Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.30 0 0 74
Azóta az a fidesz nem az a fidesz,az mdf nem hasonlit a rendszerváltó pártjához semmiben sem,a szabaddemokraták elfelejtették a szlogent:hisszük merjük tesszük.Mint azt sem tudják már hogy az Mszp-vel való összeölelkezés mennyit ártott a saját pártjuknak,illetve nem akarják tudomásul venni.Azonkivül nagyon sokszor mondjuk rá helytelenül akár családtagjainkra is, hogy megöllek,és megtettük:-ugy álltalában? Erre csak annyit mondhatok :na és?
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.30 0 0 73

A falu bikájával mi van?:-))))

 

Lila lett a töke. Mintha Milka bika lenne. Azóta nemigen közszerepel. :))

Előzmény: zuglo_14 (71)
geszthi Creative Commons License 2007.08.30 0 0 72
Nezd csak meg hogy hanyszor csinalta ERVKENT, raadasul milyen ocsmany modon Wic ezt?

Nezd csak meg hany topikot nyitott ellenuk Elnyomott?!

Nezd csak meg hany, topikot es szavazast tettek tonkre az ilyen kamunickek (nelkuluk elemesbol sosem lett volna az ev korrektje...vegul is nicket baratjol)
Előzmény: upi2000 (61)
zuglo_14 Creative Commons License 2007.08.30 0 0 71
A falu bikájával mi van?:-))))

száj és körömfájás?:-))))
Előzmény: Wic (18)
Wic Creative Commons License 2007.08.30 0 0 70

lol.

nem én csináltam először, már bizonyítottam többször geszthi kartácsnak, de hát az ilyeneket hajlamos elfelejteni ;)

Előzmény: upi2000 (61)
turulkovics Creative Commons License 2007.08.30 0 0 68

Off

...Lán topiktársunknak, ha elfogy azérve és vesztésre áll rohan a modikhoz feljelenteni!

On

turulkovics Creative Commons License 2007.08.30 0 0 67
Na ez az amit szívesen elfeledtetne Orbán!
Előzmény: geszthi (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.30 0 0 66
Előzmény: Törölt nick (64)
Tamerlán Creative Commons License 2007.08.30 0 0 65
geszthi,

nagyon hiányosak az ismereteid.

Azt a Demokratikus Chartát hoztam
- amelyet (Surányi leváltása után) a parlamenti Fidesz-frakció ugyan aláírt
DE
- amelytôl késôbb (annak deformálódása miatt) ELHATÁROLÓDOTT.

Itt egy forrás - Bauer T. interjú a Beszélôben:
"Ma már talán kevesen emlékeznek – vagy akarnak emlékezni arra –, hogy miután szeptember elsején leváltották Surányi Györgyöt a Nemzeti Bank élérôl, a Fidesz-frakció testületileg aláírta a Chartát.
A Fidesz elhatárolódása a Chartától
akkor kezdôdött, amikor összegyűltek az aláírók, és szóvivôket választottak.
Attól kezdve a Charta más lett, mint aminek indult.
Nyilatkozatból mozgalom, szóvivôkkel, akciókkal.
Elindult egy folyamat, amelynek végpontján, a ’94-es választások után a Charta összehívott a Kossuth Klubba egy kvázi koalíciócsináló gyűlést."

geszthi,
legközelebb tessék rendesen készülni!
Előzmény: geszthi (54)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.30 0 0 64
Előzmény: Magic Horse (62)
Magic Horse Creative Commons License 2007.08.30 0 0 63
jó, akkokr Wic kezdte el

viszont én nálad látom univerzális érvként nyakrafőre alkalmazva
Előzmény: geszthi (55)
Magic Horse Creative Commons License 2007.08.30 0 0 62
hazugság miatt törlik?????????

mióta divat topikokat hazug topikcim miatt törölni?

na ne nevettess már
Előzmény: geszthi (55)
upi2000 Creative Commons License 2007.08.30 0 0 61

Na ebben legalább igazad lehet, márminthogy Wic csinált először ilyet, de azért azt lásd be, hogy az értelmetlenségében idegesítő, ugyanakkor menetrendszerűen érkező, értelmes válasz helyetti hsz-szám kopizást csak te alkalmazod ezen a fórumon...

 

*elég unalmas és ergya dolog, de hát szabaccság van eftársak*

Előzmény: geszthi (55)
upi2000 Creative Commons License 2007.08.30 0 0 60

hűha, ma különösen jó formábnan vagy....

