Keresés

Részletes keresés

sz Creative Commons License 2006.03.02 0 0 195
ahol fát vágnak, ott hullik a forgács... kényszerítette valaki, hogy tüntizzen? ha nem, hát néha becsúszik egy-két pofon meg előállítás.
Előzmény: Törölt nick (182)
Calvano Creative Commons License 2006.03.02 0 0 194
Neeem? Vega vagy?:)
Előzmény: Törölt nick (192)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.02 0 0 193
nem csak maga az étlap... vegyük pl hitlert, ő is először a tisztátlan állati hústól retteg ezért vega lesz, aztán már tiszta hipochonder, végül már totál paranoiás, aki attól retteg, ha egy zsidó is életben marad, ki fogják őt nyírni...
Előzmény: Törölt nick (192)
Calvano Creative Commons License 2006.03.02 0 0 191
Végre, egyszer egyetértünk vmiben:) Emlékszem a történetre, de olyanra is, h kutyasétáltatás közben egy autóst le akart lőni GP-vel, mert nem engedte át az úton, vagy vmi hasonló. Agresszív barom, de sok esze sincs semmiképp
Előzmény: Törölt nick (188)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.02 0 0 190

nálam a húsevők szűkagyúak beszólása vágta ki eléggé biztosítékot.

 

de tényleg úgy tűnik vegák kb kivétel nélkül testi-lelki betegek lesznek.

Előzmény: Törölt nick (188)
Calvano Creative Commons License 2006.03.02 0 0 189
Meg a haverjai..
Előzmény: Törölt nick (187)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.02 0 0 187
hagyja megveretni?? lehet kaptak egy-két durva lökést vagy valamit, de azzal hiába etet, mindenki mélyen kussol erről a nagy bántalmazásról, csak ő az igazság forrása.
Előzmény: Calvano (186)
Calvano Creative Commons License 2006.03.02 0 0 186
Csak amióta politizál, meg meghúzza magát az odujában, úszít, amíg a tizenéves lányokat hagyja megveretni.
Tomket! gratulálok a terrorista-maszkokhoz, hiába a párna, ha csak csendben ül vki ilyen maszkban, 10 percen belül hívják a rendőrséget, bárhol.
Mégegyszer gratula...
Előzmény: Törölt nick (184)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.02 0 0 185
Tomcat egy tahó.Egy hülye,senkiházi,provokátor.Semmi többet nem kell mögébeszélni.
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.02 0 0 184
igen, már korábban nagyot zuhant szememben, de ezzel a hazudozással a verésről végleg elásta magát.
Előzmény: Törölt nick (163)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.02 0 0 183
Tomcat jól elásta magát szememben, de ebben azért van valami, én ugyan dohányzok, de el tudnék képzelni ilyen szituációt, hogy valakit k**** idegesít füst, netán asztmás is, erre jön egy ilyen tahó ott fújja pofájába füstöt.
Előzmény: Törölt nick (160)
evil1023 Creative Commons License 2006.03.02 0 0 181

A románok (értsd románok) akarnak EU tag lenni?

Mert tüntetésre tankkal menni, nem hiszem hogy jópontnak számít. De érdekli ez őket?

Előzmény: rodnas (179)
Filburt Creative Commons License 2006.03.02 0 0 180
Nagyon kíváncsi vagyok ennek az egésznek a végére.
Ha ugyanis én szervezkednék, nem egy ismert blogon tenném, ahonnan ország-világ megtudhatja, hanem szépen csöndben fű alatt intézném a dolgokat.

