Keresés

Részletes keresés

trancesound Creative Commons License 2011.04.26 0 0 655

Sok embertől hallottam ezt, bár én sajna nagyot csalódtam bennük és a személyes negatív tapasztalat után nehezen mennék vissza hozzájuk még egyszer.

Előzmény: Barbi25 (653)
hulloreka85 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 654

igen a T-mobile azért megérősebb...meg hát azért Magyarországon mégiscsak nem véletleül vezető mobilszolgátató...gondolom nem azért van az hogy az emberek 50%-a a T-mobilt választja és nem a többit...persze biztos vannak amik mondjuk a Vodafonnál olcsóbbak mobilinternet szemponjából ez tűnik a legelterjedtebbnek meg a legmegbízhatóbbnak

Barbi25 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 653

Igen, én is úgy veszem észre, hogy egyre több a T-nél a pluszpont:)

Előzmény: turnerbeat (652)
turnerbeat Creative Commons License 2011.04.22 0 0 652

Jah ez jogos tényleg! Én azthittem nem csak 10000el drágább. Ebben az esetben mindenképp T-mobile. Szerintem jobb az ikon dijcsomag mint a vodánál a smart és elméletileg a mobil net minősége is a T felé dönti a mérleget. Én speciel csak a T-ről tudok nyilatkozni, és hál'istennek nem volt bajom vele eddig, mondjuk csak a fővárosban használom a  mobilnetet. A vodát nem próbáltam. Mellesleg olcsóbb is hiába mondja mindenki h drágább a T-mobil...  hiszen ikon 200 dijcsomag: 200 perc 100sms 1giga adatforgalom 5ezerért a vodánál ezt 6 rongyért adják smart 200 címen 50 sms-el kevesebbel...

hulloreka85 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 651

kicsit lejjebb már van belinkelve egy lefedettségi térkép....ott meg tudod nézni hogy hol tudod használni....de nagyvárosban nincs vele semmi gond...legalábbis Pesten biztosan nincs....dehát tudjuk hogy Pest azért más ebből a szemponból...de ahogy nézegetem a térképet azért elég sok helyen lehet használni...meg sztem utazás közben is elég jól hasít...szoval utazás közben is tudod használni ha erre vagy kíváncsi:)

Barbi25 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 649

Na igen, de T-nél egy tizessel drágább az iPhone, ami az ezressel olcsóbb havidíjból (legolcsóbb csomag) 10 hónap alatt vissza is jön. Mondjuk inkább a net sebessége és minősége érdekelne, és nem csak Budapest és a nagyvárosok tekintetében.

Előzmény: turnerbeat (648)
turnerbeat Creative Commons License 2011.04.22 0 0 648

Iphone-t szerintem most még majdnem  érdemesebb a Vodánál venni mert 70ért odaadják a 3gs-t kicsivel drágább dijcsomaggal mint a T-nél. Mondjuk a sávszélesség más kérdés. Az elvileg a T-mobil javára döntené a mérleget, de ez persze attól is függ, hogy a környezetedben melyik milyen a lefedettséget biztosít, ennek érdemes utánanézni.

hulloreka85 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 647

nekem T-nél van Dominós Go!netem...én a 100 megásat használom ami teljsen jó nekem netezgetésre....viszont iPhone-nál nem tudom hogy megy ez...ott lehet nagyobb lesz az adatforgalom...a dominósnál amúgy így van: "A csomagban foglalt adatforgalmat a számlázási ciklustól eltérően nem elsejétől a hónap végéig, hanem ügyfelenként egyedileg mérjük, azaz adott hónap meghatározott napjától egy hónapig." De ittvan én ezt használom: http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/havidijas/go_net_m

De ennél vannak kisebb meg nagyobb csomagok is...meg persze vannak más díjcsomagok is

Barbi25 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 645

Sziasztok!

 

Szeretnék egy új iPhone telefont venni, de előtte kiváncsi lennék, hogy milyen tapasztalataitok vannak a Vodával és a T-mobile-al (díjcsomag árak, benne foglalt percek, adatforgalmak, ill. a net sebességével kapcsolatban)?

 

Köszi előre is a segítségeteket! Szép napot!

hulloreka85 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 644

lefedettség terén talán a vodafone a legjobb... de nem vagyok benne teljesen biztos... de sztem nem sok különbség van a szolgáltatók között.... a honlapjaikon általában van fenn egy lefedettségi  térkép és az alapján nézd meg hogy neked melyik a legmegfelelőbb... vagy sztem ha nagyobb városban laksz akkor majdnem mindegy is melyiket választod... csak az árkülönbségek számítanak... de általában azok sem olyan nagyok a szolgálatók között...

bazsi33 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 642

Sziasztok érdeklődnék lefedetség terén melyik a legjobb szolgáltató?köszönöm

emp Creative Commons License 2011.04.12 0 0 641

köszi!

