Keresés

Részletes keresés

bloki Creative Commons License 2008.12.08 0 0 397

"Érvelési technikád" csődjét jelzi ez.

Előzmény: méregkeverő (396)
méregkeverő Creative Commons License 2008.12.08 0 0 396
Azt, hogy te mit gondolsz, magasról nagy ívben....
Előzmény: bloki (395)
bloki Creative Commons License 2008.12.08 0 0 395
(Látványosan belepaszíroztad magadat a maradék hatvanba.)
Előzmény: méregkeverő (394)
méregkeverő Creative Commons License 2008.12.08 0 0 394

Minek?

 

Majd, ha arra is hozol hivatkozást!

Előzmény: bloki (393)
bloki Creative Commons License 2008.12.08 0 0 393

Tudatlan, tájékozatlan embertől nem veszem sértésnek a hazugozást, hiszen önminősítő.

(Legalább odáig el kellett volna jutnod, hogy felismerd, nem az én kitalációmról van szó - ha már csak kitálációnak mered hinni a lenini megnyilvánulást. Egyébként a (375)-re miért kerülted meg?)

Előzmény: méregkeverő (390)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2008.12.08 0 0 392

Nem szabad felejteni és ki kell várni a megfelelő alkalmat! Tudom, hosszó idő lesz, de volt már a magyar nemzet máskor is nehéz helyzetben.

Előzmény: originalqszi (384)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2008.12.08 0 0 391
Te most magadénak érzed Kun Béla és az akkori kommunisták örökségét?
Előzmény: pindiy (379)
méregkeverő Creative Commons License 2008.12.08 0 0 390

Ha én felszínes vagyok, akkor te meg hazug!

 

Ezt akkor fogom visszavonni, ha ellenőrizhető forrásokat is prezentálsz a kitalációidhoz!

Előzmény: bloki (388)
páncélszekrény Creative Commons License 2008.12.08 0 0 389

Mindig is tuttuk, mennyi kommunista bujkál az országban, beférközve a pártjainkba.

Végre egy öreg csaj megmondta az őszintét!

Javaslatom Gyurcsánynak, terjessze fel kitüntetésre a bátor kommunista hölgyet, maximum Sólyom László a kitüntetéskor nem fog vele kezet!

bloki Creative Commons License 2008.12.08 0 0 388
Ne forrásnak szántam, nem is bizonyítéknak, csak egy jelzésnek, hogy mennyire felszínes vagy. S e felszínes ténykedésed hasznos. Számomra.
Előzmény: méregkeverő (386)
mr xx Creative Commons License 2008.12.08 0 0 387
A kommunistánál kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem. Cinizmusuk, szemtelenségük, hataloméhségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk, kultúra- és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más, normális, azaz nem kommunista ember számára. A kommunista nem ismeri a szégyent, az emberi méltóságot, és fogalma sincs arról, amit a keresztény etika így nevez: lelkiismeret. A kommunista eltorzult lélek! Egészséges szellemu európai ember nem lehet kommunista! Nincs olyan vastag bort igénylö hazugság, amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana, ha azt a mozgalom érdeke, vagy az elvtársak személyes boldogulása így kívánja. (idezet)
méregkeverő Creative Commons License 2008.12.08 0 0 386

Ez megint csak nem a forrás megnevezése.

(Elhiszem, hogy le tudtad fordítani angolra!)

Előzmény: bloki (385)
bloki Creative Commons License 2008.12.08 0 0 385

Látom, rossz felé kapisgálsz, orientállak egy kicsit:

"Among one hundred so-called Bolsheviki there is one real Bolshevik, with thirthy-nine criminals and sixty fools."

 
Előzmény: méregkeverő (381)
originalqszi Creative Commons License 2008.12.08 0 0 384
Visszaszerezni csak vérrel lehetne!!!!!!:(((((((((((((
Előzmény: Eric Theodore Cartman (374)
bloki Creative Commons License 2008.12.08 0 0 383
A kofalárma szerint Magyaroszágot azért kellett, gyakorlatilag a megszűnési küszöbig, szétcincálni, mert Kun-Szamuely gazemberpáros - lenini támogatással - kommunista fészekké tette hazánkat. A kommunizmus lényegével, céljaival, módszereivel meg a Nyugat tisztában volt már akkor is. (Meg a magyarság is, a dicső 133 nap révén, ugyebár. Nem véletlenül szitokszó a kommunista a józan magyarok körében, már a kezdetektől.)
Előzmény: pindiy (379)
méregkeverő Creative Commons License 2008.12.08 0 0 382
Mi köze a "Te rongyos élet"-nek a"kádárizmus"hoz?
Előzmény: Törölt nick (380)
méregkeverő Creative Commons License 2008.12.08 0 0 381
Előzmény: bloki (377)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 380

Sajnos már Marx életében akadtak "tanításának" olyan hirdetői akikről megállapította: Akkor én nem vagyok marxista!

