Keresés

Részletes keresés

alfredoo Creative Commons License 2008.10.24 0 0 274

bb

 

juj de nagyon vicces vagy. imadom a jobboldali oromkodest amikor rosszul allnak a dolgok. a nagy hazafiak nekiallnak es oromkodnek ha rosszul megy hazanknak!

Előzmény: BigBacon (271)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 273
Akár.

Amikor ilyen dolgokról vitatkozunk,egyet tudni kell:
nem a politikus váltja meg a világot - mint ahogy nem a kakas kukorlékolása hozza a hajnalt -,hanem mi magunk,magunkat.
Vagy nem.
Egyébként többnyire tényleg nem.

Na jó: legfönnebb egy-egy jószáju politikus elhiteti,hogy ő a megváltó.
A bibliában ántikrisztusnak hijják. Vajjon miért?
Előzmény: BigBacon (271)
alfredoo Creative Commons License 2008.10.24 0 0 272

nano

 

de hogyan, kerdezem, hogyan?

 

ugyanezek az emberek vagy hasonlo nickek mar 3 eve azon orjongenek hogy nem eleg a gazartamogatas es hogy az nem pontosan annyi amennyit a kormany mond.

 

es most elkezdenek azon orjongeni hogy elbasztuk mert hogy egyaltalan gazartamogatas intezmenye LETEZETT!

Előzmény: Törölt nick (269)
BigBacon Creative Commons License 2008.10.24 0 0 271
Kiegyezel döntetlenben?
Előzmény: Törölt nick (269)
Aerion Creative Commons License 2008.10.24 0 0 270
Visszavonom.
Előzmény: Dua (265)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 269
Azt hiszem,- kissé szerencsétlenül- arra utalt,hogy bár a politika jobb és bal csimpiket csinált belőlünk,azért még nem kellene idétlenül ugrabugrálni.

Fel kellene nőnünk, akár a hülye politika ellenében is.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
mavtelep Creative Commons License 2008.10.24 0 0 268
Hmmm...arra értettem, hogy azt akarják sulykolni : önként és dalolva  adjuk fel !..... ezt talán mégse'...
Előzmény: BigBacon (262)
Dua Creative Commons License 2008.10.24 0 0 267
A másik lehetőség az, amit az MDF javasol: minden személyi kiadás befagyasztása, hatalmas adóemelés a legrosszabbul kereső rétegeknek.
Előzmény: Magic Horse (259)
Aerion Creative Commons License 2008.10.24 0 0 266

Normális ember nem vesz fel hitelt ha nem bízik a visszafizetésben.

 

Ez egy nagyon pozitivista feltételezés, szerin tem nem annyira a bizalmi faktor a lényeges, mint inkább az igénykielégítés, és annak vágya, a kockázatok legalább tudati minimalizálása segítségével.

 

Természtesen lehet, hogy valaki rosszul méri fel a lehetőségeit, magyarországon mégis kisebb a nem fizetési arány, mint Nyugat-Európában.

 

Ez így van, de hogy így is marad-e, azt kétlem.

Előzmény: Törölt nick (228)
Dua Creative Commons License 2008.10.24 0 0 265
Az ábrán 2008, 2009 és 2010 adatai is ott vannak.
Előzmény: Aerion (263)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 264
Nem kedves ambosz, jogelődjükhöz hasónlóan megint alul becsülték az általuk generált adósságszolgálat hatását az államháztartás és a forint árfolyam stabilitására és igaz jó kommunista ökörszarva mellől vezetővé lett mentalitással meg voltak győződve róla hogy a reformjaik csak és kizárólag sikeresek lehetnek bizonyítja ezt a cakk pakk kész kis sikerkampányuk amit előkaptak a cilinderből (gondolom a következő választások környékére szánták) és amit csak akkor kezdtek hanyagolni csak mikor már mindenki rajtuk röhögött.

Most meg kalimpálnak, rohangálnak fűhöz fához bizonyítva hogy el sem tudták képzelni ez velük megtörténhet és hogy fogalmuk sincs mit kellene tenni.
Előzmény: ambosz (225)
Aerion Creative Commons License 2008.10.24 0 0 263
Az a diagram állapot státuszokat jelöl, nem áll feltétlenül sem processz, sem inverz kapcsolatban a jövővel.
Előzmény: Dua (223)
BigBacon Creative Commons License 2008.10.24 0 0 262

"pedig nagyon kilóg a lóláb : tudatosítani akarják , hogy Mo a leggyengébb"

 

Mekkora barmok. Ott van pölö Pakisztán, Belarusz, Ukrajna...

Előzmény: mavtelep (246)
Limesz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 261

A helyzet az, hogy neked még nincs mire szerénynek lenned

 

 

Hidd el, hogy nem nagyon hat meg a véleményed. Sokkal inkább elképeszt a hozzánemértés és alulinformáltság amit egy sajátos dialektikával együtt alkalmazva végérvényesen letaszít benneteket onnan ahol az értelmes emberek szoktak gyülekezni.

