Keresés

Részletes keresés

cerebrum Creative Commons License 2007.06.30 0 0 47
Hát nagyon remélem. Három hét múlva utazom külföldre, nem igazán hiányzik, hogy a szervízben hetekig szarakodjanak vele...
Előzmény: nebancsa_605_sri (46)
nebancsa_605_sri Creative Commons License 2007.06.30 0 0 46
Talán csak egy múló szeszély ;-)

Ti használtok valamilyen szűrőt a gépen?
Előzmény: cerebrum (44)
extekergo Creative Commons License 2007.06.30 0 0 45
Az asszony a mosógépével van így! :)))
Előzmény: cerebrum (44)
cerebrum Creative Commons License 2007.06.30 0 0 44
Na, most meg hirtelen megjavult... Vagy ez csak azt jelenti, hogy még nem romlott el teljesen, csak kezd elromlani?
cerebrum Creative Commons License 2007.06.29 0 0 43

Nem tudja valaki, hogy az mitől lehet, hogy az exponáló gomb félig lenyomására most hirtelen semmi nem történik? Tegnap még működött, egy egész délutánt végigfényképeztem vele, ma meg egyszerűen nem reagál rá. Ugye ekkor kéne a fókuszt állítania gépnek, kevés fénynél ekkor kéne felpattannia a vakunak, megjelennie az AF keresőfénynek, de nem történik semmi. Kiszedtem az aksikat egy perce (ahogy a könyv javasolja), majd visszaraktam, de semmi. Visszaállítottam a gyári beállításokat, szintén semmi. Mi a túró baja lehet szerintetek?

extekergo Creative Commons License 2007.06.05 0 0 42
Előzmény: nebancsa_605_sri (41)
nebancsa_605_sri Creative Commons License 2007.06.05 0 0 41
Már kapható a Sony DSC-H9 leírás itt:link
arthurgrosz Creative Commons License 2007.05.06 0 0 40
Sziasztok!

Nekem egy H2-es Sony-m van. Nagyon szeretem, tökéletes képeket készít, de nem árulok le nagy titkot, hozzájutottam egy pár Nikon objektívhez, és nagyon megérné most egy Nikon-t vennem. Így a H2-esem ELADÓ!
Mindenem megvan hozzá, eredeti doboz, kábelek, töltő, akksi, napellenző, még van rá 1 év garancia! Kitűnő állapotban van. + van még egy Canon fotóstáska, és egy 1 Gb-os kártya hozzá.
Amennyiben valakit érdekelne (annyiban más a H5-től, hogy kisebb a kijelző, és "csak" 6 Mpixel, ami bőven elég az esetek 98%-ban), elérhető vagyok a 06-20/9357-325-ös számon, vagy
arthur_grosz@yahoo.com

Üdv. A.
Eravirág Creative Commons License 2007.04.25 0 0 39

Sziasztok!

Nekem is van egy Sony DSC-H5-öm.

Én azt vettem észre, ha fényhiányosabb helyen vagyok, hogy a régebbi Codak kompakt gépemhez képest, nem jönnek ki a meleg színek, inkább szürkés tónusúak a képek. Pl. az avar rozsda színe teljesen eltünt. http://pix.bikemag.hu/showphoto.php?photo=198023&cat=2848

Itt egy barátom képe, amit szintén ott készített bridge géppel és itt látszanak a meleg színek is:

http://img2.tar.hu/paraferi/img/27374173.jpg#3

 

Lehet ezen segíteni azzal a bizonyos VF-58CPKS gyári polár szűrővel, vagy fogadjam el, hogy napsütésben fotózzak?

Egyébként szeretem a gépet, elég gyorsan reagál az automatikája.

balu0325 Creative Commons License 2007.04.20 0 0 38

Sziasztok!

 

Eladó egy Sony DSC-F828 fényképezőgép újszerű állapotban, 2 évesen. Mind a váz, mind az odjektív karcmentes, a gép minden tartozéka megvan. Ma is  használom, képeimet megnézheted  itt. Köszi.

 

Balu

 

mail publikus

nebancsa_605_sri Creative Commons License 2007.02.25 0 0 37
Állítólag az ezüst az festett müanyag és egy idő után lekopik, a feketén nem látszik a kopás, mert az anyaga ilyen szinű
Előzmény: Csubek (36)
Csubek Creative Commons License 2007.02.25 0 0 36
... kösz az infót! -most már csak azt kell eldöntsem, hogy milyen színűt vegyek, világosat vagy feketét. -nekem a világos egy picivel jobban tetszik, de a fekete az dögösebb :)
nebancsa_605_sri Creative Commons License 2007.02.25 0 0 35
A használati útmutatójában 2 gigásnál nagyobbat nem ajánlanak. Én 2 gigásat használok.
Előzmény: Csubek (34)
Csubek Creative Commons License 2007.02.25 0 0 34
...mekkora kártyát bír meg max. a H5-ös??? hányast lehet beletenni? 4 gigást?
nebancsa_605_sri Creative Commons License 2007.02.23 0 0 33
Nekem tetszettek a képek, gratula is hozzá, kár hogy szignósztad őket, már el is loptam volna ;-)
henif Creative Commons License 2007.02.22 0 0 32
Hi vbiro !

