Keresés

Részletes keresés

belabo Creative Commons License 2008.02.17 0 0 56
Nehéz az élet :-)
Előzmény: Törölt nick (55)
belabo Creative Commons License 2008.02.17 0 0 54

Ez egy marhaság. Én pl. minden Falco meccsen az ellenfélre fogadok. Igaz, eddig csak 2x nyertem :-) Ha vesztek, azt úgy tekintem, mint ha felajánlottam volna az adóm 1%-át, vagy a legdrágább helyre vettem volna jegyet az Arénában.

 

Előzmény: Dormas (53)
Dormas Creative Commons License 2008.02.16 0 0 53
Azt mondják az "okosok", hogy saját csapat meccsére nem nagyon érdemes fogadni, mert nem objektíven értékel az ember. Ebben szerintem van igazság...
Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 51
Le is öblítem gyorsan a dolgot egy kis francia bajnoksággal.:)))
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 49
Plusz harminc az utolsó percben, ez megvan, grat.
Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 47
Akkor hajrá. Ahogy nézem, ők sem erőltetik meg magukat egyelőre.
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 45
Ja, Alba győzelem és Dombesz -9,5 ment kötésben.
Előzmény: Törölt nick (44)
yogo03 Creative Commons License 2008.02.16 0 0 43
Én olyan korlátozásról még nem hallottam,hogy vki túl sokat nyert és azért korlátozzák,bár előfordulhat ilyen is. A gyakori az,hogy gyanúsan sok pénz kerül mondjuk egy focimeccs egyik csapatára és a bwin korlátot szab a fogadható maximális pénzre erre a meccsre.Ezt többször is változtatják a mérkőzés kezdetéig,ha ezután is szokatlanul nagy a fogadás mennyisége.Általában a bundameccseknél figyelhető ez meg.Volt olyan ,hogy a meccsnapon már csak a harmadáért lehetett fogadni,mint mikor először felkerült a fogadások közé.Ja meg persze az oddsok is változnak egy-egy módosításnál.
Előzmény: Dormas (38)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 41
Ja, úgy más. Akkor sztornó, a szart is kiveri belőlük az Olaj.:)))
Előzmény: Dormas (39)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 40
Ja, ilyesmiről van szó, de ahol én láttam, ott olyan volt, hogy néhány tíz-húszezernél többel nem engedett tenni valamit.

Egyébként jobban megnézve az Olaj hendikepet, lehet h nyomni kéne a Kaposvárét. Igaz, hogy Edwards elpályázott, mégsem hiszem, hogy nagyon elverné az Olaj őket.
Előzmény: Dormas (38)
Dormas Creative Commons License 2008.02.16 0 0 39
A Kaposvárban Hendlein sem játszik majd Szolnokon, részleges bokaszalag szakadása van...
Előzmény: Dormas (38)
Dormas Creative Commons License 2008.02.16 0 0 38
Ja, én is szeretném, ha letiltana, pardon korlátozna egyszer a bwin:D De ott még nem tartunk... És ha nem titok kb. mennyi nyerés után korlátoznak le vkit és mekkora tétet lehet akkor felpakolni? Pl. nem rakhat egy meccsre 125 ezret, csak 100 ezer Ft-t? Tényleg elég necces a Dombesz és a Szolnok hendikep is, a Vásárhely +8,5 viszont nem tartom lehetetlennek, talán csak az Albától kaptak ki jobban otthon. Idegenben is kis különbségek (épp Dombeszen és Olajon...) ki mostanában, tavaly Pakson is kicsi volt a különbség, otthon meg idén 2 meccset nyertek:D:D:D 1.85-ért nem olyan rossz. Bár ki tudja, milyen az ASE két új amcsija?
Előzmény: belabo (37)
belabo Creative Commons License 2008.02.16 0 0 37
Van, akit a kaszinóból is kitiltanak. De engem még onnan se tiltottak ki. :-(
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 36
Láttam is már ilyen számlát, úgyhogy ez a valóság sajnos.:) Pedig a bevétellel aligha akad gondjuk, legalábbis mindig elgondolkodok azon, hogy a Bwinhez hasonló "komplex" fogadóirodák vajon mennyit hasíthatnak a játékteremmel meg a pókerjutalékokkal...

Előzmény: belabo (34)
belabo Creative Commons License 2008.02.16 0 0 34
Na, ezt szeretném elérni én is :-). Bár kicsit kételkedem a dologban. Persze ha pl. Iker Casillas vagy Kahn az ismerősöd, akkor lehet benne vmi :-)
Előzmény: Törölt nick (26)
realfan Creative Commons License 2008.02.16 0 0 33

Amúgy ez nem csak a bwin-nél van. Régen tippmixeltem már, egyszer előfordult, hogy asszem valami cseh focibajnokit megjátszottam, ráadásul egész jó szorzóval, vezettek két góllal, amikor a 78. percben a két szurkolótábor összeverekedett a lelátón. Így azt a meccset a kombinált fogadásomban nem vették figyelembe, értsd 1-szeres szorzót adtak rá.

