Keresés

Részletes keresés

Mimóza kutyakozmetika Creative Commons License 2017.02.28 0 0 6449

Kutyakozmetikust keresek szombati napokra III. kerületi kutyakozmetikába.

Elvárás:saját felszerelés, önálló munkavégzés,megbízhatóság, munka és magas fokú állatszeretet,  jó kommunikáció a kutyusokkal és a gazdikkal, rend és tisztaság szeretet.

Érdeklődni a 70-3766505-ös telefonszámon lehet

Luc3a Creative Commons License 2017.02.22 0 0 6448

Sziasztok!

 

kezdő kutyakozmetikusként keresek állást, egyetem mellé, heti pár nap vállalásával, lehetőleg tapasztalt kozmetikus keze alá dolgoznék. Fürdetés, szárítás, bontás , előnyírás önállóan megy, ollózásban bizonytalan vagyok. Asztalom, felszerelésem ( egyelőre ollók kivételével ) van . Leginkább Pest belvárosában, de minden lehetôség érdekel.

 

Ha szükséged van olcsó és lelkes munkaerőre, hivj a 06202265499-es telefonszámon :)

 

üdv, Luca

 

Kutyafűlű Creative Commons License 2017.02.21 0 0 6447

Sziasztok!

 

Szeretnék segítséget kérni !

Kutyakozmetikusnak szeretnék tanulni,gondom igazából csak annyi lenne hogy melyik iskolát válasszam, ahol meg kapom a meg felelő tudást.

Budapest érdekelne, 13.kerületben lakom

Köszönöm !

HoneyDoggy Creative Commons License 2017.02.14 0 0 6446

Sziasztok, remelem valakit erdekel.

Kutyakozmetikus állás külföldön!

Kezdő, de tehetséges – tapasztalt, de nyitott az új trendre kutyakozmetikust keresek.

Elvárások:

- Rátermettség a szakmára vagy/és 2-3 év tapasztalat vagy több

- Angol nyelvtudás alapszintű szakmabeli kommunikáció

-  Felelősségteljes munkavégzés

-  Megbízhatóság

-  Új trendek követése: ázsiai fazon, kreatív grooming (festés)

 

Amit kínálok:

- Idegen nyelv elsajátítása

-  Jó kereseti lehetőség

-  Új ország, új élet amiben a segítségedre leszek

-  Biztos szállás és munkaviszony

-  Fizetés: fix+ jutalék

 

Ha szeretnél Skandinávia egyik országában élni, dolgozni és megfelelőek az ambícióid, akkor küldj egy fényképes önéletrajzot, amelyhez csatolsz egy motivációs levelet. Ebben megfogalmazod, miért szeretnéd megkapni a munkát, miért válasszalak Téged, milyen kihívásokkal néztél szembe pályafutásod alatt.

Jelentkezéseket várok az alábbi e-mail címre: honeydoggy17@gmail.com

Nikolett12 Creative Commons License 2017.02.05 0 0 6445

Sziasztok!

Budapest 3.kerületben kutyakozmetika kiadó. Részletekről a 06-30-646-36-21-es számon lehet érdeklődni.

ombodikitti Creative Commons License 2017.01.23 0 0 6444

Sziasztok!

Kihasználatlanság miatt eladnám 8db-os fémmagasító szettemet. Az én gépemmel nem kompatibilis. Sosem használtam, teljesen új.

Bővebb információ: http://www.selbruha.hu/wahl-8db-os-nyirogepfej-femmagasito

Áron alul eladó. 7000.- Ft. Budapesten átvehető.

Érdeklődni: kittiombodi93@gmail.com

kutyakozmi Creative Commons License 2017.01.17 0 0 6443

már nem aktuális a felszerelés.....

peluqueria Creative Commons License 2017.01.14 0 0 6442

Önállóan dolgozni tudó kutyakozmetikusként munkát keresek Magyarországon több éves gyakorlattal és külföldi tapasztalattal és speciális továbbképzésekkel rendelkezem.

A lányom váratlan betegsége miatt keresek munkát kutyakozmetikusként itthon. Sajnos kezelés alatt áll itthon és szeretnék mellette lenni ,ezért keresek rendszeresen vagy ideiglenesen valamit a közelünkben... Emberileg kérem, aki tud valamit kérem segítsen a felépülésig ,mert itthon nincs munkám és szükségem lenne valami munkára ,hogy támogatni tudjam a lányomat akár időszakosan is..Nem szoktam kérni ,de nincs lehetőségem mellette most  állandóan dolgozni ,mert kezelésekre járunk ,de valami beugrós is jó lenne sokat segítene ,előre is köszönöm!!! 
(A nyáron is továbbképzésen vettem részt Spa és dermokozmetika ,bőrproblémák, festés, ha esetleg valakit érdekelne) .Érd. Privátban palfisilvi@gmail.com , köszönöm megértést! (17.kerület és környékén vagy 31 ut 20 km-es vonzaskörzetében)

Ilde87 Creative Commons License 2017.01.12 0 0 6441

Kedves Anikó!
Meglévő, saját tulajdonú ingatlanomból szívesen csinálnék (minimális átalakítással) kutyakozmetikát, ahol masszázs is lenne és többféle kutyás szolgáltatás.
Ehhez vállalkozókedvű partnert keresek, aki a költségek megosztása mellett vagy egyéni vállalkozóként, vagy gazdasági társulást létrehozva dolgozna velem.