A kádárizmus rajongóinak két filmet ajánlok!

Te rongyos élet

Gyertek el a névnapomra

pindiy Creative Commons License 2008.12.08 0 0 379
Egyszerüen csak arról volt szó, hogy a gyöztes hatalmak ugy gondolták, hogy egy birodalommal több van ejrópába, mint szükséges....igy aztán szépen szétszabdalták az osztrák-magyar monarhiát és ezt csak Magyarországgal lehetett megoldani...nem volt ebbe különös rossz indulat, az hogy nem teljes mértékbe sikerült az köszönhető Khon Béla honvédő háborújának....

Illene neki elismerni....
Előzmény: Eric Theodore Cartman (374)
bloki Creative Commons License 2008.12.08 0 0 378

Visszatérve a témabeli nőre, kommunistasága miben rejtezik - mert a mozgalom lentebb megvilágított ellentmondásosságával nincs tisztában, az lesüt róla. Az sem hihető róla, hogy értheti Marx, Engels írásait, majd a szárba szökkentett áltudomány - a dialektikus materializmus - passzusait.* Tehát az ő kommunistasága a mozgalmi akol melegében elkényelmesedett életével magyarázható csak.

 

 

-------------

*Viszhang nélkül maradt azon közlésem, hogy Medgyessy miniszterelnökként, az Országgyűlésben méltatta ezt a maszlagot, miután a szoc. rendszer morálisan, gazdaságilag, katonailag megbukott. Egy ilyen mentalitású stáb hogy képes vajon országunkat navigálni a XXI. században? (A mellékelt ábra az élet, a napi gyakorlat.)

bloki Creative Commons License 2008.12.08 0 0 377
(Kontraszelekció - mond neked valamit a szó?)
Előzmény: bloki (375)
bloki Creative Commons License 2008.12.08 0 0 376

http://www.gulag.ipvnews.org/article20070908_2.php

 

Elég csak a képeket nézegetni, a klippeket lepörgetni:

http://www.gulag.ipvnews.org

Előzmény: Propagandista (364)
bloki Creative Commons License 2008.12.08 0 0 375

Számodra az élet nem bír kellő alátámasztó erővel? Szerinted a Szmolnijban, amikor Leninék a lágerrendszert tervezték, kikalkulálták annak méretét, a funkcionalitás sarokadatait felfektették - beszállítási és kivégzési kvótát meghatározták -, nem számoltak azzal, hogy az államterror létrehozásához, működtetéséhez milyen mentalitású káderekre lesz szükség? Szerinted józan, tisztességes emberekre építették véres államgépezetüket a kommunisták? (A honi szoclibünk feje küröl ott pislákol a glória, igaz? A kiszivárgó öszödi beszéd világosan jelzi számodra, ha a pszichés gátat leküzdöd, hogy az elvtársak tisztában vannak azzal, hogy aljas célok, még aljasabb kivitelezéséhez, gazemberekre és hülyékre van szükség. S, mivel a következetes aljasságsor kifundálása, kivitelezésének koordinálása - történetesen az ország leépítése (hazaárulói kollaboránsok feladata) - gógyit igényel, ezért kell okos ember is a bandába (teoretikus).)

 

Te magadnak hogyan magyarázod a kommunista mozgalom merő ellentmondásosságát, mire a (344)-ben utaltam? (Ahol egyben a magától értetődő választ is megadtam.)

Előzmény: méregkeverő (351)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2008.12.08 0 0 374
Ne nyissunk erről vitát szerintem. Magyarország nemzetközi összeesküvés áldozataként került abba a helyzetbe, hogy elveszítette területének 2/3-át.
Előzmény: pindiy (373)
pindiy Creative Commons License 2008.12.08 0 0 373
Ez nem teszi az országot a szomszédok felett gyöztessé...
Előzmény: Eric Theodore Cartman (372)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2008.12.08 0 0 372
Együtt az oroszokkal...
Előzmény: pindiy (371)
pindiy Creative Commons License 2008.12.08 0 0 371
Biztos, hogy közbe nem volt seggberugás....katonai értelembe pedig ök a gyöztesek..a román katonaság ugy járnak erre, mint haza.......
Előzmény: Eric Theodore Cartman (369)
méregkeverő Creative Commons License 2008.12.07 0 0 370

1. Wikipédiába azt ír be akárki, amit akar.

2. Ennek ellenére nincs benne.

3. Megmondtam, mt fogadok el: Lenin összes művei, kiadás éve, kötetszám, oldalszám

Előzmény: evil1023 (368)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2008.12.07 0 0 369
Kik rúgdosnak seggbe? Az állandó magyarverést én nem nevezném seggberúgásnak. Katonailag pedig nem ők győztek le bennünket.
Előzmény: pindiy (367)
evil1023 Creative Commons License 2008.12.07 0 0 368
Előzmény: méregkeverő (345)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!