Keresés

Részletes keresés

wizes Creative Commons License 2008.04.14 0 0 25

Van azé sok pozitívum is de a negatív mán több.

 

Azé asse semmi,  bebizonyították: a fidesz semmi máshú nem ért csak a fikához, ahhoz kanfasztikusan!

Előzmény: Erzsébeti (23)
javított állomány Creative Commons License 2008.04.14 0 0 24

Ez jó!

Hány éves vagy te királyfi? :-))

Előzmény: Erzsébeti (23)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.04.14 0 0 23
Az szép, hogy jó partizán módjára még akkor is támogatod a szocikat amikor már szerintük sincs miért...:)

De felsorolnád azokat a dolgokat amire 6 év (azaz hat év) alatt az mszp, és a kormány számlájának a pozitív oldalára írnál?
Ne a párthűség vezesse a kezed hanem a tények. Légyszí...
Előzmény: Törölt nick (17)
evil1023 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 22
Lecserélték a népet 2006 óta? :)
Előzmény: Törölt nick (17)
evil1023 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 21
Magyarázásban ezek verhetetlenek, szóval ha ők nem tudjták, akkor nem is lesz az megmagyarázva már.
Előzmény: wizes (20)
wizes Creative Commons License 2008.04.14 0 0 20

Erre kaptam tennap fel az agyvizem: nem lehet végrehajtani ha az ellenzék ennyire gátolja.

Barom!

Ez feles tűrvény!!!

 

El köll magorázni és majd a hülye nép megérti!!

Volt ilyen? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!

seggek!!!

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
lujo2 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 19
sőt, én kiszúrnék OV-val, ha ő kerülne hatalomra, akkor megvádolnám, ennyivel több adót fizettet, vagy bevezet különböző címeken új adókat. Aztán OV keze is meg lesz kötve, a választási programban nem lesz benne, nem ezt ígérték, legfeljebb elvenni tud, adni már nem :D
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.14 0 0 18

bár az ember kicsit erős

 

Miért?

Biztosan akad olyan, aki rólad is ilyen erős kifejezést használ.

Előzmény: ==T== (16)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.14 0 0 17

A nép olyan, mint a fityesz.

 

-Csináljunk valamit!

-Jó.

-De az mszp mondta.

-Akkor úgy szar, ahogy van.

 

Ezért nem fogunk soha egyről a kettőre jutni.

És nem lesz ez másképp akkor sem, ha szeretett vezéred kerül hatalomra.

 

Előzmény: molar (13)
==T== Creative Commons License 2008.04.14 0 0 16
És ez az ember lenne a reformok embere? Ez az ember - bár az ember kicsit erős - nem több, mint pusztán a nagy elQúró---
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
unbreakable Creative Commons License 2008.04.14 0 0 15
A REFORM nem az , hogy új címszavakat találunk a pénzbehajtásra.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
molar Creative Commons License 2008.04.14 0 0 13

 

Nem akar a nép semmi változást? Dehogynem. Azt, hogy ezek a népnyúzó és országrontó komcsik végre tűnjenek már el a balfenéken.

 

Előzmény: Törölt nick (11)
molar Creative Commons License 2008.04.14 0 0 12

 

Reform = állami pénz (közpénz) magánzsebbe pumpálása.

 

Legalábbis az SZDSZ elképzelése szerint, amit az MSZP általában kettőt előre, egyet hátra lépéskombinációval támogat.

 

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
BigBacon Creative Commons License 2008.04.14 0 0 10

"Hát jó, ha nem tudunk ellene tenni, akkor álljunk a 3 millió igen szavazat élére. Pont."

 

És miután a 3 miller szavazat élére álltunk, előrehozott választást csinálunk :-)

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.14 0 0 9
Komolyan hiszed, hogy nem tudnak 6 képviselőt megfordítani? Szerintem már rég túlhaladott a dolog.....
Előzmény: Törölt nick (8)
metropótló Creative Commons License 2008.04.14 0 0 7

Minek foglalkozni ennek a fasznak a hazugságaival? Van még 2 éve, aztán jöhet a másik fasz, aki még sosem hazudott.:))))

Sir Balamber Creative Commons License 2008.04.14 0 0 6
autómentőt vagy hullaszállítót? nem mindegy :)
Előzmény: attilabacsi (2)
kuttykuritty Creative Commons License 2008.04.14 0 0 5
Miböl gondolod, hogy ezek után még tudna vezetni?

Hát, de hát akarja...
Előzmény: lektor (3)
attilabacsi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 4

Miböl gondolod, hogy ezek után még tudna vezetni?

 

En nem gondolom.... A baj az hogy o igen.

 

 

Előzmény: lektor (3)
lektor Creative Commons License 2008.04.14 0 0 3

Ha a kocsidat a soforod reszegen nekivezeti a fanak, te megszavaznad hogy o vezesse az automentot is amivel hazavontatjak?

 

Miböl gondolod, hogy ezek után még tudna vezetni?

Előzmény: attilabacsi (2)
attilabacsi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 2

Miért nem csináltok reformokat? - kérdezheti a Fidesz.

Mert le lehet népszavazni és le is népszavazzák! - válaszolhatja az MSZP.

 

Ehem...

 

Hat... csoda?

 

Ha a kocsidat a soforod reszegen nekivezeti a fanak, te megszavaznad hogy o vezesse az automentot is amivel hazavontatjak?

 

 

 

 

 

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Phat_Mammma Creative Commons License 2008.04.14 0 0 1

Ha csel van, akkor én bucsuz0m.

 

:-)

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
ooloo Creative Commons License 2008.04.14 0 0 0
Pávek úr 0
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.04.14 0 0 topiknyitó

Gyurcsány nem csinál reformokat, hisz ő a baloldali szocialista párt miniszterelnöke, aki segíti a kisembereket, akik ezért rászavaznak.

 

Gyurcsány középtávon sem akar adóreformot

 

Az emberek lenépszavazták a reformokat. Hát jó, ha nem tudunk ellene tenni, akkor álljunk a 3 millió igen szavazat élére. Pont. Ez történik most.

 

Miért nem csináltok reformokat? - kérdezheti a Fidesz.

Mert le lehet népszavazni és le is népszavazzák! - válaszolhatja az MSZP.

 

Reformok követelésében az SZDSZ meg verhetetlen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!