Keresés

Részletes keresés

Mancyka12 Creative Commons License 2009.10.24 0 0 509
ELVESZETT VADÁSZGÖRÉNY!!!

Elveszett egy vadas színű 3 éves nőstény vadászgöri. Csutka névre hallgat és nagyon szelíd. Oltott, féregírtott. 2009. 10,22.-én a XVI.ker. Diófa u.-ban lófrált el. Ha valaki látta vagy megtalálta, kérem hívja ezt a számot:

06-30/662-1638

vagy írjon ide:

kovmariann@gmail.com

Szerető gazdija haza várja!
Köszönöm...
moonlights Creative Commons License 2009.09.20 0 0 508
Sziasztok!

Szeptember 17-én, csütörtökön délelőtt a XVI. kerületi Önkormányzat előtt találtak egy kölyök bolognese kiskutyát. A hollétéről az önkormányzat portáján, ügyfélszolgálatán lehet érdeklődni.
Bodzamadzag Creative Commons License 2009.09.20 0 0 507

Sziasztok!

 

Eltűnt a cicánk, a megtalálásához kérnék segítséget.

 

Kedden, szept. 15.-én este 11 körül kiesett az ablakból a cicánk, Bodza. A baleset Budapesten a VII. ker. Huszár u. - Munkás u. sarkán történt. Azonnal eltűnt, sajnos nem találjuk. Akár sérült is lehet. 

5 éves nőstény, cirmos, világos barnás színű. Neve Bodza.

Aranyos, de nagyon félénk cica. Mellékelek két képet róla.

Az elérhetőségem:

 

vilagutazo@freemail.hu

 

06-30/544-9843

 

Köszönettel, Somogyvári Zsolt

 

 

 

 

mizo9900 Creative Commons License 2009.08.17 0 0 505
 

Sziasztok!

 

2009. augusztus 15.-én délelőtt 10 óra tájban elrepült a 16. kerület Csömöri-Szlovák u. kereszteződésénél egy zártgyűrűs hím nemespapagáj. Szelíd, kézzel nevelt. Kb. jókora galamb nagyságú, zöld színű, a szárnya alatt tűzpiros. Kb. 3-4 cm narancssárga csőre van.

 

 

 

 

 

Kisarany Creative Commons License 2009.08.14 0 0 504
Hernád.
Ez Bp-től 50 km-re lévő kis falu.
Előzmény: oncogito (503)
oncogito Creative Commons License 2009.08.13 0 0 503
Azt is meg lehet tudni, hogy mely városban...?
Előzmény: Kisarany (501)
Kisarany Creative Commons License 2009.08.13 0 0 502
És a Kép:
Kisarany Creative Commons License 2009.08.13 0 0 501
Az utcánkban (Hernád) kóborolt ez a Kras- medencei juhász jellegű kislány kutyus. Nagyon úgy nézett ki, mintha megszökött volna, mert szép szőre, egészséges fogai vannak. Megpróbáltuk megkeresni a gazdáját, de így két hónap elteltével sem találtuk meg. A kutya nagyon barátságos, szereti a gyerekeket, felnőtteket. Beoltattuk, féregtelenítettük. Szerető gazdit keresünk neki.

Érdeklődni lehet 30-456-1913







Creative Commons License 2009.06.30 0 0 500
 

Ma elveszett sétáltatás közben Érden a Fogoly utcából Kéktacsi:-(
Kérem, aki látja fogja be és hívjon azonnal megyek érte: 06 30 332 8128

 


shash Creative Commons License 2009.06.09 0 0 499
Fw: Tegnap az V. kerületben elütöttek egy "arany" szinű spániel jellegű 8 év körüli, megnyírt kan kutyát. Az ebnek medence törése volt, összerakták.
Gazdája Juhász Tamás kliniikáján jelentkezhet. 310-1106

június 8., 22:06
oncogito Creative Commons License 2009.05.30 0 0 498
Remek! :-)))))))))
Szerintem sürgősen kapjon csipet!
Előzmény: B( . )( . )BS (497)
B( . )( . )BS Creative Commons License 2009.05.30 0 0 497
Meglett a kutyi!!! :)
Előzmény: B( . )( . )BS (496)
B( . )( . )BS Creative Commons License 2009.05.29 0 0 496
Sajna nincsen :(

Plakátok holnap lesznek nyomtatva.

Amúgy vannak kétségeim a megtalálásával kapcsolatban...
Nagyon hamar eltűnt. Nem biztos, hogy önszántából nem jön vissza.
Előzmény: oncogito (495)
oncogito Creative Commons License 2009.05.29 0 0 495
csipje, bilétája van?
Plakátozzátok és kerületi állatorvosoknál is!
Előzmény: B( . )( . )BS (494)
B( . )( . )BS Creative Commons License 2009.05.29 0 0 494
Sziasztok!

Boxer fajtájú, Brandy névre hallgató kutyám 2009.05.29-én reggel elveszett a 18. kerület Zrínyi utcából. Nagyon szereti őt a család, úgyhogy szeretnénk, ha hamar előkerülne. Kérlek benneteket, hogyha látjátok valahol, jelezzétek azt felénk! Nagyon hiányzik nekünk!

