Keresés

Részletes keresés

Lebenstod Creative Commons License 2009.01.13 0 0 571
"Orbán Gyurcsánynak nem ellenfele. Egyszerűen nem egy kaliber a kettő"
Jujj! Mérsékeltebb képességű elme vagy, mint reméltem.
Most majd megint el szeretnéd mondani, miért is tudta az egyik kaliber 2006-ban a másik "kalibert" legyőzni, hisz nem egy kaliber a kettő.
Jujuj.
Előzmény: Fine Tune (528)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009.01.13 0 0 570
Csak ismételgetni tudom magam:

Azért jött ide, mert "Változásokra, reformokra és intézkedésekre lesz szükség".

Ezt személyesen GYF jelentette be.

Ezt akárhogyhogy csűrjük-csavarjuk, azt jelenti, hogy változtatni kell, mert ami most van, az nem jó. Ezt akarta elmondani személyesen az IMF vezér.
Nem haragból jött ide, nem indulatból, a tárgyalások is kultúráltak voltak, de (és itt a de) elmondta, hogy struktúrális változások szükségesek,, mert a bevétel és a kiadás bizony túlságosan távolról integetnek egymásnak...
Előzmény: 33nev (566)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 569
Felőlem már holnap is mehet, van fehér zsebkendőm, majd integetek neki.

Az lenne nektek nagy kib@szás egyébként.
Egy fél év alatt egy új lottó ötösre összehordani a fröcskölési muníciót.
Szíjjártónak is be kéne tanítani egy új szöveget!

Már ezért is megérné.
Előzmény: Fine Tune (567)
mavtelep Creative Commons License 2009.01.13 0 0 568

Űgy néz ki, nem baxta le Gyurcsányt.....figyelmeztetésnek viszont felfoghatjuk, persze Orbánra is vonatkoztatva.    De most lesz az m1.-en. Hallgasd meg !

Előzmény: Törölt nick (556)
Fine Tune Creative Commons License 2009.01.13 0 0 567
Ha ősszel elbúcsúzol Feritől, csak hogy tudd, az IMF elnök keze is benne lesz:)
Előzmény: Törölt nick (564)
33nev Creative Commons License 2009.01.13 0 0 566
Hát ez az! Itt a végső bizonyíték! Ha nem akarta lebaszni Gyurcsányt, akkor minek jött ide? He?

(Azt gondolom, ez még a Lendvay utcában is égő. Pedig ott azért valaki felkészíti Varga Misit is a sajttájokra!)
Előzmény: Törölt nick (556)
Fine Tune Creative Commons License 2009.01.13 0 0 565
WMf-nek akartam:)
Előzmény: Fine Tune (561)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 564
"Szerintem 3 hónapon belül újra jön:)"

Meg nem erősített hírforrások szerint ide is költözik.
Előzmény: Fine Tune (561)
WYW Creative Commons License 2009.01.13 0 0 563
Azt se mondta senki.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (559)
mmormota Creative Commons License 2009.01.13 0 0 562
Érdekes. Az elért eredményeikben mutatkozó szembeszökő különbséget mivel magyarázod?
Előzmény: Törölt nick (540)
Fine Tune Creative Commons License 2009.01.13 0 0 561
Nézd, kár itt fényezni, nyilván nem azért jött ide, hogy Ferit megdicsérje. Veszélyben érezte a lóvét, Feri megnyugtatta. Szerintem 3 hónapon belül újra jön:)
Előzmény: Ipari-antidepresszió (557)
33nev Creative Commons License 2009.01.13 0 0 560
Ezt a meghatározást elküldöm az Akadémiának. Úgyis épp az új helyesírási szabályokat fogalmazzák.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (557)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009.01.13 0 0 559
Hehe, szóval idejött az IMF megdícsérni GY-et? Na ez lenne a nettó hazugság..
Előzmény: WYW (553)
33nev Creative Commons License 2009.01.13 0 0 558
Ezzel, ugye, most nem azt szeretted volna mondani, hogy mennyivel jobban bízik Gyurcsányban a pénzvilág, mint a General Motorsban? Pedig így sikerült, na. Legközelebb majd biztos jobban fogalmazol.
Előzmény: BigBacon (552)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009.01.13 0 0 557
Ismered a de szócska jelentését? Tudod azt olyankor használják, amikor az első tagmondatban udvariaskodnak, majd a "de" szócska utána elmondják a valódi véleményüket.
Előzmény: 33nev (551)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 556
Szerinted az IMF szakértői tudnak jósolni?

Gyurcsány pénzt kért tőlük, ígért valamit, aztán az vagy teljesült az ígéretek szerint, vagy akadozik a teljesítés (ha egyáltalán történik valami...). Meg az is lehet, hogy inkább másnak kellene a pénz, amit ideígértek...

