Keresés

Részletes keresés

ooloo Creative Commons License 2007.10.22 0 0 152
Mi köze ahhoz a szegedi fideszeseknek, hogy ki lesz (esetleg) az MSZP következő miniszterelnök-jelöltje? Annyira ott akarják tartani a Tisza-parton? :o)
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (149)
zabfaló Creative Commons License 2007.10.22 0 0 151
Én is üdvözlöm őket. Otthon, nyílt színen úgysem nagyon bátor egy részük, csak néhány. Legalább itt vitézkedjenek, ahogy köll!
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (149)
ujj gipsz Creative Commons License 2007.10.21 0 0 150

Ennyire rosszul áll a Botka fan-ek szénája?

IRL utálgatásokkal próbálkoztok?

Előzmény: Kettes számú törzsvendég (149)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2007.10.21 0 0 149
Szeretettel köszöntjük a topikban a szegedi önkormányzat fideszes képviselőit. :)))
huzzunkbele Creative Commons License 2007.10.21 0 0 148
éppenséggel nem az ellenzékről írtam, de mindegy is, szerintem egy politikus nem húzhat éles határvonalat a közszereplése és a magánélete között, ha nem hiszed, ptt az alkotmány...
Előzmény: Törölt nick (146)
zabfaló Creative Commons License 2007.10.21 0 0 147
Tudod-e, hogy mekkorát lehet útépítgetésen kaszálni? ki fogja pontosan megnézni, hogy hány köbméter az, amit ásnak, fúrnak, faragnak? 30-40-50%-ot úgy el lehet plusszban számolni, mint a piónty és mehet a dugig tömött táska a vándorútra...:)
Előzmény: riss (144)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.21 0 0 146
A leugatás azt minősíti aki így áll hozzá bármilyen kérdéshez.
Ha az ellenzéknek, legyen az országos, vagy önkormányzati fontosabb kérdés a vezető magánélete, mint a rábízott terület (ország, város, ) sorsa akkor az azt jelenti, hogy nem végzi rendesen a munkáját.
Nem dolgozik, hanem intrikál.
Előzmény: huzzunkbele (145)
huzzunkbele Creative Commons License 2007.10.21 0 0 145
van egyáltalán az "értekezésteknek" bármiféle realitása? a komancsok, mint általában az agresszív ordasfélék, kifejezetten homofóbok, a botka-félék kilógnak közülük. hogy tudna egy köztudottan meleg bármit érdemben képviselni, amkor bármelyik pillanatban várhatja, hogy leugatják; kuss hülye köcsög?!
riss Creative Commons License 2007.10.21 0 0 144
Hát igen, 5 év Botka irányítás alatt tulajdonképpen én is csak a Szt.István tér, és kiskőrút rekonstrukcióját tudom Botka javára írni. Igaz az autósok számára el is tolták a közlekedést közlekedési mérnökeink. A kiskörút homlokzatfestése két okból történhetett meg. 1.) abban a két hónapban voltak a választások 2.) a városban van egy építési vállalkozó réteg, akik csúszópénzek által önkormányzati munkák garmadáját kapják, szerzik meg. Önkormányzati lakásfelújítások , út és közmű építések terén hatalmas összefonódások jelei mutatkoznak meg. Csak az nem veszi észre aki nem akarja!!! Kíváncsi lennék az önkormányzati költségvetési kiadások? százaléka megy ezekre a tevékenységekre.
IH ?? KISZ-es fiúk tartsunk össze. Privát vállalkozás:)) Vissza nem térítendő támogatásokból. X párt közbenjárása y szegedi vezetője közbenjárásával. Építési szabályok, környezeti hatástanulmány elsímításával.
Előzmény: zabfaló (142)
riss Creative Commons License 2007.10.21 0 0 143
Szvsz. az új hipermarketek már nem biztosítanak új munkahelyeket Szegedre. Ugyanis a vásárlóerő ugyanaz marad 2 hiper esetében is mint 5 hiper esetében. Igaz az 5 hiper választékot növel, de ugyanakkor részesedést csökkent. Újabb kisboltok fogják majd megkösszönni hogy bezárhatnak. Ugyanakkor egy magas technológiai szintű termelő üzem szűkebb környezetében csak jótékony hatással bírna, hiszen távolabb adja el a létrehozott termékét. Pl KÉSZ kft, SZilánk rt, Hiába építik fel a körúton az új bevásárlócentrumot az a Tesco, és a Cora kárára tud csak részesedni.
Előzmény: Törölt nick (139)
zabfaló Creative Commons License 2007.10.21 0 0 142
Sok újat nem hoztak 5 esztendő alatt, csak a duma van ezerrel. A csatornázást EU-pénzekből még az előző, fideszes vezetés ütötte nyélbe, csak meg kellett csinálni. A fürdőt dettó, az egyetemi központ új épületét dettó, a Kárász utcát dettó, talán a Sz.István tér az övék, meg a Kiskörút homlokzatfestése. De csak a homlokzaté, beljebb már semmi. Most van ez a Reök-palota, mint kultúrközpont még, 1 ház, sok ezerből. Az IH? Biztos jó az is valakiknek, engem nem érdekelt soha. A város adóssága viszont legalább a 3-szorosa felé közelít, nem kicsit, nagyon, mint amennyi 5 esztendeje volt. Ehhez kell a tehetség, hogy a nagy szart sztaniolba csomagolva megetessék a néppel? Velem nem tudja, az biztos,
Előzmény: riss (137)
Damien Duff Creative Commons License 2007.10.20 0 0 141
Nekem ez a Botka = buzi taktika az Orbán = cigány suttogó propagandára emlékeztet. És lehet, hogy mindkettő igaz is... (vagy egyik se)

Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2007.10.20 0 0 140
Hogy állunk? Tapló és buzi? Még csak? Pedofil nem? Alszik a Szentkirályi vagy mi a fene?
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.20 0 0 139
Szerintem a hipermarketekben is dolgoznak emberek, tehát új munkalehetőség.
Előzmény: riss (137)
zuglo_14 Creative Commons License 2007.10.20 0 0 138
Csak úgy......

akkó a seggfejjsiserahad 2010-ben B-t. fogja cikizni, köpködni, sarazni?

Mert hogy Ö is leveri vekkert.......

én szóltam......

kezdjétek el a felkészülést......:-.)
riss Creative Commons License 2007.10.20 0 0 137
Egy miniszterelnök esetében a másság igenis támadási, ill zsarolási tényező. Most azért ne próbáljuk már Botkát előre nyomni, mert szépen mosolyog (azt minden Buzi tud) egyébként meg vezetéséhez semmi pozitívum nem fűződik. Egyetlen komoly termelő beruházást nem tudott kilobbizni a város számára, annak ellenére sem, hogy országgyűlési képviselő is. 5 év alatt illő lett volna e téren felmutatni valamit.!!! Szegeden félelmetes a munkanélküliség, mégis csak hipermarketek épülnek. További három market építés hamarosan kezdetét veszi.Természetesen nem autógyárat várok Szegedre, de pl a Genesis napelemgyárat, elektrónikai üzemeket stb:ide lehetett volna csalogatni. Vajon miért ül a parlamentben Botka Úr? Látjuk e Szeged számára hasznos tevékenységét? Szóljon már valaki ha tud ilyet felmutatni. Szépen beszélni tudni egy dolog, és hatékonyan várost vezetni egészen más dolog.!!! Botka csak a barátai számára jó vezető, anyukája politikai múltja, KISZ-es múltja nélkül, sehol sem lenne. Nagyban közgazdász szemlélettel gondolkodni nem tud. Apró elvtársi, baráti segítségek nem viszik előre a várost, főleg nem az országot. Botka félelmetes kis pont lenne országunk számára, a semmiből felkapaszkodott Újhelyi barátjával együtt.
Előzmény: nyiihihi (135)
zabfaló Creative Commons License 2007.10.20 0 0 136
Persze. De nem szoktam összekeverni a szart a fossal, ahogy mifelénk mondták a régiek. A Bigfoot pedig mindkét halmazállapotnak megfelel.:)
Előzmény: Derek (133)
nyiihihi Creative Commons License 2007.10.20 0 0 135
Naaa, a hírek alapján mégsem lényeges elővenni másért.
Előzmény: riss (94)
nyiihihi Creative Commons License 2007.10.20 0 0 134
Így van!
Meg ha nem vállna be esetleg a kormánynak , mint komrányfő,
akkor egyből menesztik, mert buzi(?)!