Szabvány zsemle színű, a hasa fehér.
Lánc és vaj színű bolha nyakörvvel a nyakában.

Köszi

Küldő:
Pakó András Gábor

Elérhetőség:
4ndr3w@vipmail.hu

Brandy
Betty1977 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 493

2009. 05. 26-án Nyíregyházáról a Naspolya utcáról elveszett egy kézszelíd 1 éves nimfapapagáj! Kérem aki esetleg befogadta vagy tud róla, jutalom ellenében értesítsen, mert nagyon várjuk haza! Köszönöm!

Tel: 20/2045795

Creative Commons License 2009.05.13 0 0 492
Slack1 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 491
http://gallery.site.hu/u/Slack/

NYÍREGYHÁZÁN ELVESZETT JAGD TERRIER KUTYUS!!!!!!!
Eltűnés ideje: 2009.03.19.
Eltűnés helye: Nyíregyházán a régi déli temető (Kulcsár u.)
Fajta: Jagd Terrier
Nem: kan
Kor: 8 éves
Szín: fekete-cser barna
Méret (mar): 42cm

Nem ivartalanított!

Értesítés: 20/436-0735;
42/462-479

KÉP RÓLA : http://gallery.site.hu/u/Slack/


A KUTYA NINCS BEVADÁSZVA!!!

MEGTALÁLÓJA JUTALOMBAN RÉSZESÜL VAGY VISSZA IS VÁSÁROLNÁNK!!!
A KUTYUST VÁRJUK HAZA!!!
Slack1 Creative Commons License 2009.04.29 0 0 490
http://gallery.site.hu/u/Slack/

NYÍREGYHÁZÁN ELVESZETT JAGD TERRIER KUTYUS!!!!!!!
Eltűnés ideje: 2009.03.19.
Eltűnés helye: Nyíregyházán a régi déli temető (Kulcsár u.)
Fajta: Jagd Terrier
Nem: kan
Kor: 8 éves
Szín: fekete-cser barna
Méret (mar): 42cm

Nem ivartalanított!

Értesítés: 20/436-0735;
42/462-479

KÉP RÓLA : http://gallery.site.hu/u/Slack/


A KUTYA NINCS BEVADÁSZVA!!!

MEGTALÁLÓJA JUTALOMBAN RÉSZESÜL VAGY VISSZA IS VÁSÁROLNÁNK!!!
A KUTYUST, CSALÁDJA VÁRJA HAZA
nagycsilladora Creative Commons License 2009.04.25 0 0 489
MÉG MINDIG KERESSÜK SAMUT!!!

 

Sajnos már 1 hete és két napja tűnt el Érden, a Favágó utcából.

Megpróbálok feltenni róla olyan képet is, ahol jobban látszódik a bundája is.

Kérlek Benneteket, ha látnátok, hívjatok a 06302229239 számon.

 

andi50 Creative Commons License 2009.04.21 0 0 488
Sziasztok,

2009. április 18-án a XII. kerületben elveszett Sissy névre hallgató, 9 éves, sárga labrador kutyánk. Sissy nyakörvet visel, a nyakörvön található medálon szerepel a neve és egy telefonszám.

Kérem, aki megtalálja Sissyt jutalom ellenében hívja a nyakörvön lévő telefonszámot vagy a 06/30-577-2125-ös mobilszámot.

Köszönöm!

oncogito Creative Commons License 2009.04.20 0 0 487
Állatorvosnál nézessétek meg, van e chip-je!
Előzmény: SpinyNorman (486)
SpinyNorman Creative Commons License 2009.04.20 0 0 486

Továbbított az iwiw-ről:

 

Makai Veronika [ronni] : Ma délután (ez alighanem április 20.) beállított hozzánk a Közjegyzői Irodába zárás után egy kutyus (lsd. alapértelmezett kép)! Egyedül volt, a gazdája sehol. Nem akartuk kirakni, elkezdtük a gazdit keresni, utánakérdezősködni, sajnos sikertelenül. A kutya kistermetű, fekete színű, kislány! Nyakában bordó bőr nyakörv és fehér bolhanyakörv volt. Úgy két-három év körüli lehet, de ezt persze azért nehéz lenne így ránézésre megmondani. Nagyon barátságos, szelíd, emberszerető. A IX. kerület, Ráday utca, vagy annak vonzáskörzetéből tűnhetett el! Jelenleg nálunk vendégeskedik, amíg elő nem kerül a szerető gazdija! Kérek mindenkit, hogy segítsen azzal, hogy átmásolja ezt az üzenetet a saját üzenőfalára, hátha eljut az érintettekhez. Akinek esetleg ismerős a kutyus, vagy tudja, ki veszthette el, kérem jelezze nekem, akár itt az -en, vagy a makai.veronika@gmail.com e-mail címen, esetleg a harminc 3556120 mobilszámon! Segítségeteket előre is köszönöm!!!

oncogito Creative Commons License 2009.04.20 0 0 485
A kép az iwiwről:

Előzmény: Slack1 (484)
Slack1 Creative Commons License 2009.04.20 0 0 484
NYÍREGYHÁZÁN ELVESZETT JAGD KUTYUS!!!!!!!
Eltűnés ideje: 2009.03.19.
Eltűnés helye: Nyíregyházán a régi déli temető (Kulcsár u.)
Fajta: Jagd Terrier
Nem: kan
Kor: 8 éves
Szín: fekete-cser barna
Méret (mar): 42cm

Nem ivartalanított!