Ha minden a legnagyobb rendben, akkor minek jött ide K?
Előzmény: mavtelep (536)
Fine Tune Creative Commons License 2009.01.13 0 0 555
Úgy tűnik, hogy az IMF bízik abban, Feri 2010-re olyan állapotba hozza az országot, hogy megkezdhesse az adósság visszafizetését.

Nyilván Feri mindent megígért amit az elnök hallani akart. Őssszel legfeljebb áttolja a problémát Bajának és Szekeresnek:)))
Előzmény: 33nev (544)
33nev Creative Commons License 2009.01.13 0 0 554
Akkor hát egyetértesz velem? Az IMF-elnök csak a fideszt akarta megalázni? Meg az indexből hülyét csinálni? Igazad van.
Előzmény: Törölt nick (542)
WYW Creative Commons License 2009.01.13 0 0 553
Az IMF berágott Gyurcsányékra!

Nettó hazugság!
BigBacon Creative Commons License 2009.01.13 0 0 552

"hogy az IMF ma majd jól lebassza Gyurcsányt"

 

Te kijelentenéd ország-világ előtt, hogy lebasztad? Olyan drámai fejlemények követnék az ilyen nyilatkozatot, hogy az életben nem látná viszont az imf a 20 milliárd dollárját.

Ami pedig a 20 mrd dollárt illeti: ennél kisebb összegért könyörög a General Motors.

Előzmény: 33nev (544)
33nev Creative Commons License 2009.01.13 0 0 551
Míly meglepő, hogy épp ezt a részt felejtetted el bolddal kiemelni!

"A lehető legjobban haladnak a dolgok"

(Drága Lendvay utcay barátaim! Lassan nagyon kezdem magam szégyellni! A végén még vad Feri-hívőt csináltok belőlem! De ezen a színvonalon egyszerűen nincs más válasz.)
Előzmény: Ipari-antidepresszió (543)
Triumphator Creative Commons License 2009.01.13 0 0 550
- ez kevés, ferike - mondta az imf-es bácsi. - kevés, mint az államkötvény-aukción a külföldi vásárló.
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009.01.13 0 0 549
És azért mondta ezt GYF, mert az IMF szerint:
"A lehető legjobban haladnak a dolgok, de további lépéseket kell tenni" - mondta az IMF vezérigazgatója, hozzátéve: a magyar kormánynak kell döntenie arról, hogy milyen további gazdasági lépéseket hoz, s ha ez megfelel az IMF-nek, akkor finanszírozni fogja."


Ezek alapján az IMF nem elégedett a dolgok alakulásával és "további lépéseket kell tenni".
Előzmény: 33nev (541)
mavtelep Creative Commons License 2009.01.13 0 0 548

Tévedsz..... ha az Antallt, Orbánt elviseltem, mondhatni átmentem igáslóba...)))  mondjuk Orbán helyében gondolkodnék egy ( vagy több) menekülési útvonalon....

Előzmény: Fine Tune (535)
Fine Tune Creative Commons License 2009.01.13 0 0 547
Na igen. Ha most a Motim Zrt mögül kivennénk a törvénytelenségeket, a mutyikat, még Bt. korában összezuhant volna és nagy kaliberű Ferid valószínüleg a sitten üldögélne.
Előzmény: Törölt nick (540)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 546
Főleg.
Előzmény: Törölt nick (533)
BigBacon Creative Commons License 2009.01.13 0 0 545

"Változásokra, reformokra és intézkedésekre lesz szükség a következő hónapokban"

 

Milyen intézkedésekre?

 

"A lehető legjobban haladnak a dolgok, de további lépéseket kell tenni"

 

Milyen lépéseket?

Előzmény: Ipari-antidepresszió (531)
33nev Creative Commons License 2009.01.13 0 0 544
Nézd, én értem, hogy te nagyon beleélted magad tegnap óta, hogy az IMF ma majd jól lebassza Gyurcsányt. Nem tette. Szerintem meg kéne barátkoznod ezzel.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (537)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009.01.13 0 0 543
"A lehető legjobban haladnak a dolgok, de további lépéseket kell tenni" - mondta az IMF vezérigazgatója, hozzátéve: a magyar kormánynak kell döntenie arról, hogy milyen további gazdasági lépéseket hoz, s ha ez megfelel az IMF-nek, akkor finanszírozni fogja."
Előzmény: Fine Tune (538)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 542
Akko' nem figyeltél. Gyesznyók elé vetettem üveggyöngyöt :(
Előzmény: 33nev (534)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!