Keresés

Részletes keresés

Arabella83 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 45
http://www.auranka.hu/hipnozis/stresszmentesseg-onhipnozissal.html
Ezt másold be a címmezőbe. A másikat nem találtam meg máshogy, azt másold a címmezőbe.
Előzmény: Arabella83 (44)
Arabella83 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 44
file:///D:/DClet%C3%B6lt%C3%B6tt/Stresszmentess%C3%A9g%20%C3%96nhipn%C3%B3zissal.htm
Remélem így jó!
Van egy másik is.
file:///D:/DClet%C3%B6lt%C3%B6tt/Regresszi%C3%B3s%20%C3%96nhipn%C3%B3zis.htm
Ha sikerül megnézned őket, akkor légyszi véleményezd.
Mütyő Creative Commons License 2008.04.03 0 0 42
Szia.2 pszichiáter próbált hipnótizálni,de egyetlen egyszer sem sikerült,pedig annak idején az egyik igen ismert volt.Gyógyszert szedtem régebben,de nem mentem vele szinte semmire.Szegedit sajnos nem találtam a honlapjukon.Már nagyon unom a bezártságott.Félek kimenni,nehogy rosszul legyek,borzasztó lenne számomra,ha mindez idegenek előtt történne.nem bírom a kiszolgáltatottságot.Bár ez ellenmondásos,mivel vásárolni sem tudok elmenni,így kivagyok szolgáltatva.Sajnos az emberek nem segítenek nagyon ,ha bajbajutott embert látnak .Sajnos, tapasztaltam,mikor a lányom még pici volt és velem volt a 80 éves szomszéd néni,rosszul lettem az utcán,de senki sem segített.Nekem ez fura,mert én természetesnek veszem,hogy bárkinek segítsek.Szeretném újra élni az életet,nem pedig örökké szorongani.Természetgyógyászhoz is jártam,autogéntréning is.orbáncfűvet tartalmazó kapszulát szedtem sokáig,de most azt sem tudom szedni,mert fáj a gyomrom.........Sjnos most félek a gyomorráktól.Voltam már rákos,éppen a fóbiámnak köszönhetően  gyorsan felépültem,mivel iszonyodom a kórháztól,mnt mondám a kiszolgáltatottságtól.Valószinüleg ezt akkornem dolgoztam fel,most ez is körejátszik abban,hogy erósődött a félelmem.Akkor seki sem segített nagyon,egyedül kellett megküzdenem a rákkal.Tudsz valami módszert ajánlani?Üdv
Előzmény: dremak1 (39)
Arabella83 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 40
Még nem tudom! Jelenleg az öngyógyításon gondolkodom, most kezdtem el olvasni a Szorongás, fóbiák, pánik című könyvet. Majd meglátjuk milyen eredménye lesz.
Előzmény: dremak1 (31)
Mütyő Creative Commons License 2008.04.02 0 0 38
Szia.Szegeden tudnál valakit ajánlani jó terapeutát aki jó a hipnózis területén?Hosszú évek óta vagyok pánikbeteg,alig mozdulok ki a lakásból,gyógyszert nem szedek,félek a mellékhatásoktól.Valaha hipnótizáltak,de nem vezetett eredményre.Előre is köszönöm a választ.Üdv
Előzmény: dremak1 (37)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.31 0 0 36
A videó első felét szeretném kommentálni:
Hogy valaki halálos beteg lesz? Előfordul. Hogy valaki megpróbálkozik ilyen helyzetben a "lehetetlennel", az valószínű. Hogy meggyógyul szinte csodával határos módon az előfordul. Hogy az ilyen emberekre előbb-utóbb lecsap a média az valószínű.
Hogy van egy rakás ember, akinek mindez a legnagyobb igyekezete ellenére nem sikerül, az szinte biztos.
Velük ki törődik?
Előzmény: dremak1 (35)
linné Creative Commons License 2008.03.28 0 0 33

Köszönöm a gyors válaszod.Én már túl vagyok mindenen ,amit emlitettél .Megvolt a pszichológus,akinek gőze sem volt a betegségemről.Mentségére legyen mondva ,hogy ez legalább 15 évvel ezelőtt volt,én akkor kezdtem a segitség keresését.Akkorra már tudtam,hogy egyedül nem tudok megbirkózni ezzel a betegséggel.Majd a pszichiáterek következtek és nem javult érdemben semmi.Ők már gyógyszereket irtak föl,amik könnyitettek egyes helyzetek átélésében ,de valójában féltem az emberektől kerültem minden találkozást beszélgetést .Állandó aggodalomban éltem és semmi sem segitett.Most ,ahogy utána számoltam 5 pszichiáterrel volt dolgom.Ebből 2-höz kemény pénzeket hordtam-akkor még házasságban éltem,tellett rá-a többi sztk.Gyógyszerek váltották egymást ,és ez igy van a mai napig.végigcsináltuk a pszichiáterrel az autogén tréninget ,a kognitiv ,-viselkedés terápiát mindig voltak részeredmények,de a lényeg semmit sem változott.Én ma már tudom,hogy azok a történések amik kora gyermekkorban értek meghatározóak.Ott a guzmi valahol,de nincs megfelelő szakember akivel ezt helyrerakhatnánk.

Még a kineziológia volt talán a legsikeresebb oldó módszer.

Hát ez van,tudod nagyon rég szerettem volna hipnózisra képes normális orvosra lelni,de mire ezeket érdemben képezni kezdték nagyon sok időnek kellett eltelnie.

