Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 20
Kiegyeznék valami hasonlóval is,de nem sok esélyt látok rá.Katt
Előzmény: Garficicus (19)
Garficicus Creative Commons License 2008.11.10 0 0 19
Aki nem veszi észre, hogy ez a "jutalomosztás" csak parasztvakítás, az magára vessen. Egy dolog, hogy 4 hétvégén ingyenduma, de azután? 10-30 Ft-tal megemelt percdíjak!!!! :((( Gusztustalan játékot játszanak ezek velünk.

Ezek után majd az jön karácsonykor, hogy "Ennél jobbat máshol nem találsz!"
Oh dehogynem....

Akinek van esze marad a megszokott régi díjcsomagjában, vagy vált a régi tarifacsomagok között 2008.dec 3 ig!!!
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.10 0 0 18
Válogass a régi csomagokból, amíg lehet!
Előzmény: moncza (17)
moncza Creative Commons License 2008.11.10 0 0 17
ebben a felfordulásban , van egyáltalán olyan vitamaxos csomag amivel jól jön ki az ember? jutalom mentesen persze!
Garficicus Creative Commons License 2008.11.08 0 0 16
A jutalom egy dolog, és megint egy másik dolog az aktív kártyák száma!!! Jutalmazás után lejár az ingyen duma sokan ki fogják dobni vagy nem használják semmire!!!!!
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.07 0 0 15
Igen,ennek tényleg korrekt árai vannak.
Én egyenlőre kivárok,kíváncsi vagyok karácsonyig elő rukkolnak-e valami korrigálással(a nagy jutalmazást követően).
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.07 0 0 14
Domino Nap Pluszt célszerű használni.
Előzmény: Garficicus (13)
Garficicus Creative Commons License 2008.11.07 0 0 13
Valszeg karácsonyra dobják be az újabb "reklámbombát", pl 1 vodás szám 3 hónapig ingyen hívható éjjel nappal vagy 3 hónapig hívd fél áron vodás barátaidat szlogennel akciót hirdetnek. Na ja, a megemelt tarifáék után , s a dec 3-ai tarifalezárások követően annyira nem vonzó már Vodásnak lenni:(((
Garficicus Creative Commons License 2008.11.06 0 0 12
Vodafone UK prepaid

Kedvezmények

Free weekend calls to Vodafone mobiles and UK landlines, plus 60 minutes of calls to other networks when you spend £5 during the week

E szerint 5 Fontért (1500 Ft) hétvégén korlátlan ingyenduma vezetékes és Vodás irányba, illetve 60 perc ingyenduma más hálózatba hétközben!!!!!

Na ilyet elfogadnék!!!!! Ott 5 Font egy metró zónajegy ára viszonyításképpen...
Előzmény: Garficicus (10)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.06 0 0 11
Egyetértek minden gondolatoddal.
Előzmény: Garficicus (10)
Garficicus Creative Commons License 2008.11.06 0 0 10

Nekem csak az a bajom, hogy a Vodás marketingesek úgy állítják be a jelenlegi állapotot és tényt, mintha ők fedezték fel a spanyolviaszt, és mellé úgy tálalják, hogy ennél az árnál jobb a világon nincsen. Pedig 2008 augusztus 21 től mást sem látunk és érzünk, mint áremelések!!! Emlékeztetőül a fenti időpont előtt a City-ben is 15 Ft a percdíj!!!!!

Arról már nem is beszélve, hogy elég megnézni a külföldön Vodafone ajánlatokat és azonnal kitűnik, hogy
1, a hivatalos árfolyamon átszámolva is kedvezőbbek a tarifák
2, újdonságként beharangozott szolgáltatások máshol már réges régen ingyen van!!! Csak mi magyarok fizetünk szánalmasan mint a katonatiszt...
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.06 0 0 9
Ezt én értem, de senki nem revolverez, hogy otthagyd a City csomagot.

Amúgy én sem szeretem ezt az üzleti modelt, hogy megetetnek szarral, aztán azt mondják, köszönd meg szépen a nutellát.
Előzmény: Garficicus (7)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.06 0 0 8
Úgy látom nem csak nekem van problémám a jelenlegi szolgáltatómmal:S
Garficicus Creative Commons License 2008.11.05 0 0 7
Vitamax Tarifák Nov 1től


2008. december 3-án a VitaMAX Uno, Uno Plusz, Duo, sCool, Joker, Joker Plusz, Határon Túl , és City tarifák lezárásra kerülnek, s ezt követően tarifaváltással nem elérhetőek.
Amennyiben most ezen tarifák egyikét használod, akkor a lezárást követően jelenlegi tarifád továbbra is igénybe veheted!

Természetesen lehetőséged van arra is, hogy átválts a VitaMAX Standard, Klub vagy Party tarifák egyikére és részesülj a VitaMAX Jutalom nyújtotta előnyökben. Ezen új tarifákról december 3. után azonban már nem válthatsz vissza régi tarifádra.

Lezárásra kerülő csomagok tarifái

BURKOLT ÁREMELÉS!!!!!!!!!! És azt hiszed te jártál jól! hát nem!!!

Eddig 18 óra után Bármelyik mobilhálózatot hívhattad 19 Ft ért (City). Az új Vitamax Klubbal 19 Ft egész nap telefonálhatsz de csak hálón belül.

Eddig 7-18 között 49 Ft volt bármelyik mobilhálózatba (City). Innentől Vitamax Klubbal éjjel nappal ennyiért hivhatsz más mobilhálózatot!!!!!!!

