Keresés

Részletes keresés

lilaköd mámor Creative Commons License 2007.04.19 0 0 103

hát igen..ha jól értelmezzük azt a passzust:)

vagyis Eörsi és csapata gyűlölködhet, meg a Jobbik-MIép is.

 

 

csak a talpas jobbágy ne mutogasson.

Előzmény: bibercalmero (101)
bibercalmero Creative Commons License 2007.04.19 0 0 101
Nekem pl a 3. passzus nem tetszik, ez a politukusokat kiveszi a buntethetosegbol.
Masik dolog ami nem tetszik, hogy egy olyan szemely is jegyzi a javaslatot, aki nevetgelt egy egy holo aldozatokra emlekezo rendezvenyen, meghozza egy zsidokat serto poenon.
Előzmény: Szabó G. Zoltán (91)
Uriella Creative Commons License 2007.04.19 0 0 99

Meg bezonyos el és beismert túlkapások is.

 

Előzmény: itymeg (97)
lilaköd mámor Creative Commons License 2007.04.19 0 0 98
jól van, simi a buksira aztán hess.
Előzmény: itymeg (97)
itymeg Creative Commons License 2007.04.19 0 0 97
az állampolgárok többdségének memberi méltóságát a fideszcsürhe állatias,. állandó randalirozása sérti
Előzmény: lilaköd mámor (94)
lilaköd mámor Creative Commons License 2007.04.19 0 0 96
mondjuk , hogy az elmélet. és a köré izzadt bizonyítás.
Előzmény: Szabó G. Zoltán (93)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.04.19 0 0 95
Nem arról van szó, hogy én mitől leszek gyalázatos.
Arról van szó, van-e mindenkinek joga az emberi méltósághoz.
Az alkotmány szerint ven.
Akkor viszont az államnak védelmeznie kell.
Előzmény: Törölt nick (57)
lilaköd mámor Creative Commons License 2007.04.19 0 0 94

tekintve az előző hszlásod...talán nem kéne jogászkodni:DDDD

 

mondjuk a méltósághoz való jog inkább okt.23-án sérült, amikor a pribékek a vért ontották a pesti utcán.

 

csak akkor épp nem volt a közelben az alkotmány, és te sem aki beidézze.

Előzmény: Szabó G. Zoltán (92)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.04.19 0 0 93
Miért, ebben pl. mi a nevetséges?
Előzmény: figyelő (44)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.04.19 0 0 92
"Az mindenesetre már fölmerült (szerintem helyesen), hogy ki kellene venni őket a Btk.-ból."

Ezt lehet.
Csak akkor az alkotmányból is ki kellene venni az 54.§ (1) bekezdést, amely szerint

"A Magyar Köztársaságban minden embernek veleszületett joga van az élethez és az emberi méltósághoz, amelyektől senkit nem lehet önkényesen megfosztani."

És ha kivettük, akkor az emberölést a BTK-ból is ki lehet venni.
Előzmény: figyelő (42)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.04.19 0 0 91
Én sem vagyok jogász. Mindenesetre a részleteket jogászok dolgozták ki.
MI nem tetszik benne?
Előzmény: figyelő (41)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.04.19 0 0 90
Mi a furcsa benne?
Előzmény: figyelő (36)
figyelő Creative Commons License 2007.04.19 0 0 88

Ez a törvényjavaslat rossz ugyan, de annyira nem, hogy korlátlanul lehetővé tenné a legstupidabb "értelmezéseket" is.

Előzmény: Törölt nick (86)
figyelő Creative Commons License 2007.04.19 0 0 85
Odavezette a tévéhez azt a bandát, amely ott súlyos bűncselekményeket követett el.
Előzmény: Törölt nick (80)
figyelő Creative Commons License 2007.04.19 0 0 84
fér a francot
Előzmény: Törölt nick (83)
nitwit Creative Commons License 2007.04.19 0 0 82

OFF

 

"Ezért én is elmondom, amíg lehet: A magyarok is be lettek fogadva Európába, anno."

 

Nem befogadás volt, hanem egy megállapodás, ami annak nyomán jött létre, hogy katonailag túl erősek voltunk ahhoz, hogy a teutonok felnyaljanak minket, viszont a rablóhadjáratok már nem voltak kifizetődőek számunkra. Ezt elég nagy ostobaság összekeverni azzal, hogy a magyarok általában gazdasági, illetve néha katonai okokból befogadtak idegeneket az országba.

 

ON

 

Előzmény: Törölt nick (78)
lilaköd mámor Creative Commons License 2007.04.19 0 0 81
nem eléggé bünteti..és az baj.
Előzmény: NattyDread (54)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.19 0 0 80

"Mert például miért is van szabadlábon Toroczkai?"

 

Biztosan lehetne találni egy-két olyan hatályos törvényt, amit sért a tevékenysége, de nem biztos, hogy nagyon erős alapon állna a vád. A "meghurcolás"-nak a szélsőjobb ügyvédei örülnének leginkább szerintem, gyakorlatban tesztelhetnék a jogszabályokat. Al Caponét is adócsalásért varrták be anno. :-)

Előzmény: figyelő (79)
figyelő Creative Commons License 2007.04.19 0 0 79

Szar nyilas duma ez, egészen nyilvánvaló - mint ahogy az is, hogy nem lesz büntethető.

 

S a javasolt törvénymódosítás problematikus voltát a legjobban az itteni széljobbos vagy éppen egyértelműen nyilas nickek fantáziálása mutatja, mármint arról, kiket miért fognak beperelni...

