Keresés

Részletes keresés

pH03N1xM Creative Commons License 2007.06.23 0 0 450
Valoszinuleg kinti telo volt es a softwaret a product id atirasa nelkul vegeztek. Most te a frissitest az eredeti product id alapjan csinaltad, es visszaallt arra a nyelvre, amilyen eredetileg volt. Javitas: product id atiras (nemesis-el, pl) es uj software frissites.
Előzmény: chipo (449)
chipo Creative Commons License 2007.06.23 0 0 449
Sziasztok!
Nemrég vásároltam egy ilyen készüléket, nagyon tetszik, nem volt ennél jobb készülékem eddíg.
Most a Nokia oldalon találtam a szoftwerfrissítési lehetőséget, és meg is ejtettem.
Legnagyobb meglepetésemre attól függetlenül, hogy a magyar nyelvű frissítést választottam, (a frissítő progi magyar is volt) a telefonból eltűnt a magyar menü.
Normális ez így? Buktam a magyar menüt?
Köszi, Róbert
Blue73 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 448
Sziasztok elkészült az Opera 8.65 magyarítása symbian 9.x rendszerekre! A symbian 9.x-es verziót sajnos szignózni kell...
http://tanba.tvn.hu/progz/Opera_8.65_hun_symbian9_unsigned.sis
Készitette Shotgun (Tanbá) ö neki köszönhetjük a profimail ,smartmovi Xplore magyaritásokat is.
Blue73 Creative Commons License 2007.06.10 0 0 447
végsö stádiumába ért az opera magyarositása ,hála Shotgun (Tanbá) nak . ö neki köszönhetjük a profimail ,smartmuvi xplore ,jukebox , xplore magyarositásokat is . párnapig még teszteljük utána a patch nyilvánosságra kerül majd csak signozni kel mindnekinek. a magyarositás nem lesz telje mivel a karaktereknek stimmelni kell pl back helyet = vssz lesz olvashato . várunk esetleg tippeket a jobb érthetöség kedvéért. képek itt http://blueeye.uw.hu/opera.zipoperaopera
CeltiC Creative Commons License 2007.06.10 0 0 446

ezt most talaltam a nokiaprogramokon:

"Gps-s edző progi legújabb verziója. A rar-ban két féle verzió: a 9.2-es belső gps-s telókra és a 9.1-es gps nélküli telókra."

 

a screenshot-on seta, futas, biciklizeshez ad valami plusz infot, segitseget, gps-t hasznal.

 

a keresobe ezt ird ha erdekel: sport tracker

Előzmény: gerion (438)
Blue73 Creative Commons License 2007.06.10 0 0 445
http://blueeye.dox.hu/3rd/Programok.Q-Z/Xplore1.02crac+hunpatch.ZIP
Előzmény: Blue73 (444)
Blue73 Creative Commons License 2007.06.10 0 0 444
na a link lemaradt
Előzmény: Blue73 (443)
Blue73 Creative Commons License 2007.06.10 0 0 443
na meg gyogyult a tárhelyem . itt van magyarositással együtt a crackalt X plore :)
Előzmény: CeltiC (436)
Blue73 Creative Commons License 2007.06.10 0 0 442
s60 7 8 ra voltak fent egy wapoldalt de már leszedte a tulajdonosa ,hál istennek . de a legdurvább 2005 decemberébe volt ,ismerös linkelt egy viruskeresöt h teszteljem már le 6630on . telepitettem majd restart hát ugy belassitota a rendszert hogy nem tulzok a joy nyomást 30mpercel késöbb reagálta le majd utána összeomlot a rendszer söt a hardresetre se reagált csak a sw fress segitett.
Előzmény: CeltiC (441)
CeltiC Creative Commons License 2007.06.09 0 0 441

udv Blue!

ezekrol a virusokrol tudnal vmi bovebb infot irni?

