Keresés

Részletes keresés

Kattttttt Creative Commons License 2016.07.16 0 0 4606

Sziasztok! Valaki tudna segiteni az utazasi koltsegterites teren? 

Komarombol kell lejarnom Pecsre Vereczkei doktorhoz. Az utazast allitolag tamogatja az OEP, ha tomegkozlekedessel megyunk. Ezt eloszor a dokinal kell kerni...? Aprilisban mutottek Pecsen. Aki mar kervenyezte es irna rola par gondolatot, azt nagyon megkoszonnem. Szep hetveget Mindenkinek!

guu Creative Commons License 2016.07.14 0 0 4605

Nem akarok beleszolni de miert nem vetetitek ki a gyurut? Miert jo egy muanyag darab bennetek ami csak gubancot okozhat???

Előzmény: Anda007 (4604)
Anda007 Creative Commons License 2016.07.14 0 0 4604

Szia!

 

Úgy képzeld el, hogy a zsinór végéről egyszerűen lecsípték a portot, és elkötötték.

Persze lehet, hogy nem ez volt a műveleti sorrend, de a pániktól nem igazán voltam ott, hogy kérdezzek vagy erre figyeljek.

Nem vezették a csatlakozó zsinórt sehová és nem is szeretném, ha így tudok élni mint most.

Így mondjuk nem tudják állítani, de nincs is rá szükségem, jó a jelenlegi "szűkség".

Igazából nekem a portot az első 6 évben is csak max 2szer állították, tehát nekem a port csak egy felesleges bigyó volt a bőr alatt.

Ahogy fogytam és vékonyodott a bőr, többször kidudorodott, és esztétikailag sem volt szép... mondjuk most meg egy egycentis heg lett ott, de alakul, ha meg nem alakul, akkor megplasztikáztatom, de igazából engem nem zavar. Hozzám tartoznak ezek a "sérülések" és hegek, mind az utamon egy-egy mérföldkő.

 

Nyilvánosan semmiképp nem adnék emailt vagy telefonszámot, nem tudom,itt tudok privát üzenetet küldeni....?

 

Előzmény: kolby82 (4603)
kolby82 Creative Commons License 2016.07.07 0 0 4603

Szia Anda 007!!!

Krdeznék 1-2 dolgot ha nem gond.Kivették a portot és hová varták vissza a vezetéket neked? És tudsz adni email cimet v teló számot?

Medzsy Creative Commons License 2016.07.07 0 0 4602

Helló Mindenki!!! Én is köztetek vagyok még,olvashatlak benneteket! Ha van köztetek olyan,aki esetleg Pécsre jár a Vereczkei Prof-hoz,vagyis szeretne a mi utunkra lépni,csatlakozzon a facén zárt csoportunkhoz,ahol tudunk bármibe segíteni! Keresetek bennünket:Királyné Földházi Erika,Szénási Melinda

roj83 Creative Commons License 2016.06.27 0 0 4601

Szia Irogy! Még nem jelentkeztek, és nálad? Gondoltam felhívom őket. Ha van Facebookod , akkor küld el az ercsicsaj@gmail.com-ra a felhasználó neved és bejelöllek.  Így többet tudnánk beszélgetni. Persze ha te is akarod. Szép napot! :-)  (azért más  a nick nevem mert a másik email-emmel nem tudtam belépni, és újat kellett csinálnom

Előzmény: Irogy (4600)
Irogy Creative Commons License 2016.06.26 0 0 4600

Kedves noi24 jelentkeztek már nálad a műtét időpontjával kapcsolatosan?

köszi

Előzmény: noi24 (4580)
guu Creative Commons License 2016.06.23 0 0 4599

Sziasztok

Koros nyelocso tagulat.... mennyi ideig kell leengedni a gyurut? Es teljesen? Visszamegy az eredeti helyere???? 

Elore is koszonom a valaszt

nagykanqutya Creative Commons License 2016.06.16 0 0 4598

A hasra szerelhető ételcsapolóval fogyasztanák le az elhízott embereket

Elég bizarr módszer, de az amerikai hatóság rábólintott. Tovább »

forrás: divany.hu

guu Creative Commons License 2016.06.07 0 0 4597

Sok sikert mindenkinek.

Csak pontositanek hogy csak a Vereckei doktornak Pecsett van szerzodese a tb-vel.

Gyuru meg ezen kivul Debrecenben van de csak teljes aron mert o nem szerzodott le a tb-vel.