Végig néztem a képeidet, hát van még javítani való !
A H5 -el sokkal, de sokkal jobb képeket lehet készíteni.
Bocs. a kéretlen kritikáért.
Előzmény: vbiro (24)
Csubek Creative Commons License 2007.02.21 0 0 31
...nálunk (Erdély-Csíkszereda) lehet kapni a központi áruházba és direkt írja hogy H2-H5-öshöz való... képet is küldök... valahogy így néznek ki...
nebancsa_605_sri Creative Commons License 2007.02.20 0 0 30
Hol láttad árulni, én még nem láttam hozzá?
Előzmény: Csubek (29)
Csubek Creative Commons License 2007.02.20 0 0 29
Szerúúsztok!
Még azt kérdezném meg, hogy mit szoltok a polár szűrőhőz a H-5-nél? -mert lehetőségem van azt is venni hozzá. Lényegében 2 lencse van egy tartóban és úgy árulják, egy világos szürke és egy szintelen lencse. Kezdőmókus vagyok ezen a téren és kérdezem, hogy foglalkoztatok-e ilyen polárszűrővel??? Kösszzz...
nebancsa_605_sri Creative Commons License 2007.02.18 0 0 28
Én egyetlen negatívumot találtam rajta, idönként előfordul hogy a vaku lassan töltödik fel, 5-7sec.
vbiro Creative Commons License 2007.02.17 0 0 27
fém?! nemthiszem, de a fogása meg a sulya meg anyaga jól tűrt idáig nekem mindent, hideg+meleg+kissebb esések.... ;)
Előzmény: Csubek (26)
Csubek Creative Commons License 2007.02.17 0 0 26
...jaaj és mégvalamit szeretnék kérdezni... Ugy-e nem fém kasznis a gép??? Mindkét H-5-ös változat műanyag???
Csubek Creative Commons License 2007.02.17 0 0 25
Szerúúúsztok!
Kösszépen az infót! Akkor nyugodtan vehetek egy H-5-ös masinériát, mett két aksival elvan egy darabig... :o))
nebancsa_605_sri Creative Commons License 2007.02.11 0 0 23
Meglepően sokat bírnak, 300 képnél és valag videónál még mindig bírta. Sokáig egy Fuji 602-őt használtam, az 4 db. akksis és nagyon kicsi a kijelzője , de 90 képnél azzal többet nem tudtam fotózni.
Előzmény: Csubek (22)
Csubek Creative Commons License 2007.02.10 0 0 22
Üdv mindenkinek!
Ki szeretném kérni a véleményeteket a SONY DSC-H5 fotógépről, mert szándékomban van egyet megvenni. Kérdésem, az lenne, hogy a 2 darab AA-s aksi (mondjuk eredeti Sony aksik) mennyit bírja, mert nekem egy kicsit kevésnek tűnik csak 2 aksi, mert ugy-e ott van a jó nagy LCD. Tehát arra lennék kíváncsi, hogy átlagosan mennyit lehet fotózni egy rend aksival??? Köszönöm...
nebancsa_605_sri Creative Commons License 2007.01.12 0 0 21

Én a lehető legamatörebb amatörje fotós vagyok, nagyon nem tudom viszonyitani, elötte egy Fuji S602-est használgattam, ahoz képest szerintem szebb képet készit, kevésbé zajosabb, és ugy látom a vakuja is erősebb.

Viszont mikor makrozni akartam, az automata fokusz állandóan a háteret hozta ki élesen, akárhogy probáltam, a manuális fokusza elég furcsa a fuji-hoz képest, a menügombokkal kell variálni...

Egy nagy negativuma van, állandóan ujjlenyomatos a kijelzője :)

Előzmény: Cs.Istvan (20)
Cs.Istvan Creative Commons License 2007.01.12 0 0 20
Hello!

Én most tervezem DSC-H5 vásárlását, kíváncsi vagyok a véleményedre - néhány napos használat után miket tapasztaltál. Jelenleg DSC-P93 van, nagyon meg vagyok vele elégedve, elnyűhetetlen. Sok mai géppel felveszi a versenyt szolgáltatások és képminőség terén, csak jó lenne a 12X zoom és a még jobb képminőség.

Kipróbáltam Canon EOS-350D-t, nem tetszett. Szép képeket csinált (drága objektívvel!), de ennek érdekében megdolgoztatja az embert. Nincs segédfény, a gyári vaku kevés ... Auto üzemmódjában használhatatlan; Olcsó objektívvel semmi értelme megvenni.

Nikon D50-et, az jó volt, csak kissé drága lenne kiegészítőkkel (tele, macro).

FZ7- jó gép, csak tűzzön a nap. Kissé zajos, fehéregyensúly rossz, beltéri képekhez szinte használhatatlan ...

Fuji - jó lenne, csak nagyon sok rosszat írnak róla (meghibásodások). Egy S7000-t teszteltem, szép képeket csinált, csak ha nem volt elég fény, akkor nem tudott fókuszálni, kissé vicces volt használni a manuális fókuszt ...

FZ30, FZ50 - nagyon jó optika nagyon rossz (felbontásban túlméretezett) érzékelővel.

Marad a DSC-H5 vagy a Canon S3, de én inkább a Sony-t választom.
Előzmény: nebancsa_605_sri (19)
nebancsa_605_sri Creative Commons License 2007.01.07 0 0 19

Sziasztok!

Immár 3 napja boldog tulaja vagyok egy ilyen fényképezőnek, a kicsike fekete szinű, igazából használtan vettem, a srác karácsonyra kapta, de vett egy tükörreflex-eset és ezt eladta 70 ropiért, hát ráharaptam... :)

Már csak fényképezni kell megtanulnom... :)

A telefonomból átraktam a 2Gigás kártyát, és egész hétvégén kattingattam...

 

Kérdezném hogy vannak rejtett trükök a használattal kapcsolatba, tanácsokat is szivesen fogadnék...

 

NoNick Creative Commons License 2006.08.28 0 0 18
Az ezüst.
Előzmény: helenne (17)
helenne Creative Commons License 2006.08.26 0 0 17
Szia! Melyik kopott le nálad? Az ezüst vagy a fekete színű? Köszi a választ!
Előzmény: NoNick (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!