Keresés

Részletes keresés

2hounds Creative Commons License 2011.12.30 0 0 39243

Jaja, az is van. :) Meg az agyara is ragasztottunk Verdas matricat, tok eszembe jutott, hogy nekem anno nem engedtek, hat most boldogan ragasztottam fel a kivant helyre a Villamot. :)

Előzmény: csengevagyok (39242)
csengevagyok Creative Commons License 2011.12.30 0 0 39242

Nalunk a Verdak-hodolat divik, van egy pulovere es egy poloja (en vagyok a ruhavasarlas-felelos). Es vagy 15 kisautoja (apja es nagyanyja a jatekvasaras-felelos :)))

2hounds Creative Commons License 2011.12.30 0 0 39241

Pont ezt erzem!! Es a My Little Pony meg a nagy remenysegem, ha azt vehetnem a gyerekemnek, hahhhh... :))) Hat mindegy, autozni is szeretek vegulis, Legozni meg egyenesen elvezek! Alig varom, hogy kinojunk a Duplo korszakbol, mar iden szemeztem az urhajos-ursiklos szettel, de eleg egyertelmu lett volna, kinek is hozta a Jezuska . :))

Ruha ugyben most el vagyunk latva, van kb. 5 uj Pokeberes felsoje (meg pizsije, alsogatyaja, sapija) a gyereknek, legalabb nem kell nagyon nagy dontest hozni, mit is vegyen fel reggel. :D Mondjuk engem nem zavar, o imadja, a piros jol all neki, amugy is mindenben cuki, ha ez a szive vagya, akkor felolem... :) De azert lesem majd a Hercegnos jelmezt a baratnom kislanyanak, megbizasba kaptam, ha tudok, szerezzek be! :) Hat boldogan! :)

Előzmény: csengevagyok (39240)
csengevagyok Creative Commons License 2011.12.30 0 0 39240

Ha nekem kislanyom lenne, en is vennek neki kis gagyi lakkcipot :)) A fiuruhak annyira fantaziatlanok. R most egyebkent kb 110 centi es 29-es cipot hord. Nemreg jottem ra hogy hateves kornak megfelelo tappantyuja van :))

Caixa, sok sikert a koltozeshez, ugy hallottam Sydney nagyon gyerekbarat hely. Mondjuk nekem tul messze lenne, szerintem mi mindig Europaban fogunk maradni (most meg konkretan minel hosszabb ideig itt akarunk lehorgonyozni a Genfi to partjan). Te majd kozeptavon fogsz ott dolgozni?

A telapo tegnap megkesve de annal nagyobb szeretettel hozott nekem egy digitalis reflexes fenykepezogepet :))

Előzmény: sulymos (39237)
2hounds Creative Commons License 2011.12.30 0 0 39239

:)))

Előzmény: sulymos (39237)
sulymos Creative Commons License 2011.12.30 0 0 39238

Azt nem is írtam, hogy közben kiderült, hogy a gyerek nem babát hanem virágot rajzolt a Jézuskának. Egy pici cserép karácsonyi kaktuszt is betettem a fa alá. Utána mesélte a keresztanyjának, hogy "Jézuska hozott virágot, de egy kicsit elrontottam a rajzot mert százszorszépet akartam rajzolni és kaktuszt hozott"

sulymos Creative Commons License 2011.12.30 0 0 39237

Volt mindenféle ajándék a családtól, de a tuti befutó egy kis gagyi fekete lakkcipő, az mindent vitt. Az oviban olyan volt az ünnepségen a nagylányokon...

Előzmény: 2hounds (39232)
caixa Creative Commons License 2011.12.29 0 0 39236

Sydneybe, férjem már 2 hosszú hónapja kint van, most csatlakozunk.

Emlékeztessetek, hogy beírjam majd a kamatlábakat, a THM-et, nem feledve a GDP-t meg a GNP-t :D

Előzmény: helego (39235)
helego Creative Commons License 2011.12.29 0 0 39235

Ti hová mentetek?