Mohos doktor EGY GYURUT SEM TETT BE MEG ES NEM IS FOG. O csak bypasszt csinal.

levtheone Creative Commons License 2016.06.07 0 0 4596

Köszi! Majd írd meg, hogy milyen válasz érkezett az OEP-től mert érdekel :) Üdv: Livi

Előzmény: Zmariann60 (4595)
Zmariann60 Creative Commons License 2016.06.07 0 0 4595

Sajnos nekem sincs közel pécs de a 6-os mellett lakok bp-en igy relative hamar le lehet menni.  Ugy tudom budapesten nem végeznek sehol ilyen mütétet hacsak nem magán kórházba teljesen önköltségesen de sajnos azt én nem ebgedhetem meg magamnak. A gyürüre most kaptam árajánlatot a hender kft től 610.000.-ft bruttó és reményeim szerin legalább a felét fizeti a tb.2x voltam pécset egyszer amikor megbeszéltük a proffal hogy mit szeretnék elmondta milyen vizsgálatok kellenek. Aztán amikor meg voltak az eredmények. Most az oep hozzájárulásra várunk aztán műtéti időpontra. 

Előzmény: levtheone (4594)
levtheone Creative Commons License 2016.06.06 0 0 4594

Köszönöm Mariann a tájékoztatást és hogy hajlandó voltál ezt leírni! Egyébként te közel laksz Pécshez? Én Budapesten lakom, reménykedtem abban hogy esetleg itt is végeznek ilyen műtétet, mert korábban a Péterfy Kórházban csinálták. Pécs azért nincs olyan közel Pesthez :( De Veszprém és Debrecen sincs...Mondjuk Győr az autóval egy óra. 

Az árajánlat mennyiről szólt? Ahogy olvasgattam - nem tudom, hogy ez még aktuális ár-e - fél millió forintba kerül a gyűrű, de nem tudom, hogy a műtétért kell-e fizetni, vannak-e egyéb költségek? 

Akkor ezek szerint eddig még csak egyszer kellett Pécsre utaznod? Olyat is olvastam, hogy OEP-től csak akkor kapsz támogatást a gyűrűre, ha tudod igazolni, hogy más fogyókúrás módszereket is kipróbáltál, de azok hatástalanok voltak ( pl. lipidológiára jártál, befeküdtél kórházba emiatt, dietetikushoz jártál, stb.) Ezt neked is kellett? Üdv: Livi

Előzmény: Zmariann60 (4593)
Zmariann60 Creative Commons License 2016.06.04 0 0 4593

Szia! Én úgy kerültem pécsre hogy átböngésztem hol csinálnak ilyen műtéteket és igyekeztem a forumokat is átolvasni hogy mit irnak a többiek. Nem volt könnyű, mert valahogy nem "élnek" ezek a forumok. Ha jól tudom győrbe, debrecenbe és talán veszprémbe (?) műtenek gyomorgyűrűt. Nekem közlekededés szempontjából is és Vereckei prof-ról irt vélemények alapján is maradt pécs. Telefonon kértem időpontot, lementem, prof. úr nagyon szimpatikus volt, elmondott mindent amit tudni kell stb. itthon megcsináltattam a vizsgálatokat amit kellett (jó sok) és a kész leletekkel vissza, akkor kaptam egy igazolást hogy elvégezhető a mütét és vállalják stb. Ezt+leletek+árajánlat a gyűrűről+kérelem be kell adni az OEP-hez (ez persze csak akkor kell ha szeretnénk a gyűrű árához hozzájárulást kérni). Na most itt tartok. Hétfőn adom fel és várok a válaszra. Sajnos ha minden jól megy akkor is csak ősszel kerülhet sor a műtétre, mert nyáron kevesebb a műtét és vannak is előttem.

A pécsi kórház nekem nagyon kulturáltnak tünik. A személyzet akivel találkoztam, beszéltem nagyon kedvesek, segitőkészek voltak Vereczkei prof rendkivül empatikus volt ami nagyon szimpatikussá tette - sajnos nagyon ritka manapság. Ráadásul kiváló szakember hirébe is áll. A többi dokiról nem tudok mit mondani, nem tudok róluk semmit. Biztos mindenhol van jó doki. Elég sokat kell majd menni (kezdetbe a mütét után 4-6 hetente illetve a gond van akár sürübben, tehát nem mindegy az sem milyen messze van.

Egyenlőre ennyit tudok.

Hallok a gyűrűről jót is rosszat is. Én reménykedem, hogy segiteni fog s súlyproblémámon. Van bennem félsz is de várom is. Nagyon szeretnék végre normál testalaktú lenni. Igyekszem előre leszokni illetve rászokni pl le a szénsavas dolgokról és rászokni a pici falatokra és nagyon megrágásra, hogy ne kelljen akkor hirtelen mindent máshogy csinálni. Az első hetek pépes kajája azért egyelőre félsszel tölt el, de annyian kibirták csak kibirom én is.

 

Hát ennyit tudok irni Neked! :)

 

üdv

Mariann

Előzmény: levtheone (4592)
levtheone Creative Commons License 2016.06.03 0 0 4592

Kedves Mariann!