Értesítés: 20/436-0735;
42/462-479

KÉP RÓLA ROTTER MARINA NÉVEN A :
- IWIW -EN
-BARÁTIKÖR.COM-ON

A KUTYA NINCS BEVADÁSZVA!!!

MEGTALÁLÓJA JUTALOMBAN RÉSZESÜL VAGY VISSZA IS VÁSÁROLNÁNK!!!
A KUTYUST, CSALÁDJA VÁRJA HAZA
aranylonci Creative Commons License 2009.04.10 0 0 483

2009.04.08.-án éjjel,eltünt otthonából (Csemő) a képen látható hosszúszőrű,fajtatiszta,tetovált német juhászkutya!
A kutya (Macho) 9 éves,de korát meghazudtolóan fiatalabbnak néz ki,a mozgása is tökéletes,hibátlan volt.Nagyon barátságos,abszolút jóindulatú,semmilyen állatot,embert nem bánt,apportos,nyugodt kutya.Nagydarab,vastag csontú,68-70 cm marmagasságú,48 kg.
Vélhetően ellopták,bárhol felbukkanhat az országban! A nyomravezetőnek,megtalálónak jutalom! 0620-9142232 vagy 0620-6625600

 

Slack1 Creative Commons License 2009.04.09 0 0 482
NYÍREGYHÁZÁN ELVESZETT JAGD KUTYUS!!!!!!!
Eltűnés ideje: 2009.03.19.
Eltűnés helye: Régi déli temető (Kulcsár u.)
Fajta: Jagd Terrier
Nem: kan
Kor: 8 éves
Szín: fekete-cser barna
Méret (mar): 42cm

Nem ivartalanított!

Értesítés: 70/546-6622
42/462-479

KÉP RÓLA ROTTER MARINA NÉVEN A :
- IWIW -EN
-BARÁTIKÖR.COM-ON

A KUTYA NINCS BEVADÁSZVA!!!

MEGTALÁLÓJA JUTALOMBAN RÉSZESÜL!!!
A KUTYUST, CSALÁDJA VÁRJA HAZA
Slack1 Creative Commons License 2009.04.01 0 0 481
NYÍREGYHÁZÁN ELVESZETT JAGD KUTYUS!!!!!!!
Eltűnés ideje: 2009.03.19.
Eltűnés helye: Régi déli temető (Kulcsár u.)
Fajta: Jagd Terrier
Nem: kan
Kor: 8 éves
Szín: fekete-cser barna
Méret (mar): 42cm

Nem ivartalanított!

Értesítés: 70/546-6622
42/462-479

KÉP RÓLA ROTTER MARINA NÉVEN A :
- IWIW -EN
-BARÁTIKÖR.COM-ON
-MYVIP-EN

A KUTYA NINCS BEVADÁSZVA!!!

A KUTYUST, CSALÁDJA VÁRJA HAZA
Bonykozmi Creative Commons License 2009.03.31 0 0 480
Keresünk egy só bors törpeschnauzer szuka kutyust, vágott fülü, farkú, frissen kozmetikázott ,1.5 éves chippes, Dobozi Anikó nevére regisztrálva.
A 18. kerületből a Gilice tér környékéről, tűnt el tegnap. A kutyus a Süni névre hallgat.
A gazdija nagyon keresi.
Ha valaki tud valamit róla kérem hívja a
06-20-257-3481 telefonszámot.
Slack1 Creative Commons License 2009.03.30 0 0 479
ELVESZETT JAGD TERRIER KUTYUSOM!!!!!!!
NYÍREGYHÁZÁN MÁRCIUS 19.-ÉN ESTE A RÉGI DÉLI TEMETŐNÉL (KULCSÁR-,CSEMETE UTCÁNÁL) ELVESZETT EGY 8 ÉVES JAGD TERRIER KAN KUTYA!!!SIMA SZŐRŰ, FEKETE-CSER BARNA SZÍNŰ (MIN PL. A DOBERMAN);42 CM A MARMAGASSÁGA!!!!KÉP TALÁLHATÓ ITT A PROFILOMBAN,IWIWEN,BARÁTIKÖRÖN!!!!AKI LÁTTA VAGY BEFOGTA,KÉREM ÉRTESÍTSEN (A KUTYUS ÉRDEKÉBEN IS) AZ ALÁBBI SZÁMOKON:
-70/546-6622 vagy a
-42/462-479-es számon!!!
A KUTYUST,CSALÁDJA VÁRJA NAGYON HAZA !!!!!! :'( :'( :'(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!