Amennyiben nyitott vagy erre a belvárosban, a VI. kerületben belevágni, úgy szívesen találkozom Veled megbeszélni a lehetőségeket! :)

Ildi

(kérlek, ide írj: ilde87@gmail.com)

Előzmény: Anikó8704 (6435)
dorotidaczi Creative Commons License 2017.01.06 0 0 6440

Sziasztok!

Kutyakozmetikus szakképesítéssel rendelkezem, Budapesten alkalmazotti munkaviszonyban keresek munkalehetőségeket.

Elérhetőségeim: 06303451992
                         dorotii9611@gmail.com

 

Köszönöm!

Daczi Doroti 

pártravitBp Creative Commons License 2017.01.06 0 0 6439

Sziasztok...

Olyan kutyakozmetikust keresek Budapesten, aki évek óta a szakmában van, nagy gyakorlatra tett szert, kreatív és "magántanulót" vállalna, amiért természetesen fizetek.

Két vagy három hónapos intenzív gyakornoki munkára gondoltam, heti 3 vagy 4 nap, ahol elsajátítom  a szakma alapjait.

Válaszokat eri.ruppel@gmail.com-ra kérném.

Figyelmes, pontos, kreatív, jó a kézügyességem....

Üdvözlettel:Erika

Nikolett12 Creative Commons License 2017.01.02 0 0 6438

Sziasztok!

Önállóan dolgozni tudó,kedves és jó kommunikációs képességekkel rendelkező kutyakozmetikusokat keresünk alkalmazotti munkaviszonyba, budapesti és vidéki szalonunkba, ha magadra ismertél akkor fényképes önéletrajzodat referencia munkával küld el email címünkre.

Email cím: nikolettkozma59@gmail.com

szeszter12 Creative Commons License 2016.11.24 0 0 6437

Sziasztok!

Andis II 1,5mm nyírófejet keresek. Ha esetleg van vkinek elfekvőben szóljon bátran. :) detoxy@gmail.com Üdv Eszter

kutyakozmi Creative Commons License 2016.11.10 0 0 6436

Eladóvá vált 2 éve vásárolt,megkímélt állapotban lévő kutyakozmetikus felszerelésem egyben.Nem volt szalonom,házhoz jártam néha.

A felszerelés tartalma:

Moser Max 45 nyírógép
Wahl hajszárító
Andis vágófejek: 1,5mm-es és 9,5mm-es
Moser vágófejek: 5mm-es és 3mm-es
Solingen Olló - Rose Line
Olló - Duisy 4,5"
Olló egyenes Schwertloewen 6,5"
Talpszőr kivágó olló 2 db
Rozsdamentes ritkító olló
Érfogó (kicsi)
Univerzális nagy kefe
Olasz tükrös nagy kefe
Karomvágó kicsi
Fanyelű főnöző fésű
Bontó fésű kicsi fanyelű

Hpp vérzéscsillapítót és a vágófej Clipper Spray-t ajándékba adom,mindkettő majdnem teljesen tele van.

A csomag Zuglóban személyesen átvehető.

A felszerelés ára 75ezer forint

 

e-mail:  summertime1981@freemail.hu

Anikó8704 Creative Commons License 2016.11.09 0 0 6435

Sziasztok!

 

Minden álmom kutyakozmetikusként dolgozni főállásban, szívesen társulnék valakihez/valakivel. Végzettséggel rendelkezem.

Budapesten belül főként a Délpesti terület lenne kedvező számomra. Szívesen venném a lehetőségeket. Köszönöm!

 

Anikó

 

kutyakozmi Creative Commons License 2016.11.09 0 0 6434

Sziasztok!

Eladóvá vált 2 éve vásárolt,alig használt(nem volt szalonom,házhoz jártam néha) kutyakozmetikus felszerelésem.

A szett egyben eladó,mely tartalmaz Moser Max 45 nyírógépet,fejeket,wahl hajszárítót,solingen ollót,keféket,fésűt,karomvágót,ritkító ollót,érfogót.

Érdeklődni itt tudtok: carry81@freemail.hu

Angel1983 Creative Commons License 2016.10.28 0 0 6433

Szia!

Mi Dorogra keresünk 10 éve működő kutyakozmetikába kozmetikust.

Érdekelhet? 😊

Előzmény: Tetti ne (6427)
dodi805 Creative Commons License 2016.10.25 0 0 6432

Most készülök megnyitni saját kutyakozmetikámat. Esetleg van vkinek eladó eszközei, felszerelése?

emailem: dodideme@gmail.com

előre is köszönöm a segítséget

Lencsilány2016 Creative Commons License 2016.10.12 0 0 6431

Sziasztok!