 

Elmondanád (leírnád ) nekem, hogy mi volt a menete az egésznek, hogy és hol kezdted, mivel kell indítani az egészet, hol érdemes elvégeztetni a műtétet és miért pont ott? Bocsánat, hogy így kikérdezlek, de én még az egésznek a legeslegelején vagyok, még csak fejben dőlt el nálam ez az egész. Köszönöm szépen előre is. Üdv: Livi

Előzmény: Zmariann60 (4591)
Zmariann60 Creative Commons License 2016.06.03 0 0 4591

Szia! Nagyon örülök neked! Hogy talállak meg a FB on? Én is pecset  leszek műtve.t jelenleg az OEP hez adom be a kérelmet. Üdv Zöldné Mariann

Előzmény: Riki761110 (4581)
Anda007 Creative Commons License 2016.06.03 0 0 4590

Szia!

 

Köszönöm, de nekem nincs visszavezetve a hasüregbe!

Ott maradt ahol volt, csak a port került eltávolításra, és elzárták a porthoz csatlakozó cső végét.

Én már így maradok, érzem, hogy ez lesz a hosszú távú megoldás számomra! :)

 

Előzmény: index27 (4589)
index27 Creative Commons License 2016.06.02 0 0 4589

Ha epegörcs, vakbél gyulladás szerű fájdalmad lenne azonnal fordulj dokihoz, mert néha a hasüregbe vissza dugott vezeték tud kellemetlen dolgokat produkálni.

A legdurvább, hogy begyullad a hasüreg mint nálam :( 

Előzmény: Anda007 (4587)
Anda007 Creative Commons License 2016.05.30 0 0 4587

Sziasztok sorstársak!

 

kivették a portomat... sehogy sem akart gyógyulni utána, hogy kifakadt, és minden este olyan szivárgott belőle, mint a sűritett tej... persze emellett őrült érzékenység és az életminőség totális leromlása.... :(

 

a seb nagyon nehezen gyógyul-gyógyult, egy sipoly alakult ki a port alatt (üreg) ami folyton megtelt váladékkal... a sipoly körüli terület is kimetszésre került. Jó csúnya heg lett... ősszel biztos megplasztikáztatom, így nem tudok bikinit venni :)

a fájdalom a port kivétele után csökkent, majd elmúlt, és nem is akarom vissza rakatni a portot, mert bár nem nagyon fogyok tovább, de a súlyomat tudom tartani (-43 kg). Úgyhogy én már így maradok, de most úgy gondolom, nincs is nekem szükségem arra  a portra, nem akarom folyton állítani-szűkíteni, stb.

 

sok sikert minden gyűrűsnek! :)

guu Creative Commons License 2016.05.28 0 0 4586

Koszonom! Feltetlenul kiprobalom

Előzmény: tzs72 (4585)
tzs72 Creative Commons License 2016.05.28 0 0 4585

Sziasztok savra tudom ajánlani Salvusvizet ,afejet kicsit megemelni alváskor.Nálam bevált.salvusvizből két korty elég.

noi24 Creative Commons License 2016.05.27 0 0 4584

Szia, nem jelentkeztek nálam se.Sajna pedig már várom nagyon.

Előzmény: Irogy (4583)
Irogy Creative Commons License 2016.05.27 0 0 4583

Még nem jelentkeztek, akkor gondolom Nálad sem.

Előzmény: noi24 (4580)
guu Creative Commons License 2016.05.26 0 0 4582

Sziasztok

Akinek sav problemaja van ejszaka az leengedteti a gyurut (es meghizik) vagy eros savkotot szed minden este? 

Riki761110 Creative Commons License 2016.05.25 0 0 4581

Sziasztok! Királyné Földházi Erika vagyok a Vereczkei prof műtőtt Pécsett . A Facebookon csináltam egybzárt csopit a Vereczkei gyűrűsöknek, keresetek és csatlakozzatok!!! Kösziii. 1 éve vagyok gyűrűs, kisebb nagyobb sikerekkel. 

noi24 Creative Commons License 2016.05.24 0 0 4580

Szia Kedves Irogy!   Nálad jelentkeztek már, vagy van valami fejlemény?

guu Creative Commons License 2016.05.22 0 0 4579

Hasat biztosan.

Tobbit szerintem attol fugg hogy hova mesz. Kerdezzed meg a teruleti sebeszt ahol laksz.

Előzmény: cory (4578)
cory Creative Commons License 2016.05.21 0 0 4578

Sziasztok!

A plasztikánál csak a hasat vagy egyebet is támogatnak, ha orvos által megvan a 10 feletti fogyás bmi-ből? (53-ról 31-re)

Köszi!

cory

guu Creative Commons License 2016.05.12 0 0 4577

Minusz 10 bmi pontot

Előzmény: tzs72 (4576)
tzs72 Creative Commons License 2016.05.12 0 0 4576

Sziasztok nem tudja valaki mennyit kell fogyni hogy a plasztikát támogatja a OEP?????????????????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!