Előzmény: caixa (39233)
helego Creative Commons License 2011.12.29 0 0 39234

Na Csenge most elkezdtem sajnálni MAGAMAT!!! Van ugye az az undorító Svájc... a 2,6 %-os hitel.... Pfúj, de szar életed van ;)

A vasalós és a vizezős apró gyöngyök 1,5 órás nyugalmat hoztak. Yupi! A probléma csak annyi, hogy egy egész CD lement, mire feltűnt, hogy olyan nagy a csend, béke és nyugalom van, hogy végighallgattam. De akkor még mindig volt egy másik CD-nyi időm... :) Ja, és volt Hello Kittys rózsaszín traktor, Zója biztosan olyant nézett, mert nagyon örült. Bár az én gyerekeim mind nagyon tudnak örülni mindennek :)

Előzmény: csengevagyok (39231)
caixa Creative Commons License 2011.12.29 0 0 39233

a lányok az újabb póniknak örültek és filctollaknak, színező füzeteknek

kb. mindkettő ajándéka kijött össz 4-5000 Ft-ból és örültek mindennek

január 5-én költözünk, így most nagyon nem kaptak új cuccokat

Előzmény: 2hounds (39232)
2hounds Creative Commons License 2011.12.29 0 0 39232

Utolag is Boldog Karacsonyt mindenkinek!

Nalatok mi volt a favorit ajandek?

Nalunk  a bicajnak nagyon orult, csak nem igen tudjuk kiprobalni, a sisakot viszont boszen hordja, egesz nap. Ezen kivul szuper ajandek lett a csocso, amit apja kapott, azt nyomjak allandoan, tok aranyosan jatszik vele. :) Tulajdonkeppen mindennek orult, semminek sem kiugroan, es azt hiszem, a legeslegjobb ajandek a repulojegy volt haza: 5 napig tombolt, jatszott, imadta az otthon letet, volt buli a haverokkal, es persze sok nevetes, bujas, meseolvasas, lufizas papaval es mamaval, en ugy erzem, ez volt a legjobb ajandek mindenkinek.

Es az, hogy 3x eljutottam boltba gyerek nelkul, ebbol raadasul 1x a parommal, es kaveztunk is kettesben, es kutyamat setaltattam!!!!,  es meg kocsmazni is elmentunk a parommal meg a barataimmal, mikozben Tomi a nagyszulokkel volt boldogan, hat... Na ez az ajandek. :))

Remelem, mindenkinek ilyan jol sikerult, mint a mi karacsonyunk! :)

csengevagyok Creative Commons License 2011.12.29 0 0 39231

Ismerosom Moszkvaban 22%-os kamatert vett lakast. Orulet. Itt Svajcban jelenleg 2,6% korul mozog, veszunk is hazat.

jazmine35 Creative Commons License 2011.12.28 0 0 39230

én a pont ettől tartok, az alapkamat-emeléstől. vagyis arra készülök, h tuti emelkedik a törlesztőnk, "hiába" forint.

De nem a sok forint hitel miatt, pont nem, mivel már most is emelkedik az alapkamat,  a köv. évben tuti lesz min. 8%, akkor is, ha egy darabbal nem nő a forinthitelek száma..

Előzmény: helego (39229)
helego Creative Commons License 2011.12.28 0 0 39229

"retorzó" ? :))) én is a torzóvá válástól tartok... jó, hogy írtad, megnézzük... Túl sok forint alapú hitel -> jegybanki alapkamat emelés?

Előzmény: Amanci (39225)
stunc Creative Commons License 2011.12.27 0 0 39228

Ne mááár, végre írtam egy jó hosszút, és addig bénáztam a fotóval, míg elszállt:(

Akkor boldog új évet mindenkinek, valamelyik nap nekiveselkedem újra a mondandómnak, most mennem kell.

Előzmény: Amanci (39227)
Amanci Creative Commons License 2011.12.25 0 0 39227

Köszönöm, Samu, valahogy nagyon reménykedtem benne, hogy Te jelentkezel... :)))))

Kellemes Ünnepeket!!!

Előzmény: samu2008 (39226)
samu2008 Creative Commons License 2011.12.25 0 0 39226

hahó: nincs retorzió, illetve az van a tájékoztatóban, hogy nem lehet hárányos következménye annak sem, ha végül mégsem végtörleszt valaki, csak bejelenti - aztán az már rajtunk múlik, hogy kinek mit hiszünk el...

Boldog karácsonyt  és sikeres végtörlesztést az újévben mindenkinek, akinek szüksége van rá :)))

Előzmény: Amanci (39225)
Amanci Creative Commons License 2011.12.25 0 0 39225

Sziasztok!

