Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.01.15 0 0 9044
1. Régen laktam panelban, már nem emlékszem. :)

2. Rendőrök már akkor voltak ott, mikor még a bankban volt. Meg a szemtanúk is egybehangzóan mondják, hogy bement.

3. Hát nem tudom... :)
Előzmény: MrJones (9043)
MrJones Creative Commons License 2009.01.15 0 0 9043

Ja. Tök mázlista. :)

 

 

Szerintem három dolog lehetséges.

 

1. Vagy úgy elbújt egy panelházban, ahogy senki sem tud elbújni. (Panelban laktam, elég esélytelen a dolog.)

2. Meglépett (csak beverte az ajtót, de nem ment be/kiment hátul), mielőtt a zsaruk egyáltalán odaértek.

3. Eleve ott lakott a házban (és az ajtót csak elterelésből/kapkodásból verte be). Hoppá!

Előzmény: Törölt nick (9042)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.15 0 0 9042
Hát igen, akkor is jobb lett volna, ha inkább rárohad a lakat. De így se jobb. :)

No... nem sikerülhet mindig minden. ;) Ügyes meg szerencsés volt a csávó. :)
Előzmény: MrJones (9041)
MrJones Creative Commons License 2009.01.15 0 0 9041

Aggyisten!

 

Mit szóltok ehhez a bankrablós-túszos-házbamenekülős-eltűnőshöz?

 

 

Nem csekély kárörvendésem mellett - amely természetesen kizárólag a saját mélységes rosszindulatomból fakad - azért valahol örülök is, hogy a csávesz nem járt úgy, mint a legutóbbi, akiből ugye... tésztaszűrő lett.

 

(Azzal együtt, hogy azér'... elkaphatták vóna.)

Törölt nick Creative Commons License 2009.01.10 0 0 9040
Hát ha Te mondod... :)

Mi volt a hsz. tartalma?
Előzmény: sensei47 (9039)
sensei47 Creative Commons License 2009.01.08 0 0 9039
Eltűnt innen egy hozzászólásom?
MrJones Creative Commons License 2009.01.08 0 0 9038

Jójó, de mi lett a hamistúskodó röndérekkel?

 

Azt nem írja a cikk?

Előzmény: sensei47 (9037)
sensei47 Creative Commons License 2009.01.06 0 0 9037
Szolgáltunk és védtünk? :-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

=========================================
Rekordösszegű kártalanítás 2006-ért
2009. január 6. 00:03

Magyar Nemzet
Rekordösszegű kártalanítást ítélt meg tegnap a Nemzeti Jogvédő Szolgálat védence számára a Pesti Központi Kerületi Bíróság első fokon. Rácz Attila, a Budapest Főváros Levéltára főosztályvezető-helyettese, akit a tévészékház ostroma utáni tüntetések során vettek őrizetbe, egymillió-kétszázezer forintot kap azért, mert hét napon át valótlan gyanúsítás alapján tartották előzetes letartóztatásban. A fiatal tudós, akinek kutatási területe a Kádár-rendszer és a legújabb kori történelem, éppen azért volt jelen a tüntetéseken, hogy tudományos munkáihoz anyagot gyűjtsön. A rendőrség a tömegoszlatás közben megverte – a verés folytatódott az előállítása után is –, megvádolták garázdasággal, majd azzal, hogy hatóság elleni erőszakot követett el a rádió székházánál, és erre biztatta társait is. A vád a rendőrök tanúvallomásán alapult. A bizonyítási eljárás során azonban kiderült, nem is járt a rádiónál.

A cikket a keddi Magyar Nemzetben olvashatja.
MrJones Creative Commons License 2009.01.02 0 0 9036
Nem ő.

Ha valaki kérdezi, mondd meg, hogy én mondtam!
Előzmény: sensei47 (9035)
sensei47 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 9035
Kérdezem bátran hogy a társa lőtte-e meg a zákányi rendőrt?
Előzmény: sensei47 (9027)
MrJones Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9034
"Mondjuk azt nem tudom, hogy pozitív vagy negatív változásnak tekinthető-e az alkoholfogyasztás."

Szerintem nem a tény dönti el, hogy pozitív-e, avagy sem, hiszen a mértékkel fogyasztott alkoholnál a pozitív tulajdonságok felülmúlják a negatívakat.
Szóval a mérték a kulcs, no.

"Bár mentségemre legyen mondva, még soha nem rúgtam be, és nem hánytam piától. :-D"

Majd fogsz. Mindenkivel történnek balesetek. Velem is előfordult már vagy öt-hatszor. ;)
Előzmény: Törölt nick (9033)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9033
Jah, asszem volt ilyen is. :-)

Régebben pelenkába végeztem el a dolgomat, de..... a dolgok változnak, meg az emberek is... ;-)

Mondjuk azt nem tudom, hogy pozitív vagy negatív változásnak tekinthető-e az alkoholfogyasztás.

Bár mentségemre legyen mondva, még soha nem rúgtam be, és nem hánytam piától. :-D
Előzmény: MrJones (9032)
MrJones Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9032
Tényleg, ha jól emlékszem, régebben nem kedvelted a piát.

Most meg már igen?
Vagy mi?
Előzmény: Törölt nick (9030)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9031
Hát jah...

Felmerül akkor a kérdés, hogy hogyan tudott "vétlen" lövést leadni...
Bár... ha jobban belegondolok, hallottunk már olyat is, hogy szolgálat végén a fegyverével játszó rendőr sebesítette meg a társát. (De asszem olyan is volt, mikor meg is halt a delikvens.) :-/

Előzmény: BigBacon (9029)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9030
És ezt mind ki is kell próbálnom, hogy tudjam, melyiket szeretem a legjobban... :-)))

Asszem' ez lesz a 2009-es év célja... :-DDD
BigBacon Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9029

"...ennek a lövésnek a leplezésére találták ki a járőrök az általuk előadott történetet."