És akkor most döntsd el ,hogy melyik kókler,melyik jó szakember.Képtelenség.Az anyagiakat már multkor irtam.Nekem annyi.Marad a gyógyszer amitől lassan zombi leszek.Három féle tabletta kombinációját állitották be ,amivel elvagyok.Csak nagyon elszomorit,hogy annyi mindenre lennék képes,ehelyett csak ugy vagyok,az idő meg múlik.

Üdvözöllek Linné

 

Előzmény: dremak1 (32)
linné Creative Commons License 2008.03.27 0 0 30

Szia!

Megnéztem a kunsági.com oldalait,van választék bőven képzett hipnóterapeutából.Sajnos azonban mindegyikük csak a magánrendelőjében  gyógyitja a rászoruló betegeket.Én speciel azok közé tartozom,aki-épp a betegségem miatt-nem tudom megfizetni a magánrendeléseket.

Szoc.fóbos vagyok ,szerinted milyen esélyem van igy?

Előzmény: dremak1 (28)
Arabella83 Creative Commons License 2008.03.27 0 0 29
A problémám az, hogy a bizalmam nagyon megingott, sőt, sohasem volt túl stabil az emberek iránt, talán ez a szocfóbnak is köszönhető. Az utóbbi időben ráadásul úgy éreztem, hogy a pszichológusok rendesen kihasználtak. Kaposvári vagyok, esetleg ismersz egy megbízható terapeutát a környékemen?
Előzmény: dremak1 (28)
Arabella83 Creative Commons License 2008.03.27 0 0 26
Erről az oldalról mi a véleményed?
file:///D:/DClet%C3%B6lt%C3%B6tt/Stresszmentess%C3%A9g%20%C3%96nhipn%
C3%B3zissal.htm
Szerinted ez használ a szociális fóbiában szenvedőknek is vagy arra egy speciálisabb szöveg kellene?
Előzmény: dremak1 (25)
Arabella83 Creative Commons License 2008.03.27 0 0 24
Szia!
Ahogy látom ez a topik kicsit belassult vagy talán le is állt. A hozzászólásaidból úgy tűnik, hogy tapasztalt vagy hipnózis témában. Te terapeuta vagy? Mit gondolsz az önhipnózisról?
Előzmény: dremak1 (23)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.01 0 0 22
Dremak, válaszoltam a leveledre de ezek szerint elnyelte az Estmail. Majd írok máshonnan, bár félig tárgytalan már... de a téma még érdekel.
Előzmény: dremak1 (21)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.10 0 0 20
"vagy kérjél igazi referenciát: mutasson meg olyan személyt, aki az ő hipnózisa által meggyógyult, vagy jelentős javulás állt volna be az állapotában.."
S az orvosi titoktartás?
Előzmény: dremak1 (18)
littleladybird Creative Commons License 2008.01.09 0 0 17
Rosszul fogalmaztam az előző kérésemet. Találni én is találtam terapeutákat, csak nem tudom, hogy mi alapján döntsem el, hogy kihez forduljak. Személyes tapasztalatra gondoltam. Ha esetleg valakinek van, vagy jókat hallott egy bizonyos pszichológusról. De köszönöm a választ.
littleladybird Creative Commons License 2008.01.07 0 0 15

Sziasztok.

Tudnátok tanácsot adni, hogyha hipnoterápiával foglalkozó terapeutához szeretnék fordulni, hol keressek. Tudnátok ajánlani, javasolni valakit?

Előre is köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.06 0 0 13
Heló, ez a szociális (oké, idézőjelben) fóbiával kapcsolatos oldala engem is érdekelne. Írhatok ugye?
Előzmény: dremak1 (12)
white lily Creative Commons License 2008.01.06 0 0 11

Igazad van, nekem is a szociális fóbia mellett kialakult a tériszony is, alíg merek felállni egy székre vagy az utcán, ha egyedül megyek bizonytalanul érzem magam, sokszor le kell ülnöm egy padra vagy a járda szélére húzódva megyek. Ha a zebránál zöldet kapok egyedül alíg merek átmenni. Vagy ez már agorafóbia, vagy a kettő ugyanaz? Mindenesetre, ha a hipnózis segítene, akkor lehet, hogy felkeresek egy ilyen helyet!

white lily Creative Commons License 2008.01.05 0 0 8

Alkalmazzák ezt szociális fóbiásoknál is? Ha igen, milyen sikerrel?

Előzmény: Törölt nick (7)
white lily Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6
Szóval ahogy írtak a hipnózissal lehetne kezelni többek között a fóbiákat. Én szociális fóbiás vagyok. Szerinted ezen is segítene? Bár most, hogy mondod a pszichológusnál a relaxációs tréning is ilyesmi lehet? Mert miután szép fokozatosan ellazítja az egész testemet, csukott szemmel, lelassul a légzésem és utána mindig olyan szituációkba kell beleképzelnem magam, ahol a szoc. fób. előjön. Tehát ez is egyfajta hipnózis?
Előzmény: Törölt nick (5)
no dep. Creative Commons License 2007.12.19 0 0 3
Az tény hogy pszichés helyzetekben, vagy akinek pszichés gondjai vannak, előfordulnak bőrelváltozások, egy ismerősöm ha ideges lesz elborítja a testét a csalánkiütés...
Előzmény: Törölt nick (2)
cukibogi Creative Commons License 2007.12.03 0 0 0
0 :)
cukibogi Creative Commons License 2007.12.03 0 0 topiknyitó

hipnózis a téma.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!