Keresés

Részletes keresés

O.Zsé. Creative Commons License 2007.12.11 0 0 370
Úgy lesz! :o)
Előzmény: luipapa (369)
luipapa Creative Commons License 2007.12.11 0 0 369
ne feledd a virágképek hol készűltek,majd a tavasszal csinálunk egy fotós találkozót nálunk
Előzmény: O.Zsé. (364)
luipapa Creative Commons License 2007.12.11 0 0 368
jó kis képek gratulálok
Előzmény: f.tom (363)
f.tom Creative Commons License 2007.12.10 0 0 367
Oooooo.Zsééé Elájulok a virágfotóidtól....... most néztem meg a Burgamon. Ezer gratula azokért a színekért!!!!!
f.tom Creative Commons License 2007.12.10 0 0 366
Köszönöm a választ! Csak úgy kiálltam a konyha ajtóba és kattintottam néhányat. Így piciben tényleg jól néznek ki, de a nyers képen volt mit csiszolni, hogy élvezhető legyen :)

A kedvedért elővettem a HR DVD-t és kiválasztottam néhány kedves(ebb) képet. Melyik gyerekére legyen az ember büszke, ugye :) A képek teljesen nyersek - semmi utómunka! Csak úgy bedarálva egy albumba. Zadar-Korcula-Mostar-Gradac. A teljesség igénye nélkül.

Na és Barcelona! A nagy varázslat :) Itt egyedül jártam a lábam ronggyá. Szívtam magamba mindent, amit láttam és éreztem. Engedtem, hogy átjárjon minden ami körül vesz ... Van egy kedves barátom, aki azt mondta, hogy "A világ adott... megmutatni az Én dolgom!" Hát valahogy én is így jártam a városban :) és igyekeztem "láttatni". Remélem, hogy sikerült.

Szép városnézést Mindenkinek!
Előzmény: O.Zsé. (365)
O.Zsé. Creative Commons License 2007.12.10 0 0 365
Tom

Neked különösen köszi, h meglested a pár beírást a "galérián" :o)
Klubtársam bekérdezett, h néhány "rakétát" megsodrok-e és elpöfékelem írás közben...
Van mit csiszolni az írói vénán, de pár soros felvezetőim próbálják megadni az alaphangulatot :o)

Jók ezek a madárleső képeid.
A páros madaras nagyszerű. Imádom a mélységélességét :o)
A másikon az elrebbenő cinke érdekes látvány.
A HR képeidből mutathatnál párat...
No meg a friss élmény Barcelona érdekelne... szerintem itt sokunkat...
Előzmény: f.tom (363)
O.Zsé. Creative Commons License 2007.12.10 0 0 364
nICK

örülök, h megnézted a galériát. Nem bízom el magam ;o)))

A nyitja a dolgoknak a szezonban motoron töltött 16.000 kilométer...

Bejártam a fél országot és eljutottam vele HRbe is...

Amikor nyeregben vagyok és suhan velem a táj könnyű jó témát találni...

Az ottalvó klubtúráink alkalmával van idő és lehetőség felfedezni a környék szépségeit.

Szóval sok, ámde mégis kellemes dolog kell ahhoz, h soxáz képből meglegyenek a legeslegek...

Ezt az életformát könnyű megszeretni... leszokni róla lehetetlen :o)
Előzmény: nICK (362)
f.tom Creative Commons License 2007.12.08 0 0 363
O.Zsé, ha nem haragszol érte, akkor ezen a fórumon szeretnék gratulálni a Burgmanon belinkelt képeidhez :) Egy csomót átnéztem, és olyan pillanatokat láttam rajtuk, amelyeket én is szeretnék magamnak emlékbe. A sibeniki albumod újra felidézte bennem az idei horvátországi utunkat :) Köszi a képekért! Az írói vénádat is fejleszthetnéd :)

Kattintottam néhányat a madáretetőnkről. A képek nem tökéletesek, de azért ehetővé tudtam alakítani. Üdv Mindenkinek!
CinegékCinegék
nICK Creative Commons License 2007.12.06 0 0 362

Megnéztem, nem akarom fokozni, nehogy elbízd magad, de, le a kalappal! :-)

Viszont áruld el a titkod, az előzőeken kívül (jó szem...) mi kell még ehhez: tengernyi szabadidő, megértő család, laza főnök, sok pénz, tettrekészség... ??? Mert ha legalább három, nincs esélyem :-(

Előzmény: O.Zsé. (361)
O.Zsé. Creative Commons License 2007.12.05 0 0 361
Köszi a dícséretet nICK.

PENTAX K100Dt használok kit objektívvel és 5 féle manuális, öregecske üveggel :o)
Nagyon elégedett vagyok mind a vázzal, mind a lencsékkel.

És hát lett a kattintásokból ami lett :o)

Szűrőket nem használok. Az arra alkalmas képeket kis utómunkával teszem élvezetesebbé.