Boldog karácsonyt mindenkinek!!!! :)

Bocsánat, hogy ilyen témával(végtörlesztés), de hátha tud valaki segíteni, na meg van egy kis ideje idevetni az infót   :) ....

Szóval: most megint megpiszkálták a fantáziámat (nem tartozunk a könnyen végtörlesztők-forinthitelre váltók körébe), mert állítólag a közalkalmazottak tényleg kaphatnak kedvezményes forinthitelt...és hogy részletek majd januárban...

Úgyhogy most azon gondolkodunk, hogy bejelentjük a végtörlesztést, aztán utánunk a vízözön, majd ugye januárban kiderül...

De mi van akkor, ha mégsem sikerül???? Van valami retorzó a bank részéről, ha nem tudjuk véghezvinni a végtörlesztést?

Még egyszer bocsánat, elég gáz, hogy a karácsonyfa alatt ilyeneken jár az agyam...

csengevagyok Creative Commons License 2011.12.23 0 0 39224

Kinek hogy telik a karacsonyi elokeszulet? Mi minimalis szinten keszulunk, egyreszt mert most kuzdunk R elso fosos-hanyos jarvanyaval (emlekszem h itt tobb topikbaba korhazba jutott az elso evben) amit en is elkaptam-forma, masreszt hazat veszunk a munkanktol 15 ill. 25 percnyire ugyhogy erre sporolunk amennyit csak lehet.

Kellemes Karacsonyt kivanunk nektek!

sulymos Creative Commons License 2011.12.15 0 0 39223

Na kiderült hogy az oviban már írtak (rajzoltak) levelet a Jézuskának. Ezt már nem úszom meg beszélő baba nélkül. (na nem mintha nem lenne itthon olyan)

Előzmény: Amanci (39222)
Amanci Creative Commons License 2011.12.15 0 0 39222

"Én estem ki az életből"....De találóóóóóóóó!

Nekem ez a dínómánia jól hangzik. :)

Amúgy Jézuskához első körben én sem szándékoztam levelet írni, rajtunk kívül álló okok miatt  így alakult, ez van, de végülis nem bánom. Most kipróbáljuk, mit vált ki az óhajtott játék, ha ideig-óráig lelkesíti csak, legközelebb okosabb leszek. :)

(Megvan a sellőlány, de nagyszülőktől kapja:) )

Helego, bulimanóval nekem még nem mondasz semmit, bibibííííí :))))))

Előzmény: sulymos (39214)
helego Creative Commons License 2011.12.15 0 0 39221

:)) vasalt ing :DD (Regő is szereti az ingeket... és ugye, a jó anya...... :)  )

Nekem Zója is elég egyszerűnek tűnik, rózsaszín legyen, oszt' jól van.... Vmelyik vasalós v spriccelős apró vackot biztosan be kell gyűjteni a gyöngyökből. Már látom szomorú sorsomat, amint szedegetem, ill pakolgatom őket finommotorikámat fejlesztve... brrr, de nagyon szereti. Máshol. Otthon nincs.

Előzmény: Aire (39219)
2hounds Creative Commons License 2011.12.13 0 0 39220

Nalunk is dul a szuperhos orulet!! Allandoan a Ben 10-t hallgatom, sose latta meg, de a baratja igen, en meg herotot kapok tole, valami szornyu egy rajzfilm, na Ben 10 nem lesz. De johet barmi, Toy Story, Verdak, Bob, Pokember, Batman, Tuzolto Sam, akarmi jo neki. Ebbol osszesen a Verdakat latta es a Bobot. Meg Thomast, bar azert mar nem rajong ugy. Ja, es Dora, de abbol meg nem lehet fius szinu cuccokat kapni.