Szerintem már a határon sem fogják őket átengedni és lehet, hogy pont a magyar határőrök (és egyébként pont Tomcaték életének védelmében).
rodnas Creative Commons License 2006.03.02 0 0 179
December ötödike egyik eredménye volt, hogy Magyarország bebizonyította, nem hajlandó a szomszédos országok magyar nemzetiségeinek ügyével foglalkozni.
Tehát Magyarországtól a megmaradáshoz nem fognak semmi támogatást kapni.
Saját maguknak kell kezükbe venni a kezdeményezést, ez lett december ötödike ítélete. Vagy kezükbe veszik, vagy kipusztulnak.
A Székelyföldi fegyverek már megvannak. Nem értem ezt a bolond politikát.
A román hatóságok egyszer már ráfáztak Temesváron. A látszólag elszigetelt Tőkés mellé felsorakozott a román lakosság, Csau megbukott. Temesvár előtt az a szállóige járta, a puliszka nem robban. Mégis felrobbant. Tőkés helyett Csauseszkut végezték ki.
A fegyvereket mindíg a hatalom adja a tömeg kezébe, a sorozott katona a népellenes bűntetteket nem hajlandó végrehajtani. Csak a zsoldos.
Ha a román hatóságok Románia fennmaradását akarják elérni, jobban tennék, ha az összes fegyveres erőt eltávolítanák Székelyföldről.
Nem tudom, mi az igazság e topic beírásaiban. Téves információkból csak téves következtetést lehet levonni. Lásd az Iraki háborút. A média, és a politika sumákol. Remélem, ott van már Székelyföldön az Ír, a Finn, a Lengyel televízió.
Mert hogy a magyar nem lesz ott, az biztos.
Lásd: Marosvásárhelyi pogrom.
Calvano Creative Commons License 2006.03.02 0 0 178
A moszkván kapott egy szépet, aztán el is vezette a rendőrség
Előzmény: sz (174)
farokmarci Creative Commons License 2006.03.02 0 0 177
Biztos Tomcat intézte ezt is. Remélem, a tankban nem dohányoznak, mert akkor aztán lesz nemulass!
sz Creative Commons License 2006.03.02 0 0 174
matricát ragasztani a buszmegállókba nem helyénvaló. még ennek a szerencsétlen tompikának se...

előbb-utóbb úgyis megtalálja a zsák a foltját, az emberére akad majd - pofánvágja valaki eccer. nem fogom sajnálni.
Előzmény: evil1023 (166)
Sedyl Creative Commons License 2006.03.02 0 0 173
Mi?Tomcat gyúr?Ne már!Valamit nagyon szarul csinálhat, mert ránézésre annyi köze van hozzá, mint a csimpánznak a kettős könyveléshez:)
Előzmény: Törölt nick (158)
MGperY Creative Commons License 2006.03.02 0 0 172
ja, köszönje meg, h csak az orrát törik be. tomcatnak egy kicsit rosszabb napja van akár le is lőheti.
Előzmény: evil1023 (166)
voks02 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 171
Nem liberális. Homo sapiens. Biztos igazad van, és kisebbségben vagyunk, de akkor talán tessék ránk úgy vigyázni, mint egy ritka, szép, kihalás fenyegette virágra. Meg azért azt se tessék elfelejteni, hogy a világ mitőlünk megy előre, nem az agresszív bunkóktól. Még ha ezt időnként nehezetekre is esik beismerni.
Előzmény: Törölt nick (155)
annyi baj legyen Creative Commons License 2006.03.01 0 0 170
'Azért egy kérdés : Vajon nem azok hőbörögnek ilyen hangosan Tomcat tervezett erdélyi "kirándulása" ellen, akik anno a kettős állampolgárságot is ellenezték ? Költői kérdés, nem muszáj válaszolni...'



azért válaszolok. realitás, mond ez a szó neked valamit?
Előzmény: Törölt nick (101)
mb3rgyulolo Creative Commons License 2006.03.01 0 0 167
Ez az elmélet kurva jó, nekem is jól esne kirángatni a volán mögül azt a barmot, aki rám rántja a kormányt. De legközelebb, amikor az én arcom törik szét, mert lassan indultam a piros után, talán elgondolkoznék, miről is szólt ez az egész.
Előzmény: evil1023 (166)
evil1023 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 166

Liftben rágyújtani nem helyénvaló.

Aki megteszi, annak hiába magyarázod civilizáltan, hogy nem helyénvaló.

Ha orrbaverik, jóval nagyobb az esély, hogy megértse.

Előzmény: Törölt nick (160)
mb3rgyulolo Creative Commons License 2006.03.01 0 0 165
Ez esetben nyílván hazudik. Ez sem sokkal jobb választás, és ha még mindig nem látod, hol a probléma, akkor nincs mit tenni.
Előzmény: Törölt nick (162)
Szegedi Edith Creative Commons License 2006.03.01 0 0 164
Csak egy feltünési viszketegségben szenvedő idióta!
Egyébként tényleg nem meri vállalni a tettei következményeit!
Előzmény: Törölt nick (163)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.01 0 0 162

Aha.Szerinted kinek az orrát törte be TC? Hány orrot tör be hetente? Ő bp réme,remeg mindeki ha végigmegy az utcán..??:)) Nevetséges vagy.

