Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.18 0 0 3549
Aszpirin,

Ne már, akkor nem lesz sok, olcsó, használt D3-as.
(mondjuk én nem vagyok rágerjedve, de mások biztos örülnének "sürgősen eladó" déhármaknak)
Előzmény: Aszpirin (3548)
Aszpirin Creative Commons License 2009.05.18 0 0 3548
Urak, ebben a gazdasági helyzetben takarékoskodjatok inkább... komolyan... :-)
exc525 Creative Commons License 2009.05.18 0 0 3547
Hááát nagyon függ az ártól, de érdekes lehet nekem is!
Előzmény: peterssen (3546)
peterssen Creative Commons License 2009.05.18 0 0 3546
Nincs mit visszaolvasni, de elindíthatjuk most. :-)

Tehát D3 beszerzés közös költésre induhat, ha esetleg más is szeretne ilyen izét.

Hátha lehetne ebből a borzasztó árból faragni. Nekem kellene egy.
Előzmény: gyárimikulás (3545)
gyárimikulás Creative Commons License 2009.05.18 0 0 3545
Mi is a D3 projekt ??? ne kelljen már visszaolvasnom...

Előzmény: peterssen (3543)
gyárimikulás Creative Commons License 2009.05.18 0 0 3544
Csak az igazságosság kedvéért : Garfieldkát én ajánlottam egy megszeppent topictársnak, aki lemaradat és nem mert e-bayezni....tehát nem magától jelentkezett rá .... további kellemes anyázást, habár itt eléggé szokatlan.... kivéve, ha megjelenik szilart és az én egyik ficka nickem :-)))))
peterssen Creative Commons License 2009.05.14 0 0 3543

Nokérem:

 

Itt van eme sokat emlegetett ND filter projekt ad1

Meg halóporaiban leledző SB-900 beszerzés

De D3-at is vehetnénk olcsón, tényleg, viccen kívül.

Előzmény: Teaway (3541)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.14 0 0 3542
összefoglalva:

D3x a futó projekt :)
Előzmény: Teaway (3541)
Teaway Creative Commons License 2009.05.13 0 0 3541
Jó lenne, ha vki összefoglalná, hogy mik az éppen futó közös költés projektek...mert kezd átláthatatlan lenni.
61antana Creative Commons License 2009.05.13 0 0 3540
Úgy látom, megint meg lettem szólítva. :)

Nem is lenne veled semmi gond, ha normálisan kereskednél, és nem másokat sároznál a saját érdeked előtérbe helyezésével.
De sajnos, ezt csinálod.
Nekem sokáig nem volt gondom veled. De úgy látszik, bekattantál.

Azt meg csak garantálni tudom, hogy Te az én hátamon nem fogsz fát vágni. Ha ez irányban kételyek merültek fel benned, akkor rendezd ezt le magadban.
Előzmény: garfieldka (3536)
qrzor Creative Commons License 2009.05.13 0 0 3539
Észrevetted, hogy túl lett röfögve a téma???
Előzmény: Törölt nick (3538)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.13 0 0 3538
én pedig közös költéshez keresek D3x vásárló jelölteket!

Ha 9db jelentkező összejön akkor nekem már ingyen lesz a 10. váz! Gyerünk! gyerünk a jelentkezéssel!

Nem kell szégyenkezni! Jól szeretnék járni!!!
Előzmény: garfieldka (3536)
suttercane Creative Commons License 2009.05.13 0 0 3537
írtam e-mailt, és részemről ezzel be is van fejezve a beszélgetés.
Előzmény: garfieldka (3536)
Mr.Dimitrij Creative Commons License 2009.05.13 0 0 3535
Nagyonállat, ahogy elbeszéltek egymás mellett... Süti is, Garfieldka is jó ember, kár a szedett-vedett véleményekért, csak utálatot szül.
hojha Creative Commons License 2009.05.13 0 0 3534
semmiképpen sem!
elsősorban azért, mert nagyon meglepett hogy végül suttercane úgy kezdi el a rendelést, hogy magának nem is jut/kell...
szerintem ez olyan korrektség, amivel én sem élhetek vissza, mert már önös érdeke nem is volt, mikor elindította a folyamat. tehát értünk teszi, pontosabban azért, mert ér annyit maga előtt a kimondott szó, hogy befejezi azt, amit elkezdett, akkor is, ha ez már csak másokért fut.
szóval az a minimum, hogy én is ezt tegyem, még akkor is, ha nincs is rá oly nagy szükség, vagy egy hónap múlva jobban állnám az árát, vagy számítóan azt lesném, hogy mikor mennyi az ajró-forint árfolyam.
ezt meg is akartam neki köszönni pár napja levélben, de elsodort az élet...

továbbá viszont garfieldka nagyon korrekt volt velem egyszer egy üzletben, szívesen ajánlottam magam körül bárkinek.