Motoros klubom oldalán NYITOTTAM EGY "GALÉRIÁT", ahol sorra mutatom be barátaimnak a műveimet...
Sokak elégedettségére :o))

Ha van kedvetek látogassatok el oda...

üdv
Előzmény: nICK (360)
nICK Creative Commons License 2007.12.02 0 0 360

Tényleg nagyon jó szemed van és értesz is hozzá, Gratulálok!

Milyen objektívet, szűrőt használsz?

Előzmény: O.Zsé. (354)
wollnerpal Creative Commons License 2007.11.19 0 0 358

 

 

 

Kedves Fotósok!

 

A Diamondfotó a Paksi Fotósok Baráti Körével közösen ismét CANON bemutatót tart!

 

Canon bemutatónk november 26-án hétfőn lesz.

Részletes programot itt találják:

http://www.diamondfoto.hu/article_info.php?articles_id=43/

 

www.diamondfoto.hu

 

Üdvözlettel: Wollner Pál

wollnerpal Creative Commons License 2007.11.05 0 0 357

Tisztelt Paksi Fotósok!

Szombaton (november 10.-én) a VMK-ban du 15-órától szépségverseny lesz hét kategóriában.

Szép lányokat kellen fotózni!

Erre kérek jelentkezőt(ket) akik ezt vállani tudnák-társadalmi munkában.

A rendezvényt a Csillag Showw táncegyesület csinálja.

Üdvözlettel: Wollner Pál

 

Holnap, kedden 17 órakor találkozunk a VMK-ban.

O.Zsé. Creative Commons License 2007.11.01 0 0 356
Köszi Boldi!

Mindenszentek alkalmából...

Előzmény: CBCB (355)
CBCB Creative Commons License 2007.10.26 0 0 355

Szasz Zsolt!

 

Nagyon szép fotók.

Ügyes vagy.

Előzmény: O.Zsé. (354)
O.Zsé. Creative Commons License 2007.10.26 0 0 354
Hi

Na egy kicsit, h felhozzam a topicot :)

Csináltam egy kis válogatást az ezévi fotóimból...

Best of 2007 by ItaliaPhoto :)

Üdv
dolfer Creative Commons License 2007.10.08 0 0 353
Amit biztosan tudok, hogy Székesfehérvár mellett, a Sós tónál is van.
Ide (Kölked), már szombaton szerettem volna menni (akkor volt az öszi kikcserics túra), de akkor épp egy barlangban kúsztunk-másztunk combközépig érő ~10°C-os vizben, szal nehéz lett volna ottlennem.
Ma viszont voltam, kismilló szúnyog szétcsipte a fejem, nyakam és a derekam. Nem volt valami kényelmes így fotózni, viszont, ha befújom magam akkor még az esélyét is elveszitem, h a virágokon és egyéb statikus témákon kivül mást is lencsevégre kaphassak (itt jegyezném meg, hogy nem nagyon volt más :) ).

Majd teszek fel 1-2 képet, ha átbogarásztam őket :)
Előzmény: bak-ancs (352)
bak-ancs Creative Commons License 2007.10.08 0 0 352

Szia!

És hol nyílik még kikerics? Én már egy hónappal ezelőtt is láttam.

Sajnos nem érek rá, csak érdeklődöm...

Előzmény: dolfer (351)
dolfer Creative Commons License 2007.10.08 0 0 351
Hello!

Ha holnap du. ráér valaki és van kedve eljönni velem Kölkedre öszi kikericset (így kell irni?!) fényképezni, akkor délelőtt keressen meg a nulla hat hetven, kettő nulla hét négyezer-ötszáz-as számon, vagy mélben. Eddig egyedül megyek és gondoltam, hátha valaki velem tartana. Hja... szekszárdi vagyok :)
Kb 12-13 körül lenne az indulás és napnyugtáig (amig van vmi természetes fény) lennék.
coxycanon Creative Commons License 2007.09.27 0 0 350
Halló!

Remélem valaki tud válaszolni nékem...
Sajna nem maradt meg a fejembe a srác neve aki a fotókörbe jár és pana FZ30-a van.
Nos ő kellene nekem, valami elérhetőség.
Köszi előre is!

Gábor
f.tom Creative Commons License 2007.09.24 0 0 349
Ezeken kívül Pali szokott körlevelekben értesítést küldeni fontosabb eseményekről. Másról én sem tudok. Holnap (remélem) találkozunk.
Üdv, f.tom
Előzmény: coxycanon (348)
coxycanon Creative Commons License 2007.09.24 0 0 348

25 kedd, de igen.

Az ötlet egyemlőre felvetés volt, mindenesetre gépet viszek :)

Ha a többire is lesz igény, akkor az úgy nézem hogy a köv. alkalomra derül ki!

Amit még meg akartam kérdezni: van-e más lehetőség elérni a Paksi Fotókört, mármint neten?!

A tar.hu -t ismerem, no meg ezt is, ezeken kívül?!