Előzmény: Blue73 (439)
CeltiC Creative Commons License 2007.06.09 0 0 440

udv Gerion!

orulok hogy talaltal stoppert, bar furcsalottam volna ha nem igy tortenik =)

 

a virusokrol az a velemenyem, hogy az asztali gepek internetes virus es egyeb tamadasainak suruseget kihasznalva probalnak penzt csinalni a mobilos virusirtokbol. tudomasom szerint max ket-harom virus szeru dolog letezik a symbianra, es azok sem neten keresztul erkeznek, hanem talan mms-ben, illetve bluetooth kapcsolaton keresztul, raadasul nem eszrevetlenul telepulnek ezek a dolgok, hanem neked kellene manualisan telepitened...

 

egy jo tanacs, ami talan fontos, hogy a bluetooth radiod mindig kikapcsolva legyen, illetve ha hasznalod csak akkor legyen elesitve! igen sok progi letezik, ami tud turkalni a telefonodban ugy hogy kozben Te eszre sem veszed esetleg... =)

 

a lenyeg, hogy olyan dolgokat telepits, amirol van mar informaciod, latod hogy gond nelkul telepitette mas is, es mondjuk az alant emlegetett site-on talalsz ra. az oda feltoltott (nokiaprogramok.hu) cuccokat elegge hozaerto arcok pakoljak fel. a legnagyobb tamadasi feluletnek egyebkent en a kulombozo skineket tartom, tartanam, de soha nem hallottam meg senkitol h virusos lett volna a telefonja.

Előzmény: gerion (438)
Blue73 Creative Commons License 2007.06.09 0 0 439
szerintem semmi esély rá . én ált havi 2gb ot vok telorol jo ennek nagy része email de más forumokra is járok ahol elég összeszokott a banda s kb 2hetente 1000 hsz van elég symbi örültek s még senki se kapott virust be. én még 6630on teszteltem a virusölö keresöket s 12 letöltöt virusbol max 4dbot találtak meg legjobb esetbe is de ha átneweztem v mappába raktam volt olyan h megse találta . csak lassitja a telot szerintem
Előzmény: gerion (438)
gerion Creative Commons License 2007.06.09 0 0 438

Kösz a tippet, regisztráltam, és sikerült is találnom és telepítenem egy nagyon jó stoppert. Részidőket mér, köröket és köridőket is kezel, ha megyek futni, hasznos segítség lesz.

 

Szerinted/szerintetek mekkora a sansza, hogy a nagy letöltögetésben vírusokat is felszed az ember, ami a számlázáskor nagyon sokba kerülhet? Netre tűzfal, vírusellenőrző, antispyware nélkül már percekre is veszélyes felmenni PC-vel, a telefon mennyire védett, vagy tehető azzá? Ritkán és keveset netezek a telefonról, de az ördög nem alszik.

 

G.

Előzmény: CeltiC (430)
Blue73 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 437
szia Celtic . jah bocsi reggel volt nem olvastam ill olvastam csak elértettem
Előzmény: CeltiC (436)
CeltiC Creative Commons License 2007.06.08 0 0 436

udv Blue!

 

kicsit talan feluletesen olvastad azt a regebbi hsz-t, nem filekezelokrol volt szo benne, hanem profilkezelokrol, de azert koszi az infot! egyebkent az xploret hasznalom en is, igaz magyaritas nelkul

Előzmény: Blue73 (435)
Blue73 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 435
én a xplore filekezelöt használom 1.02 crackaltet s hozzá a magyarositást amit jo barátom csinált meg végre patchositva tehát nem kell a magyarositáshoz kártya olvaso :)
Előzmény: CeltiC (393)
Blue73 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 434
az opera s mini opera megnyitja megnyitja a forumot bár a min ioperával nem tudsz feltölteni képet
Előzmény: mazsolafoto (426)
Blue73 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 433
nem akarom lehuzni egyetlen pozitiv érved :) de a kijelzöje az n95nek tleg nagyobb de a felbontása kisebb
Előzmény: pH03N1xM (418)
Blue73 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 432
aszem a handy clockon van stoper . http://blueeye.dox.hu/3rd/Programok.A-H/HandyClock_4.06.sis
s a regkod http://blueeye.dox.hu/3rd/Programok.A-H/HandyClock_serial.txt
Előzmény: gerion (429)
CeltiC Creative Commons License 2007.06.07 0 0 431

vettem magamnak egy telefont, mert occso volt... egy lobster 700tv-t.

