Keresés

Részletes keresés

ciderpalace Creative Commons License 2011.02.05 0 0 103

Sziasztok,

Londonban olcso nagyon szinvolnalas szállás, bomba áron kínál a ciderpalace, ha kirandulást terveztek itt erdemes szállást foglalni mert verhetetlen áron nyújt kiváló szolgáltatást. www.ciderpalace.com.

18 font/Fő/éjj, Reptéri transzfert is vállnak.

Rodrigó Creative Commons License 2011.02.05 0 0 102

Szezonon kívüli árszabás egy gyönyörűen berendezett falusi vendégházban, ami az M3-as autópályától 3 km-re van, Mezőkövesd közelében.

 

http://www.csikospanzio.hu/arak.html

 

Átutazóknak, illetve hétvégi kiruccanáshoz ideális. Érdemes megnézni a képgalériát, a nyugis környezet garantált :)

1-2 éve indultak, de a vendégkönyvben már vannak bejegyzések visszatérő külföldiektől!

 

3-4-szer voltam náluk, a falusi reggeli fincsi :)

 

 

sutalaci Creative Commons License 2010.11.11 0 0 101

Rimini környékére keresek szállást 4+4 fő számára július elejére. Gondban vagyok, mert a repülőjegyek megvásárlását egy a venere oldalán található nagyon kedvező ajánlatra alapoztam, ami sajnos másnapra nyomtalanul eltünt a rendszerből. Elvileg családonként kevesebb mint 400 euro lett volna 9 éjszakai szállás négyágyas szállodai szobában reggelivel.

Most max 800 euroért kellene 8 főre szállást szereznem 9 éjszakára. Kérlek segítsetek. Legjobb egy komplett lakás lenne Rimini környékén.

 

sutalaci kukac freemail.hu 06-20-9760740

peliatan Creative Commons License 2010.10.10 0 0 100

Szállást keresőknek: www.laterooms.com 

 

Rómában kitünő szállás: Asian Rest House B&B. Szuper tisztaság !!! Nem csak a szoba tiszta,de a teljes területük is példás! A biztonság 100%. A szobában TV, a konyhában frigó, kévéfőző és minden felszerelés van. Nagyon kedvesek, 6 szobájuk van, de apartmant is lehet 2+3 főnek, de akár 3+3-nak is.

Megközelíthető a Terminitől: 105 busszal a Porta Maggiore után 4. megálló Casilina-St.Elena, onnan kb. 30 m. A buszmegállótól visszafelé, át az úton, be az utcába, bal oldalon. Közvetlen busz a Vatikánhoz:81-es. A 810-es Piazza Venezia, Circo Massymo, stb. Árban is megfizethető, szívesen ajánlom azoknak, akik nyugodtan akarnak aludni és nem rettenti el a 15 perces távolság. Mi rendszerint a villamossal közlekedtünk, a közelben vannak élelmiszer üzletek is. 

Terminitől villamossal: 5-ös és 14-es Via Casilina megéllótól 5 perc gyalog.

dodo123 Creative Commons License 2010.10.10 0 0 99

Sziasztok!! Ha olcsó és jó szállást kerestek a hegyekbe akkor én nyugodt szívvel tudom ajánlani az Aggteleki Katica Vendégházat!!OLCSÓ ÉS JÓ!!Különálló vendégház és 20 főt el tudnak helyezni.A tulajok bármire nyitottak!Mi amikor ott voltunk /már 2-szer/,bármiért fordulhattunk hozzájuk,házi kenyértől elkezdve a kedves kiszolgálásig,a felvilágosításig mindenbe partnerek voltak ami szerintem nagyon fontos!!A vendégház tiszta,tágas,nagyon szép.Ha valakit érdekel akkor nézze meg a keresőbe,hogy Katica Vendégház Aggtelek és ott vannak fényképek is és ott a telefonszám.A tulajok mondták,hogy baráti társaságtól elkezdve csoportokig bárkit fogadnak és az is fontos,hogy bulitól elkezdve bármi lehet csinálni akár az egész házat ki is lehet bérelni,hatalmas nagy területen van a ház.Szerintempróbáljátok ki mert nem csak nekem hanemmásoknak is nagyon bejött,és csakjó megjegyzéseket lehet hallani róluk.Nekem is olyanok ajánlották akik ott voltak és minden úgy van ahogyan most leírtam!!!

hkati76 Creative Commons License 2010.08.12 0 0 98
Hello mindenki!