én csak azért vettem észre, mert egyszerre jöttek fel a bal szélen a látómezőmbe a kedvencekben :)

tehát szépen betettem mindkettőt, és észre sem vettem. viszonylag kevés időt töltök itt a fórumon.

 

Előzmény: napalm. (635)
taki lau Creative Commons License 2011.04.12 0 0 640

Hát el kell érnünk, mert tényleg istentelenül elterjedtek az okostelefonok és használják is őket rendesen. Mondjuk ami nagyon jó hogy van bennük wi-fi, pl egy külföldi városban is, szinte mindenhol találsz hálózatot

randell11 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 639

Hát...fején találtad a szeget. Igazából ez a probléma mindenre kiterjed.

De ha bizakodó akarok lenni akkor azt mondom,hogy most valami áttörés készülődik a sok okostelefon használó miatt. A T most beállt ezekkel a korrekt árakkal..kérdés,hogy erre a konkurencia,hogy fog lépni. Mert ha ez a folyamat beindul akkor tényleg egymás alá fognak ígérni és a végén már lehet..tényleg egy elfogadható sőt szerethető szolgáltatást kapunk!! Szeretném már azt a napot!

Előzmény: taki lau (638)
taki lau Creative Commons License 2011.04.12 0 0 638

Hát igen, egy 10-20 évvel mindig is el voltunk maradva a nyugati országoktól. Elég móka, hogy fele annyi a fizetés és dupla annyiba kerül minden. De nekem alapvetően nem a mobilszolgáltatókkal van a bajom. Sztem a T-mobile egész korrekt árakkal dolgozik, jó persze van ahol külföldön jobb, de sztem pár év kell és itt is az lesz, mert fel kell zárkózni a nyugati színvonalhoz, csak akkor ott meg már valami mégjobb lesz. Ennyi, ezt el kell fogadnunk itthon, el vagyunk maradva.

randell11 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 637

Összességében itthon a mobiln net az siralmas utakon jár. Érdekes,hogy külföldön pár ezer forintért olyan összeállítást vágnak hozzád kompletten,hogy minden oldalról körbe vagy nyalva. Ezekben az előfizesekben benne van magának a telefonnak az előfizetési részlete, egy olyan mobilnetes adatcsomag amit szinte lehetetlen átlépni +annyi perc és sms amit szintén nem tudsz teljes mértékben kihasználni. Konkrét példa: ismerősöm Londonban megvette a legtutibb blackberryt 15K-t helyben fizetni kellett és utána havonta 6K-t kell  fizetni amiben van kb 2 giga adatforgalom 5000 perc és 5000 sms és persz ez a 6000Ft tartalmazza a telefon törlesztését.

Nos kedves hazai Vodafone, Telenor, T-mobile....itt kezdődik a szolgáltatás!

Bár a T most elkezdett egy vonalat kiépíteni ami értékelendő és a felhozatalból ők a legszimpatikusabbak de összességében még most sem érzem azt,hogy meg lenne becsülve a hazai előfizető.

Ivibaba Creative Commons License 2011.04.11 0 0 636

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9164677&la=108169515

 

Gondolom erre a linkre  gondolsz . Nekem nagy örömömre szolgál, hogy a szolgáltatók ekkora versenyt futnak értünk, várom a további kevdezményeket, akciókat, ha vki tud vmit írja le ! Szép napot

napalm. Creative Commons License 2011.04.11 0 0 635

annak idején véletlenül indítottam egy ugyanolyan nevű topikot.

csak az egyik a "Fórum »  Technika és használata »  Mobil telefónia » " érhető el, míg a másik "Fórum »  Technika és használata »  Internet » " rovatban.

Előzmény: emp (634)
emp Creative Commons License 2011.04.11 0 0 634

sziasztok!

az hogy lehet, hogy ugyanazzal címmel két topik is fut?

kevesebbért is összevonnak más topikokat.

polgar.ancsi Creative Commons License 2011.04.11 0 0 633

telenorra épeszü ember nem fizet elő! a mobilnet egy trágya a többi szolgáltatónál nemtudom mi a helyzet

Laci6802 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 632
Igen. Nekem volt/van telenor net ,de szar volt régen és most is az . Talán majd ha lecserélik a hálózatot talán jobb lesz.
Előzmény: dutkair (629)
napalm. Creative Commons License 2011.04.05 0 0 631

ez de kemény:

Butatelefont eszesít az Opera

A mobilcég Opera Minivel és három hónap ingyen mobilnettel csábítja böngészésre az egyszerűbb telefonokat használó ügyfeleit. Tovább »

forrás: Index.hu

 

100 mega egy ezresért.

ezzel aztán tényleg felpörgetitek a piacot.

puding77 Creative Commons License 2011.03.30 0 0 630

Sziasztok!