Vitamax Party: Ezt is a Cityből alakították át, csak éppen negatív irányba!! Csúcsidő 7-20 között az eddigi 18 óra helyett. 20 óra után Hálón belül és kívül 19 Ft helyett 29 Ft ért....
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.05 0 0 6
Ezt honnan szedted?

Link?
Előzmény: Garficicus (5)
Garficicus Creative Commons License 2008.11.05 0 0 5
A jutalmunk az lett Vodásoknak, hogy Citynél eddigi 49 FT csúcsidejű díj most már éjjel nappal él hálózaton kivül:((( Kevés, hogy 19 hálón belül....

Ja és a csúcsidőről már nem beszélve 7-20 óráig-----> ez ám a jutalom:(((
Előzmény: lac77564 (3)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.05 0 0 4
Nézegetni kell a közleményeket.
http://www.vodafone.hu/egyeni/postpaid/segithetunk/ugyfelszolgalat/alt_szerz_fel_hu.html

Ez a közlemény szólt a többségében áremelésekről.
http://www.vodafone.hu/egyeni/common/segithetunk/ugyfelszolgalat/letoltes/kozlemeny/kozl_08_07_21.pdf

Előzmény: sanyisoft (-)
lac77564 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 3

azért emeltek aug.ba hogy most nagy marketing kampány folyamán "jutalmazzanak"

kurva anyjukat!!!!

én is vodás vaok miota eszem tudom 6éve de ugy érzem eljott a váltáás ideje..ű!

Garficicus Creative Commons License 2008.08.31 0 0 2
Sajnos konstatáltam én is az emelést! Szép csendben tették, sehol egy hír erről a neten. Eddig azon voltak, hogy megszerezzék a jó percdíjakkal az ügyfeleket, aztán most már túl vannak a 2 millió ügyfélszámon, jöhet az amit csinált a Tré-mobil és a Pannon:((((
Szomorú :(((
Szomorú, hogy Prepaid-es kártyásokat így büntetik!! Csatlakozom az előttem szólokhoz, engem is felháborít, hogy 4 év hűség és prepaides jogviszony után ez a jutalmunk:(((
(A számomat megtartva 2004-ben elsők között vittem át a számomat a Vodához!!! )
Én meg értem, hogy van jelenleg 7-8% infláció, de csúcsidőn kivüli 15-ről 19 Ft-ra való emelés 26,7 %-os emelést jelent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A sCool díjcsomagnál a 29-ről 33 Ft-ra való emelés 13,8 % áremelés!!!!!!!!!!!!

Ha nem csinálnak a Vodánál rövid időn belül egy új, számomra és másoknak is elfogadható és megfelelő percdíjú prepaides csomagot, akkor garantált lesz az ügyfélelvándorlás, kártya mehet a kukába....
Garficicus
Előzmény: LearnToLive (1)
LearnToLive Creative Commons License 2008.08.24 0 0 1
Nekem is feltűnt a City tarifaváltozása. Ennek hatására lecsekkoltam a saját csomagomat is, és "örömmel mondhatom" a sCOOL csomagot is emelték.
Más mobil hívása 29 helyett 33 Ft lett, nem vodára küldött sms 18 helyett 20 Ft lett.

Sőt a Joker csomag még ezeknél is durvább... megszüntették a 14-18 közötti már kicsit olcsóbb időszakot, az éjszakai hívás 18 helyett 25 (ez 7 Ft!!!), a hétvégi 20 Ft-os hívások szintén 25 Ft-ba kerülnek...


Csak hogy valami jót is mondjak, a más mobilos 75Ft-os hívás 60 Ft lett a Jokernél, nade...


Szóval mindenki ellenőrizze szépen mennyiért is telefonál :S
Előzmény: sanyisoft (-)
diétás kóla Creative Commons License 2008.08.24 0 0 0
0
sanyisoft Creative Commons License 2008.08.24 0 0 topiknyitó
Az imént mézegettem a Vitamax tarifákat és meglepve vettem észre, hogy a City tarifacsomag DRÁGULT! Az eddigi 48 Ft 49-re, a 15 Ft 19-re emelkedett! Rögtön föl is hívtam az ügyfélszolgálatot, és kérdeztem, hogy mikortól emelték. Azt mondta 2008. augusztus 20.-tól. Kérdeztem, hogy miért nem értesítettek az emelésről. Erre azt felelte a hölgy, hogy sajtótájékoztatást adtak ki. Megjelent a hír a Népszabadság, és a Magyar Nemzet papír kiadásában. Tehát szerintük minden embernek kötelező legalább az egyiket olvasnia. Kérdeztem, hogy egy e-mailt vagy egy SMS-t miért nem küldtek. Naponta tudják küldeni a sok reklámot, de ezt ügyesen elsumákolják.

A hirkereso.hu 0 találatot ír ki a vitamax szóra. Vagyis a neten nem jelent meg sehol a hír. Én az interneten dolgozom, élem az életem. Hogy lehet, hogy egy betű nem jelent meg az emelésről? Kinél lehetne ezt szóvátenni? És mivel indokolja vajon a Vodafone az emelést? Én azóta vagyok Vodás, amióta bejöttek az országba. Akkor még 24 Ft volt a csúcsidőn kívüli hívás. Aztán lement 19-re, és jó pár éve lement 15 Ft-ra. A sok éves hűséget most emeléssel jutalmazzák? Gratulálok!

 

A tarifák:

http://www.vodafone.hu/egyeni/tarifak/tarifa_valaszto/city_hu.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!