Keresés

Részletes keresés

josag Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1939
Nem ebböl a vilàgbòl valò, de itt van. A mindenit neki. Àlljunk màr le végre ezzel a félénk beszaràssa! Hogy kik mit gondolnak és milyen a szàndékuk meg bélyegeznek!Elöször is effajta gondolatoknak kellene, hogy vége legyen.
Előzmény: babi :-) (1936)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1938

Na figyusz!

 

Ezen a dialektikus világon lehet javítgatni, de valójában egyik felemelkedést a következő lezuhanás fogja követni. Ez nem negativizmus!

 

Itt évezredek óta csak a saját farkába haripdálót tapasztaljuk. És ez nem lesz már másképp! Neked nincs szükséged tanítóra. Sok másnak sincs! A te saját tudatosságod az, aki mutatja életed minden pillanatában, hogy mit kell tenned. Ne foglalkozz a tömeggel, mert egy Veled. Éppen úgy Van, ahogyan Te magad. És hagyd meg neki a mindenkorit, hogy aggódjon a mindenkoriért. Csak önmagaddal foglalkozz. Azzal az örökkel, amit felismertél, ami erőt ad mindenkoron, hogy végigvihesd az adott pillanatot az életedben. Ez az egyetlen, ami számít. Ahogyan a Te mikrokozmoszod funkcionál, annak megfelelően funkcionál az egész. A hüvelyujjamban lévő sejtnek egyáltalá nem feladata, hogy az ajkaimban lévő sejtek problémáiért aggódjon.

Előzmény: josag (1935)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1937
Most értettelek meg!
Előzmény: josag (1935)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1936

akarsz sok kis jézust meggyilkolva látni?

 

Mondod: dehogyis!

 

Én meg azt mondom: igenis, azt akarod!

 

Képzeld csak el, az a sok ember megjelenne a nyilvánosság előtt, naponta tapasztalhatnánk meg erejüket, meríthetnénk a közelségük erejéből. Én is sokáig így gondoltam, hogy miért is ne? Hiszen azért van ez az erő, hogy mások is felébredjenek, hogy átadjuk, hogy növekedjünk.

 

azonban a világban sok másfajta ember van Jóság! akik egyáltalán nem így gondolják! Sőt! Egy olyan municióval jöttek, születtek a földre, hogy eleve minden szellemi próbálkozást elfolytanak. Hazugsággá devalválják, az illető megbélyegezve lesz és örülhet, ha tisztességesen csak folytathatja a kis életét.

 

Milyen szép és hasznos is volna, lehetne a Föld emberiségének, ha ugy lehetne amit írsz! De nem lehet! A pénzérdekeltség monopóliumai megfolytanak minden valódi próbálkozást.

 

Most mondhatod, hogy ha az a szent erő valóban hatalmasabb mindennél, miért nem veszik fel a versenyt ezekkel a pénzéhes szörnyszülöttekkel. Mert az az erő valójában nem ebbe a saját sírjában fetrengő világba való, nem ebből való.

 

De még adj kis időt, ez fölött hadd töltsek kis időt. Mert igazából csak írom ami itt van bennem. Valójában kellene megmutatni ennek a tébolynak saját tükörképét!

Előzmény: josag (1933)
josag Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1935
Tanitò, mit akar tanitani? Nem tanitò kell nekem, abbòl màr elegem van. Erröl is irtam az iràsomban.
Előzmény: babi :-) (1931)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1934

erre is ujra:

 

a gyógyuláshoz az elixir mindig is ott volt és mindig is ott van

 

karnyujtásnyira

 

nem a névtelen gyógyitók hibája, ha valaki mégsem nyeli le

 

hanem a gipsz jakaboké, akik belefulladtak a felszín örvénylésébe

Előzmény: josag (1929)
josag Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1933

Nem csak gyògyitò eröröl van itt szò, ezek az emberek àltalàban azt sem tudjàk hogyan történik velük a dolog. Itt tudatos teremtésröl beszélünk.

 

A Joganandàtòl leirt könyvben sorra teszik a mesterek a csodàikat, hit, tudaterösités miatt màsok szàmàra. Nos mégegyszer kérdezem töled, és pont ez a làncreakciò miatt teszem, miért nem teszik az ilyen kaliberü mesterek nyilvànosan azt amit egy tucat ember elött tettek? Erröl szòlt az egész beiràsom az elején.

Előzmény: babi :-) (1928)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1932
erre ujra válaszolok: Hiszen ezt tesszük! És az egészben ez a legszebb!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: josag (1927)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1931

gipsz jóska amikor megérik, az ő, személyes, különbejáratu tanitója ott teremik!

 

hát valahogy így van ez!

Előzmény: josag (1929)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1930

Tesszük. Épp az imént írtam le.

 

Egy próféta írta: "mindent szabad, de nem minden van az előnyünkre!"

 

Ezt ajánlatos nem elfelejteni

Előzmény: josag (1927)
josag Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1929
Ma gipsz jòska is megakar gyògyulni, nem kevésbé, mint Jézus idejében.
Előzmény: babi :-) (1926)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1928

aki megkapta az erőt a gyógyításra, az teszi is. Egyre többen változnak meg a kisebb és nagyobb környezetében. Chainreaction! Ez folyik többé kevésbé a föld planétán jelenleg!

