Keresés

Részletes keresés

generatingpower Creative Commons License 2007.12.21 0 0 22
hát igen. Sajna két emberfajta van:
1következetes, értelmes, megbizható, logikus, alapos, realisan látó
2dohányos
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.21 0 0 21
Igen sajnos cigizek pedig tökéletesen tisztában vagyok az ártalmaival és $5 vagy $6 egy doboz, rengetek pénzt füstölök el sajna. Engem csak az zavart hogy az illetö felakasztást ajánlott a cigizőknek ami egy baromi nagy tapló emberről tanúskodik.
Én is undorodom a piszkos könyörgő drug szenvedélyesektől, alkoholistáktól etc de senkinek nem ajánlanám hogy akassza fel magát mert nincs értelme az életének, inkább azt szeretném ha valami segitségért fordulnának és megszabadulnának a szenvedélyeiktől
Előzmény: generatingpower (19)
generatingpower Creative Commons License 2007.12.20 0 0 19
pontosan meg lehet határozni, miért szeretünk vagy utálunk valamit. Te is utálod, ami büdös és mocskos, és szereted ami tiszta és kellemes.
Nos a dohányzás egyik eleme ez lenne. De nem kellemes az sem ha valaki telefingja a kocsidat. Bár azt egyszerüen ki lehet szellöztetni.

Vannak emberi normák, amiket az ember elfogad és amitöl kellemes együtt lenni, vagy kellemetlen valakivel. Ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy keresünk valamit, amitöl utálni lehet valakit. Éppen forditva: Amerikában az ember azt keresi, miért szeressed a másikat, mit lehet benne elfogadni, mi a jo benne??

Talán te is dohányzol??? A dohányzás legalább akkora marhaság, mint a keresztes háboruk, vagy 10 gyereket csinálni, miközben nem tudja a szülö eltartani, etetni a gyerekeket.
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.20 0 0 18
Szerencsére mindig van valami ok hogy utáljuk egymást. Ha nem a bőre szine miatt akkor azért mert cigizik, de ne aggódj, te képviseled az emberiség többségét akik utálnak valakit.
Előzmény: Törölt nick (14)
picibogar Creative Commons License 2007.12.19 0 0 16
Igazán nem értem, mi a bajod. A férjem dohányzik, én nem. Ő pedig magától megy ki az erkélyre cigizni minden egyes alkalommal, nem én zavarom ki. Még az ajtót is becsukja, hogy ne menjen be a füst. De valahogy természetesnek tűnt házasságunk elejétől, hogy bent nem bagózik.

Volt egy nagynéném, ő viszont egyfolytában bent cigizett. Akárhányszor elmentem hozzá, órákig kellett szoknom a bűzt. Mert még ha nem is dohányzott, akkor is ott volt a cigifüst a szőnyegekbe, függönyökbe, ágytakarókba ivódva.
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.18 0 0 12

Ha meghívom a lányomat családostul egy vacsorára,

és ha feketebőrű a férje, akkor nem küldöm ki a kerti pottyantós WC-be,

az unokámnak meg nem nem adok műanyag villát (ezüst helyett) mert piercing van a szájában (még akkor sem ha meglopta a suliban osztálytársait) 

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.18 0 0 10
nem értemi, hogyan kerül a csizma az asztalra. Az orosz felszabadito hadsereg viselkedése hogyan jön ide. Ezzel együtt : nem az orosz kultura, poitika vagy akármilyen következtetésre alkalmas egy orosz felszabditást jellemezni.
Stuttgartban 105 ezer bejelentett nemi eröszak történt amikor bevonultak az amerikaiak (igaz hogy a marokkoi egység francia parancsnoksággal) ugyanakkor nálunk Tolnán az orosz parancsnok a nagymamámék házában volt elszállásolva, egy orosz tiszt a szemük elött lött le egy oroszt az udvarban, aki fosztogatott és megeröszakolt egy magyar asszonyt.

A magyarok amerikába látogatnak? minek? Mi az érdekes New Yorkban???
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.18 0 0 7
oroszok bevonulasa a faluba, elalvas elott, nekem meselve.
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.18 0 0 5
A dednagymamamnak volt sok hasonlo tortenete. :)
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.18 0 0 2
primitív házigazdák:(
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.18 0 0 1
Anyam is meg van sertodve mindig, pedig nem karnagy. New Yorkban :) amig mi kaveztunk egy Starbucksban, anyam kiment az utcara elszivi egy cigit. Arra jart egy csavargo, kivette a cigit a kezebol, es tovabbszivta, tovabbment. Oh, well.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.18 0 0 topiknyitó
Jönnek, egyre többen. S ez igy van jól. Jó a forint, miért ne.
Gyerekek, felnöttek, tudósok, sportolók, müvészek, rokonok, ismerösök, üzletemberek, túristák...
Jön velük a kultúrsokk.
Sok mindent nem értenek. Van aki beszívja a szokásokat mint a szivacs, van aki ellenkezik, höbörög, nem érti.
Nem érti, hogy hosszabb ideig itt kell élni, hogy megértse ezta népet, országot.
Ezt a topikot ide látogató magyarokkal kapcsolatos sztoriknak számom.

Kis focicsapat az Alföldröl. 10 évesek, edzö, feleség, kisérök és a falu papja, tolmácsnak. 12000 gyerek között majdnem elvesznek. Aztán rájuk talál egy TV riporter.
Kérdések, feleltetek a kis atya becsületesen fordít. Kicsit szépíti amit az edzö mond.
A riport végén a riporter kedvesen kérdezi, hogy ilyen messze a hazájuktól mi hiányzik, mire lenne szükségük. A pap magyarra fordítja a szöveget, s egyböl érkezik az edzö válasza, szerencsére magyarul:
- Pénz, pénz - hangzik az egyenes adásban - Hát mond meg neki, hogy nincs pénzünk.
A pap csuklik egyet aztán közli a riporterrel, hogy bizony egyes gyereknek hiányzik az anyuka.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!