Előzmény: mavtelep (257)
Aerion Creative Commons License 2008.10.24 0 0 260
Az alapvető hiba a felelősség nélküliségben mérhető.
Előzmény: alfredoo (220)
Magic Horse Creative Commons License 2008.10.24 0 0 259
Gyurcsány és pártja annyira szereti a népet vagy annyira fél a néptől,

hahaha, annyira szereti a hatalmat, nem?
Előzmény: Dua (254)
Limesz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 258

Ez a legutóbbi hónapokig ment, most viszont már senki sem akar pénzt adni nekünk.

 

Sajnos ez is téves megállapítás. Ez kb 2004 végéig ment, csak nem mondtál el neked, hogy 2006-ban nyerhessenek. Épp ebben áll az elkúrás lényege amiről GYF beszélt.

Előzmény: Dua (254)
mavtelep Creative Commons License 2008.10.24 0 0 257
A helyzet az, hogy neked még nincs mire szerénynek lenned...
Előzmény: Limesz (250)
ambosz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 256
Állítólag visszaadják a családi bányákat is!
Előzmény: toloba (253)
mavtelep Creative Commons License 2008.10.24 0 0 255
nem hát ! csak bezárnánk egy kissé a Renault üzemünket....és a jól fizetett francia munkások már tüntetnek ...!
Előzmény: Limesz (240)
Dua Creative Commons License 2008.10.24 0 0 254
Gyurcsány és pártja annyira szereti a népet vagy annyira fél a néptől, hogy évek óta jóval többet ad a társadalomnak, mint amennyi adót az befizet. A különbséget csak külföldi hitelekből lehetett fedezni. Ez a legutóbbi hónapokig ment, most viszont már senki sem akar pénzt adni nekünk.

Talán a Horthy-korszak elejének a gazdaságpolitikáját kellene követni: bevezethetnénk a vagyondézsmát.
Előzmény: Limesz (197)
toloba Creative Commons License 2008.10.24 0 0 253
de akkor is...bántod a zorbánkát, aki szegény, napról, napra él...
Előzmény: alfredoo (215)
ambosz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 252
Honnan szerzed az információkat? Beépültél az ellenség közé? Te is belülről bomlasztod a Pártot?
Előzmény: Limesz (250)
mavtelep Creative Commons License 2008.10.24 0 0 251
És mégis itt vagy ?
Előzmény: Limesz (234)
Limesz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 250

Még szerencse, hogy Te itt vagy nekünk, tudatlanoknak és megmondod az igazságot.
Nem fogok legalább bután meghalni!

 

 

Nyugodtan nevezz nagyképűnek, de tényleg ez a helyzet. Bocs.

 

Süt rólatok, hogy dezinformáltak vagytok és hogy fingotok sincs az egészhez. Tényleg bocs, de ez az igazság.

Előzmény: ambosz (248)
Limesz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 249

amugy masoknal most fog a hiany novekedni, amikor nalunk csokkenni fog. OHATATLANUL.

 

 

De honnan csökken ??????? 70 % -ról ember !!!! Az a 70 % pedig világgazdasági és pénzügyi konjunktúrában keletkezett !!!!! S közben a GDP nulla lett !!!!!  ILYET TÉNYLEG SENKI NEM PRODUKÁLT MÉG CSAK GYURCSÁNY !!!!!

 

Ha onnan nem csökkenne akkor államcsőd lenne rövid úton !!!!

 

EZ NEM ERÉNY !! EZ NEM VÍVMÁNY !!! EZ NEM SIKER !!!!!!!!!!

 

Szerencsétlenek !!!!!!

Előzmény: alfredoo (237)
ambosz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 248
Még szerencse, hogy Te itt vagy nekünk, tudatlanoknak és megmondod az igazságot.
Nem fogok legalább bután meghalni!
Előzmény: Limesz (240)
gci Creative Commons License 2008.10.24 0 0 247
valsz holland nyugdíjasok arról álmodoznak hogy magyar nyugdíjasok lesznek egyszer..
Előzmény: ambosz (232)
mavtelep Creative Commons License 2008.10.24 0 0 246
Mindenesetre jobberjeink 5. sebességre kapcsolnak, csakhogy földbe döngöljék Gyurcsányt.....megjegyzem elég feltünő, hogy a német, amerikai  stb. negatív véleményeket hogy felturbózzák  a " tárgyilagos hozzáértők", pedig nagyon kilóg a lóláb : tudatosítani akarják , hogy Mo a leggyengébb...addig sem kell a saját veszteseik szemébe nézni..
Előzmény: Törölt nick (219)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 245
............"amíg a nyugdíjalaphoz nem nyúlnak hozzá,addig nincs nagy baj." ...Vajon a következő büdzsé hozzányúl?...Vélemények?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!