Eladóvá váltak alig használt gépfejeim. 

Moser 8,5f-ből 2 db van   5.000.-/db

Oster 15;7;5     5.000.-/db

Oster 4;3         8.000.-/db

Dunakeszin vagy budapesten a XV.kerületben vehetők át. Érd.: segesvarinora@gmail.com

Bellácska2016 Creative Commons License 2016.10.12 0 0 6430

Szia, Gabi vagyok, most regisztráltam az oldalra, érdekelne a berendezés, és az eszközök, tudsz képeket küldeni? Na és persze árakat!

Előzmény: minibasser (6425)
summadla Creative Commons License 2016.10.05 0 0 6429

Sziasztok! 

X. ker-ben lévő kutyakozmetikai szalonba önállóan dolgozni tudó   kutyakozmetikust keresek . 

 

További infó: kutyakozmetika90@gmail.com 

 

ÉvaJúlia Creative Commons License 2016.09.28 0 0 6428

Sziasztok!

 

Elkezdtem egy kutyakozmetika tanfolyamot és szükségem lenne gyakorlati helyre sürgősen Székesfehérváron vagy környékén!

Ha valaki tudna segíteni, nagyon hálás lennék!

Tel: 70/3760132

 

köszönöm

Tetti ne Creative Commons License 2016.09.15 0 0 6427

Sziasztok ! Kiadó kozmetikát vagy asztalt keresek bp. 2/a ,solymár és pilisszentiván környékén! Szívesen társulnék máshoz is.Végzettséggel és gyakorlattal rendelkezem.Ha esetleg bárki tud segíteni bármiben azt előre is köszönöm ! :)

svarkoff Creative Commons License 2016.09.14 0 0 6426

Sziasztok!

 

13. kerületi kutyakozmetikában ASZTAL KIADÓ! Saját vendégkörrel rendelkező kutyakozmetikusok jelentkezését várom.

Bérleti díj: 30.000Ft

Jelentkezni lehet a 0630/378-86-98-as telofonszámon, vagy a fek. viktoria@gmail.com e-mail címen lehet.

GYERTEK, DOLGOZZUNK EGYÜTT!:)

minibasser Creative Commons License 2016.09.13 0 1 6425

Sziasztok! Külföldre költözés miatt megszüntetem a kutyakozmetikámat, és az így fölöslegessé vált eszközöktől megválnék. Van mikrochip leolvasóm, nyírógép, néhány fej, samponok, vízkicsapató, bontók, kefék, fésű, meg mindenféle egyebek. Ha valakit érdekel valami, akkor a szoregerkozmetika@gmail.com e-mail címen tud érdeklődni. Kérésre fotókat is tudok küldeni. Szép napot!

Leslie:L Creative Commons License 2016.08.23 0 0 6424

Kutyakozmetikai gyakorlati oktatót keresnék, és érdekelne, mennyibe kerülne. A kutyusokat én hoznám. Már régebben elvégeztem a tanfolyamot, de nagyon kevésnek érzem amit ott mutattak, és bizonytalan vagyok, hogy jól csinálom-e. Igy dolgozni sem merek. Kellene valaki aki ebben segítene. Köszönettel Leslie 

Kutyakozmetikus hirdetés Creative Commons License 2016.07.17 0 0 6423

12 éve működő, nagy vendégkörrel rendelkező a 11. kerületben elhelyezkedő kutyakozmetikába, keresek megbízható, munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó kutyakozmetikust végzettséggel, és gyakorlattal, főállásban. Jelentkezés a k.kutyakozmetikus@freemail.hu e-mail címen lehet, rövid bemutatkozással. Köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.12 0 0 6422

Sziasztok!

Tatabányán a Gáll István ltp.-en bejáratott kutyakozmetikánkban állást ajánlok, fő vagy mellékállásként, megeggyezés szerint! Csak kutyakozmetikus végzettséggel. 
Sajnos egyedül nem bírom! :)
Akit érdekel küldjön egy rövid bemutatkozást/önéletrajzot: orczyv@freemail.hu

 

További szép napot! :)

Üdv,

Natte55 Creative Commons License 2016.06.30 0 0 6421

Sziasztok!

 

Nagy nagy segítséget szeretnék kérni. 

 

Elsősorban azt szeretném kérsezni, hogy Szegeden milyen képzést ajánlotok?

 

Lehetőségem volna nyitni egy kutyakozmetikát ( nem Szegeden lenne), egy olyan településen, ahol nagy igény volna rá. Egy kedves rokon felajánlotta, hogy az induló tőkét adná ő, csak számoljam ki mennyi pénz lenne. Telephely lenne.

 

 

Kérlek segítsetek a költségek kiszámolásában. Az eszközök kb. Mennyibe kerülnének? És a költségek kb.?

 

Köszönöm!

 

Natte

seciné Creative Commons License 2016.06.22 0 0 6420

Ez most komoly kerdes? Meg ne nyird szegenyt..... Ne akarj borbetegseget okozni neki vagy egyeb gondot.

Előzmény: teknősbéla (6416)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!