Keresés

Részletes keresés

csapa Creative Commons License 2010.08.31 0 0 1536
Ha jól emlékszem ez a 11. barokk fesztivál volt. Tehát szerintem lesz jövőre is.
Előzmény: Ankith (1535)
Ankith Creative Commons License 2010.08.31 0 0 1535
úúú ez roppant mód bosszantó!!!!!Hát igen talán többen mennének ,ha mondjuk a nyeremények ki lennének írva,mert ugye az "értékes nyeremény" tág fogalom és olykor zsákbamacsek,sajnos most a dátum is szerencsétlen volt nekem...jövőre meg gondolom nem rendezik meg :_(
Sissi hallod ezt???
Előzmény: csapa (1534)
csapa Creative Commons License 2010.08.30 0 0 1534
Szombaton volt Tatán a Barokk hét ruha-jelmezversenye - kemény 4 fővel. Abból a 3. és 4. két leányzó lett, de nem barokk, hanem reneszánsz? ruhákkal. A 2. egy fekete ruhába öltözött dadus ? lett. Az első meg egy pasi, akinek a felesége csinálta a jelmezt. (ahhoz képest hogy állítólag csak saját készítésű ruhákkal lehetett megjelenni) A fődíj egy görög nyaralás volt 2 fő részére (utólag tudtam meg)
bjulee Creative Commons License 2010.08.26 0 0 1533
Sissi nem voltál fotózni a Vajdahunyadban? Kellene pár fotó a honlapomra,de sehonnan sem tudok szerezni.:-(
Előzmény: EmpressSissi (1531)
THieringpeti Creative Commons License 2010.08.25 0 0 1532
Köszi szépen, jó volt, bár néha nagynéném kicsit fárasztó volt a kocsiban. Döbbenet a különbség, árak kb. mint nálunk, bérek egy nagyságrenddel feljebb, a gazdasági válságot jól túlélték. Van még mit tanulni nálunk. (nem lopni kell, hanem fejleszteni).
Remélem, hogy hamarosan összefutunk már, rég találkoztunk.
EmpressSissi Creative Commons License 2010.08.24 0 0 1531
Jééé meglett a Fórum Atyja is.:))

Milyen volt Németo?

Örülök, hogy tetszettek a képek, tegnap kaptam ezt, muszáj megosztanom, annyira tetszik:)
Előzmény: THieringpeti (1530)
THieringpeti Creative Commons License 2010.08.23 0 0 1530
Hello!

Nagyon szépen mutattok a BKV-n! Így tovább. 2.5 hetes németországi utamból hazatérve igazán szép meglepi, hogy így fejlődtök ruhailag!

Sissi neked meg külön gratuláció a sikeres fogyókúrádhoz!
csapa Creative Commons License 2010.08.19 0 0 1529
Augusztus utolsó hetében barokk fesztivál lesz Tatán. Aug.28-án szombaton 15 órától a tatai Vár udvarán saját készítésű barokk ruhákkal lehet indulni a ruhaversenyen. Szerintem (ahogy néztem a tavalyi felhozatalt képeken) mindenkit lábról vernétek.
EmpressSissi Creative Commons License 2010.08.16 0 0 1528
No, megkaptam a Stefániás képeket:)
Kicsit megcsúszva, de ami késik nem múlik:)

Nekem változatlanul a Bkv-s képek a kedvenceim, egyszerűen nem lehet betelni az emberek reakciójával:D
EmpressSissi Creative Commons License 2010.08.13 0 0 1527
Ha lesznek képek a stefiről beteszem ide is:)

Errefelé is sok a munka, de szerencsére profilba vágó:)))
Előzmény: csapa (1526)
csapa Creative Commons License 2010.08.12 0 0 1526
Én néha benézek, láttam néhány fotót a sissi fórumon. Sok a kerti munka. A ruhákat hanyagolom.
Előzmény: EmpressSissi (1525)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.08.12 0 0 1525
Én dumálgatnék,de nem sok időm van rá, berosálok olyan jó ez a nyár:D

Voltunk Stefánián,a képeket várom, gondolom úgy izgibb a beszámoló:)

Amúgy rengeteget fogytam, a fűzőt 62-re be tudtam húzni, mondjuk a pszicho fogyást megfejeltem egy kis futással is, nagyon hatékony!
Szerencsére már nem vagyok éhes se, erre is jók a pozitív gondolatok!
Reggelire elég egy pohár tej, ebédre valami kis darab izé, vacsira meg gyümölcs. Magamra sem ismerek, régen annyit ettem mint egy disznó:D
Egy hónap alatt 4 centi mínusz!