(Lényeg, hogy ez támadási felület és akkor már megint nem lesz egy újabb kedvenc miniszterelnökünk!)


:))
Előzmény: boci boci tarka (83)
Derek Creative Commons License 2007.10.20 0 0 133
En nem nyalizom csak nekem megfelel es szimpatikus. nekem a morahalmi polgarmester is szimpatikus, akkor azt is nyalizom? eleg fura kategoriakban gondolkodsz te ha mar ezt gondolkodasnak lehet egyaltalan nevezni.
Előzmény: zabfaló (132)
zabfaló Creative Commons License 2007.10.20 0 0 132
Hiába nyalizod akkor! Marad egy nagy Bigfoot az egész pasi, mehet a napraforgós logisztikai parkba kapusnak. Oda való!:)
Előzmény: Derek (131)
Derek Creative Commons License 2007.10.20 0 0 131
En aztan mitol fosnek? Most komolyan. Miben tudja az en eletemet barmiben is befolyasolni ki a Burgermeister Szegeden?
Előzmény: zabfaló (130)
zabfaló Creative Commons License 2007.10.20 0 0 130
Érik a gyümölcs, ne fossál.
Előzmény: Derek (129)
Derek Creative Commons License 2007.10.20 0 0 129
Ne keverd ossze a vagyaidat a valosaggal
Előzmény: zabfaló (128)
zabfaló Creative Commons License 2007.10.20 0 0 128
Már sokan kiboldogultak belőletek, ne izgulj.
Előzmény: Derek (127)
Derek Creative Commons License 2007.10.20 0 0 127

"Csak egy kicsinyég várunk még, oszt jó napot, Bigfoot elvtárs!:)"

 

Es mit csinaltok?

 

Mert ugye azokat kene meggyozni akik Botkara szavaztak :-))

Előzmény: zabfaló (122)
zabfaló Creative Commons License 2007.10.20 0 0 126
Szerintem lehet ő jó pártpolitikus, de nem jó polgármester. Majd ki fog derülni az is.Most még nem, mert megvette a helyi napilapot az évi rendes hirdetési pénzzel és a VTV is neki dudolászik, de van már másik napilap is!:)
Előzmény: boci boci tarka (125)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.10.20 0 0 125

Az hogy valaki jó polgármester-e vagy sem, nem attól függ, fideszes vagy maszopos.

Botkára is többen szavaztak Szegeden, mint a parlamenti választáson a szocikra.

Tudod, tőlem távol áll az, főként a helyi politikát illetően, hogy aki nem az én pártomból jön, az már csak rossz önkormányzati politikus lehet.

Előzmény: zabfaló (124)
zabfaló Creative Commons License 2007.10.20 0 0 124
Azt se tudtam. Egy unokaöcsém ott él családostul Pécsett, gimiben tanár, neki nem hiányzik, ő fideszre szavazott.
Előzmény: boci boci tarka (123)
boci boci tarka Creative Commons License 2007.10.20 0 0 123

Nem biztos, hogy mindenki úgy gondolja mint te.

Toller pedig a pécsieknek hiányzik, nagyszerű polgármester volt, nem véletlen, hogy a magánéletben Kósának is barátja.

Előzmény: zabfaló (122)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!