Keresés

Részletes keresés

csárlisín Creative Commons License 2018.08.05 -3 1 42

qrva ciki

KrisztoferArmin Creative Commons License 2018.08.05 -2 0 41

Annyiban módosítanom kell az előzőt, hogy amikor 15,5 évesen elkezdtem melltartót hordani akkor a mellkas távolságom 18-20 cm volt, vagyis a C kosár volt a jó. Mire a rendszeres melltartóhordásom lejárt (majdnem 19 évesen), addigra ez 22-24 cm, vagyis F kosarat jelentett.

Eleinte nagyon sokáig a mellbőségem 62-67, míg a mellkasméret 18-20 cm volt (65C méret). Először a mellbőségem nőtt egy kicsit, majd aztán a mellkastávolság is. Végül, amikor a napi szintű hordásról leálltam, akkor 75F volt. Most viszont már 85G, mert híztam néhány kilót.

 

30 éves vagyok, mint ahogy korábban írtam!

Előzmény: KrisztoferArmin (40)
KrisztoferArmin Creative Commons License 2018.08.05 -2 0 40

Sziasztok! Szerintem nem szégyen! Kamaszként 3 évig én is napi szinten hordtam melltartót. Ráadásul akkoriban kollégista voltam, így a szobatársaim is látták ezt. Nyári táborba is rendszeresen jártam. Főleg Balaton partra, ott azért a strandon, ahol félmeztelen voltam (vagyis olyan szempontból, hogy általában csak fürdőgatya volt rajtam) nem kockáztattam be. Legalábbis nem rendszeresen. Egy-két alkalommal akkor is előfordult, hogy felvettem. Nem mondom, hogy nem néztek meg, de valahogy kevésbé foglalkoztak vele az emberek. Eleinte C-s, később D-s melltartót viseltem. Napjainkban, hogyha fel is veszem, akkor már csak D-st veszek fel. Színtől független. Attól függ inkább, hogy a ráhúzott ruha mennyire sötét.

 

Egyébként 30 éves vagyok!



Törölt nick Creative Commons License 2018.07.10 0 0 39

Szia!

Írtam neked!

Előzmény: Cicisfiu (38)
Cicisfiu Creative Commons License 2018.01.11 -3 10 38

Cicisfiu Creative Commons License 2018.01.05 -6 4 36

vélemény?

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.12 -2 1 35

Sziasztok én Budapesti 54/172/88 bajszos vagyok s élőben néznék , éreznék ffi cicit puszilgatnék szopogatnék

ha van kedved írj epsone202@gmail.com

petra33 Creative Commons License 2015.03.06 -1 8 34

 

menbra Creative Commons License 2011.11.06 0 2 33

Én is nagyon szeretem a melltartót és rendszeresen hordom is, de ugyanakkor azt gondolom, hogy elég ciki ha valaki ezt észreveszi rajtam. Mindettől függetlenül rendszeresen hordom, mert azt gondolom, hogy ez egy ugyan olyan ruhadarab mint bármi más, ezáltal miért is ne vehetném fel.

arany csillag Creative Commons License 2010.12.29 0 1 32

Kis rövid történet:

Bementem az Alleeba bementem a h&m-be.Egy csomót felpróbáltam aztán a szürke 80B-s Push-up mellett döntöttem.Fehér ing volt rajtam és a pulcsit is felvettem.Nem látszott semmi belőle.Másnap iskolában ugyanigy felöltöztem csak reggel megszokásból levettem a pulcsit.Fehér ing,alatta szürke melltartó ebédszünetben megnéztem észre lehet e venni valami különöset.Hát persze hogy látszott minden ami az ing alatt volt.Így mentem órákra,tanárok,lányok,fiúk így láttak szünetekben.

Kicsit furcsa volt utána egy jópár napig csak pulcsiban voltam az iskolában.