/szedsz valamit nyitott gondolkodás ellen?/

Előzmény: geszthi (54)
geszthi Creative Commons License 2007.08.30 0 0 58
Es mit ad isten? Amint Wic pofara esik egybol megjelenik egy masik himsoviniszta nick...

Ugye heptanick?
Előzmény: Dino Vercotti (57)
Dino Vercotti Creative Commons License 2007.08.30 0 0 57

Menjél már főzni! Nem igaz, hogy ennyire ráérsz!

 

Krumplilevest kérek, meg palacsintát (ez utóbbit sütni kell).

Előzmény: geszthi (55)
geszthi Creative Commons License 2007.08.30 0 0 56
Dehogy mentegetted, csak behoztal ket HAZUG/TEVES infot ide, hogy nem is Orban kezdte.

Aaaa dehogy mentegetted, aaa dehogy.
Előzmény: Wic (53)
geszthi Creative Commons License 2007.08.30 0 0 55
"mingyá nyitok egy "Az adatlapbekopizás érvként való felhasználását geszthi kezdte el" c. topikot"


Azt hazugsag miatt torlik, ugyanis ez ugyben WIC forumtarsnal kerdezoskodj!

:-)



Ja, hogy ezt te is nagyon jol tudod heptanick.


Wic válasz | vissza a topikba 2002.04.11 16:53:30 © (12)
Felhasználónév: kormányváltás
Email-cím: kormanyvaltas2
Homepage: http://
Üzenetek száma: 8
Státusz: Új vendég
Jogosultságok: Témanyitás és hozzászólás írása
Bemutatkozás:

Érdekes egyre több a baloldali fikanick, mióta ugy néz ki, talán az MSZP nyer.
Ez is azt bizonyítja, kezdenek előbújni a férgek.

es hogy jellemzobb legyen:


Fikanick minosites elkezdese

Wic : 2002. Aprilis (tomkelegevel elkezdve )
geszthi : 2003 Februar (de a masodik csak December)

Indexes forumozas kezdete (elso hozzaszolas):

Wic: 2001 Aprilis
geszthi : 1998. November
Előzmény: Magic Horse (36)
geszthi Creative Commons License 2007.08.30 0 0 54
Azt a Chartat hozod peldanak amit a Fidesz a nacizast elkezdo Orban Frakciovezeto Vezenyletevel kollektive alairt Antall ellen?

Hat ennel meg Wic trukkje is jobb :-)
Előzmény: Tamerlán (50)
Wic Creative Commons License 2007.08.30 0 0 53

ki mentegette, index lexebb asszonya?

 

 

tudod, a történelem nem a rencerváltással kezdődött... :o)

Előzmény: geszthi (51)
Arcamax Creative Commons License 2007.08.30 0 0 52

A nácizást a német kommunisták kezdték el anno az 1920-as években, majd folytatták azt szovjet testvéreik, amit aztán átvettek a magyar kommunisták, végül divat lett az egész világon, majd ez a divat politikai fegyverré kopott, amely manapság egyre gyakrabban besül, mit egy kezeletlen pattanás, főként a kommunisták egyenesági magyar örökösei, a balliberálisok kezében.

Mert már ehhez is kontárok.

Előzmény: geszthi (-)
geszthi Creative Commons License 2007.08.30 0 0 51
Mit is irtam? Rendszervaltozas utan a Parlamentben.

Erre Wic beirja Orban mentegetesere GROSZ Karolyt.

Ja, ha csak IGY nem....
Előzmény: Wic (23)
Tamerlán Creative Commons License 2007.08.30 0 0 50
Jó.
Emlékezzünk:

Beszélő, 2000. május
Seres László:

"A Demokratikus Charta-1994-re bôven (túl)teljesítette feladatát, a szélsôjobbal szembeni civil mozgósítást, a kormányzó jobboldalon belül/kívül befolyásos csurkizmus térnyerésére való figyelemfelhívást.
A Vitányi-Farkasházy-Konrád-Bossányi fémjelezte Charta-értelmiség jogosan ment ki Csurka ellen az utcára - és nem jogosan, sokkal inkább szerepzavarosan tett meg mindent két politikai párt, az MSZP és az SZDSZ házasságáért.