 ez egy wm5 smatphone oprendszerrel mukodo keszulek, es en naivan azt hittem, majd jol megmutatom a nokia n80-nak, hogyan is kell egy OKOStelefonnak mukodnie... hat, ez egy borzalom!! egyetlen egy dolgot sikerult ratelepitenem, a mobipocket reader-t, es azon kivul SEMMIT!!!!

 van beepitett dab tv-radio vevoje, meg a szokasos alapfunkciok, tehat iebrowser, mediaplayer, naptarfunkciok, ket jatek... asszem ezzel ki is fujt... egy nagy rakas semmi... a teveadast termeszetesen nem lehet teljes kepernyore rakni, minek is kihasznalni a 320x240-es kijelzot, amikor ez a mobil tevezes a fo tudasa???? a faszt, nezd csak a kepernyo kozepen, kicsiben...! nem hajlando a regebbi verzioju szoftvereket futtatni, eloszor ideges lettem, aztan gondolkodtam, es rajottem, a kijelzo felbontasa nem egyezik, ezert nem kompatibilis semmi regi dologgal... nade az eg alggya ezt a szerencsetlenseget, legalabb egy-ket szoftver lenne hozza!?! megcsak nem is warez cuccot kerestem ra!!

szoval... szamomra a windows mobil megen ennyi volt. megegy porosodo keszulek a fiokban. meg szerencse hogy tenyleg olcso volt...

esetleg ha valaki talal hozza egy megfelelo, programokkal teli oldalt, mert esetleg figyelmetlen voltam (bar a gugli elott ultem egesz nap...), az belinkelhetne nekem, marcsak kivancsisagbol erdekelne...

 

 

eljen a symbian! eljen az n80! =)))

CeltiC Creative Commons License 2007.06.06 0 0 430

udv gerion

 

a nokiaprogramok.hu-n regisztralod magad (szerintem elemi dolog hogy jobban megismerd a telefonod amugy is...), a letoltesek menu keresojebe egyszeruen beirod hogy stopper, es egy rakat szoftvert kidob. ezek altalaban java alapu progik, tehat gond nelkul telepithetok, ha viszont nem javast nezel ki magadnak, akkor elotte nezz utana az oldal forumain hogy kompatibilis e a Te telefonoddal az adott szoftver,,,

jo keresgelest

Előzmény: gerion (429)
gerion Creative Commons License 2007.06.05 0 0 429

Tud valaki javasolni (belinkelni esetleg) egy stopperóra alkalmazást a telefonra? (lehet van is rajta, de nem sikerült rátalálnom...)

 

G.

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.05 0 0 428
Tegyél bele még 32MB RAMot, mert az nincs benne elég, azért lép ki :o)
Előzmény: mazsolafoto (426)
CeltiC Creative Commons License 2007.06.04 0 0 427
szerintem probald meg az opera webbongeszovel az indexet. nekem megy, mutat minden rendesen, de hozzaszolni nem enged a gyari bongeszo, az opera meg nincs fent a telomon
Előzmény: mazsolafoto (426)
mazsolafoto Creative Commons License 2007.06.04 0 0 426

Nem működnek a telefonomon az index fórumai. A topiclista még látható, de aztán kilép a telefon a netből. Mit, hogyan kell beállítanom?