Csak egy tipp! Itt ingyenes szállást tudtok foglalni ( egy alkalommal, az hozzá tartozik az igazsághoz) Tenerifén: www.free-tenerife.hu

Szerintem ez jó olcsó!:) Mi már utaztunk velük, minden rendben volt, jól éreztük magunkat!
vattilav Creative Commons License 2010.07.12 0 0 97

 

Bakonyi szállás.

 

Önálló ház 2-6 fő részére Veszprémvarsányban, csendes helyen kiadó.Szoba, nappali, konyha, fürdöszoba, nagy udvar.Bolt, vendéglő, busz/Győr-Veszprém-Balaton/ 300m-re.Bakonygyiróti pincesoron bográcsozás, borkostolás, 10-15 főnek is!Túrázás, pihenés, kikapcsolódás.

 

vattilav@invitel.hu  20/8245913

sutalaci Creative Commons License 2010.07.10 0 0 96
A napokban jöttünk haza egy olcsó repülős nyaralásról A repülő Kolozsvárról indult és ott találtam egy szimpatikus magyar fiatalembert aki ad ki lakást Kolozsváron és Kolozsvártól 8km-re egy szép kis hegyi faluban. Nagyon rendes és olcsó volt a szállás. Extraként ingyen megőrizte az autóinkat zárt udvaron és kicsi pénzért a transzfert is biztosította számunkra. Megígértem neki, hogy reklámozni fogom. Mivel a wizzair-nak vannak onnan akár 280Ft-os útjai (pl Pisa), vagy 2500 Ft-ért Párizs Róma és hasonlók, ezért kelet Magyarországról utazóknak jó ajánlat lehet onnan indulni és oda érkezni. Mi első nap megnéztük Kolozsvárt, másnap repültünk. Éjszaka hazaérkeztünk (a reptéren vártak két aútóval) és másnap megnéztük a Tordai sóbányát és a Tordai hasadékot. Ezekhez foghatót még nem láttam. Szóval a srác neve Jaskó zsolt, elérhetősége:bethlenhaz@freemail.hu hivatkozzatok rám!!!
kathy03 Creative Commons License 2010.07.06 0 0 95
Sziasztok!

Pécsen szeretnék "olcsó" szállást találni 4 fő részére egy hétvégére (lehetőleg magánszállást). Ha valaki tud ilyenről, kérem segítsen.
Köszönöm.
gaborboros Creative Commons License 2010.07.02 0 0 94
Sziasztok

Hajduszoboszlon szoba kiado max 9 fo.
2500Ft/fo/ej
Tovabbi info:
borosokvendeghaz@gmail.com
vagy
06703144486

Gabor
NODOUBTCAR Creative Commons License 2010.07.01 0 0 93
Sziasztok,

Túra, kerékpár, via ferrata= Aktív szállások!

Nézelődjetek, és legyen sok kalandotok, élményetek : Aktív szállások!
beázás Creative Commons License 2010.06.07 0 0 91

www.urban-apartments.hu

 

Igényes szín- és stílusharmoniával, új egyedi bútorokkal berendezett apartman HATVANTÓL 7 percre.

 

Teljesen berendezett konyha, fürdőszoba, friss, tiszta ágynemü és törölközők.

ADSL internet csatlakozás, SAT-TV.

 

5.900,- Ft/apartman 2 fő részére/éj

B311 Creative Commons License 2010.05.23 0 0 90
memorix Creative Commons License 2010.05.23 0 0 89
Balatoni, Velencei, Ikali apartmanok olcsón kiadók:

http://www.pannonutazas.hu/index.htm
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.03 0 0 86
"Én is kíváncsi lennék, mi a baj a booking.com oldallal, annyian szidják."