Miközben a Mahir-Fidesz-MDF érdekeltségbe került, Deutsch Tamás bejelentette, hogy ô biztos forrásból értesült bizonyos titkos Kis János-Nagy Sándor randevúkról (pláne: milyen hiteles vád volt ez annak a Fidesznek a részérôl, amely késôbb Nagy Sándort proponálta a Horn-kabinet gazdasági csúcsminiszterének!), de azért lássuk be, hogy a koalíció nem éppen spontán, minden elôzmény nélküli elhatározás kérdése volt.
A nyári koalíciókötés visszatérô fordulata volt a „közvélemény” koalíciós elvárása – de ki is formálta azt a bizonyos közvéleményt? Ki is plántálta az emberekbe, hogy valamitôl félni is kell, nemcsak harcolni ellene? Na ugye. Torgyán és Csurka februári közös, Faddy Othmár atyával súlyosbított sportcsarnokbeli performance-a is inkább tünt nevetségesen anakronisztikus elmebajnak, mint reális veszélynek (ott voltam: a legkeményebben az import zöldalma ellen küzdöttek, mert túl kemény és nem lehet beleharapni). Utólag visszagondolva nem kizárt, hogy igaza van a Fidesz-közeli… pardon, Fidesz-értelmiség azon részének, amely szerint a Charta- csak látszólag Csurka ellen vonult ki az utcára, valójában az MDF centrumát támadta, amelyrôl (nem teljesen alaptalanul) nem hitte el, hogy képes konszolidált-konzervatív vonalat is tartani.
A Charta- az MDF-szélsôjobbal szemben ambivalens MDF-centrumot automatikusan odaértelmezte Csurka mellé, hogy az MSZP-nél mindenképpen nagyobb veszélynek tünjön.
A Charta--értelmiségen belüli liberális értelmiség meg önmagáról, illetve pártjairól nem hitte el, hogy képesek egyedül nyerni: „A Charta-létrehozása a liberális közép mentális (ön)felszámolása felé tett elsô nagy lépés volt” – írta június elején Neményi László a Beszélôben.

Sétáltam én is Charta--tüntetésen anarchista barátaimmal: meglepve láttam, hány alulexponált ex-MSZMP-KB-PB-KGB-HNF-stb.-arc tartja fontosnak a sajtószabadság civil megvédését. Nem szégyellem, hogy ott voltam, de nem is vagyok különösebben büszke rá. Amit szégyellek: nem voltam képes árnyaltabban gondolkodni és legalább valamennyire függetlenedni a szekértábor-mentalitástól.

Nem akarom lebecsülni az Antall/Boross-éra nyomasztó mivoltát, de az a fasiszta veszély egyszerüen nem forgott fenn, amit a szoclib pszichózis kreált belôle."

Na,
akkor Seres utolsó mondata ismét:

"Nem akarom lebecsülni az Antall/Boross-éra nyomasztó mivoltát, de
AZ A FASISZTA VESZÉLY EGYSZERŰEN NEM FORGOTT FENN,
AMIT A SZOCLIB PSZICHÓZIS
KREÁLT BELÔLE."

Előzmény: geszthi (-)
független már foglalt Creative Commons License 2007.08.30 0 0 47
de az is lehet, hogy valami bot nyitogatja paraméterek alapján a topikokat. a bejelentkezéshez, meg a topiknyitáshoz nem kell  "anti ocr " beléptető. de vmi közös adatbázis biztos van. csak a + (mert ugye voltak)  dolgokat ki kell szűrni.
Előzmény: Magic Horse (38)
mac.m Creative Commons License 2007.08.30 0 0 46
Talán a nácik...
Előzmény: Magic Horse (44)
Subiaco Creative Commons License 2007.08.30 0 0 45
Telitalálat! :DDD
Előzmény: lajafix (26)
Magic Horse Creative Commons License 2007.08.30 0 0 44
az orbánozást ki kezdte el?
taurus40 Creative Commons License 2007.08.30 0 0 42
tudom akkor jön az eltíltás

barátai mindjárt lépnek
Előzmény: független már foglalt (41)
független már foglalt Creative Commons License 2007.08.30 0 0 41
mi lenne ha nem zavarnánk a munkáját? ha elkerüljük a topikjait, akkor nem fognak pörögni. szerintem ez a lényege. provokatív címen elindít egy topikot, mi meg ugrunk rá. lehet nem kéne. ne sértegesd semmi esetre se!
Előzmény: taurus40 (39)
mac.m Creative Commons License 2007.08.30 0 0 40
És akkor a topiknyitási indexről még szó sem esett...
Előzmény: Magic Horse (36)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!