Uj evoluciónak nevezik, de több annál

 

A média nem rejti, néha túlozza, néha elnyomja. Ettől függetlenül müködik. A legtöbbről szó sincs. Mégis müködik

Előzmény: josag (1924)
josag Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1927
Szirupmutatvàny? Miért lenne egy villanyfelkapcsolàs szirupmutatvàny, ha mondjuk egyszer nincs kedved felàllni és le vagy felkapcsolni a villanyt? Miért ne segithetnél valakin ha szüksége van rà akàr azonnal és tàvolbòl, és nem csak beszédedel? Miért ne materizàlhatnànk kedvünk szerint a materiàt? Azért van. Ezt kérdezem töled megint.
Előzmény: babi :-) (1923)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1926

ma nem gipsz jakabot, vagy vas jóskát kell meggyógyítani

hanem az egész földi emberiséget

Előzmény: josag (1922)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1925

igen, erről szól.

 

Ha belegondolok a sok pislákoló gyertyába!

 

 

Előzmény: josag (1920)
josag Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1924
Nem egy eröltetett  "csodacsinàlàsokròl a népnek" beszélek, hanem arròl, hogy az ugynevezett mesterek teszik a dolgukat, tehàt a maguk csodàjàt. Ezt pedig a media vilàgàban alig lehetne eltitkolni.
Előzmény: josag (1922)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1923

A világ forr a saját maga által generált szennyben. Most a legkönnyebb visszafordulni, tudatosodni.

Minden a belső akarattól függ!

Vagy attól, hogy valóban ott e még a szikra!

Én vallom, hogy ott van!

 

A csodaerőnél az okkultizmusra asszociáltam.

Ha az igazról beszélünk, akkor:

Nem kell akarnom, mert Van! De nem azért, hogy villanyokat gyujtogassak fel, és egyéb szirupmutatványokat kövessek el. Nem véletlenül van! tudatosan van! a szivembe vésve egyuttal, hogy mit kell tennem!

És teszem, mert nem tehetek mást.

 

aztán ha lehánynak, az sem gond...

Előzmény: josag (1920)
josag Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1922
Ezt honnat veszed, ki döntötte el, hogy nincs szükség?
Előzmény: babi :-) (1921)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1921

az erő mindíg az Egy-ségben van. A Jézusok, csodatevők szerteszéjjel vannak szóródva. (én nem csodatevőknek nevezem őket, de Jézusoknak sem, pedig azok ... )

 

A változás a Földön a szétszóródottság ellenére, mégis bekövetkezik, méghozzá általánosan.

Megvannak a jelei!

Formálják a világot.

Arra a fajta csodákra, amit Jézus tett, ma nincs szükség.

 

 

Előzmény: josag (1919)
josag Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1920

Miért nincs? Ne mond, hogy nem akarnàd?:)

 

Az ugynevezett csodaerö csak szàmunkra az egyelöre, de az egész életünk màsròl sem szòl, mint ennek az erönek a hasznàlatàròl, metapasztalàsàròl.  Miröl màsròl? Persze, hogy itt elsösorban az azt megelözö istentudatròl van szò, ami mindezt lehetövé teszi.

 

Előzmény: babi :-) (1918)
josag Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1919

Tudatos ereje volt Jézusnak is. Különben nem hasznàlhatta volna tudatosan.

 

A Kérdésem itt is és az iràsomban is, hogy hol vannak ezek a tudatos (csoda) erövel birò emberek? Ha vannak, miért nem élik az életüket, tehàt miért nem formàljàk a vilàgot, szàmunkra csodamòdon. Mint Jézus tette.

Előzmény: babi :-) (1915)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1918

erre nem kell válaszolnod...

 

csak mert nekem semmilyen csodaerőm nincs :-)

Előzmény: babi :-) (1911)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1917

lovakról leszállni, elhajtani

 

és tudatossá válni a kapcsolatról!

Ég és Föld között!

Mint a híd!

 

A többi meg jön...

Előzmény: josag (1914)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1916

a tudatosság!

 

 

(erről beszélünk)

Előzmény: josag (1914)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1915

Ezt írtam Neked lentebb:

"

a tudatos erő az más tészta. Arra a méltóság ott van. De a tudatosság kell hozzá, hogy használatba vehesd"

Előzmény: josag (1913)
josag Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1914
Mit kell tennünk a jézusi eröhöz, hogy ezt a formai vilàgot kedvünk, szàndékunk szerint ténylegesen formàlhassuk? Ez itt a kérdés:)
Előzmény: babi :-) (1911)
josag Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1913
ez a "csodaerö" az emberekben a legtermészetesebb dolog kellene, hogy legyen a vilàgon. Akkor nem lenne szenvedés és nélkülözés.
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1912

:-)

 

 

babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1911

még most sem értem, miért beszélgetsz velem

Előzmény: josag (1909)
babi :-) Creative Commons License 2010.05.16 0 0 1910

igen, az!

 

Túl sok olyat láttam.

 

De láttam olyat is mint Te! Nemhivalkodót!

Előzmény: josag (1908)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!