Keresés

Részletes keresés

Lebenstod Creative Commons License 2008.09.19 0 0 16
"Adaptiv radiáció"???
Gratulálok, nyilván szigorú szaknyelv!!! Csak melyik szakmában???
Előzmény: borzimorzi (10)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 15
végülis nem rossz ötlet, jó volna több liberális párt, csak egyik se érje el az 5%-ot
Előzmény: Ipari-antidepresszió (2)
T.Howard Creative Commons License 2008.09.19 0 0 14
Lehet Audifanklub
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
pindiy Creative Commons License 2008.09.19 0 0 12
Ha már liberális akkor legyen fasiszta....
Előzmény: Törölt nick (1)
Derek Creative Commons License 2008.09.19 0 0 11
Kezdheted a szervezeset miert masoktol varsz el ilyet
Előzmény: Ipari-antidepresszió (2)
borzimorzi Creative Commons License 2008.09.19 0 0 10
Gondolom, Liberális Pártnak fogja magát hívni, ha lesz ilyen. A helyzet az, hogy valszeg valóban lesz ilyen, mert az 5-6% közeli SZDSZ esetén lehetett azzal riogatni, hogy ha az kettéosztódik, akkor egyik, magát liberálisnak nevező alakulat se jut be, de a 2% esetén ez az érv nem játszik. A csőd elkerülhetetlennek tűnik. Az egy szál Fodor kivételével meg is érdemlik. Mert amit az elmúlt 3-4 évben végeztek, az minden volt, csak tisztességes nem.

A csőd után jön az adaptív radiáció. Lesz 2-3-4 liberális párt, aztán aki kivergődik közülük, az bejut a parlamentbe. A zöldek is ezen vekengenek.

Csót:
b
Előzmény: Ipari-antidepresszió (2)
Lebenstod Creative Commons License 2008.09.19 0 0 9
Amit mondasz, az nem a neve, hanem az antikapitalista demagógiája a Fidesznek. Nem az a kérdés, hogy milyen párt kéne a fidesz helyett?
Előzmény: Törölt nick (0)
Derek Creative Commons License 2008.09.19 0 0 7

MSZD?

Igen egybeesik az MSZDP-vel ami ugye veres:-))

Előzmény: Állományjavító (3)
GenYo Creative Commons License 2008.09.19 0 0 6
Először nevezz meg ehhez tíz hiteles arcot. Addig szvsz felesles tovább kombinálnod.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Lebenstod Creative Commons License 2008.09.19 0 0 5
Ez mind illene a Fideszre, kár hogy ők semmit nem foglalkoznak a gazdasági helyzettel.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (2)
T.Howard Creative Commons License 2008.09.19 0 0 4
Eccerűen csak Libera...
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Állományjavító Creative Commons License 2008.09.19 0 0 3

MagyarOrszági Szövetség A Demokráciáért.

 

 

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.09.19 0 0 2
Igen, rátapintottál a lényegre. Az új liberális párt ne közeledjen a baloldalhoz, ne lehessen bolsi, ne foglalkozzon annyit a zsidó, cigány, buzi emberekkel. Koncentráljon csak a gazdasági folyamatokra és az adókra.
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 1
liberál-bolsevik kommunista náciverő zsid0cigánypárt és még buzi is
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 0
b0lsi
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.09.19 0 0 topiknyitó
Az SZDSZ-nek annyi. Ugyanakkor a párt megszűnésével a liberális érzelmű emberek megmaradnak, akik új pártot szeretnének. Egy kicsit piacbarátabbat, kevésbé baloldalit, olyat aki nem a kissebbségekkel foglalkozik. Az SZDSZ név le lett járatva, ideje bevezetni egy új márkanevet a piacra.

Milyen legyen az új párt? Lehetséges?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!