"Antiszemitának nem? Elcseszett egy ember lehetsz... Saját hazát tönkretenni nem ? Elcseszett egy ember lehetsz..."
Hogy ki mikor mit tett tönkre az, kérlek szubjektív meghatározás kérdése. Amíg gazdasági kérdésekben a két oldal egymásra mutogat, és néha még igazuk is van, addig ezt ne hasonlítsuk az antiszemitákhoz, jó?
Az antiszemitizmus nem politikai nézőpont kérdése, ergo nem lehet vitás (max a kisnyilasok forgatják a szemüket, de azt meg ki nem szarja le...).
Teljesen világos. Kóka miatt utálni kell a zsidókat, Meciar miatt az olaszokat, Bush miatt a magyarokat, Merkel miatt viszont a zulukat tartozunk gyűlölni. Brilliáns elme vagy te...