így hát hagyjuk el ezt a témát, mert a végén még én jövök zavarba :)
Előzmény: NGabor (3511)
NGabor Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3533
Igen, igen! én is köszönöm Suttercane kolléga segítségét az ügyben!
Előzmény: Aszpirin (3532)
Aszpirin Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3532
Nem bírom megállni szó nélkül, pedig megfogadtam... de mégis:

- először is, Suttercane kolléga tényleg nem nyer az üzleten. Elküldte a paypal-os visszaigazolást a rendelésről, és én is tudok számolni :-)
- másodszor: a nepper is ember. Túl azon, hogy Suttercane nem nepper, ha az lenne, az sem zavarna, mert a bolt nekem is nagyon megéri. Hasonlóan gondolkodom Garfieldkáról. Az, hogy ő esetleg nyer(ne) az üzleten, engem cseppet sem zavar. Nem is értem, mást miért zavar ez? Ugyanakkor át sem pártolok egy folyamatban lévő üzetből, mertr azt már nem tartanám etikusnak.
- harmadszor: nagyon rossz fényt vet ez a vita a résztvevőkre, ezért ha lehetne kérni, ne folytassátok.
61antana Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3531
"Mennyivel jobb az a bejegyzés, amely Terézanyai cselekedetet sugall, holott tudván tudja mindenki, hogy nem arról van szó, hanem üzletről, legyen az mégoly kicsiny, akkor is. Te is beálltál az álszentek sorába."

A Te Teréz anyai üzleti cselekedeted meg a következő:

1. Kell 10 ember, hogy megrendelt az általad említett áron a szűrőket. Aztán majd írod nekik, hogy csak 8-an jöttek össze. Ha 32-en jelentkeztek rá, akkor is ezt fogod nekik írni. De mivel Te korrekt faszi vagy, így megírod nekik mailben, hogy nem kapod meg ugyanannyiért, mintha 10-en lennének. Kell-e nekik 8 ezer forinttért drágábban, vagy lemondanak róla?

2. Mivel Te az árfolyamot nem garantálod, így bizonyára most majd gyengül a forint és még sem megy az általad ígért áron a beszerzés.

3. Aztán, ha mégis annyiért hozod a kuncsaftjaidnak, amennyiért ígérted, Te nem tehetsz arról, hogy az egy gagyi szűrő, csak az van ráírva, hogy B+W. De mivel Te már többször leírtad, hogy nem garantálhatod, hogy az milyen állapotú. Te csak jóhiszeműen megrendeled. Különben is miből gondolja a reklamáló, hogy az nem B+W, csak egy utánzat? Meg egyáltalán miért piszkál téged ilyenekkel, mivel Te nem kereskedő vagy, Te csak szívességet teszel embereknek.
Előzmény: garfieldka (3528)
suttercane Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3530
úgy látszik, hogy te már csak "üzletben", "haszonban" és "nyereségben" tudsz gondolkodni.
az meg se fordul a fejedben, hogy összeáll pár cimbora és egymásnak segítve beszereznek ezt-azt.
amikor itt lejjebb szerveződtek a fiúk objektív, vaku és állvány vásárlásra, abba miért nem folytál bele? az nem zavart? ott nem vetődött fel benned, hogy biztos vaéamelyik csak haszonért csinálja?
a fenti kérdésekre persze tudom a választ, hiszen most ezzel a beszerzéssel a te tyúkszemedre léptünk rá. neked rontom az üzletedet azzal, hogy segítek pár srácnak megvenni a szűrőt. akár hiszed, akár nem: nem ez volt a célom.
Előzmény: garfieldka (3528)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3529

látom marhára nem jutott el az agyadig hogy ez a topik eddig miről szólt/szólna,ha nem pofátlankodsz ide és kezdesz fúrni valakit aki segíteni akar a többieknek...

