Keresés

Részletes keresés

VirágElvtárs Creative Commons License 2009.03.27 0 0 468
Még gondolkozunk mit is mondhatnánk.

Talán az megfelel.

Megcsináltuk, húzzunk bele a hazáért.
Előzmény: zvolo (464)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 467
már szerintem navrasics is várja, hogy megkédezze: mit tesz Ön miniszterelnök úr annak érdekében, hogy....és csak sorolja..

még a tinci-tánci is csak fanyrul, vigyorogva feszengett a székében...:)
Előzmény: zvolo (460)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 466

Nagyon haladó gondolat. Kormányzás súgógépről.

Igazából ezzel az erővel lehetne egy teljesen virtuális figura is. Úgyis csak a tévében látjuk. Egy 3D karakter. Én például bírom Shreket. Persze bajusszal.

Előzmény: zvolo (460)
csigalab Creative Commons License 2009.03.27 0 0 465
Pont a Toto kutyát hagytad ki!
Előzmény: mennyenabusz (459)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 464
Balosok! Szólaljatok már fel Takács János védelmében, vagy kiszaladt belőletek a vér?
Szerintem Takács János nem egy karizmatikus ember, nincs semmi kisugárzása, csak egy bajusszal rendelkező jelentéktelen arc.

Reggelente felírják neki a noteszébe, hogy ma miről kell beszélnie :))
Fingja nincs róla, hogy melyik országban van éppen, vagy melyik bolygón :))
Lancel_Otto Creative Commons License 2009.03.27 0 0 463
Talán él még Bokassa, a volt Közép-afrikai császár?
Előzmény: Törölt nick (461)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 461
Valami bukott afrikai király esetleg? Gyorsított eljárással bestemplizik az útlevelébe a kettős állampolgárságot és már jöhet is.  Vagy Kubából valaki? Biztos van Fidelnek egy félhülye unokatestvére aki világot akar látni.
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 460
Na most képzeljétek el az első parlamenti ülést, az első felszólalását. Mondatok, amit a szájába adtak, s közben a fidesz fetreng a röhögéstől :DD
Ezt a faszjankót kicsinálja Navracsics semmi perc alatt.

Beültetik nyilatkozni a tévébe úgy, hogy a fülében ott a súgógép.
Van egy tippem, ez mégjobban elkúrja, de legalább bohózatnak elmegy.
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 459
már látom magam előtt:

kiáll lendai: a Következő jelöltünk pedig....(néma csönd) .......Lendvai Ildikó!

(kissé megszeppen)

előkap egy másik cetlit...

Köszönöm ezt a megtiszteltetést! Köszönöm anyu, köszönöm apu, Teri nénje, és köszönöm Dorotti, és köszönöm Bádogember!
T.Howard Creative Commons License 2009.03.27 0 0 458
DDDDD
Előzmény: zvolo (445)
Lancel_Otto Creative Commons License 2009.03.27 0 0 456
Tiltakozom. Csak a politikusok!!!
Előzmény: harisnyas_pippi (453)
zividivi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 455
//"..azóta mitől lettek jóban .."//

Ha Takács megkapja a bársonyszéket, ő legalább nem tévedett.
Előzmény: sopa (446)
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 454
Pont megakartam én is kérdezni... :)
Előzmény: vimee (440)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 453
Ma mindenki dilis?:)
Előzmény: csigalab (442)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 452
Meglátjátok, hogy Polgár Jenő lesz a miniszterelnök.
zividivi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 451
//"...Így szívatják a Gárdát. Mire odaérnének egy jelölt háza elé, tárgytalan a dolog..."//


:-))))

Egyébként egymást még a Gárdánál is jobban.
Előzmény: Lancel_Otto (435)
sopa Creative Commons License 2009.03.27 0 0 449
+ a forrás : http://mn.mno.hu/portal/372665
Előzmény: sopa (446)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 448
A szemlőhegyi apró villa meg lezárva, hát ez tényleg kiszúrás:)
Előzmény: Lancel_Otto (435)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 447
múkodj!! múkodj!!
Előzmény: csigalab (442)
sopa Creative Commons License 2009.03.27 0 0 446
A feketegazdaság fog dübörögni
A kormány az adóterhek további növelését, a behajtások fokozását tekinti a siker útjának
2006. szeptember 7. 01:00


Takács János
Amikor Gyurcsány Ferenc a miniszterelnöki bársonyszékbe került, vállalkozói múltja okán, remény mutatkozott a gazdaság rendbetételére. Végre egy ember, aki feltehetőleg ismeri a vállalkozásokkal kapcsolatos gondokat, nehézségeket. Ha más nem, ő biztosan tudja, hogy a költségvetés és a gazdaság sorsa a vállalkozások kezében van. Tévedtünk!


wazze! azóta mitől lettek jóban az elqúróval? - vagy tj egy beépített provokátor?
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 445
Majd, ha hamvasztják őket :))
Előzmény: vimee (440)
marmota Creative Commons License 2009.03.27 0 0 444
:-)))))) Máris megtalálta a kapaszkodót. Jó lesz.
Előzmény: ex_lx (439)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 443
még kovi is szóba jöhet mint egy kulturális miniszter mivel:

2004-ben egy új gyárat is felépítettek Nyíregyházán, majd ugyanekkor Svédországból ideköltözött a cég porszívógyártása is, így most Magyarországon működik a márka egyetlen porszívógyára.
csigalab Creative Commons License 2009.03.27 0 0 442
Jézuskrisztus uralkoggyá', Takács János kormányozzá'
Előzmény: zvolo (438)
getdownonit Creative Commons License 2009.03.27 0 0 441
Megvan a végső, tökéletes jelöltem

Pató Pál

vimee Creative Commons License 2009.03.27 0 0 440
Mikor szall mar fel a feher fust a szadesznel ?
ex_lx Creative Commons License 2009.03.27 0 0 439
"Takács János bebetonozta magát, mint jelölt, lassan 2 órája nincs helyette másik."

Így még egyetlen jelölt sem kapaszkodott a hatalomba. Méltó utód.
Előzmény: zvolo (438)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 438
Takács János bebetonozta magát, mint jelölt, lassan 2 órája nincs helyette másik.

Egyébként valaki jelezze már, hogy el tudná képzelni miniszternek, mert kétlem, hogy van :))
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 437
A közhatalom közvetett vagy közvetlen gyakorlásával, illetve az állam vagy a helyi önkormányzat általános érdekeinek védelmével összefüggő munkakörök esetében a közszolgálati jogviszony magyar állampolgárral, vagy – törvény rendelkezése alapján – kizárólag magyar állampolgársággal rendelkező személlyel létesíthető.

(Törvény a Közszolgálatról, 25. paragrafus.)
Zézé Creative Commons License 2009.03.27 0 0 436

hol van o meg attol ... egyelore csak egy nev, akit bedobott Fleto ... ok, maximum mszp jelolt ... min.elnok jelolt akkor lesz, ha az szdsz is aldasat adja ra ... speciel az index ezt font meretben is jobban tukrozhetne ...

 

step1: mszp jelolt

step2: szdsz+mszp jelolt

step3: el is vallalja

step4: be is terjesztik meg is szavazza a parlament

step5: 5 perc utan lemond :))))) ez mekkor buli lenne!!!

Előzmény: zvolo (428)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!