 

Akkor ott lennie kell egyéb meglepetésnek is.

Előzmény: sensei47 (9027)
MrJones Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9028

Köszi a felvilágosítást!

 

Boldog Új Évet neked is! :)

Előzmény: Re-re-re-re (9025)
sensei47 Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9027
Társa lőtte meg a zákányi rendőrt?
2009. január 1. 17:00

MNO
Felmerült a gyanú, hogy a hétfőn meglőtt zákányi rendőrt a korábbi hírekkel ellentétben nem orvvadász, hanem a járőrtársától származó vétlen lövés sebesítette meg, és ennek a lövésnek a leplezésére találták ki a járőrök az általuk előadott történetet.

Az eset kapcsán a Zákányi Határrendészeti Kirendeltség állományilletékes parancsnoka csütörtökön azonnali hatállyal kezdeményezte a járőrök beosztásból való felmentését, valamint a Somogy Megyei rendőr-főkapitányság megbízott vezetője büntető eljárás megindítását kezdeményezte a járőrök ellen a Somogy Megyei Nyomozó Ügyészségnél.
(Objektív Hírügynökség)
Re-re-re-re Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9026
Whisky és whiskey gyorstalpaló, ámátőröknek.

Legmarkánsabb fajtája a skót whisky, mely erős, füstös ízét az árpa szárításánál használt tőzegtől kapja. A skótok eredetileg malátázott árpából főzték az italukat (malt whisky), s azt csak e században kezdték lágyítani grain whisky hozzáadásával. A graint főleg kukoricából készítik, nincs füstölés, malátázás, így az íze és illata is sokkal jellegtelenebb. A két fajta keverésével nyert ital a lágy, de még mindig karakteres blended whisky, amit ma Scotch-ként ismerünk. (Ismertebb márkái: Johnnie Walker, J & B, Ballantinés, William Grants, White Label)

Az ír whiskeyt árpából, búzából, rozsból vagy zabból készítik. Mivel az alapanyagokat nem füstölik, lágy ital, s sajátos ízét inkább a hordós érlelés során nyeri el. (Ismertebb márkái: Jamesons, Tullamore Dew, Paddy)

Az amerikai whiskeyk nagy és nehezen áttekinthető családot alkotnak. A Bourbon legnagyobb részt kukoricából készül, édeskés ízét az égetett hordókban való érleléstől kapja. (Ismertebb márkái: Jim Beam, Early Times, Four Roses, Wild Turkey) A Ryet viszont jellemzően rozsból főzik, és íze fűszeresebb mint a Bourboné. (Ismertebb márkái: Old Overholt Rye, Jim Beam Rye, Wild Turkey Rye) A Tennesse Whiskey jellegzetességét az adja, hogy faszénen szűrik át. (Ismertebb márkái: Jack Daniels, George Dickel) Használják a blended elnevezést is, ami vagy többféle whiskey keverékét, vagy semleges gabonaszesszel higított whiskeyt jelöl. (Ismertebb márkái: Seagram’s 7 Crown, Mount Vernon)

A kanadai whisky kukorica, búza és rozs keverékéből készül (ennek ellenére gyakran nevezik egyszerűen ryenak). Könnyed íze miatt szívesen használják koktélok alkotóelemeként. (Ismertebb márkái: Black Velvet, Canadian Mist, Crown Royal)

Adjon az Isten!
Re-re-re-re Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9025
Nem jól tudod. :-)

Az érlelt gabonapálinka elnevezése Nagy-Britanniában és Kanadában whisky, míg az Egyesült Államokban és Írországban whiskey.

BUÉK

Előzmény: MrJones (9020)
MrJones Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9024

Az etanol és a metanol közt is csak egy betű a különbség. :)

 

Van rossz, van jó, van jobb, van még jobb, legjobb... és van az igazi.

Előzmény: Törölt nick (9022)
MrJones Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9023
Nem vagy te egy kicsit szemtelen? :)
Előzmény: Törölt nick (9021)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9022
Whiskey vagy whisky, mindegy, egy betű.
A lényeg, hogy jó legyen! ;-)
Előzmény: MrJones (9020)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9021
Szerintem úgy akartad írni, hogy ha nyerek, fizetsz nekem 3-4 felest, ha te nyersz, akkor én fizetek egy üveg sört. :-)
Előzmény: MrJones (9019)
MrJones Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9020
Juteszembe, ahogy én tudom, a whiskey az a "pancsolt" cucc. Az igazi piját whisky-nek hívják. :)
Előzmény: Törölt nick (9018)
MrJones Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9019

Jó, akkor fizetek neked egy felest, ha vesztek, ellenkező esetben te fizetsz nekem három-négy üveg sört. :)

Előzmény: Törölt nick (9018)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9018
Én a whiskey-t szeretem... nagyon... :-)
Előzmény: MrJones (9017)
MrJones Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9017

Én sem szeretem, bár azért néha jólesik.

 

Jó, akkor sör vs. kimitisz. :p

Előzmény: Törölt nick (9016)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9016
Ha szeretném a sört, akkor fogadnék is. :-)
Előzmény: MrJones (9015)
MrJones Creative Commons License 2009.01.01 0 0 9015
Emlékszem rá. :)

De azért... mernék rá fogadni egy sörben, hogy azóta is csak készül.
Előzmény: Törölt nick (9014)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!