 

a moderátor meg kitörölhet nyugodtan, továbbra is fenntartom hogy egy gerinctelen haszonleső szarkeverő vagy.

Előzmény: garfieldka (3528)
garfieldka Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3528
Az rendben van, hogy kivetted a tegnapi beírásom. De a többiek ajánlata lényegében ugyanazt célozza. Valaki beszerez valamit másoknak, bizonyos haszon ellenében.

Mennyivel jobb az a bejegyzés, amely Terézanyai cselekedetet sugall, holott tudván tudja mindenki, hogy nem arról van szó, hanem üzletről, legyen az mégoly kicsiny, akkor is. Te is beálltál az álszentek sorába.

Továbbmegyek!
Más, sokkal lényegesebb moderálási elveket nem veszel figyelembe? Pl. azt, hogy a személyeskedő, durva, útszéli, kurvaanyázó és hasonló beírások ne lepjék el a topikot. Mivel az ilyen hozzászólásokat itt hagytad, te nem vagy különb azok beírójánál.

Hogy ne kelljen sokat keresgélned:

killero_csakkétfórum válasz | megnéz | könyvjelző 2009.05.11 12:48:55 © (3521)

killero_csakkétfórum válasz | megnéz | könyvjelző 2009.05.11 11:49:37 © (3517)

A csatlósok bejegyzése, ha finomabban is, de egyetértően követi ezeket. Hasonlóra nem egy alkalommal láthattunk példát. Persze azokat is hagyta az éppen aktuális modi.

Kimoderálhatsz! Akár véglegesen is. Ha ez a hangnem az elfogadott itt, akkor valóban nem sok keresnivalóm van errefelé.
Előzmény: Sredni Vashtar (3527)
Sredni Vashtar Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3527
Nekem viszont ennél értelmesebb és hasznosabb elfoglaltságom van.

Ez jól hangzik.
Előzmény: garfieldka (3520)
billyjoe Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3526
Írj mailt suttercane-nek, Ő elmondja. Elmondanám én is, de rohannom kell...
Előzmény: fg4 (3525)
fg4 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3525

Bár csak a partvonal mellől, de szándékom töretlen. Ha írtok részleteket (kinek hova mennyit), akkor utalom/küldöm a pénzt is.

Előzmény: billyjoe (3524)
billyjoe Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3524
Én maradok suttercane-nél, szóval ha valaki még beakar szállni, jelezze, mert holnap rendelünk!
61antana Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3523
Már csak azért is, mert érdekelt vagyok.

Előzmény: garfieldka (3520)
61antana Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3522
Nem vérszemet kaptam, mindenképpen beírtam volna.

Ez már tényleg több a soknál, amit csinálsz. Ennyire azért nem kéne... Elgondolkodhatnál azért ezen.
Előzmény: garfieldka (3520)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3521

mert különb az hogy azonosulnak egy ekkora gerinctelen szar alakkal, tényleg...

értelmesebb s hasznosabb az lenen h aelhúznála  picsába és nem kavarnád a szart

Előzmény: garfieldka (3520)
garfieldka Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3520
Látom, vérszemet kaptál killero_csakkétfórum bejegyzése után.

Akinek ez a mocskos szájú stílus tetszik, bolygassa tovább a dolgot nyugodtan. Ha tud az ilyesmivel azonosulni, tegye!

Nekem viszont ennél értelmesebb és hasznosabb elfoglaltságom van.
Előzmény: 61antana (3518)
fejes.i Creative Commons License 2009.05.11 0 0 3519
Suttercane:
nem bántottalak Téged sem. Csak őszintén nem értem, mi ez? Katolicizmus, vagy kommunizmus?
Az "érdek" szó, vagy az "nyereség" mindjárt az ördög műve illetve valami burzsoá bűncselekmény?
Nekem bárki segít megoldani egy ilyen problémát, annak hálás vagyok és ezen túl (ha már jól jártam vele) nem érdekel, hogy keresett-e rajta 5 ft-ot, vagy nem.
Tiszteletre méltó dolog, ha magadra veszel egy ilyen közös beszerzést, nincs ezzel semmi gond.
Nem is arról van szó, hogy nem hiszem el, ki keres rajta és ki nem. Ez itt nem valami erkölcsbajnokság. Vagy az lenne? Akkor én valamit qrvára félreértek...
Előzmény: suttercane (3515)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!