 

Tudna nekem vki felvilagositast adni a mobil netek teren?Erdekelne,hogy kulfoldon az itthon elofizetett csomaggal tudok-e netezni,es ha igen az mennyibe kerul kb?

 

Koszonom!

dutkair Creative Commons License 2011.01.01 0 0 629

Sziasztok!

 

Egy Telenoros Nokia e52 készüléket használok mobilinternet modemként usb-n keresztül egy windows 7-es oprendszerű laptopon. Azonban a kapcsolat elég gyakran megszakad, mégpedig úgy, hogy nem változik semmit a tálcán lévö kis kapcsolat ikon, hanem a böngészőben nem tölti be az oldalakat. Elég gyakran előfordul ez a megszakadás, kb. minden 3-5 percben. Ilyenkor azt csinálom, hogy rámegyek a kapcsolatra, bontom a kapcsolatot, majd újra kapcsolódok, ekkor pár percig megint használható. Mi lehet ennek az oka? Valaki találkozott már ilyesmivel?

 

HELP!

 

Köszi!

Motorola. Creative Commons License 2010.12.18 0 0 628

"az EDGE stabilan működik"

 

Vodafonon EDGE?

Hol?

Előzmény: IJG (626)
Cillóvia Creative Commons License 2010.12.17 0 0 627

Nemrégen kaptam egy korlátlan mobilnetet (Voda). Lehet telefonálálsra használni a SIM kártyáját és ha igen, azt külön számlázzak? Tudja valaki hogy megy ez?

IJG Creative Commons License 2010.12.11 0 0 626

Sziasztok!

 

Néhány napja kezdtem használni egy USB stickes mobilnetet (Vodafone). A nyaralóban, ahol leggyakrabban szükségem van rá, a gyenge lefedettség miatt marha lassú a kapcsolat. Néha felvillan a 3G rövid időre mininális "térerővel", az EDGE stabilan működik. Az volna jó, ha lehetne stabilizálni a 3G-t. A következő kérdésben szeretnék segítséget kérni. Néhány évvel ezelőtt hallottam róla, hogy egyik szolgáltató (azt hiszem a T) egy szarul lefedett helyen felszeret az ügyfélnek egy kis helyi jelerősítő antennát, amitől lényegesen jobbak lettek a vételi lehetőségek. Itt telefonról volt szó, nem internetről, de nem gondolnám, hogy lényegesen másképp működne (persze lehet, hogy mégis. :)). A Vodánál ilyesmi nincs. A kérdésem, hogy van-e valakinek ötlete, hogy miféle antenna, jelerősítő lehet ez, tudnék-e én ilyen cuccot venni valahol? Beüzemelhető-e ez szakértelem nélkül, házilag? Vagy tudtok-e jobb megoldást a problémámra? :) Egyébként ha valami antenna megoldás lehet, azt egész magasra ki tudom tolni, mert a háztető csúcsa fölött kb. egy méterrel már van egy antenna a TV miatt.

 

Ha van valami ötletek, kérlek segítsetek!

Hálás köszönet!

Üdv

kvoz Creative Commons License 2010.11.15 0 0 625
Hát nekem nem jó az usb stickes megoldás, már a telómon van meglévő 3gb-os adatcsomag, azért kéne gép-telefon kapcsolat, mert usb sticknél 20percente kártyacsere kellene.. :D
Előzmény: Törölt nick (623)
napalm. Creative Commons License 2010.11.15 0 0 624

Ez a megoldás sokkal lassabb, mintha usd stickes (usd modemes) megoldással internetezel

megkérdezhetem hogy miért lassabb?

Előzmény: Törölt nick (623)
kvoz Creative Commons License 2010.11.14 0 0 622
Üdv. Segítséget kérnék. Van egy Nokia e51em egy usbs adatkábellel, meg egy régebbi laptopom windows 2000-rel. Szeretném a telót modemként használni, de nem tudok új verziójú pcSuiteot telepíteni a laptopra mert lehet telepíteni win2000-re. Tehát egy alternatív programnak vagy megoldásnak nagyon örülnék :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!