 

Mindig más összeget teszek fel, ahogy jön. Most ott tartok, hogy 3000 forinttal töltöttem fel a számlám és 16800-nál jártam, mielőtt a mai két meccset megtettem. Szóval nem nagyban játszom, viszont sok kicsi sokra megy. :)

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 32
elkezdődött
Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 31
Minden sportágra külön meg vannak határozva a szabályok. Teniszben pölö elég az, hogy elkezdődjön a meccs, viszont az egyik félnek nyerésre kell állnia ahhoz, hogy érvényes legyen a fogadásod akkor, ha az ellenfele visszalép (mondjuk az ellenkezőjére nem is nagyon van példa a valóságban). De abban is van valami, amit mondasz.
Előzmény: belabo (30)
belabo Creative Commons License 2008.02.16 0 0 30

Lehet, csak felületesen néztem, bocs. Az biztos, hogy a "rendes játékidő" definiciójában kell keresni a megoldást, a fogadások ugyanis arra vonatkoznak. Ahol nem időre, hanem eredményre mérik az "időt", ott nagyobb szerepe van ennek. Sakkban vagy boxban biztos a "rendes játékidő" akkor is véget ér, ha egyik feladja, vagy bedobja a törülközöt. Nem ismerem a tollaslabda szabályait, azt se tudom hány pontra vagy szettre játszák. :-( Nyilván nem véletlen, hogy a tollaslabdára külön magyarázat van a részvételi szabályzatban.

 

Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 29
Nem kapná meg, lásd a mondatot, amit idéztem.
Előzmény: belabo (24)
belabo Creative Commons License 2008.02.16 0 0 27

:-))

 

Én neked drukkolok, csak próbálom elmagyarázni a szabályokat :-)))

 

 

Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 26
Csak bizonyos pénzmennyiségget tehetnek fel egyes eseményekre.
Előzmény: Törölt nick (21)
belabo Creative Commons License 2008.02.16 0 0 24
Te nem arra fogadtál, hogy megnyeri a meccset, hanem hogy a 3. szettet megnyeri. Azt pedig nem nyerte meg, mert le se játszották. Ha arra fogadtál volna, hogy a meccset nyeri meg, akkor meg is kapnád a nyereményt.
Előzmény: Törölt nick (23)
belabo Creative Commons License 2008.02.16 0 0 22
A fogadásnak megvannak az ősi szabályai. Ilyen esetben visszaadják a tétet. Ezt még az angolok találták ki, mert azt mondják, nem arra fogadtál, hogy feladja, hanem hogy megnyeri. Gondolj bele, mekkora kalamajkát okozna, ha a félbeszakadt esemény utólag megállapított eredménye alapján fizetnének, vagy ha arra lehetne fogadni, hogy félbeszakad? Szerencsére ritkán fordul elő ilyesmi. Fordítva is legyen itt egy példa: Ha a meccset a pályán megnyeri egy csapat, az iroda nem kéri vissza a pénzt, ha a meccset megóvják, és utólag megváltoztatják az eredményt.
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 20
A sportágakra vonatkozó szabályoknál ez van a fallabdához írva:

In the event of a match starting but not being completed for any reason, all bets on the outcome of the match will be void.

Szóval ne várj semmit. Én is jártam így csak más sportágban. Persze a szabály ettől még hülyeség. Nem éppen a Bwin a legkorrektebb fogadóiroda, kár hogy náluk a legnagyobb a kínálat. Vannak olyan ismerőseim, akik rendre nyernek, így le is korlátozta őket a Bwin, kit jobban, kit kevésbé. Nehogy már túl sok pénzt vegyenek ki...
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 18
Én csak kosarazni meg teniszezni szoktam, bár az utóbbi fogadógyilkos sportág.
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 15
Ezen a héten agyonnyertem eddig magamat, úgyhogy most mindent tuti tippnek látok.:)))
Előzmény: Törölt nick (13)
realfan Creative Commons License 2008.02.16 0 0 14

Csak pár hete töltöttem fel a számlám, azóta az alábbiakat játszottam meg:

 

Körmend-ZTE  (Körmend, -6,5)   1.85

MAFC-Nyíregy  (Nyíregy)  1.85

szorzó: 3.42

 

ASE-Falco   (Falco)   1.95

Vásárhely-Kaposvár (Vásárhely)  2.30

szorzó: 4.49

 

ASE-Körmend   (Körmend)   4.65

szorzó: 4.65

 

Albacomp-MAFC  (Albacomp)   1.15

Nyíregy-Sopron   (Nyíregy)  1.30

szorzó: 1.50

 

Falco-Pécs  (Falco, -8,5)   1.85

szorzó:  1.85

 

Ennyi. Ha megnézitek, eddig minden bejött. ;)

 

Ma a (szinte) tutira megyek csak:

 

Szolnok-Kaposvár  (Szolnok)  1.03

Dombóvár-ZTE  (Dombóvár)  1.15

szorzó: 1.18

 

Mindkét esetben kicsit rázósnak tartom a hendikepet, bár azért azokban az esetekben is ha fogadnék, tutira a hazaiakra.

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 12
Szerintem lökök egy Dombesz -9,5-et kötésben az Alba-győzelemmel.
pityim palko Creative Commons License 2008.02.16 0 0 11
sima volt.:)

Ma nyer az Albacomp.
Előzmény: pityim palko (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!