Piaci szereplők azt mondták, hogy a forint elmúlt két napban bekövetkezett gyengülése annak a következménye, hogy az IMF nincs megelégedve a készenléti hitelcsomaggal kapcsolatos feltételek teljesítésével.
"Orbán Gyurcsánynak nem ellenfele. Egyszerűen nem egy kaliber a kettő" Jujj! Mérsékeltebb képességű elme vagy, mint reméltem. Most majd megint el szeretnéd mondani, miért is tudta az egyik kaliber 2006-ban a másik "kalibert" legyőzni, hisz nem egy kaliber a kettő. Jujuj.
Azért jött ide, mert "Változásokra, reformokra és intézkedésekre lesz szükség".
Ezt személyesen GYF jelentette be.
Ezt akárhogyhogy csűrjük-csavarjuk, azt jelenti, hogy változtatni kell, mert ami most van, az nem jó. Ezt akarta elmondani személyesen az IMF vezér. Nem haragból jött ide, nem indulatból, a tárgyalások is kultúráltak voltak, de (és itt a de) elmondta, hogy struktúrális változások szükségesek,, mert a bevétel és a kiadás bizony túlságosan távolról integetnek egymásnak...
Felőlem már holnap is mehet, van fehér zsebkendőm, majd integetek neki.
Az lenne nektek nagy kib@szás egyébként. Egy fél év alatt egy új lottó ötösre összehordani a fröcskölési muníciót. Szíjjártónak is be kéne tanítani egy új szöveget!
Űgy néz ki, nem baxta le Gyurcsányt.....figyelmeztetésnek viszont felfoghatjuk, persze Orbánra is vonatkoztatva. De most lesz az m1.-en. Hallgasd meg !
Nézd, kár itt fényezni, nyilván nem azért jött ide, hogy Ferit megdicsérje. Veszélyben érezte a lóvét, Feri megnyugtatta. Szerintem 3 hónapon belül újra jön:)
Ezzel, ugye, most nem azt szeretted volna mondani, hogy mennyivel jobban bízik Gyurcsányban a pénzvilág, mint a General Motorsban? Pedig így sikerült, na. Legközelebb majd biztos jobban fogalmazol.
Ismered a de szócska jelentését? Tudod azt olyankor használják, amikor az első tagmondatban udvariaskodnak, majd a "de" szócska utána elmondják a valódi véleményüket.
Gyurcsány pénzt kért tőlük, ígért valamit, aztán az vagy teljesült az ígéretek szerint, vagy akadozik a teljesítés (ha egyáltalán történik valami...). Meg az is lehet, hogy inkább másnak kellene a pénz, amit ideígértek...
Ha minden a legnagyobb rendben, akkor minek jött ide K?
Te kijelentenéd ország-világ előtt, hogy lebasztad? Olyan drámai fejlemények követnék az ilyen nyilatkozatot, hogy az életben nem látná viszont az imf a 20 milliárd dollárját.
Ami pedig a 20 mrd dollárt illeti: ennél kisebb összegért könyörög a General Motors.
Míly meglepő, hogy épp ezt a részt felejtetted el bolddal kiemelni!
"A lehető legjobban haladnak a dolgok"
(Drága Lendvay utcay barátaim! Lassan nagyon kezdem magam szégyellni! A végén még vad Feri-hívőt csináltok belőlem! De ezen a színvonalon egyszerűen nincs más válasz.)
És azért mondta ezt GYF, mert az IMF szerint: "A lehető legjobban haladnak a dolgok, de további lépéseket kell tenni" - mondta az IMF vezérigazgatója, hozzátéve: a magyar kormánynak kell döntenie arról, hogy milyen további gazdasági lépéseket hoz, s ha ez megfelel az IMF-nek, akkor finanszírozni fogja."
Ezek alapján az IMF nem elégedett a dolgok alakulásával és "további lépéseket kell tenni".
Tévedsz..... ha az Antallt, Orbánt elviseltem, mondhatni átmentem igáslóba...))) mondjuk Orbán helyében gondolkodnék egy ( vagy több) menekülési útvonalon....
Na igen. Ha most a Motim Zrt mögül kivennénk a törvénytelenségeket, a mutyikat, még Bt. korában összezuhant volna és nagy kaliberű Ferid valószínüleg a sitten üldögélne.
Nézd, én értem, hogy te nagyon beleélted magad tegnap óta, hogy az IMF ma majd jól lebassza Gyurcsányt. Nem tette. Szerintem meg kéne barátkoznod ezzel.
"A lehető legjobban haladnak a dolgok, de további lépéseket kell tenni" - mondta az IMF vezérigazgatója, hozzátéve: a magyar kormánynak kell döntenie arról, hogy milyen további gazdasági lépéseket hoz, s ha ez megfelel az IMF-nek, akkor finanszírozni fogja."