1. Borzasztó vicces olyan dolgokat olvasni, hogy "már csak 2 szoba maradt" mondjuk egy 6-8 hónappal későbbi foglalásra.

2. Még viccesebb mindezt a szállodai listaárnál olykor drágább ajánlatok esetében.

Nem először fordult elő, amikor nézegettem, konkrétan egy esetben direkt abba a hotelbe mentünk Amszterdamban, amire azt írta: "utolsó esély, már csak 1 szoba". Namost ugye mondanom sem kell, hogy a szálloda szinte teljesen üres volt...:

3. "A szállodáknak a foglalás garanciájaként szükségük van hitelkártyájának adataira (dombornyomott bankkártya is elfogadott, a továbbiakban csak hitelkártyaként jelöljük). Ennek érdekében hitelkártya-információit eljuttatjuk a lefoglalt szállodába és a kártyát ellenőrizhetjük (ún. előzetes engedélyezéssel)." - ez félrevezetés, mert nagyon sok hotelt kártyaszám nélkül is le lehet foglalni, a venere.com sem kér kártyaszámot.

(A kártyaszám megadásával kapcsolatban nagyon rossz tapasztalatom volt Dániában, ugyanis a több héttel korábbi foglalás alkalmával lazán lekapták a teljes foglalás árát előre, annak ellenére, hogy direkt flex szobaárat választottam, ahol ez nem szokásos - elég kellemetlen volt egy órát veszekedni egy dán recepcióssal, hogy akkor lennének kedvesek visszapakolni az összeget. Azóta inkább az Accorhotels láncban alszom, soha semmi gond nem volt. Bődületes egyébként, hogy az egyébként szuperbiztonságosnak nevezett kártyákkal mennyi mindent megcsinálhat egy hotel gyakorlatilag minden különösebb fakszni nélkül...)
Előzmény: freyya (84)
Adnilem69 Creative Commons License 2010.05.02 0 0 85

Sziasztok!

 

Budapesti apartman szállás nagyon olcsón, kiválló minőségben!

Személyenként 4.000Ft -os áron, 5 személyre a teljes apartman csak 12.000Ft-ért!

 

Bővebb információ:

www.bpszallas.hu

info@bpszallas.hu

 

freyya Creative Commons License 2010.04.11 0 0 84
Én is kíváncsi lennék, mi a baj a booking.com oldallal, annyian szidják. Én évek óta foglalok ott és a hostelbookers-en keresztül, és teljesen meg vagyok elégedve velük. Biztonság kedvéért a foglalás után fel szoktam venni a kapcsolatot közvetlenül a szállodával is, hátha valahol hiba csúszott a gépezetbe. Mondjuk olcsóbb szállások inkább a hostelbookers-en vannak (tény, hogy itt levesznek 10%-ot előre), a booking.com-on elsősorban szállodák találhatók.
Előzmény: Törölt nick (80)
Kereva-5 Creative Commons License 2010.04.11 0 0 83
Milyen rossz tapasztalatod van a booking.com-al? Átvertek, vagy az árakkal volt problémád?
Előzmény: Törölt nick (80)
Hostelpecs Creative Commons License 2010.04.06 0 0 82

Sziasztok,

aki Pécs belvárosában keres olcsó szállás lehetőséget, látogasson el a köv. honlapra: http://hostelpecs.hu

Egy hét, illetve hosszabb tartózkodás esetén további kedvezmények! Szeretettel várjuk magánszállásunkon!

Törölt nick Creative Commons License 2010.03.27 0 0 80
Egy csomónál nem veszik le, a booking.com egyébként az egyik legnagyobb szemét, de hagyjuk.

www.venere.com
www.hrs.com

például...