bugyikám Creative Commons License 2010.09.09 -2 0 31
szerin tem nyagyon kényelmesek én is hordok melltartott pedig fiúvagyok és mondjuk nekem azért van mellem a B kosaras melltartott kitölti és azért hordom mert nagyonjó érzés és merevitös melltartot hordok ja meg bugyit is viselek mindig . szia
Előzmény: Zoe.Achilleus (12)
Atibike Creative Commons License 2009.05.11 0 0 30
Köszi szépen!:)
Előzmény: WILDSATÉN (29)
WILDSATÉN Creative Commons License 2009.05.11 0 0 29
belevaló  csajszi    vagy, ilyen kellene nekem is......  :-D
Előzmény: Atibike (26)
bras Creative Commons License 2009.05.05 0 1 28
Ez is lehet megoldás, de mi van akkor ha pont egy olyan nőbe botlikbele akinek ez éppen tetszik? :-)
Előzmény: Petra-25 (27)
Petra-25 Creative Commons License 2009.05.05 0 1 27
Jó 5let!! Ezután csipkésbugyit, melltartót adok majd a páromra! Férfierényöv, és még kulcs se kell hozzá! D
Előzmény: intimszex (24)
Atibike Creative Commons License 2009.04.30 0 1 26
Nem is zárkózok el tőle,én nagyon szeretem a páromon!Izgatónak találom,ami nagyon jó dolog!Lehet hogy extra dolognak számít,de ebbe a mai világba mi nem megengedett már?Mindent lehet ami örömet okoz!
Előzmény: intimszex (25)
intimszex Creative Commons License 2009.04.30 0 0 25
A melltartó elég extra dolog, de egy fűzős, akár száras női bugyi kevésbé. És ez tényleg fel tudja izgatni a partnert, nem szabad elzárkózni ettől, mert valahol a legfontosabb az, hogy örömet szerezzünk a másiknak.
Előzmény: Atibike (5)
intimszex Creative Commons License 2009.04.30 0 1 24
Szerintem a melltartó ritkán téma, viszont a bugyi igen. Sok lánynak tetszik, ha a partnerén bugyi van, de van aki azért szereti, ha bugyit húz a partnerére, mert abban bízik, nem fogja megcsalni, mert más előtt nem fog levetkőzni. Egyébként szerintem ebben semmi rossz nincs.
Előzmény: Atibike (17)
polymath Creative Commons License 2009.04.30 -2 2 23
Üdv:
hát ez is elfogadott lesz mint a fülbevaló pedig az a leg shitteb viselet még is...
csak az mondjon véleményt aki probálta már a dolgokat hogy milyen érzés...
aki meg nem szeretné e dolgokat viselni, az ne pampogjon eszetlenséget, hogy miért meg irom ha kérdez, miért téved..
gyári
ÁgiLaca Creative Commons License 2009.04.29 0 0 22

Az tényleg pech ha a discóból egy félrészeg csajt viszel fel és kitör belőle a röhögés és igy elmarad az egyéjszakás kaland.

Ha tartós kapcsolatban "csinálod" akkor nagyobb erotikus izgalmat hozhat.

Mármint ott is kinevethet a hölgy de ott van második esély.