És te hogy állsz? Sikerült fogyni?
Előzmény: bjulee (1524)
bjulee Creative Commons License 2010.08.12 0 0 1524
Ez a nyár borzasztó,senk isem ér rá egy kis dumcsira csak én érnék rá ha lenne kivel???:-)))Na mondjuk én sem panaszkodhatom,de azért néha benézek.
Előzmény: bjulee (1523)
bjulee Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1523
Szerintem a Mesterségek Ünnepén találsz majd fent a várban-20.-a körül lesz,de biztosan tudod.Ott rengeteg kézműves lesz kint és biztosan lesz egy csomó fazekas is.
De szerintem az idén én megint kihagyom..
Előzmény: csapa (1522)
csapa Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1522
Nem tudsz valami jó kiállítást-vásárt, ahol be tudnám szerezni?
Előzmény: bjulee (1521)
bjulee Creative Commons License 2010.08.03 0 0 1521
Persze,hogy van.Ma már nem azzal a hagyományos ólmos mázzal mázazunk,mint a régi fazekasok.Azok még tényleg mérgezőek voltak,de leginkább a fazekasra,nem a használókra.Ami már 1000 fokon kiégett 250 fokon nem nagyon oldódik ki belőle semmi.A fazekas kaphatott ólommérgezést miközben készítette a mázat.Ma már az Unió nem is enged ilyen mázakat forgalmazni ,de van kifejezetten étkezési máz,bár így nem nagyon tudom minek...Abban semmi olyan anyag nincs elvileg ami káros lenne az egészségre,viszont nem is olyan szép mint a többi máz.Nagyon matt,szóval randa.Ma már kissé túl van ez szerintem lihegve,legalábbis ahány fazekassal beszéltem ez a vélemény...
Előzmény: csapa (1520)
csapa Creative Commons License 2010.08.03 0 0 1520
Nem ruhatéma:
Mi itthon sütjük a kenyeret. Szerinted van olyan cserépedény amiben jól-biztonságosan meg lehet sütni? (mármint egészségügyi szempontból: festékanyag vagy valami? ) Jelenleg jénai edényben készül.
Előzmény: bjulee (1518)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.07.29 0 0 1519
No igen, de nem kaptunk díjat...:)

Nekem az tetszett a legjobban, hogy válnak az emberek hegyitrollokká:DDD

nem tudom melyik edényed van benne, nagy és van rajta 2 luk, felismerném, ha látnám:D
Szépet raktak be szerintem legalábbis.
Előzmény: bjulee (1518)
bjulee Creative Commons License 2010.07.28 0 0 1518
Ja,erre emlékszem az elsőn is ez volt.de nekem nem kellett sorban állnom mert a díjjal együtt azt is átadták amikor kiszólítottak,de láttam mi ment ott,mint egy csorda.Ugyanez volt az ingyen kajánál is.Ott tolongtak az asztal körül,számomra visszataszító ez az egész.Olyan csürhe érzetem volt:-)Tavaly is csak úgy mentünk a megnyitóra,hogy felrohantunk,megnéztük a kiállítást,lefotóztam,megvettem a kiadványt,aztán elhúztunk még az oklevelet sem vettem át.Mondjuk elküldhették volna postán is.de az luxus.Most majd megpróbálom elkérni amikor megyek a cuccért.
Erről nem a szervezők tehetnek hanem ilyenek vagyunk mi emberek.Mi van akkor ha szépen leül az ember addig a fenekére amíg nem látja,hogy nincsenek az okleveles kupacok körül,mi a fenének kell tolongani,nem mindegy.hogy negyedórával később kapja meg?
Régen sokat jártam busszal és amikor kinyitotta az ajtót a sofőr akkor volt ilyen tolongás,de ott az ülőhelyért folyt a harc.Itt azt hitték,ha nem tolonganak akkor nem jut nekik oklevél...??:-)))
Nekem melyik edényemet tették be a kiadványba?
Előzmény: EmpressSissi (1515)
csapa Creative Commons License 2010.07.28 0 0 1517
Gratulálok!
Ja, elképzeltem magam előtt a dámákat, habzó szájjal - könyökkel bele a vesébe:-)) Mint amikor üdülésen all ink. és azt hiszik elfogy a kaja és tolakodni kell.
Előzmény: EmpressSissi (1516)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.07.28 0 0 1516
Ilyen nincs... elküldöm még egyszer a hsz-t erre beteszi a régit is.... na mindegy, az index a hülye nem én:DDDD
EmpressSissi Creative Commons License 2010.07.28 0 0 1515
Most nézem, hogy ez a gyökér index nem küldte el a hsz-em.