 

Üdv,

COxy

f.tom Creative Commons License 2007.09.23 0 0 347
Ezek szerint a következő héten, 24-én, kedden lesz a következő alkalom? Pontosan hány órakor kezdődik.
És felszerelést is vigyünk, mert fotóznánk is?
A fix témaválasztással én is egyet értek. Úgy gondolom, hogy a lehetséges témákból úgy kb. a következő 2 évben biztos nem fogynánk ki :)
Üdv, f.tom
Előzmény: coxycanon (346)
coxycanon Creative Commons License 2007.09.23 0 0 346
Sziasztok!

Ki jön a keddi foglalkozásra? A múltkori első kicsit csalódás volt, én arra számítottam hogy sokan leszünk.
Pali mondta hogy ki kellene találni mivel foglalkozzunk, ne csak "tétlenül" teljen el ez a kis idő ami két hetente adódik!
Szerintem beszélhetnénk mindig egy kiszemelt témáról (természet, város, tárgy, porté fotó...) és abban a témában minden jelenlévő aki szeretné megoszthatná a véleményét. Mit hogyan csinál, csinálna. Esetleg lehetne valaki az alany és vihetnénk be lámpát is...esetleg!

Üdv,
COxy
f.tom Creative Commons License 2007.09.19 0 0 345
Szia O.Zsé!
Köszi a kritikát! Igazából nem figyeltem az ágra.

A Te képeid azt a látószöget mutatják egy vitorlásról, amit az ember nem is vesz észre. Jó képek :) Az elsőnél tetszik, hogy bátran a nappal szembe fotóztál. A harmadiknál a kép dinamikája tetszik. A negyediknél pedig a különösen szép barna és kék-fehér együttese. Nagyon jót tesz a képnek az arany, ami ünnepélyessé teszi egy kicsit a képet.
Hát igen. Ha szép lesz az erdő, lehet, hogy nem tudok bemenni dolgozni ;)

Feltöltök két képet. Egy ideje foglalkozom a FF képekkel. Egy egészen különös hangulat sugárzik a képekből. A képek a lényeget mutatják meg. Nem kell a színek jelentésére és szerepére figyelni, csupán a tónusokra és kontrasztokra. Valaki egyszer azt mondta nekem, hogy ha színesben fényképezek, akkor megmutatom valakinek ruháját, ha ff-ben, akkor a lelkét. Hát most azt próbálgatom, hogy egy kép hogyan változik meg, ha kivonom belőle a színeket. A képek készítésénél már azt is figyelem, hogy az FF-ben hogyan nézhet ki. Illetve régebbi képeimet is elővettem az archivumból és feldolgoztam őket. Nagyon érdekes és meglepő eredmények születtek :)
Azért felrakok egy színeset is.

index téma: Nekem pl. nem jeleníti meg mindegyik képet ha rákattintok - a szerkesztőben viszont betölti az eredeti képet is.

És örülök, hogy mind itt vagytok :)
Üdv, f.tom

Útirány
Szellőrózsa
Zápor
Előzmény: O.Zsé. (342)
Cz.Dávid Creative Commons License 2007.09.19 0 0 344
Ja, ha vki sértve érzi a személyiségi jogait, szóljon és töröltetem a képet.



Előzmény: Cz.Dávid (343)
Cz.Dávid Creative Commons License 2007.09.19 0 0 343
Az utolsó nagyon jól sikerült! De a porszemeket nem ártott volna kiretusálni... Körtepumpa könnyen leviszi. Az első szűrőtől csillant be annyira?
Civil nap:





Már megint sz@r a zindex...
Előzmény: O.Zsé. (342)
O.Zsé. Creative Commons License 2007.09.18 0 0 342
Hi Tom

jó képek!
A vizesnek jól áll a nagylátó torzítása... kár a belógó faágért!

már alig várom, h színesedjen a táj!
Tuti sok sok surlófényes, ezerféle sárga kép készül majd...

múlt 7 végén Én vitorlázni voltam a Balcsin...
remek kékég-fehér vitorla-kötelek,árbócok harmóniát kattintottam...

hát pár belőle...

f.tom Creative Commons License 2007.09.18 0 0 341
Szeptember 15-én a Vörösmalomnál kirándultunk a családdal. Tavasz volt az őszben. Érdemes egy szép kirándulást tenni a környéken.
Üdv, f.tom

Galagonya
Méhecske
Tó
Virág
f.tom Creative Commons License 2007.09.14 0 0 340
Szervusztok!

Örömmel újságolom Nektek, hogy a VI. Lumix fotópályázat közönségszavazásra bocsátott, döntősnek minősített képei közé bejutott az egyik képem :) A képet a Természet kategória képei között találjátok meg a http://fotozz.hu oldalon.

Olyan érzés, mintha valaki kijutna az Olimpiára. Mindegy, hogy nyer vagy sem, a lényeg, hogy ott lehet :)

Üdv, f.tom

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!