bár én nem vok számítógép guru (be tudom kapcsolni, ki tudom kapcsolni, játszani tudok, és hülyeségeket tudok fórumokra írni), de lehet ez a megoldás, mindjárt kipróbálom, hogya temporaryból ha kimentem a fájlt ugyanúgy elérhető lesz -e internet kapcs nélkül is (nem értek a gépekhez)