Keresés

Részletes keresés

sziaa Creative Commons License 2010.01.22 0 0 3360
sziaa Creative Commons License 2010.01.22 0 0 3359
sziaa Creative Commons License 2010.01.22 0 0 3358

 

 

 

 

Szia! :-)

Előzmény: pavo cristatus (3357)
pavo cristatus Creative Commons License 2010.01.21 0 0 3357
Szia, Sziaa! :)

Szilvia: Köszönöm, nekem az eggyik kedvenc képem :D

Ez meg én vagyok
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.21 0 0 3356
szia megjelent, jó kép:)
Előzmény: pavo cristatus (3352)
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.21 0 0 3355
szia:)
Előzmény: sziaa (3349)
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.21 0 0 3354

szia, biztos a kölyökkutya-piacon egy aranyszínűre, három krémszínű jut, mert a tenyésztők is elhitték, hogy ez a divat:)

és mindegy milyen színű a kutyád, egyszerűen gyönyörű és kész!

gondolom kölyöknek is tündéri lehetett, ezért nem bántad, hogy nem sötétarany:)

 

Pamacs sem csúnya, amennyire meg tudom ítélni egy rágcsáló szépségét, nem a szívem csücskei, sajnálom:)

Előzmény: s3girl (3347)
sziaa Creative Commons License 2010.01.21 0 0 3353




Szia! :-)
Előzmény: pavo cristatus (3351)
pavo cristatus Creative Commons License 2010.01.21 0 0 3352
a kép lemarad....remélem most megjelenik:)
pavo cristatus Creative Commons License 2010.01.21 0 0 3351
Sziasztok!
Ide még nem írtam. De nagyon tetszik ez a topick!
Anna
sziaa Creative Commons License 2010.01.21 0 0 3350
sziaa Creative Commons License 2010.01.21 0 0 3349




:-)
Előzmény: Szilvia. (3345)
Linux fan Creative Commons License 2010.01.21 0 0 3348
s3girl Creative Commons License 2010.01.21 0 0 3347
Szia!

Vélhetőleg divatból, de nemigen tudom megérteni, h miért fogy jobban a fehérebb mint az eredeti arany szinü.
Kutyusra köszönöm a dicséretet!:) Ő is halványabb, krém-arany szinü. Arany szinüt szerettem volna, csak mikor Őt vettük én azthittem h a Golden retriever csak az a tipikus sötétarany szinü létezik..aztán persze később jártam csak utána h mi a helyzet sajnos. De azért imádom!:)

- Ő Pamacs:)
Előzmény: Szilvia. (3336)
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.19 0 0 3346
jajj, ottani, bocsi lemaradt az i betű:)
Előzmény: Szilvia. (3344)
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.19 0 0 3345
:)
Előzmény: sziaa (3343)
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.19 0 0 3344
köszönöm mepisz, de maradok ott nézelődő, csak netes képeim vannak, és nekem volna rossz érzés megzavarni az ottan szép összhangot:) őszintén kívánok sok sikert, és innen figyelem örömmel a madaraitokat:)
Előzmény: mepisz (3342)
sziaa Creative Commons License 2010.01.17 0 0 3343



:-)
Előzmény: Szilvia. (3338)
mepisz Creative Commons License 2010.01.17 0 0 3342

Szilvia !

------------

Köszönjük a dicséretet,már szükség volt erre a topikra. Töltsél fel te is madár

fotókat sajátodat, vagy ha a neten megtetszik egy szép fotó, ozd meg velünk.

Előzmény: Szilvia. (3341)
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.17 0 0 3341
kedves mepisz, nagyon hangulatos a topikod, gratulálok! jó az ötlet, szépek és különlegesek a fotók, tetszik, figyelemmel fogom követni a madaraitokat:)
Előzmény: mepisz (3335)
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.16 0 0 3340
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.16 0 0 3339
köszi a kedvességed, feltétlen megnézlek benneteket:)
Előzmény: mepisz (3335)
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.16 0 0 3338
Előzmény: sziaa (3334)
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.16 0 0 3337

nagyon szép kutya!

leguán-ügyben sajna nem tudok segíteni

Előzmény: s3girl (3333)
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.16 0 0 3336
szia, gondolom divatból, úgy szokták, nem?
Előzmény: s3girl (3332)
mepisz Creative Commons License 2010.01.12 0 0 3335

Szilvia !

-------------

Látogassál meg bennünket madárfotó topikban.

Előzmény: Szilvia. (3331)
sziaa Creative Commons License 2010.01.11 0 0 3334
s3girl Creative Commons License 2010.01.09 0 0 3333
Off: Nekem van egy eladó Zöld leguánom (Iguana iguana). Kb 2-3éves. Ajándékba kaptam de mivel most csak sulizok+gyakorlatomat töltöm, nemkapok fizetést és nemtudok Neki nagyobb terráriumot készíttetni:( Így elég kicsi áron, leinformálható helyre eladnám..illetve érdekel olyan lehetőség is h odaadnám valakinek X időre s ha lesz fizető állásom akkor visszavenném.

- Többekközt így szokott aludni.:D Ő is Golden;)
Előzmény: Szilvia. (3331)
s3girl Creative Commons License 2010.01.09 0 0 3332
Sziasztok!

Szerintem Ő inkább egy Golden retriever! Ráadásul gyönyörű sötét arany színben ami Mo.-n sajnos elég ritkaság..ráálltak inkább a szinte teljesen fehér illetve krémszínű egyedek tenyésztésére, de h minek!??
Előzmény: Szilvia. (3319)
Szilvia. Creative Commons License 2010.01.08 0 0 3331
csak találtam, szeretem a madarakat:)
Előzmény: mepisz (3328)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!