Szóval oklevelet kaptunk, de egy rémálom volt átvenni, előtte mindenki adta a hűdenagy urat meg naccsasszonyt de amikor az oklevelet kellett átvenni, a vesémet is majd kilökték...
2 külön kupacban voltunk, már majdnem a sajátomat is otthagytam a francba, ne haragudj, de annyira nem volt kedvem beverekedni magam a másik kupacba.
Remélem nem haragszol miatta...

Most egy kis reklám:)))
Előzmény: bjulee (1513)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.07.27 0 0 1514
Csak oklevelet adtak, ne haragudj, hogy nem álltam sorba miatta, két kupacban volt a lap, iszonyúan viselkedtek az emberek, tülekedtek, pofátlanul, előtte játsszák a dámát meg az urat, aztán meg kilöki a vesémet...
Majdnem otthagytam a sajátomat is, bocsáss meg, hogy nem álltam be a másik ilyen tömegszexbe:(

Benne van a munkád a könyvben:) Az enyém is:)
Igazából nem bántam,hogy nem kaptam díjat, mert az én rucim van a plakáton*.*
Előzmény: bjulee (1513)
bjulee Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1513
Gondoltam,hogy unalmas volt:-) Ezért nem utaztam 6 órát és költöttem 10 ezer forintot benzinre.Sikerült elkérned a plakettemet?
Ha díjazott lettem volna felmegyek,de így nem sok kedvem volt, amikor haza kell hozni úgysem húzhatom magam ki belőle.
Előzmény: EmpressSissi (1512)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1512
Ááá g*ci unalmas, egyikünk sem kapott díjat sajna.

Viszont nagyon boldog voltam, hogy a plakáton és a könyvben is szerepel a ruhám:)))
Előzmény: bjulee (1511)
bjulee Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1511
Na milyen volt a megnyitó?
Előzmény: EmpressSissi (1510)
EmpressSissi Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1510
Átveszem szívesen, de a fotómasinát sajnos nem kaptam meg, de majd visszamegyek a kiállításra és lefotózom neked:)))
Előzmény: bjulee (1508)
bjulee Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1509
Sissi,ha mész akkor elhoznád az én emlékplakettemet is?Csak kérd el a tiéddel együtt.Tudod: Barta Julianna.Aztán majd priviben megbeszéljük a többit ha sikerül elkérned.Tavaly nem voltam és nem is kaptam el,pedig szép emlék.Csak azt tudnám mit csinálnak azokkal amik ottmaradnak?
Tavaly is a fiamat küldtem el,hogy vegye meg a kiadványt,mert azért az csak kell..Most is megígérte,hogy majd elmegy venni nekem egyet,de ma pont dolgozik.
Előzmény: bjulee (1508)
bjulee Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1508
Ma délután 14-kor kezdődik a hivatalos megnyitó.Szépen kérlek menjetek és fotózzatok:-))))Ha már aránylag helyben vagytok,és nem kell ehhez 400 km-t utazni...:-((
Előzmény: Ankith (1507)
Ankith Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1507
mikor is lesz?? KUka a fejem ,hátha el tudok menni? Vinnék akkor gépet is....
Előzmény: EmpressSissi (1504)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!