Amúgy ha olyan szállást foglalsz, aminek a díjtétele előrefizetős, akkor szemrebbenés nélkül leveszik, nagyon meg kell nézni, nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, kivéve, ha pár napon belül utazol. Általában sokféle ár van egy-egy szállásnál, át kell nézni a feltételeket.
Előzmény: oliver777 (75)
dacia-2 Creative Commons License 2010.03.26 0 0 79

 

Aki kedvező árú hegyi szálláslehetőséget keres, Salgótarján környékén, ajánlom figyelmébe a Hollófészek vendégház honlapját : www.hollofeszek.hu

 

A ház Rónafaluban, közvetlenül a Medves - fennsík peremén, 540m magasan található, gyönyörű panorámával.

 

 

 

 

bogibolya Creative Commons License 2010.03.09 0 0 78
Sziasztok!

Szeretném a figyelmetekbe ajánlani az olcso-utazas.hu weboldalt, ahol nagyon olcsón foglaltam repülőjegyet, szállást és autót.
oliver777 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 75
Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy nem tud vki egy olyan szállásfoglaló honlapot, ahol foglaláskor nem veszik le hitelkártyáról a pénzt, hanem csak biztosítékként kérik a hitelkártya adatokat (a booking.com-on kívül)?

Köszi!
Oli
Eszto1 Creative Commons License 2010.01.14 0 0 74
Sziasztok!

Teljesen új forumozó vagyok, most épp az első levelemet olvassátok. :)

Pest megyében keresek szállást kb. 20-40 fő részére nyárra, ahol van előadóterem és a legfontosabb, hogy csönben, nyugalomban tudjuk lenni.

Van valakinek ötlete?
A szokásos oldalakat már végigfutottam és nem vagyok teljesen megelégedve.

Köszönöm
carrie80 Creative Commons License 2010.01.13 0 0 72
Könnyen kezelhető szállásfoglalási oldal: http://szallasmania.hu/

Folyamatos akciós árak, wellness szállodák, olcsó panziók.

http://szallasmania.hu/
Alban.hu Creative Commons License 2010.01.13 0 0 71
Arra próbáltam utalni, hogy a február 28 napos, tehát február 31. nem létezik. Azaz örökké ingyenes kell legyen az oldalad.
Előzmény: Törölt nick (70)
Alban.hu Creative Commons License 2010.01.12 0 0 69

Ezek szerint amíg nem lesz február 31, addig nem kell fizetni?
Szuper ajánlat, de tartsd is meg!

Előzmény: Törölt nick (68)
szallasolo Creative Commons License 2009.12.16 0 0 67
Ha valaki esetleg Gyulán keresne szállást akkor nézze meg a panziónk oldalát!
Olcsó, barátságos kiszolgálás. Akár nagyobb társaságoknak is... <a href="http://www.arpadhazpanzio.extra.hu>www.arpadhazpanzio.extra.hu</a>
szegus Creative Commons License 2009.10.13 0 0 66

Sziasztok!

 

Ha Pàrizsban keresnetek olcso szallast, en idoszakos jelleggel kiadom a lakasom. Ara: 30 Euro/fo/ej. 4 ember kenyelmesen elfer, szukseg eseten 5. embernek matrac van, ezert nem kell fizetni; konyhahasznalat, agynemu, torolkozo, wifi benne van az arban. A lakas a Villejuif Leo Lagrange metromegallonal talalhato, az alap kozlekedesi zonaban (1-2 zona). 2 szoba, furdoszoba-wc kulon van, nagy tetoterasz. Haz aljaban bolt van, ahol étel beszerezheto.

 

Ha erdekel az ajanlat, irj ide: szegvari.anna@gmail.com

E.Laci Creative Commons License 2009.10.12 0 0 65
Én 3 hete voltam egy vendégházban Nagyszénáson, kényelmes volt, tiszta, rendezett, sajna a jakuzzi, meg a szauna, nem volt kész akkor, remélem ha azon a területen lesz dolgom, elkészülnek vele (akkor kezdték el építeni a helyét). :D
Még az ára sem volt drága 3000 körül ha jól emlékszem, bár nem biztos.

Most meg Tokaj környékére mennék , nem tudtok egy olcsó helyet? azért ne legyen annyira lepukkant ha lehet:D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!