Tegnap osszeraktuk a bicajat, hat nagyon meno! :)

Előzmény: Aire (39219)
Aire Creative Commons License 2011.12.13 0 0 39219

Ilyesmi van az oviban, illetve ennek nem világos a játékszabálya, de valami mozaikos, amiből mindenfélét ki tudnak rakni, minden du. ez mellett találom Gellértet :)

Tuti, hogy az oviban is összeszedik a kívánságokat (sellőbarbi :DDDDD), G. pókemberőrületbe került (sose látott), de az egyik csoporttársa valószínűleg igen, és mostmár itthon is az megy, hogy egyszercsak váratlanul felüvölt, hogy: PÓKEMBEEEER!!!!!!!  és Tsssstttssss.. (gondolom itt ereszti ki a kezéből a fonalat ennél a hangnál), és fekete pókemberes pólóban akar minden nap menni. Nnna. :) (másnap meg vasalt ingben, mert az apja is azt húz)

Ő amúgy egy egyszerűbb távirányítós versenyautót kap. Bár asszem fiúknál egyszerűbb. Gördüljön, aztán jó nekik :) Mondjuk nálunk meg az a nehézség, hogy annyi, de annyi jármű van már, hogy ha az ember szeretne valami értelmeset, amivel játszik is, akkor van bajban.

Előzmény: helego (39217)
jazmine35 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 39218

Gréta kb. mindent imád - Nándit kicsit hidegen hagyják, de a napokban rámozdult a sakkra, brutális, h milyen hamar megjegyezte a szabályokat (már amit mi tudunk).

Szóval Gréta szereti a Gyümölcsöskertet, a memóriakártyákat (ebben már megver), a legújabb szerelme a tetris, ott ül és rakja, rakja, nagyon ügyes. Kártyázni is szeret, ott még a fekete péter szerűek a jók neki, a járműveseket és a kvartetteket nem látja át.

helego Creative Commons License 2011.12.13 0 0 39217
Előzmény: helego (39216)
helego Creative Commons License 2011.12.13 0 0 39216

:)) Mikor jöttök a büdösvízbe?

Az egy hagyatékból származó ezerötszázéves kétélű csoda :)) Semmire sem való, nem tanul meg vele korizni, csak az élmény. Zójánal 24-es a lába, még az idén sem kapunk rá korcsolyát :(

Van egy nagyon jó játék, nemrég gyűjtöttük be, bár állítólag kifutó, nem lehet már rendelni. Ha látjátok vhol, nyugodtan vegyétek meg. A többi játékuk is jó. Vettünk párat a fiúknak is egy játékvásárban. Csak hogy azért szépítsem a dolgokat... nem csak bulimanó :))

caixa Creative Commons License 2011.12.13 0 0 39215

A lányok (ugye 5.5 és lassan 4) a Szamócavadászat nevű Boribon-Annipanni szereplős társasjátékot szeretik. Egyszerű, mint a faék, de hónapok óta élvezhető számukra.

Illetve még a Csigafutamot veszik elő gyakran és a békás golyókapkodót. Utóbbira én nagyon vágytam gyerekkoromban, így amikor megláttam a Kikában, lecsaptam rá tavaly. Miután a lányok lefeküdtek, még egy csomót játszottunk vele mi, felnőttek :D

sulymos Creative Commons License 2011.12.13 0 0 39214

Én inkább úgy fogalmaznék én estem ki az életből.

AM a nagyanyjánál néz TV-t, és rögtön ki is találta hogy kellene egy lila szőrmók neki. Anyám persze elment a boltba és dobott egy hátast az árán így azt megúsztuk. Szintén anyámnál látta viszont a Dínóvonatot (és természetesen már nézzük is a neten) amitől totál begőzölt. Mi itthon minden este plédekből fészket rakunk és mi vagyunk a Pteranodon család.  Ha ez nektek mond valamit... 3 hete tart az őrület.

Természetesen így beszereztünk 2 plüssöt, azokkal alszik. Ez szerintem nem rossz mese, bevallom, hogy egy csomó filmet megnéztem a dinoszauruszokról, próbáltam olvasgatni a neten és nekem is tetszik a téma. 

Egyébként én azt mondtam, hogy az igazi Mikulás (aki itthon jön reggel), és az igazi Jézuska láthatatlanok és titkosak, mindent tudnak és meglepetést hoznak. Hálistennek a gyerek ezzel teljesen jól elvan és abszolút nem emlegeti, hogy várna valami különlegeset. Gondolom idővel fokozódni fog az érdeklődése.

Társasjáték ötleteket szívesen vennék tőletek.

Vasárnap délelőtt kicsit pofoztuk a lakást mire AM megjegyezte: Az egyik fúr, a másik főz, velem meg nem játszik senki. 

Helego, szomszéd kislányt  vinnék korizni, Zójának milyen korija van? Jól emlékszem, hogy cipőre csatolós? Hol vettétek?

Előzmény: helego (39213)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!