CeltiC Creative Commons License 2007.06.04 0 0 425

helo mki

 

nagyon rossz hetvegeje volt a telomnak... haromszor ejtettem le betonra, mindharomszor darabokra esett (hatlap, akksi repult szanaszet), majd vegezetul tegnap kiborogattam a kavet, egy teljes poharral, es telibe termeszetesen a telefont...

nos, azt tudom mondani, sikeresen vette az akadalyokat. mondjuk a kavetol meg parazok hogy kesobb elojon vmi gebasz, de talan sikerult teljesen folyadekmentesitenem. egy heten belul kiderul talan. szegeny ugy nez mar ki mintha tizenot eves lenne, es harcokban a fronton hasznaltak volna. de minden ugyanugy muxik, a csuszka is birja a strapat, es a kijelzon egy darab karc nincs!!!. az a tapasztalatom, hogy igencsak alja a sarat!!! meglepo... !

tenyleg neznem kellene ra mar egy uj fekete hazat...

CeltiC Creative Commons License 2007.05.24 0 0 424

udv!

semmi gond az autokkal!! de esetleg ha csinsz motoros, netan kimondottan buell tipusu motorokrol egy skint, igenyt tartanek ra! =p =))

 

sms kimentesben nem tok segiteni, soha nem volt ra szuksegem, de ha talalok valamit, jelzem.

 

nezegettem ezt a symbian netradiot, es egy olyan playlistet hasznal, ami igazabol egy txt formatum, csak a vege .pls. ha esetleg a kommanderben csinnok egy kinezetre ugyanolyan txt formatumot, es elnevezem .pls-nek, lehet mukodne a dolog...? esetleg vki probalta mar...?

illetve talalkozott mar vki olyan programmal, ami pls filet gyart, mert esetleg nem mutat mindent a filekezelom, es a txt-n kivul van meg benne valami?

egyaltalan erthetoen le tudtam irni a problemamat??? =)))))

Előzmény: Zeus SH (423)
Zeus SH Creative Commons License 2007.05.23 0 0 423

KépNa, ez a mai produktum. Sajnos egyelőre nem igazán tudok elvonatkoztatni az autóktól, mert amit még szeretnék, arról nem találok képet. De azt hiszem, ezt már azért lehet vállalni, még ha nem is különösen nagy produktum ;)

 

Tegnap kipróbáltam a *#7370#-es újraindítást, úgy néz ki, segített. Azóta (igaz keveset neteztem), de nem bohóckodik az AP-kkel, hanem ahogy illik, megkérdi: "mit kívánsz, kedves gazdám?"... ;) Igaz közben azt hittem, akkut kell cserélnem mire újraindul, de sikerült, köszönöm ;)

 

Tényleg: létezik valami alkalmazás (7650-en msgsaver néven ismertem) amivel txt formában le tudom menteni bluetooth-on át az üzeneteim?

CeltiC Creative Commons License 2007.05.23 0 0 422

thx gerion!

 

akko asszem nezek ra egy hazat, meg egy jo szakembert a cserehez.

Előzmény: gerion (421)
gerion Creative Commons License 2007.05.23 0 0 421

a fekete elolap allitolag strapabirobb. van valakinek tapasztalata?

 

Van, az enyém fekete. Korábban sokat szívtam telefonokkal, fényképezőgéppel és egyebekkel ezüst színben, amik azonnal ronda kopásnak indulnak, és idő előtt öreggé teszi a cuccot, plusz a legkisebb sérülést is azonnal büntetik. Őszintén szólva strapabíróan előadott felületi ezüstözéssel még nem találkoztam, pedig "jó" márkákat igyekszem venni. 

Ezért az N80-at, szakítva a divattal, direkt feketében vettem, és ez bejött! A telefon szerintem eleve is szebb így, plusz fél év után is teljesen újnak néz ki. Pedig egyszer el is ejtettem véletlenül, de a felületi réteg alatt is fekete szín van, így összességében a kopás csak akkor látszik, ha direkt keresném.

 

G.

Előzmény: CeltiC (410)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!