Nyilván ő sem vetemedik olyan fokú fizikai erőszakra,ami már követkeményekkel jár,szükségtelen is.

2-3 pofon még nem az a katagória....de jelenleg (csaxólok) ennek a társadalomnak számos rétegében (és nem csak legalul a hajléktalanok közt) szinte élethalálharc dúl.

2-3 pofonért még feljelentgetni sem igen lehet,legfeljebb valami vontatott becsületsértési pert indítani,nesze semmi fogd meg jól alapon.(persze aki ilyesmibe fog  számíthat arra,hogy a valódi pofonokat még eztán kapja majd!:))

 

Előzmény: Törölt nick (161)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.01 0 0 159

Ez már túlnyavajgás igen.Ilyenre még egy szelídebb lelkü emberke is azt hajlamos mondani,a jqa,kimegyek és úgy orrba....,hogy ....! Persze van aki a nyálas nebáncsvirágokra bukik,van a weben annyi "lelkizős" blog,hogy ihajj.

Nemgondolom,hogy a kiemelt és olyannyira "irritáló" részek különösebb agressziót sugalnának,minden egészséges férfi kb így gondolkodik.Pl legszivesebben orba verné azt a barom villamosvezetőt aki ömlő esőben 3fokban _direkt_ az orrára vágja az ajtót.Különbség,hogy TC nem csak álmodozik,vagy átkozódik,hanem ami a szivemen az a számon alapon,oda is megy és meg is mondja,végesetben fizikailag is orbacsapja aki megérdemli.Nehogymár tényleg oda jusson a világ,hogy itt bárki bármit megtehet szó szerint,így is talán a legnagyobb baja ennek a szerencsétlen országnak az olyan mérvű kölcsönös ás általános szivatás,ami már szinte agybontó néha.

 

Előzmény: evil1023 (157)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.01 0 0 158

Mi az érdekes rajta? 10éves korunk óta ismerem,mindíg is ilyen volt,alacsony köpcös.Mielőtt naponta gyúrni kezdett (10éve már kb) csúfolták dagadéknak,stb..azóta valahogy nem,pedig a mérleg szerint nem igazán fogyott,sőt.

 

Előzmény: Törölt nick (156)
evil1023 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 157
Hát igen, nem vagyunk egyformák. Nekem a reggel hétkor csengőre tapadó, én azt csinálok amit akarok liftbencigizők, orrom elött ajtót becsukó masiniszták, hangosan dajdajozó cigányok az agresszív, és irritáló barmok.
Előzmény: Törölt nick (153)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.01 0 0 155

Liberális maszlag.Nézz körül mi van a városban,valóságos hadmozdulatok zajlanak egy állíítólag demokratikus állam választott vezetőjének látogatása miatt.Ha tetszik ha nem,a társadalom máig az erőszakra,a hatalomra,az erősebb kutya elvére,a trikó alatt dagadó izmokra (vagy fegyvermarkolatra) épít.Akinek van elég esze,és azzal emelkedik ki,az vásárol magának védelmet.

Igenis a mindennapi kontextusban is a vélt erő és fizikai febyegetés számít.Ha anyám aki 148cm beszól valakinek,hogy mit dohányzik,ahol nem lehet,akkor röhög egyet mi köze hozzá mama,kussoljon.Ha én vagyok a 180cm-el,és mellettem a haverom aki meg csak 160cm de vagy 120kg és mellesleg hivatásos katona,az illető szerintem azonnal igyekszik minimum gyorsan elnézést kérni.

Emberi jogok,ilyenolyan egyenlőség,ész alapú és mindeféle szolidáris állam vagy rendszer:utópiák,álmok.

Ilyen sosem lézetett,és nem is fog.

Sokan félreértik a demokrácia intézményét,azthiszik az valami kisdedó ahol mindeki hátratett kézzel ül a padban,és a nádpálcás toleranciabajnokok majd a körmére csapnak,ha csak csúnyán mer is nézni...nos ezt a képet csak az illető egyszálbelű súlytalan elemek szeretik vetíteni.

Valójában itt megnézném az összes hangosan halált és megveretést,megszégyenítést,megbüntetést,eltiprást,mármár módszeres fizikai megsemmisítést kívánó emberkét szemtől szemben,hogyan is adná elő ezeket a gondolatait tomcatnak..csak a hangja remegne,vajon a keze is hozzá...?:)

 

 

Előzmény: voks02 (152)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!