Előzmény: freesleep (21)
freesleep Creative Commons License 2009.04.28 0 1 21
nem is az a lényeg, hogy ciki-e, hanem hogy vicces-e.. egy visítozva röhögő nő gondolkodását például elég nehéz erotikus útra terelni
bras Creative Commons License 2009.04.28 0 1 20
A szokás hatalma. Pár hónappal ezelőtt mikor kipróbálás szintjén fölvettem az első melltartómat nem is mertem meggondolni, hogy teljesen rabul fog ejteni.
Sajnos vagy „hál” istennek ezt néha magam sem tudom eldönteni, de egy biztos ha valamilyen oknál fogva reggeli öltözködéskor nem veszem föl hiányosnak vélem az öltözékemet, itt jegyezném meg azt, hogy ilyenkor a párom is kérdőre von a hiánya miatt.
A párommal nagyon sokat beszélünk erről a témáról és próbáljuk megfejteni, hogy tulajdonképpen milyen varázsa lehet ennek a ruhadarabnak, ami két felnőtt egészséges személyt ennyire rabul tud ejteni.
A titok nyitja valószínű az egyediségben rejlik, azonkívül a párom szavaiból kivéve Ő benne is egy erotikus fantáziát vált ki a látványa a tapintása, hasonlóképpen, mint ahogy ez a férfiaknál is működik.
Mint férfimelltartó szerintem ez nem a leghelyesebb kifejezés én inkább melltakarónak mondanám, ajánlani tudom minden férfi társamnak akik egy kicsit merészebbek az átlagnál és vágynak valami újra.
bras Creative Commons License 2009.04.17 0 1 19
Egy kis rövid mai történet. Ma reggel mikor öltözködtem fekete melltartót vettem föl és rá egy sportos galléros pólót amin három gomb van. Napközben egyszer azon vettem magam észre, hogy mind a három gomb ki van gombolva és egész nap így intéztem a dolgaimat, azonnal kerestem egy tükröt, hogy kilátszik-e. Hát persze, hogy látszott. A páromat kérdeztem, hogy Ő észrevette-e, mire Ő mosolyogva bólintott, de mégsem szólt mert nagyon szexisnek tartotta. Persze aki nem tudja mi van rajtam az gondolhatott éppen egy atlétatrikóra is vagy bármire. Egy az biztos senki nem nézett rám csúnyán és senki nem cibálta le rólam a pólót, hogy mi is van alatta.
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.06 0 0 18
Az attól függ!
Van aki felveszi és van aki nem.
Van aki bugyit hálóinget és más szexi ruhákat is felvesz
és a párjával úgy szeretkezik és még izgató is.
Persze a szex után már lekívánkozik a dolog.
Atibike Creative Commons License 2009.03.26 0 1 17
Miért lenne beteg egy ilyen ember?Nem értem miből gondolod ezt!A saját véleményed miatt,ne betegezd le a másikat!Igenis nőként is el lehet ezt fogadni és lehet szeretni vele egy férfit!Én is nagyon izgatónak tartom!Talán próbáld ki és lehet a párodnak is tetszene!
Előzmény: Zoe.Achilleus (15)
bras Creative Commons License 2009.03.26 0 1 16
Hoppá-hoppá látom fölszaladt a pumpa:-), de szerintem kár lenne. Én bírom a kritikát. Látom te kevésbé, ha viszont így van neked nem kellene kritizálni.
Mindenkinek szíve joga, hogy fölveszi a ritmust vagy nem, te lemaradtál, ez nekem nem fáj, ha te így érzed jól magad hát áldásom rá. Csak mellékesen kívánom megjegyezni a nagy szőrös sem nagy divat már, de ha a te kedvesed azt szereti akkor igen csak ragaszkodj hozzá mert ritka az aki az ilyen mellett kitart.
A beteg ember az nézőpont kérdése Te melyik oldalon állsz:-)?
Előzmény: Zoe.Achilleus (15)
Zoe.Achilleus Creative Commons License 2009.03.26 -1 0 15

felvenni a ritmust? ezt érdekesen közelíted meg:)

Mindenesetre én ezt a ritmust most szerintem kihagyom.

Egy dolgot viszont nem tolerálok, az pedig az, ha egy beteg ember normálisnak hiszi magát és a normális emberekre mutogat, hogy ők betegek...

Én kérdeztem, érdeklődően vártam a válaszod, és a végén még neked áll feljebb (vagy ha te így szereted fÖljebb:) és próbálsz kioktatni?

Barátom, fogd meg azt a nőt, aki ilyen betegen is kitart melletted:)

 

Előzmény: bras (13)
Turbó Paszkália Creative Commons License 2009.03.26 0 0 14

Hello.

 

Szerinted a nők többsége miért aggatja magára azt a sok kínaipiacos maszlagot; nájloncsipkével kivert gumikezeslábast?

 

"Hihetetlen hová tart a világ..."

Előzmény: Zoe.Achilleus (12)
bras Creative Commons License 2009.03.26 0 0 13
Meg próbálok segíteni bár nem vagyok benne biztos, hogy Te ezt megérted.
A mellkasom nem fázott, nagy lógós cickóim sincsenek. Ezt fetisnek hívják.
Azt gondolom ha már a férfiak számára is gyártanak melltartót akkor miért ne lehetne hordani?
Igen én is azt mondom, hogy hihetetlen hová tart a világ, de van aki fölveszi a ritmust és van aki lemarad:-). Én az előbbihez tartozom. Te hová sorolnád magad?
Szerintem Te is próbáld fölvenni a ritmust és így talán a kedvesed is jobban fog ragaszkodni hozzád:-).
Előzmény: Zoe.Achilleus (12)
Zoe.Achilleus Creative Commons License 2009.03.26 -1 0 12

Segíts megérteni légyszi, hogy miféle értelme van egy ilyen ruhadarabnak férfiak esetében? Fázott a mellkasod? Nagy, lógós cickód van, amit fognia kell valaminek? Tényleg eljutunk már lassan oda, hogy a férfiak tampont dugnak a seggükbe?

Hihetetlen hová tart a világ. Valamit nagyon tudhatsz, ha a kedvesed még ezzel együtt is kitart melletted:)

Előzmény: bras (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!