.
Előzmény: Törölt nick (6)
toloba Creative Commons License 2009.04.11 0 0 54
Igen, azóta már én is elgondolkodtam, hogy mennyi esélye lehet...bocs...
Előzmény: Sredni Vashtar (43)
Caladrius Creative Commons License 2009.04.11 0 0 53
Kipróbáltam, szép munka. Bárcsak a szerveroldalon... na mindegy.
Figyelmedbe ajánlom a Stylish-t is (http://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2108).
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.11 0 0 52
Megoldást találtam arra a problémára, hogy látszik a betöltés, a fórum átalakulása. A teljes átrendeződésig most már nem látszik a folyamat, ha az
atalakitasElrejtese
változó be van állítva.

Az átalakulás esetenként lehet tizedmásodperces vagy több másodperces hosszúságú is, előbbi esetben csak egy villanás, utóbbiban a betöltésre utaló üzenet látható.

Tehát installáljátok újra a szkriptet. Ne felejtse el senki, hogy újra installáláskor a szkript elején lévő változók beállításai alapállapotra állnak vissza, azokat újra meg kell adnunk. A tárolt adatok persze nem vesznek el.
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.11 0 0 51
Valóban, viszont azonosítanak magával a rendszerrel. De ez másik topik témája.

Én nem is arra gondoltam, hogy leírod, valami nem működik, hanem hogy milyen módon teszed ezt. Bár már nem érdekel, nincs fogadókészség a részetekről, elkönyveltem, mehetünk tovább.
Előzmény: Sredni Vashtar (50)
Sredni Vashtar Creative Commons License 2009.04.11 0 0 50
A moderátorok nem indexesek. Én sem vagyok az. Csak a véleményemet mondtam el.
Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.11 0 0 49
Nyilván, neked hozni kell a sötét oldalt, mert már hogy nézne ki egy segítőkész indexes?
Előzmény: Sredni Vashtar (43)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.11 0 0 48
Dolgoztam már a zindexesekkel, nem túl készségesek valóban. És lusták, bár én se vagyok egy munka megszállottja, de hozzám képest is. Az azért elképesztő, hogy mennyire nem halad itt semmilyen fejlesztés. Bár lehet, hogy nem jogosan bírálom őket, mert ők is társadalmi munkában dolgoznak, mint a moderátorok :)
Előzmény: blogger (32)
Kövezett Creative Commons License 2009.04.10 0 0 47
Nem, nálam ez az alapháttérszín a fehér helyett. Mivel látom, hogy nagyon megtetszett, itt a kódja: #BEEBE6 :-)
Előzmény: blogger (44)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.10 0 0 46
Bármilyen színt megadhatsz. Gondolom, ezt ő állította be.
Előzmény: blogger (44)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!