 

Abban kellene hagyni a törvénymódosítási kampányt, s inkább alkalmazni kellene végre a hatályos törvényeket. Mert például miért is van szabadlábon Toroczkai?

Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.19 0 0 78

"befogadó nemzetet melynek elvileg fiai vagytok"

 

Le"befogadott"-ozni valakit, ez is "gyalázkodás"-nak fog számítani! Csaxolók.

 

Ezért én is elmondom, amíg lehet: A magyarok is be lettek fogadva Európába, anno.

Előzmény: turulsenior (77)
turulsenior Creative Commons License 2007.04.19 0 0 77
Alulmúljátok a náci jogrendet.

Van még valami amivel meg tudjátok alázni ezt a befogadó nemzetet melynek elvileg fiai vagytok ti is?
Előzmény: Szabó G. Zoltán (35)
NattyDread Creative Commons License 2007.04.18 0 0 75
OK, wazze, elismerem az alulképzettségemet, mert sajna csak egy kétdiplomás mérnök vagyok, és ebből az egyik főiskolai, a másik meg ugyan egyetemi, de posztgrad. Viszont veletek, Harvard-on végzett PhD-sekkel az a baj, hogy lenézitek az ilyet mint én.
Csakhogy az Úr nem a diplomáim kibocsátóját nézi, hanem a szíveket, és engem ismer, téged meg nem. A végén kinek lesz jobb?
Előzmény: Öculán Bükrüsi (74)
Öculán Bükrüsi Creative Commons License 2007.04.18 0 0 74
Ujraírom végtelen türelemmel, és  virtuálisan a buksidat símogatva, és mélyen a    semmiberévedõ buta  kis szemedbe  nézve: fakanál, lábtörlõ.
Előzmény: NattyDread (71)
carl solomon Creative Commons License 2007.04.17 0 0 72
Amit idebaszarintottál, ha enyhén hunyorítva nézem, akkor felfogható érvelésnek is, akár. :-)
Előzmény: nyiihihi (70)
NattyDread Creative Commons License 2007.04.17 0 0 71
Nem érted, öreg. Először is meg kellene ismerned Jézus Krisztust, mert így sötétségben maradsz, bár ez egyéni szoc. probléma. A szellemi dolgokat csak szellemi emberek fogják fel, ehhez pedig szükséges újjászületni, ezt maga az Úr Jézus is megmondta.
Előzmény: Öculán Bükrüsi (69)
nyiihihi Creative Commons License 2007.04.17 0 0 70
Fejtsük! A karlendítés nyitott és összeszorított tenyérrel felfogható egy beviagrázott férfiember merev integetésének (is).

Előzmény: carl solomon (46)
Öculán Bükrüsi Creative Commons License 2007.04.17 0 0 69

Mi, igaz mai keresztények, -beleértve azorosz pravoszlávokat is- magasan kullantunk az egyiptomi rabságba, és annak  minden kínjaiba, az legyen a zsidók dolga. Egyenek azok széderestén keserü füveket....jó ha nem felejtik el a frankót.

Mondom ujra: Krisztus és az Ujszövetség szellemében a Husvét keresztény ünnnep lett. Ezt nem ragozom agyon vallás-és szellemtörténettel, ezek a  nyakatekert és retrospektív magyarázgatások gyanusan zsidós machinációkra emlékeztetnek, és mint ilyenek undoritanak engem.  Te kissé egyszerü vagy, ami engem nem zavar amig meg nem szólalsz. Szerintem inkább csinálj fakanalakat, vagy ha esetleg megtanulnál csuhéból lábtörlõt csinálni, az hasznosab blenne.

Mert Jedem dass seine!- remélem érted a fennkölt  gondolatot minden történelmi összefüggésével, és vonzatával.

Előzmény: NattyDread (66)
NattyDread Creative Commons License 2007.04.17 0 0 68
Mert szerinted a pészah mi a manóért lett úgy elrendelve, ahogy, elmebajnok? (Ja, hogy jó lenne ismerni a Bibliát...)
Előzmény: Törölt nick (65)
NattyDread Creative Commons License 2007.04.17 0 0 67
Neked is 66 picinyem
Előzmény: Törölt nick (65)
NattyDread Creative Commons License 2007.04.17 0 0 66
Vegyél már vissza öreg, mert valszeg sokkal jobban ismerem a Bibliát, mint te! A Názáreti Jézus maga is egy teljesen szabályos széderestét rendezett a tanítványoknak, ezért írtam, amit írtam. Azt is tudom agyaska, hogy a pészah új, szellemi értelmet nyert a Jézus halálával és feltámadásával, lévén, hogy maga a pészah eredetileg is arra volt hivatott, hogy az Úr Jézus kereszthalálára és feltámadására utaljon próféciaként. Ez a pészah lényegében kezdettől benne van, ezért lett elrendelve Mózesen keresztül. Már akkor kettős jelentése volt:

1. A konkrét egyiptomi kivonulásról való emlékezés,
2. valamint előre mutató prófécia az Úr Jézus halálára és feltámadására

És ami nem mellékes: Jézus Krisztus maga is zsidó volt, így aki a zsidókat bántja, "az Ő szemefényét bántja". Ezt kellene elmagyarázni nektek, de úgysem fognátok fel, mert ezt csak szellemi ember érti meg.
Előzmény: Öculán Bükrüsi (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!