Keresés

Részletes keresés

Geyza Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1892

Engem is meglep, de tökmindegy.

Annyira nem tudsz felizgatni.

Előzmény: Gavriel (1891)
Geyza Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1890

Különben tényleg: nem baj, ha nem értesz meg 2 sort magyarul, de akkor nem kellene válaszolni rá és égetni magad.

Bár ez nem az én bajom.

Előzmény: Gavriel (1887)
Geyza Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1889

Jajj!

De sötét vagy...

Ezzel a Ti-vel:-(((

Előzmény: Gavriel (1887)
Geyza Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1885

?

Szövegértési problemák.

Előzmény: Törölt nick (1884)
Geyza Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1883
Nem önként. Vagy téged megkérdeznek, akarsz-e adózni?
Előzmény: Törölt nick (1882)
Geyza Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1881
Hát nyilván MI. Jó kérdés volt.
Előzmény: Törölt nick (1880)
lenndélen Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1875
Ez mondjuk megérne némi támogatást valami konkrét adattal, már csak azért is, mert nem igaz.
Előzmény: pellerin (1833)
Or Kán Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1874

Jé, hogy a bunkóság milyen ragadós....:o)

 

 

 

(Bár ennek az őstahó Andrassewnek eddig sem kellett a szomszédba menni érte)

Előzmény: Törölt nick (1829)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1873
"Antiszemitának nem? Elcseszett egy ember lehetsz...

Saját hazát tönkretenni nem ? Elcseszett egy ember lehetsz...
"

Hogy ki mikor mit tett tönkre az, kérlek szubjektív meghatározás kérdése. Amíg gazdasági kérdésekben a két oldal egymásra mutogat, és néha még igazuk is van, addig ezt ne hasonlítsuk az antiszemitákhoz, jó?

Az antiszemitizmus nem politikai nézőpont kérdése, ergo nem lehet vitás (max a kisnyilasok forgatják a szemüket, de azt meg ki nem szarja le...).
Előzmény: Törölt nick (1852)
lenndélen Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1872
Nem nevezném szánalmasnak, egész jól elvegetálnak belőle.
Előzmény: Törölt nick (1871)
lenndélen Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1870

Miért kéne az SZDSZ-nek mózesi alapon politizálnia?

 

Szerintem ez csak egy ötlet, mint látjuk, lopstop alapon valahogy nem megy nekik:)

Előzmény: Törölt nick (1835)
lenndélen Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1869

A Művészetek Palotája  hogy került 30 helyett végül 100 milliárdba?

 

Höhö, már kétszázmilliárd fölött járnak:))

Előzmény: Törölt nick (1853)
cren Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1867
Arról igazán nem tehetek, hogy nem tudtad, hogy a politikusok (is) hazudnak.

Arról meg végképp nem tehetek, hogy még mindig nem vagy hajlandó szembenézni azzal, hogy nem csak minden második, hanem mindegyik.
Előzmény: Or Kán (1866)
Or Kán Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1866
Nemigen vagyunk túl, mert azt, hogy még most is hazudnak, nehezen emésztem (meg).
Előzmény: cren (1863)
mavtelep Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1865
A "vörös báró" nem a Horváth Ede volt ???
Előzmény: Törölt nick (1853)
cren Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1864
Na megmondom, miről van szó, mielőtt még valaki azt hiszi, hogy egy logikaprofesszor veszett el benned.

Mindössze szóvátettem a primitív pofátlanságodat, mert lebübükézted Pixyt. Hogy mekkora tuskó vagy, azt beszéld meg Semjénnel.

Ami egyebet írtál, az szóra sem érdemes.
Előzmény: Törölt nick (1860)
cren Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1863
Na ezen túl vagyunk. Akkor most vedd sorra a sohasemhazudik nemtaggyűlés Viktort.
Előzmény: Or Kán (1861)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1862

Nagy fasz ez a Semjen, ha pocsetes papiron akarja latni, hogy a birosag a szovege alapjan nem allapithatja azt meg, hogy o nem antiszemita.

 

Megint kenyszeresen jut eszembe az a vicc a Semjen agyanak strukturajara lehet jellemzo: "Antiszemita az, aki a kelletenel jobban gyuloli a zsidokat"

 

Előzmény: tvisztugél (1810)
Or Kán Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1861

"Ők már elismerték, hogy hazudnak."

 

Még most is? Pedig azt igérték, többé nem fognak...Brühühü!!!

 

(Egyébként nem ismerték el, csak lebuktak, mikor bevallották. Fontos különbség.)

Előzmény: cren (1855)
cren Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1858
Istenem, hogy te millen hüle vagy.

Bübüke - tenné hozzá Pixy.

Aszittem megérted. Többé nem hiszek ilyesmit, megígérem.
Előzmény: Törölt nick (1857)
cren Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1856
Nem kellene minden f@sságot rögtön leírnod, ami az eszedbe jut. Csaxólok.
Előzmény: Törölt nick (1854)
cren Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1855
Vetélkedjen veled a maszop. Ők már elismerték, hogy hazudnak.

Most te jössz, meg Orbán.
Előzmény: Törölt nick (1853)
cren Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1851
Ez nagyon óvodás volt. És hazudozol is. Mondjuk a 12 állami gazdaságot és a Nemzeti Színházat simán elhallgattad.
Előzmény: Törölt nick (1849)
cren Creative Commons License 2007.09.14 0 0 1850
Rosszabb vagy, mint Orbán, mert ő azért nem szólítja Vezénylő Tábornok Úrnak Bencsiket.
Előzmény: Törölt nick (1846)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1847

"Lelki torzulás szdsz-esnek lenni"

 

Antiszemitának nem? Elcseszett egy ember lehetsz...

 

Előzmény: Törölt nick (1838)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1845
Mi bajod a digitális táblákkal?
Előzmény: Törölt nick (1826)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1844
No de könyörgöm, mi köze az szdsz-nek a zsidókhoz??????????? A fidesz balfaszságai miatt a svábokat kéne utálni?
Előzmény: Törölt nick (1822)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1843
Csessze meg, nem akart megjelenni az első, azt hittem, elnyelte a net bugyra, bocs miatta.
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (1842)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1842
Teljesen világos. Kóka miatt utálni kell a zsidókat, Meciar miatt az olaszokat, Bush miatt a magyarokat, Merkel miatt viszont a zulukat tartozunk gyűlölni. Brilliáns elme vagy te...
Előzmény: mint_oldott_kéve (1803)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1841
Ja, persze, világos. A Kóka miatt utálni kell a zsidókat, Meciar miatt az olaszokat, Funar miatt viszont a zulukat tartozunk utálni.
Előzmény: mint_oldott_kéve (1803)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!