wizes
2008.04.14
0 0
25
Van azé sok pozitívum is de a negatív mán több.
Azé asse semmi, bebizonyították: a fidesz semmi máshú nem ért csak a fikához, ahhoz kanfasztikusan!
Előzmény: Erzsébeti (23)
wizes
2008.04.14
0 0
20
Erre kaptam tennap fel az agyvizem: nem lehet végrehajtani ha az ellenzék ennyire gátolja.
Barom!
Ez feles tűrvény!!!
El köll magorázni és majd a hülye nép megérti!!
Volt ilyen? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!
seggek!!!
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Törölt nick
2008.04.14
0 0
17
A nép olyan, mint a fityesz.
-Csináljunk valamit!
-Jó.
-De az mszp mondta.
-Akkor úgy szar, ahogy van.
Ezért nem fogunk soha egyről a kettőre jutni.
És nem lesz ez másképp akkor sem, ha szeretett vezéred kerül hatalomra.
Előzmény: molar (13)
molar
2008.04.14
0 0
13
Nem akar a nép semmi változást? Dehogynem. Azt, hogy ezek a népnyúzó és országrontó komcsik végre tűnjenek már el a balfenéken.
Előzmény: Törölt nick (11)
molar
2008.04.14
0 0
12
Reform = állami pénz (közpénz) magánzsebbe pumpálása.
Legalábbis az SZDSZ elképzelése szerint, amit az MSZP általában kettőt előre, egyet hátra lépéskombinációval támogat.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
BigBacon
2008.04.14
0 0
10
"Hát jó, ha nem tudunk ellene tenni, akkor álljunk a 3 millió igen szavazat élére. Pont."
És miután a 3 miller szavazat élére álltunk, előrehozott választást csinálunk :-)
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
lektor
2008.04.14
0 0
3
Ha a kocsidat a soforod reszegen nekivezeti a fanak, te megszavaznad hogy o vezesse az automentot is amivel hazavontatjak?
Miböl gondolod, hogy ezek után még tudna vezetni?
Előzmény: attilabacsi (2)
attilabacsi
2008.04.14
0 0
2
Miért nem csináltok reformokat? - kérdezheti a Fidesz.
Mert le lehet népszavazni és le is népszavazzák! - válaszolhatja az MSZP.
Ehem...
Hat... csoda?
Ha a kocsidat a soforod reszegen nekivezeti a fanak, te megszavaznad hogy o vezesse az automentot is amivel hazavontatjak?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Ipari-antidepresszió
2008.04.14
0 0
topiknyitó
Gyurcsány nem csinál reformokat, hisz ő a baloldali szocialista párt miniszterelnöke, aki segíti a kisembereket, akik ezért rászavaznak.
Gyurcsány középtávon sem akar adóreformot
Az emberek lenépszavazták a reformokat. Hát jó, ha nem tudunk ellene tenni, akkor álljunk a 3 millió igen szavazat élére. Pont. Ez történik most.
Miért nem csináltok reformokat? - kérdezheti a Fidesz.
Mert le lehet népszavazni és le is népszavazzák! - válaszolhatja az MSZP.
Reformok követelésében az SZDSZ meg verhetetlen.
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!